Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kogemused autosiseste antennidega (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2204)
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 17.03.05 09:39 Tsiteeri
Kogemused autosiseste antennidega



Tekkis idee hankida enda autoraadiole auto sisse käiv antenn. Aga ei tea, kui hea leviga need on? On kellelgi kogemusi?
Ja millist tüüpi neid üldse on? Ühest teemast lugesin klaasi peale käivast karbikesest, aga sellist päris ei tahaks. Samuti ei taha klaasile mingit riba kleepida. Ideaalne oleks näiteks armatuuri alla midagi. Kas on midagi taolist?
Lähiajal lähen ka poodidesse kolama aga uurin enne teiste teadmisi.
Tänan juba ette igasuguse info eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.05 10:11 Tsiteeri


Ei ole häid kogemusi siseste antennidega. Oli nii origainaalis kui sai proovitud klaasile kleepida. Aga kahtlen ka sügavalt et sellist antenni sa leiad mis käiks armatuuri alla ja võtaks ka hästi raadiolaineid vastu.


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.05 10:11 Tsiteeri


Tavaliselt need autosisesed on siiski klaasile kleebitavad või karbiga paigaldatavad milledel on "traadid" kahele poole laiali.
Sellist mis lihtsalt armatuuri alla peita ei ole minuteada olemaski... või kui ongi siis selle levi ei kannata mitte kui miskit kriitikat. Antenn viiakse välja ja võimalikult kõrgele ikka sellepärast, et asi suudaks ka raadiosignaali vastu võtta, kuid armatuuri all on juba segajaid nii palju, et linnast välja sõites pead hakkama juba plaati kuulama.
Samas kindlalt seda väita ei saa... et äkki on siiski miski selline variant ka olemas millel ilge oma võimendi küljes... kuid siiski jääb see asi, et võimendi võimendab tulevat signaali, kuid kui signaal lihtsalt karbini ei jõua siis pole ka midagi võimendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.05 11:21 Tsiteeri


Mul Audis on sise antenn ja raadio mängib täiesti rahuldavalt, ehk siis leviauku ei ole veel kusagil tekkinud.Väliselt (aknal vms..) näha antenni ei ole ja ega ma ausaltöeldes ei teagi, kuhu see antenn peidetud on;).Kuna nädalavahetusel hakkan nagunii sädet otsima siis kiikan ka seda antenni asukohta ja annan teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.05 11:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sniper
Mul Audis on sise antenn ja raadio mängib täiesti rahuldavalt, ehk siis leviauku ei ole veel kusagil tekkinud.Väliselt (aknal vms..) näha antenni ei ole ja ega ma ausaltöeldes ei teagi, kuhu see antenn peidetud on;).Kuna nädalavahetusel hakkan nagunii sädet otsima siis kiikan ka seda antenni asukohta ja annan teada.

Audidel on suuremalt jaolt see antenn tagaklaasi sees, soendusribadega ühesugused ribad ja kaks ülemist siis sealt tagaklaasilt + veel on juhipoolsel C piilari katte taga võimendi antenni jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 17.03.05 11:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: Sniper
Mul Audis on sise antenn ja raadio mängib täiesti rahuldavalt, ehk siis leviauku ei ole veel kusagil tekkinud.Väliselt (aknal vms..) näha antenni ei ole ja ega ma ausaltöeldes ei teagi, kuhu see antenn peidetud on;).Kuna nädalavahetusel hakkan nagunii sädet otsima siis kiikan ka seda antenni asukohta ja annan teada.

Audidel on suuremalt jaolt see antenn tagaklaasi sees, soendusribadega ühesugused ribad ja kaks ülemist siis sealt tagaklaasilt + veel on juhipoolsel C piilari katte taga võimendi antenni jaoks.


Selge pilt.Jälle targem:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.03.05 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur4
Ideaalne oleks näiteks armatuuri alla midagi. Kas on midagi taolist?

Huvitav, miks antenne kohe juhtseadmesse ei integreerita? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 17.03.05 13:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: laur4
Ideaalne oleks näiteks armatuuri alla midagi. Kas on midagi taolist?

Huvitav, miks antenne kohe juhtseadmesse ei integreerita? :P

Selles kahtlen hetkel isegi, et seal mingi asjalik tulemus tuleb. Isegi, kui spido ja kaitsmekarp ei suuda piisavalt häirivat müra tekitada, siis on ta ikkagi liiga kere varjus.
Proovida võiks veel esiklaasi kohale laepolstri alla, kuid ka seal vist hakkab liigne kere lähedus häirima.
Mõtlen edasi mida, kuidas ja kuhu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.03.05 13:26 Tsiteeri


Esi- ja tagaklaasi servad on ilmselt ainuke variant. BMW-l olen proovinud võimendiga siseantenni esiakna juurde laepolstri alla peita. Peitmine õnnestus hästi, kuid levi oli kahjuks vilets. :(

Hetkel linnas olen oma tagaklaasis olevate antennitriipudega rahul, maanteedel tunnen paremast antennist puudust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 17.03.05 13:30 Tsiteeri


Originaalis olev, salongisisene antenn, mängib minul ka päris hästi. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 17.03.05 20:15 Tsiteeri


nu minu antenn on originaal ja töötab ka peris kenasti.tahtsin algul ka väli panna,kuid loobusin kui jõudsin otsapidi võimendi juurde.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 17.03.05 22:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Audidel on suuremalt jaolt see antenn tagaklaasi sees, soendusribadega ühesugused ribad ja kaks ülemist siis sealt tagaklaasilt + veel on juhipoolsel C piilari katte taga võimendi antenni jaoks.


Assaa ja mina mõtlesin, et krmuse klaasisoenduse 2 ülemist riba kutud:D:D:D


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 18.03.05 09:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airwolf
nu minu antenn on originaal ja töötab ka peris kenasti.tahtsin algul ka väli panna,kuid loobusin kui jõudsin otsapidi võimendi juurde.;)

Noh, tegelikult on nii, et isegi võimendatud siseantenn on viletsam, kui suvaline välisantenn. Kui pole puhast müravaba signaali, mida võimendada, pole ka võimendist kasu...

Antennide ja võimude teemal on varemgi juttu olnud:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=1965#pid24608

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3317#pid30002

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=4180#pid36867

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=7451#pid62063


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Andy
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.04
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: B4, B5

postitati 19.03.05 21:39 Tsiteeri
antennist



Iga vähegi õppind raadiomees ütleb et normaalne antenn on ikka välisantenn ja umbes 70 senti pikk. Sellele võid siis vajadusel võimendi järgi lükata. Sitast signaalist (armatuuri all/ piilari taga, jne) aga ka võimendiga head asja ei saa.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 20.03.05 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reix
Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Audidel on suuremalt jaolt see antenn tagaklaasi sees, soendusribadega ühesugused ribad ja kaks ülemist siis sealt tagaklaasilt + veel on juhipoolsel C piilari katte taga võimendi antenni jaoks.


Assaa ja mina mõtlesin, et krmuse klaasisoenduse 2 ülemist riba kutud:D:D:D


sama siin:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.5% - SQL: 35.5%]