Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi Coupe 2.0Q 116kw - 1989 - Tartzz (Vastuseid: 65 | Vaatamisi: 11475)
Tartzz
huviline



Registreerunud 26.03.08
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.09 21:44 Tsiteeri


Ja seda, et ma maksan end pooleks ?:D


Quattro lover! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 15.06.09 21:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tartzz
Ja seda, et ma maksan end pooleks ?:D


Ei usu väga, samas mine tea. Enda 7a-le sai forsist ostetud uus karterituulutuse julla(metallist siis see varuosa uuena, lõdviku asemel) Maksis miskit 800.- See vast kõige kallim sul praegu. Salongi radika kohta ei tea hinda öelda. Vast 400 kanti. Aga võin eksida ka. Ja muu on ainult vahetamise küsimus. Tuulutuse julla vahetamine ei nõua just väga palju:P Ja salongiradika vahetamiseks on foorumis ka õpetus olemas;)

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tartzz
huviline



Registreerunud 26.03.08
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 15.06.09 22:21 Tsiteeri


Üks küss veel:D

Et kas see salongiradika viga võib ka visata mul veakoodi või selle värgi sinna ette?
See on selle jahutusvedeliku vms viga, et kui salongiradikas mul vigane on siis jookseb mul vesi jeehat ja ongi see, et jahutusvedeliku tase on madal vms ?:D


Quattro lover! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.06.09 22:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tartzz
Et kas see salongiradika viga võib ka visata mul veakoodi või selle värgi sinna ette?
See on selle jahutusvedeliku vms viga, et kui salongiradikas mul vigane on siis jookseb mul vesi jeehat ja ongi see, et jahutusvedeliku tase on madal vms ?:D

Ikka. Paisupaagi taseme järgi pole siis näha, et ära kaob?

Kui karterituulutuse vooliku eest 800 kirves tundub, siis annab sinna traadist keeratud spiraal sisse suruda. ;) See hoiab edaspidise kokkuvajumise ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tartzz
huviline



Registreerunud 26.03.08
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.09 04:45 Tsiteeri


Ja, paisupaagi järgi ka näha, et kaob ära :P

Aga eks läheb jälle väike investeering, loodan asja korda saada :D
Karterituulutuse jaoks ostan selle metallist julla ära :P


Quattro lover! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 16.06.09 08:06 Tsiteeri


Kui väga rahahäda käes, siis saab selle metallist karterrituulutusetoru asemele silikoon voolikust ka selle ajutiselt teha. Selle juures läheb päris palju fantaasiat vaja. Eriti juppide otsimisel. Minu arvates paar essimeest on teinud endale ise selle katkise lõdviku asenduseks uue. Kes täpselt ei tule meelde.

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tartzz
huviline



Registreerunud 26.03.08
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.09 09:00 Tsiteeri


No sain teada, et raha peaks laekuma varsti. Helistan forssi ja vaatan palju nad küsivad juppide eest kokku :cool:

Väga hullu pole, radikas on 424.- see lõdviku asendus,nõks üle 500.- :P

Homme üritan ära osta :D


Quattro lover! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 16.06.09 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kui väga rahahäda käes, siis saab selle metallist karterrituulutusetoru asemele silikoon voolikust ka selle ajutiselt teha. Selle juures läheb päris palju fantaasiat vaja. Eriti juppide otsimisel. Minu arvates paar essimeest on teinud endale ise selle katkise lõdviku asenduseks uue. Kes täpselt ei tule meelde.

Kivitare

Kuna seal mingit erilist rõhku ei ole ja lapikuks on ta vajunud/imetud tavaliselt seepärast, et sinna sisse sattunud õli on kummi pehmeks teinud, siis kui sinna sisse toetuseks traatspiraalist armatuur panna (kerid suusakepist pisut jämedama toru ümber paarkümmend keerdu keevitustraati ja tõmbad pikaks, et keeru samm jääks kuskil 1 cm), seisab ta edaspidi ilusti lahti ja ilmselt ei ole seda edaspidi vaja vahetada enne, kui auto ükskord maha kantakse. :) Mina sinna kohta tõesti 800.- ei raiskaks. See on paras raha maha viskamine. Ilmselt on pakilisemaid kohti, kuhu see ära kuluks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tartzz
huviline



Registreerunud 26.03.08
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 16.06.09 14:21 Tsiteeri


Aga kindel, et salongiradikas jep? Sellesuhtes, vett viskab autosse ikka korralikult :D
Vaatasin, tagaistujatel peaksid ka juba jalatallad märjad olema :D

Aga äkki saate viite anda selle salongi radika õpetuse kohta vms, oleksin tänulik :)


Quattro lover! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rauno005
huviline

Avatar


Registreerunud 07.05.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Opel Astra GT,MB E320CDI 07a 150kw

postitati 16.06.09 16:14 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=47240


www.rollar.eu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tartzz
huviline



Registreerunud 26.03.08
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.06.09 19:35 Tsiteeri


Armatuur peaaegu maas, aga ei saa trosse lahti mis jooksevad sinna kondi jms nuppude taha. Oskab äkki keegi öelda, mis teha või mis moodi neid lahti saada täpselt ?


Quattro lover! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 18.06.09 21:34 Tsiteeri


Neid ei peagi lahti võtma. See paneel käib kruvidega armatuuri küljest lahti ja jääb trossidega ahju külge.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tartzz
huviline



Registreerunud 26.03.08
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.09 17:10 Tsiteeri


Äärmiselt loll küsimus, aga huvi on :D

Igatahes, kas sellele Audile S2 mootorit oleks VÄGA raske paigaldada ?:D


Quattro lover! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 10.07.09 17:44 Tsiteeri


Küsiks hoopis niipidi, et miks sa tahad sinna S2 mootorit vahele panna. Arvestades fakti, et sinul olevat kompotti ei ole jalaga segada, siis oleks vägagi väär see lõhkuda. Ja igatepidi lihtsam on sul osta S2/4/6. Kahjuks ei oska vastata mootori vahetuse kohta.:S Loodan, et ei saa:P

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tartzz
huviline



Registreerunud 26.03.08
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.09 12:20 Tsiteeri


No kurat :D

Aga seda mootorit ei soovitata mul teha ju, ennem vähemalt lugesin nii välja :D

Kuigi jamh, oleks tore kui saaks vilepilli kapoti alla :P


Quattro lover! :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 11.07.09 23:39 Tsiteeri


Njah, kui vilet tahad, siis ikkagi soovitaks kohe osta turbokas:P Või siis kui suur suur huvi endal aretada, siis mõni teine toorik leida, mis siis turbotada:cool: A see jäta originaali ikka.
Siis, siis, siis...öö krt:D
Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.9% - SQL: 40.1%]