Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2.6 M/Q - 1995 - Ardo (Vastuseid: 64 | Vaatamisi: 9051)
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 22.08.11 19:58 Tsiteeri
Audi A4 2.6 M/Q - 1995 - Ardo



Juhtus siis jälle nii, et TDI Coupega vurasin vaid kuu ja jälle uus masin. Põhjus on väga lihtne. Öko auto on töesti lahe, aga kui veab vaid üks ratas ja kiirenduse mõõtmiseks tuleb kasutada tunniosutiga kella, siis see pole ka kellegi elu, seda enam, et juba lubatakse öökülma:P. Seega pidin saama jälle Vähemalt 100kW nelikveolise Audi omanikuks.
Niisiis, sai otsida igast masinaid, agakriteeriumiteks oli see, et kere peab olema kas Ess või C5, B5 või D2 kuna C4, B4 ligi võtmine oleks olnud suur tagasiastumine. Kui Coupe oli olnud 2 nädalat müügis ja peale huijatsude muud ei pakutud, oli olukord juba suht nukker. Siis tegin veel viimase julgustüki ja pakkusin ise paarile A4 Quattrole seda vahetuseks. Ja leiduski inimene kellel oli ökoliikurit vaja. Ja Coupe seda oli.
Vaatasin auto üle ja noh, siuke veits üle harju keskmise. Iluvead, taha oli mingi kõksu kunagi saanud ja veidi riivab silma värvi eeltöö, aga pole hullu. Aegajalt immo paneb näkku, keslukk ei toimeta inimlikult ja esisild kobiseb.
Aga krt kui hea oli istuda nii vaiksesse masinasse, A6 ei olnud ka niivaikne, ning mitmiköötsadega esisild on ka krdi hea juhitavusega.

Vahetamist vajab siis esisillas rooliotsad, ülemised öötsad, sarniiri kondid, tagasillas kürvalistujapoolne ülemine tagumine öötsa puks. Keskluku pump, juhisisemine ukselink. Ja vist esimesed kettad- klotsid, pidurdades auto vibrab kergelt.

Väidetavalt on 3000km tagasi tehtud hamasrihmavahetus, 5000km tagasi kõik klotsid vahetatud.

Ja mis peamine, see auto jääb töesti pikemaks kuna see peale esimest sigarit teine auto mille oma nimele võtsin ja lahe oli ka see, et eelmisel omanikul oli aastaks kindlustus ka tehtud mis mulle üle kandus:P. Muidugi koefitsendi pärast veidi kahandati seda aga siiski.

Mõni pilt ka siis illustreerima teemat:

http://img8.auto24.ee/auto24/560/227/23102227.jpg

http://img3.auto24.ee/auto24/560/611/23105611.jpg

http://img1.auto24.ee/auto24/560/231/23102231.jpg

E: Vana omaniku teema: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=81827&page=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 23.08.11 00:22 Tsiteeri


See pauk vist jah eelmisel talvel oli, sest kui sõber selle sinna rakvere kanti äris, oli pill sile ja kobe :P esisild oli ka tema aeg vaikne, tõsi ta on, et tehnika sel autol hea, ja salong on ka ikka tõesti vaikne. Piduriklotsid ja kettad lasi juba sõber ära teha, auto käis ainult teenendustes kontrollis, ja muud seal eriti ise ei tehtud peale õlivahetuse. Sõber seda remontima ei pidanud, ja enamuse ajast sõitis sellega ta tüdruk, niiet oli hoitud pill kui läks;) Edu ja kukrut ja hoiab silma peal teemal;)


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
otto
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.07.06
Asukoht: L-Virumaa, Venevere
Kasutaja on eemal

Auto: 200 2.2 10V TQ Avant 1990, V8 D11 3.6 1988, 100 Sport 2.2TQ 1990

postitati 23.08.11 02:49 Tsiteeri


Huvitav miks ma küll ei taha uskuda seda pikemaks jäämise juttu :D. Ja A6 oleks ka vaikne kui seal neil tühje kat-e all ei oleks ja viimane pütt oleks orginaal.


Audi OOOO - Lord Of The Rings
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 23.08.11 06:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo

Aga krt kui hea oli istuda nii vaiksesse masinasse, A6 ei olnud ka niivaikne, ning mitmiköötsadega esisild on ka krdi hea juhitavusega.



