Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2.3 -1990 - Myx (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 3131)
Rene999
huviline

Avatar


Registreerunud 04.06.04
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.8Q

postitati 19.01.10 18:11 Tsiteeri


Lisaks sai vahetatud aku. Vaja veel paigaldada kahepoolse sidega, kaugkäivitusega signalisatsioon ja nipet-näpet üle käima. Mõned pistikud pudedaks oksüdeerunud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Myx
huviline



Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.10 21:09 Tsiteeri


Õigus jh.:)
Rene ongi see hea inimene, kes mu auto kallal nokitseb.:cool:


Pole eriline asjatundja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 19.01.10 21:15 Tsiteeri


Toonklaas on taga väga hea. Annab välimusele palju juurde!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 19.01.10 21:43 Tsiteeri


Ma paneks ümberringi kerge tooni va. esiklaas, nagu tegi ka Ranz:) Pool autot natuke naljakas toonklaasiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Myx
huviline



Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.10 22:18 Tsiteeri


Siis peaks tagumise tooni ka heledama panema, muidu torkab eest liiga silma äkki.


Pole eriline asjatundja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 19.01.10 22:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Myx
Siis peaks tagumise tooni ka heledama panema, muidu torkab eest liiga silma äkki.


Ära vaeva oma pead eesmiste toonklaasidega, paiguta raha kasulikumalt. Näiteks keretööde või stange võrede peale...
Minu autoteemas on pikk arutelu selle üle kas tasub eesmist tooni panna või mitte - paljude kogemus on see, et politsei käsib tooni eest maha kiskuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Myx
huviline



Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.10 22:27 Tsiteeri


Olen lugenud jh seda ja just tühja vaeva pärast ei näinud mõtet ette tooni panema hakata.


Pole eriline asjatundja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 19.01.10 22:37 Tsiteeri


Hästi kerge tooniga minuteada nad ei noki aga ega kunagi ei tea, see on õige:) Aga see oli lihtsalt minu mõte, et pool autot tooniga ei sobi:) Muidugi oleneb ka teistest asjadest, mis välimuse puhul suurt rolli mängivad. Endal ka taga hästi kerge toon(ostes saadik) ja kui sellise ette paneks, siis probleeme ma ei usu et tuleks.
KIndlasti, mis muudaks nina, on valgete suunakate paigaldus ja kusjuures olen pidanud tõdema seda, et matt must iluvõre äär on ka kena, kui rõngad ise ka mustad, kuid üldjuhul sobib see n-ö võrk võre peale. Nii on tehtud ka mõnel RS2 ja näeb väga viis välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Myx
huviline



Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.10 18:18 Tsiteeri


Valged suunad on plaanis panna küll. Veel tahaks pikki esitulesid ette panna(kui kellegil korralikke hea hinnaga pakkuda on, andke teada), Stangega on selline lugu, et aluminese võre panen ka kindlasti tagasi(kui keegi oskab infot anda, kuskohast neid hea hinnaga saab, siis saab võib-olla kiiremine ette;)) Mõtted mõlkusid ka lõuaga stange poole. Rooli tahaks ka välja vahetada(keegi oskab midagi sobilikku pakkuda?) Ning kui lumi ära sulab, siis laseks madalamaks ka, kui palju, seda ei tea veel...uurin teistest teemadest, mida soovitatakse. Ja summuti vaja välja vahetada, vaatab, kas tervenisti või osadena (lõpupütt on väga mannetu oma peenikese otsaga:D)


Pole eriline asjatundja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 20.01.10 19:14 Tsiteeri


Rooli koha pealt võiksin soovitada Audi originaal sportrooli, sai endale ka see soetatud ning vägagi rahul sellega. :cool:

http://www.hot.ee/raunts119/Audi%20coupe/SS854489.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Myx
huviline



Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.10 21:01 Tsiteeri


Sinu käest ma Coupe Clubis juba küsisin, et kust sa selle rooli tellisid:D vastuseks oli, et sõbra käest ostsid:D
Ma muidu olen vaadanud jh, et see rool paistab päris asine:cool:


Pole eriline asjatundja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 20.01.10 22:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Myx
Sinu käest ma Coupe Clubis juba küsisin, et kust sa selle rooli tellisid:D vastuseks oli, et sõbra käest ostsid:D
Ma muidu olen vaadanud jh, et see rool paistab päris asine:cool:


Ega jah see suht defitsiit kaup.Ma ka alles sain sellise ja ka suht koba peale.;)
Aga edu tegemistes!


Jack russell terjerid & saksa lambakoerad Aretus & koolitamine
www.alfablitz.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 20.01.10 22:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Myx
Sinu käest ma Coupe Clubis juba küsisin, et kust sa selle rooli tellisid:D vastuseks oli, et sõbra käest ostsid:D
Ma muidu olen vaadanud jh, et see rool paistab päris asine:cool:



Jack russell terjerid & saksa lambakoerad Aretus & koolitamine
www.alfablitz.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Myx
huviline



Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.10 17:58 Tsiteeri


Eks siis peab otsima ja ootama:) Tänud, edu läheb ikka auto kallal nokitsemisel vaja.

Aga autol siis üks jama ka küljes, mis oleks vaja kiiremas korras korda saada.

Probleem nimelt selles siis, et käivitub ilusti ja külmalt käib ilusti, sooja mootoriga käib ka ilusti. Aga just selles vahepealses osas, kus mootor pole enam külm, ega veel soe ehk siis leige, hakkab mootor puterdama, pöörded langevad 400-500 peale ja kui gaasi vajutada, siis hakkab nagu välja surema, kui gaasi mitu korda pumbata, siis tõmbab pöörded ülesse ja kui lahti lasta, siis langeb jälle alla. Selline asi kestab, siis kuskil 5-10 minutit, kuni mootori temperatuur tõusma hakkab. Selle ajal gaasi tallates, et pöördesse läheks ajab rõvedat kärsa haisu summutist välja ja on tunne nagu üks silinder oleks järelt ära.


Pole eriline asjatundja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 21.01.10 18:28 Tsiteeri


Lisaõhk - auto mootor saab peale loomuliku teed kuskilt õhku veel. Vaata sisselaske juures kõik voolikud ja ühendused üle. arvatavasti on kuskil voolikus mõra või lausa katki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Myx
huviline



Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.10 20:35 Tsiteeri


Selge, peab uurima.


Pole eriline asjatundja.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.4% - SQL: 40.6%]