Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: AC Soft Shell jakid 2011 - VALMIS (Vastuseid: 79 | Vaatamisi: 62573)
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 23.09.11 14:05 Tsiteeri


Nii, minul ka käes. L-suurus, väga ilus helesinine ja sobib täpselt!!! Olen väga rahul. Suured tänud Indrole!!!:cool:


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 23.09.11 16:20 Tsiteeri


Kui keegi jäi tellimisega hiljaks, siis mul on pakkuda üks M suuruses punane vähekasutatud jakk eelmisest partiist. Kuna M jäi mulle suureks, siis tellisin seekord endale S suuruse ja nüüd M'i võiks ära anda. Näeb välja sisuliselt nagu uus ja on v heas korras. Paku oma hinda... aga poolmuidu ma teda igal juhul ära ei anna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 23.09.11 16:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rass
Kui keegi jäi tellimisega hiljaks, siis mul on pakkuda üks M suuruses punane vähekasutatud jakk eelmisest partiist. Kuna M jäi mulle suureks, siis tellisin seekord endale S suuruse ja nüüd M'i võiks ära anda. Näeb välja sisuliselt nagu uus ja on v heas korras. Paku oma hinda... aga poolmuidu ma teda igal juhul ära ei anna.

Rass, turu all kustutatakse teemad ära, kus kaubale ei osata hinda öelda :cool:. Kas peaks siin erandi tegema? :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 23.09.11 16:40 Tsiteeri


Kuram. Väga ilus jakk on ja kiidusõnad tegijatele ning organiseerijatele, kuid need antud rinnaümbermõõdud on küll mööda. :(

Kui on keegi, kes soovib XL jakki L vastu vahetada, siis oleks ma väga tänulik. L jääb paraku mulle väikeseks. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.11 16:51 Tsiteeri


Nagu ma ka varem kirjutasin, siis jakk tuleb ikka sama suurusega tellida nagu muud riided on. Mul on enamus asju XL suuruses ja jakk samamoodi ning pole mingit probleemi, et on liiga väike või suur. Varasematel aastatel nagu ei mäleta, et eriti sellega probleeme oleks olnud, 100 inimese kohta võibolla üks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 23.09.11 17:17 Tsiteeri


Osad inimesed on erimõõdulised. Mulle näiteks XXL paras. Aga samas kannan sortimenti L-3XL :D


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiTa
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.08
Asukoht: Tallinn/Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.8 Q Avant, BMW 525TDS E39

postitati 23.09.11 17:17 Tsiteeri


Ma endal vaatasingi teiste jakkide pealt mis mõõt on ja selle järgi sai võetud.
Muidu nagu kannataks käia aga varukad jäävad lühikeseks, koivad on vist liiga pikad.

kristoff kui vahetatud ei saa siis ma oleks sult selle L mõõdus jaki nõus ära ostma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 23.09.11 17:30 Tsiteeri


Minu tagasihoidlik arvamus on, et selliseid olukordi vältida järgmistes grupitellimustes, kus tellitud asi ei ole päris selles mõõdus nagu loodeti, tuleks panna kirja 3 lihtsat mõõtu mõõdetuna reaalse toote pealt:

*Rinnaümbermõõt
*Käise pikkus kaenlast mõõdetuna
*Jaki külje pikkus kaenlast mõõdetuna

Kuna enamusel on jakid käes siis võiks ju teha kiired mõõtmised ja need siia postitada kui järgmine tellimus kunagi samadele jakkidele peaks tehtama.
Samas on selline tegevus mõttetu kui näiteks järgmine või ülejärgmine aasta selliseid jakke tarnida pole võimalik kuna sama mudelit ei toodeta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 23.09.11 18:22 Tsiteeri


Jakk käes, olemine mõnus. Väga hästi istub seljas, pole muud midagi öelda, kui et äärmiselt rahul ostuga!
Tänud Indrole asjajamise eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fan
huviline



Registreerunud 21.07.09
Asukoht: Soome+Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S2 - S4 Avant 2.2TQ - A6 Avant 2.5TDI Q - VW 1303S

postitati 23.09.11 19:51 Tsiteeri


Tere.

Kysimus, et kaua seda pakikest seal postkastis hoitakse? (smartpostis)

Suured tänud Indole vaeva ja vastutuleku-eest!

T:Jyri


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 23.09.11 20:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Fan
Tere.

Kysimus, et kaua seda pakikest seal postkastis hoitakse? (smartpostis)

Suured tänud Indole vaeva ja vastutuleku-eest!