That is what I am talking about:D Masinana on ikka võrreldes c4 a6-ga edasiminek ja põhimõtteliselt järgmine klass kinni püütud v.a. ruumikus muidugi. Kahju aga, et masin peale istmete vist täieliku miinimum varustusega on, jahutusseade oleks ikka võinud mingisugune olla:(
Veljekapsleid peaks mul kodus olema üks-kaks, kui Tartusse satud, siis anna teada, teen sulle kingituse:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 23.08.11 06:32 Tsiteeri


Kena ja sile aparaat, peaaegu nagu oma vaataks :D Mis värvi ta sul on? Mingi tumelilla vms? Aga imelik jah, et kliimat peal pole, või konditsioneerigi...ja el.aknaid on ka vaid kaks... :D Aga edu ja jaksu temaga!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 23.08.11 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: otto
Huvitav miks ma küll ei taha uskuda seda pikemaks jäämise juttu :D. Ja A6 oleks ka vaikne kui seal neil tühje kat-e all ei oleks ja viimane pütt oleks orginaal.


Eiei, A4 on igas mõttes vaiksem, tuulemüra, maanteemüra jne.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo

Aga krt kui hea oli istuda nii vaiksesse masinasse, A6 ei olnud ka niivaikne, ning mitmiköötsadega esisild on ka krdi hea juhitavusega.



That is what I am talking about:D Masinana on ikka võrreldes c4 a6-ga edasiminek ja põhimõtteliselt järgmine klass kinni püütud v.a. ruumikus muidugi. Kahju aga, et masin peale istmete vist täieliku miinimum varustusega on, jahutusseade oleks ikka võinud mingisugune olla:(
Veljekapsleid peaks mul kodus olema üks-kaks, kui Tartusse satud, siis anna teada, teen sulle kingituse:cool:


See A4 oskas kohe üllatada, ennem oli eelarvamus siuke et ei iial B5 kerega masinat, aga nüüd mõtlen, et kui kunagi pean vaatama mingit perevagunit, siis tasub C5 kõrvale täitsa B5 Avanti vaadata.

Veljekapsli kohta tahtsin just teema teha, et ostan, aga eks pean meeles ja kindlasti saab mõne õllega tasutud.

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Kena ja sile aparaat, peaaegu nagu oma vaataks :D Mis värvi ta sul on? Mingi tumelilla vms? Aga imelik jah, et kliimat peal pole, või konditsioneerigi...ja el.aknaid on ka vaid kaks... :D Aga edu ja jaksu temaga!


Tegelikult ta nii sile pole kui pildil paistab:(. Aga selle kompenseerib Quattro esialgu. Värvus jah siuke punakas lillakas, üks neljast lemmik Audi värvist;P. Varustus jah suht nadi aga kõike annab ju järgi aidata, ning ma loodan et kuumad ilmad läbi ka, siis saab luugiga hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 23.08.11 21:29 Tsiteeri


Õige valik :D
Kaua sa ikka selle esiveoga jändad ! :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 23.08.11 21:31 Tsiteeri


Sinine oli ka ju Quattro, agajahh kui oled korra sõrme andnud...:D. Sp see üherattavedu ei läinudki, missiis et öko:P.

Aga igapäevaga mõtlen aina rohkem, et miks tegin talvel selle vea, et ostsin automaatkastiga C4 Quattro. Kohe oleks manuaali pidanud vaatama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.08.11 06:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Aga igapäevaga mõtlen aina rohkem, et miks tegin talvel selle vea, et ostsin automaatkastiga C4 Quattro. Kohe oleks manuaali pidanud vaatama.

Ma mäletan küll veel, kuidas selle sinise müüja siin kurtmas käis, et miks ei osteta. Eks see hea hind ja potentsiaali nägemine oli, mis rattad liikuma pani. :)

A4 samas mõõdus rehvidega ja muidu korras C4-st minu arust küll vaiksem pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 24.08.11 07:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: BlackA4 samas mõõdus rehvidega ja muidu korras C4-st minu arust küll vaiksem pole.


+1 selle arvamuse toeks. Mõlema liikuriga on palju sõidetud (C4 enda oma ja A4 sõbra) ning A4 vähemalt minule küll vaiksem ei tundu.

Kuid jõudu ka selle masinaga, saab ehk talvel mõne lumehange jälle ära vallutatud? Vihje siin. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 24.08.11 11:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audi100C2
Tsitaat:
Algselt postitas: BlackA4 samas mõõdus rehvidega ja muidu korras C4-st minu arust küll vaiksem pole.


