Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kas keegi oskaks nõu anda, milles võib viga olla? (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2708)
superman
huviline



Registreerunud 26.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 06.03.05 16:07 Tsiteeri
Kas keegi oskaks nõu anda, milles võib viga olla?



Tegu on Audi A4 TDI 1,9 peale käivitamist mõne aja möödudes hakkab eelsoojendus küünalde tuli vilkuma ja jätkab sellist tegevust ka sõidu ajal. Või äkki kellegil on olnud samasugune viga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 06.03.05 16:41 Tsiteeri


Puhasta eelsüüteküünalde relee klemmid ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 06.03.05 17:21 Tsiteeri


Ma tean et 2,5 tdi mootoril hakkas vilkuma tuli siis kui hakkas jukerdama pea pihusti.Keskimine pihusti millele tuleb juhe külge. Aga 1,9 mootorit pole ma lähedalt näinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
superman
huviline



Registreerunud 26.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 06.03.05 19:25 Tsiteeri


Ma tänan nende nõuannete eest. Tegin kontaktide vahed puhtaks aga tuli vilgub edasi. Aga kas pole võimalik et tal jääb see kuhugile mällu nagu pidama. Ma mõtlen just mingi viga. Avastasin et 3 eelsoojendus küünalt oli ka läbi, vahetasin ära aga ei midagi. Ikka vilgub.
Sõiduomadustes on tunda ka tagasiminekut ei lähe enam nagu edasi nii hästi. Või on see normaalne, et ei hoia turbot lõpuni taga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 07.03.05 11:12 Tsiteeri


Pea pihusti annab ajule teatud signaali(süüte asendi kohta) Kui pihusti jamab siis vilgub tuli ja ei mootor ei tööta korralikult.Mine käi joe garage is.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
superman
huviline



Registreerunud 26.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 09.03.05 18:56 Tsiteeri


Asi oligi nii, et sellel pea pihustil midagi viga, mis paneb tule vilkuma. Käisin autoga diagnostikas seal nad võtsid oma arvutiga vea maha (tule vilkumise) ja nüüd kõik toimib. Auto liigub nagu vanasti. Aga kas võib olla võimalik, et see viga võis jääda sisse ka sellest, et 3 eelsoojendus küünalt olid läbi. Või ei või?
Aga mul küsimus, et mis koht see selline on joe garage is sorry aga tõesti ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.03.05 08:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: superman
Aga mul küsimus, et mis koht see selline on joe garage is sorry aga tõesti ei tea.

Võibolla see natuke abx.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
maxs30
huviline



Registreerunud 11.04.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,5 TDI

postitati 10.03.05 14:20 Tsiteeri


Võimalik et pihusti pistik ei andnud korralikult ühendust ja luges vea sisse.Ega ennem pole mõtet torkida kui uuesti jamama hakkab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
superman
huviline



Registreerunud 26.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 16.03.05 23:17 Tsiteeri
Jälle probleem.



Mul veel üks probleem äkki keegi oskab aidata. Spidokal seal kus näitab läbisõitu selle all hakkab vilkuma kiri OIL, mis see tähendab aga kustub siis mingi aja möödudes ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 17.03.05 11:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: superman
Mul veel üks probleem äkki keegi oskab aidata. Spidokal seal kus näitab läbisõitu selle all hakkab vilkuma kiri OIL, mis see tähendab aga kustub siis mingi aja möödudes ära.

Meenutab väga midagi seoses õliga. Kontrolli taset.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vader
huviline



Registreerunud 12.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1,8Tfsi , VW Passat varjant 2.0TDi 2008a.

postitati 14.04.05 11:53 Tsiteeri


oil ehk õli tähendab seda et on aeg õli vahetada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
superman
huviline



Registreerunud 26.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 16.04.05 09:15 Tsiteeri


Midagi sellist ma arvasin ise ka. Ma vahetasin õli ära kuid tuli ikka vilgub algul, pärast kustub ära. Kas selle peab kusagil laskma maha võtta, et see nagu tal mälus ja tulek eemaldada sealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 17.04.05 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: superman
Midagi sellist ma arvasin ise ka. Ma vahetasin õli ära kuid tuli ikka vilgub algul, pärast kustub ära. Kas selle peab kusagil laskma maha võtta, et see nagu tal mälus ja tulek eemaldada sealt.


Ei ole kindel, kuidas diislil asjad käivad, aga siit saad äkki abi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tomaza
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.05
Asukoht: Helsinki/ Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: S8

postitati 18.04.05 09:04 Tsiteeri


mine esinduse nullivad ära ,mul vilgub ln2 täna lähen nullima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
dmx
huviline



Registreerunud 29.03.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 18.04.05 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tomaza
mine esinduse nullivad ära ,mul vilgub ln2 täna lähen nullima.


Juhe taha ja 5 min asi korras, ´Tartus lasin ise Siriuse putka taga oleval diagnostis ära võtta, 50.- tahtis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 62.9% - SQL: 37.1%]