T:Jyri

Seda peaks teada sama siit www.smartpost.ee , et siis 7 päeva alates sõnumi laekumisest.:cool:


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
naant
huviline

Avatar


Registreerunud 12.04.11
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 S-Line 3.0TDI Quattro

postitati 24.09.11 11:11 Tsiteeri


Jakk käes, istub nagu valatult, tänud kodanik indrole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 24.09.11 16:25 Tsiteeri


Sain siis minagi täna oma jaki kätte. Selga istub ideaalselt ja reaalis näeb palju parem välja ka kui pildil:P. Suured tänusõnad Indrole, et viitsib siukeste asjadega tegeleda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 24.09.11 19:56 Tsiteeri


Esiteks tahaks tänada Indrot, kes võttis vaevaks need ilusad jakid valmis teha. Teiseks pean tänama klubilist woush, kes jaki mulle täna kätte toimetas.
Väga kena asi on ikka ja käisepikkuse osas tekkinud väike kahtlus kadus koheselt, kui jaki selga olin saanud. Sobis nagu valatult :cool: ja lisaks sellele on ka väga soe ning ühtlasi sai vihmakäes ka veekindlus ära proovitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wpuhh79
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0 176kw TDI C6 Quattro 2009

postitati 24.09.11 20:28 Tsiteeri


Tänud ka minu poolt Indrole, super jakk, nüüd kohe vinks-vonks poiss sellega ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 25.09.11 19:15 Tsiteeri


Minu poolt seekord suurimad tänud Indrole! Järgmise korrani :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rax
klubiliige



Registreerunud 04.06.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.11 14:30 Tsiteeri


Enne tellimist uurisin erinevate jopede mõõtusid. Rinnaümbermõõt on ~112cm ja vajalik käise pikkus kaenlast ~58cm. Sai mõõdetud varasemalt valmisoleva XL jaki käise pikkust kaenlast ~59cm ja tellisin XL. Täna sain kätte, aga on väike. Mõõtsin uue jaki käise pikkuse kaenlast ~56cm. 3cm on erinevus uue ja eelmise jakiga. Helistasin kasutajale ross21, kes oli kohe nõus andma oma XXL jakki proovida, mõõtsin XXL jaki käise pikkuse kaenlast ~59cm. Ehk siis tuleb minupoolt kordustellimus :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.11 14:56 Tsiteeri


Lisan täpsustuseks nii palju, et tõenäoliselt ei ole jakkide suurused aastatega muutunud, pigem on asi erinevates mõõtjates. Kuna osadel on probleeme suurustega ja nüüd on võimalik ka XXXL suuruses jakki saada, siis on tõesti plaanis üks lisatellimus teha. Olen Eestis 06.10 tagasi ja panen siis tellimise teema püsti paariks-kolmeks päevaks, huvilised hoidke silmad lahti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karolin25
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 Quattro; Audi A6 Quattro 2,5 Tdi 132 kW

postitati 27.09.11 08:19 Tsiteeri


Minulgi jakid kenasti käes. Enda omaga olen väga rahul, kuid kui keegi juhuslikult soovib meeste XXL vahetada XL vastu siis seda saaks küll :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AndresL
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.10
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 2.5TDI 132kw. Quattro 2003

postitati 27.09.11 14:44 Tsiteeri


Kuna ma sellest rongist nüüdseks vist lootusetult maha jäänud siis siinkohal ostan kelleltki XL- mõõdus jaki ära juhul kui kellelgi väike vms.

Andres


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 27.09.11 17:21 Tsiteeri


Käisin proovisin. XXXL oleks vaja küll :) jään ootama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 27.09.11 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AndresL
Kuna ma sellest rongist nüüdseks vist lootusetult maha jäänud siis siinkohal ostan kelleltki XL- mõõdus jaki ära juhul kui kellelgi väike vms.

Andres
Loe vähe kõrgemalt mis Indro kirjutas, Vast saab ka selle lisatellimusega XL mõõdustikus asju tellida.

Omaltpoolt kiitused Indrole. Mõlemad jakid sobisid suurepäraselt, suured tänud selle organiseerimise eest :)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 29.09.11 20:07 Tsiteeri


Tänan ka suurepärase jaki eest. Olen nüüd ka seks punane;)

Suuruste koha pealt ütlen, et mina olen kahjuks ebastandartne jänes (rinnaümbermõõt on kaks nr väiksem kui käiste pikkus:P)


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lepmaa2
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Helsinki/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition turbo Quattro, Volvo XC60,Audi A6 Allroad, Audi S4B5 Avant

postitati 01.10.11 15:14 Tsiteeri


Jõudsin ka täna lõpuks koju ja uus jakk selga proovitud:) ja pean ütlema, et ülimalt rahul olen ja jakk sobis suuruselt nagu valatud:). Ja reaalis paistab jakk tõesti veel ilusam kui piltidelt!!
Tänud ka minu poolt indrole sellise suurepärase jaki eest!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
adr3naline
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.09
Asukoht: Võru -/- Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI -/- 80 B4 2.3 Quattro -/- VW Käfer 1600

postitati 02.10.11 15:10 Tsiteeri


Magasin ka selle tellimise maha, aga jään siis ootama 6-ndat kuupäeva. Äkki saab ka endale üks soetatud.
Audipisik nagunii sees, Audi nokamüts olemas, nüüd siis oleks seda jakki ka vaja. :)

Laseks veel eritellimusel püksid ka teha siis täiskomplekt :D

Aga sooviks teada meest jakkide M ja L suuruse rinnaümbermõõtu ja käiste pikkust, siis vähemalt saan kindel olla, et saab jaki, mis sobib, mitte ei jää väikseks. Tänud ette ära :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.1% - SQL: 40.9%]