+1 selle arvamuse toeks. Mõlema liikuriga on palju sõidetud (C4 enda oma ja A4 sõbra) ning A4 vähemalt minule küll vaiksem ei tundu.

Kuid jõudu ka selle masinaga, saab ehk talvel mõne lumehange jälle ära vallutatud? Vihje siin. :D


Too oli siuke mõnus Quattro võlude õppimise masin, ei olnud kahju kui täiega hange lendasid. Jälle mõned kipsikruvid juurde ja edasi:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 24.08.11 11:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Aga igapäevaga mõtlen aina rohkem, et miks tegin talvel selle vea, et ostsin automaatkastiga C4 Quattro. Kohe oleks manuaali pidanud vaatama.

Ma mäletan küll veel, kuidas selle sinise müüja siin kurtmas käis, et miks ei osteta. Eks see hea hind ja potentsiaali nägemine oli, mis rattad liikuma pani. :)

A4 samas mõõdus rehvidega ja muidu korras C4-st minu arust küll vaiksem pole.


Sel juhul on mulle sattunud väga kehvad C4jad:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 24.08.11 11:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Ardo
Aga igapäevaga mõtlen aina rohkem, et miks tegin talvel selle vea, et ostsin automaatkastiga C4 Quattro. Kohe oleks manuaali pidanud vaatama.

Ma mäletan küll veel, kuidas selle sinise müüja siin kurtmas käis, et miks ei osteta. Eks see hea hind ja potentsiaali nägemine oli, mis rattad liikuma pani. :)

A4 samas mõõdus rehvidega ja muidu korras C4-st minu arust küll vaiksem pole.


Sel juhul on mulle sattunud väga kehvad C4jad:D.


Vist küll :D Minu C4 oli üksvahe ka sunnitud liikuma 16" velgedel ja kui nüüd meenutada, siis A4 oluliselt vaiksem küll ei ole. Kui siis natuke, aga see vahe ilmselt tuleb keretüüpide eripäradest (üks oli universaal, teine on sedaan).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sierra
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 17.07.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9TDI 81kw

postitati 24.08.11 12:02 Tsiteeri


Mis moodi sedaan nüüd seest vaiksem saab olla kui universaal?
B5 võib vabalt vaiksem ja tasasem olla kui C4. C4 ju 100, mis aastatel seda üldse ehitama hakkati... C4jal vist lihtsam sild ka kui b5el?
b4 ja b5 on näiteks nagu öö ja päev.

Ilus värv, kuigi alguses vaatasin et päevinäinud must lihtsalt. :D eks poleerimisega läheb ilusamaks.

kirjutasite konditsioneerides siin, kas b5el pandi ka veel konte ?


225 Nm @ 1700 rpm
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.08.11 12:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sierra
mis moodi sedaan nüüd seest vaiksem saab olla kui universaal?
B5 võib vabalt vaiksem ja tasasem olla kui C4. C4 ju 100, mis aastatel seda üldse ehitama hakkati... C4jal vist lihtsam sild ka kui b5el?
b4 ja b5 on näiteks nagu öö ja päev.

Ilus värv, kuigi alguses vaatasin et päevinäinud must lihtsalt. :D eks poleerimisega läheb ilusamaks.

kirjutasite konditsioneerides siin, kas b5el pandi ka veel konte ?


Jah pandi konte ja vähe sellest tehti ka ilma kondita (facelift b5 vist enam mitte, sel oli aut kliima standardis ja b6-l siis juba pooleldi kahetsooniline aut kliima standardis).
Sedaan on üldiselt vaiksem seetõttu, et rattakoopad rohkem peidus ja pagasnik paremini isoleeritud, kui universaali pagasirulooga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sierra
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 17.07.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9TDI 81kw

postitati 24.08.11 12:27 Tsiteeri


Neid kondiga on suhteliselt vähe? Ise pole üldse kohanud, aint kas mitte midagi või kliimaga.


225 Nm @ 1700 rpm
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.08.11 12:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sierra
neid kondiga on suhteliselt vähe? Ise pole üldse kohanud, aint kas mitte midagi või kliimaga.


Võtad kuulutused lahti, näed, et väga vähestel on kondiga, seega järeldus, et neid vähe, on korrektne:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 24.08.11 13:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sierra
Mis moodi sedaan nüüd seest vaiksem saab olla kui universaal?
B5 võib vabalt vaiksem ja tasasem olla kui C4.


Vabalt saab. B5 sedaani salong on oluliselt väiksem, kui C4 Avanti oma, teiseks on B5 sedaani tagarattakoopad paremini isoleeritud salongist (jäävad pagasiruumi), C4 Avanti omad on sealsamas tagaistujate peade taga pmst. Sa võiks endale asjad selgeks teha, et mis on mis. Ma ütlesingi, et B5 on vaiksem, kuna on sedaan, oleks Avant, siis poleks ilmselt vahet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 24.08.11 17:42 Tsiteeri


Nonii, hakkasin täna loodis asfaldi peal vaatama et juhipoolne nurk on madalam kui teine pool. Ja oligi nii nagu arvasin, vedru puru altpoolt.

Kas A4 Quattrole tehti üldse madaldus vedru v hakkavad mingi muu asja omad. Kiire surf netis mind ei aidanud.

E: Tulemust andis, aga ainult soolane hinnaklass.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.08.11 18:47 Tsiteeri


Vaatasin juba enne, et maru krdi jeep on, aga ei hakanud vastu talve madaldust soovitama.

Minu omal on tehase madaldus ja see on ikka väga palju madalam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.08.11 18:56 Tsiteeri


Soovitan soojalt madaldust mitte panna, peale välimuse tavaelus eelised puuduvad, mul oli tehase madaldus, ma tean:)
Jackpot oleks madaldus koos 17+ veljega, nagu siin paljud harrastavad teha, sellega keerab masina mugavuse täiesti pe--sse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.08.11 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Soovitan soojalt madaldust mitte panna, peale välimuse tavaelus eelised puuduvad, mul oli tehase madaldus, ma tean:)

Välimus on ühe noore inimese auto puhul juba väga suur eelis. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 24.08.11 19:29 Tsiteeri


Minu omal on ka vähemalt lisade kleepsu järgi tehase sportvedrustus. Sinu omaga võrreldes on ikka päris madal. Ja jäik kah. Aga mõnus ja kuulekas see-eest kurvilisemal teel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uudi
huviline



Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Rapla mk. Järlepa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: EX: A4B5 Avant 1997 1.8TQ

postitati 24.08.11 19:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Aga mõnus ja kuulekas see-eest kurvilisemal teel.


Just sellepärast panin ka mina oma masinale madalduse, ei meeldi vesivoodi efekt :) Kliimast/kondist olulisem lisa on ikka Q.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 24.08.11 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Vaatasin juba enne, et maru krdi jeep on, aga ei hakanud vastu talve madaldust soovitama.

Minu omal on tehase madaldus ja see on ikka väga palju madalam.


Tegelikult reaalselt ei ole väga kõrget autot vaja, eriti sellist ilma lukuta. Põlvekõrgusesse sulalumme ei roni nagu nii temaga ja pehmes lumes läheb nagunii, vaja vaid head rehvi.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Soovitan soojalt madaldust mitte panna, peale välimuse tavaelus eelised puuduvad, mul oli tehase madaldus, ma tean:)
Jackpot oleks madaldus koos 17+ veljega, nagu siin paljud harrastavad teha, sellega keerab masina mugavuse täiesti pe--sse.


Juba mõtlesin ette, et jackpot oleks 18" Flat Fives ning madalus:P.

http://i629.photobucket.com/albums/uu11/mememdez589/flat5.jpg

E: Ning selle pildi vaatamise järel arvan et homme on päevakorras toonkile eemaldamine:D, A6 hakkas palju rohkem meeldima peale kile eemaldamist.

Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Soovitan soojalt madaldust mitte panna, peale välimuse tavaelus eelised puuduvad, mul oli tehase madaldus, ma tean:)

Välimus on ühe noore inimese auto puhul juba väga suur eelis. ;)


Täpselt:).

Tsitaat:
Algselt postitas: uudi
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Aga mõnus ja kuulekas see-eest kurvilisemal teel.


Just sellepärast panin ka mina oma masinale madalduse, ei meeldi vesivoodi efekt :) Kliimast/kondist olulisem lisa on ikka Q.


Minuarust peab mõtlema nii, et bensumootoriga Audil peab olema Quattro põhivarustuses:D. Disla vb teine teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 80.9% - SQL: 19.1%]