Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: V8 3,6 imelik mitte käivitumine. (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 3037)
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 02.08.11 17:19 Tsiteeri
V8 3,6 imelik mitte käivitumine.



Nüüd on siis minu kord foorumi kaudu viga otsida .
Suretasin auto tankimise ajaks välja ja peale tankimist enam auto ei käivitunud . Starterit andes tegi mootor iga täisringil potsu aga käima minna isegi mitte ei lubanud. Käivitamisel käis mootor väga vabalt ringi , a`la nagu küünlaid polekski peal :)
Peale ca 15 minutit seismist käivitus aga laitmatult .
Selline mure on autot vaevanud ka varem aga sellest on juba paar aastat möödas . Vahepeal on vahetatud ka mootor .
Kas oskab keegi kasvõi kohvipaksupealt ennustada, mis sellist anomaaliat tekitab .
Olen ka varem täheldanud, et kuuma mootoriga tahab mootor vähe pikemat käiamist , st ca 5-6 ringi.


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 02.08.11 18:18 Tsiteeri


Pakuks, et pihusti või pihustid lekivad? Vigu pole mootoriajus? Temp andur ok?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 02.08.11 18:30 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=67943
Selle teema pakutud variandid oled üle vaadanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 02.08.11 18:42 Tsiteeri


Välistan elektroonilised anomaaliad . See peab olema kuidagi rauaga seotud .
Ma rõhutan asja imelikust võimendavat fakti . Starterit andes käis mootor nagu kohviveski . Minu esimene mõte oli HAMMASRIHM , aga kui käiates kuulsin kergeid popse siis oli selge , et vana hea tundmatu anomaalia on tagasi.


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 03.08.11 15:49 Tsiteeri


Olen asja uurinud ja välja on käidud seeline varjant, et õlisurve väljasuretamise hetkel liiga suur ning hüdrotõukurid suruvad klapid lahti. Kuna jutt oli soomekeelne ja selles valdkonnas kõikke 100% aru ei saa siis jäi vähe arusaamatuks .
Kas selles arvamuses on mingi loogika ka sees ?


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 03.08.11 17:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
Olen asja uurinud ja välja on käidud seeline varjant, et õlisurve väljasuretamise hetkel liiga suur ning hüdrotõukurid suruvad klapid lahti. Kuna jutt oli soomekeelne ja selles valdkonnas kõikke 100% aru ei saa siis jäi vähe arusaamatuks .
Kas selles arvamuses on mingi loogika ka sees ?

Teinekord kui tõukurid mootori remondi aeg on väljas olnud siis on seda jama küll, et algul hoiab klappe lahti ja survet pole. A kui nad nuka ja klapi vahel on siis sinna ei saa liigapalju õli sisse minna ju. Ma pigem usuks, et rikkis või umbes hüdrotõukur teeb sihukest jama kui liigakõrge õlirõhk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 05.08.11 18:39 Tsiteeri


Mootorivahetusest on juba üle aasta möödas .
Aga ikkagi, kas keegi saab kinnitada seda õlisurve juttu või siis ümber lükata ?


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 15.09.11 18:30 Tsiteeri


No-nii, auto tänase päeva seisuga taas korras . Paraku pean oma sõnu sõõma ja tunnistama, et viga oli siiski elektrooniline . Väikestviisi varisurmas oli vändaandur mis töötas vaid siis kui talle temperatuur sobiv oli.
Tänud Tartsile, et masinavärk omal jalal jälle majaette seisma sai minna :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 17.09.11 11:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
No-nii, auto tänase päeva seisuga taas korras . Paraku pean oma sõnu sõõma ja tunnistama, et viga oli siiski elektrooniline . Väikestviisi varisurmas oli vändaandur mis töötas vaid siis kui talle temperatuur sobiv oli.
Tänud Tartsile, et masinavärk omal jalal jälle majaette seisma sai minna :)


Kohe võiksid minult küsida milles viga on, esimest postitust lugedes oli selge et G4 andur tuksis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 17.01.12 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
No-nii, auto tänase päeva seisuga taas korras . Paraku pean oma sõnu sõõma ja tunnistama, et viga oli siiski elektrooniline . Väikestviisi varisurmas oli vändaandur mis töötas vaid siis kui talle temperatuur sobiv oli.
Tänud Tartsile, et masinavärk omal jalal jälle majaette seisma sai minna :)


Kohe võiksid minult küsida milles viga on, esimest postitust lugedes oli selge et G4 andur tuksis.
Ei hakka uut teemat tegema ja probleemiks siis see et kui hommikul käivitada külmast siis korraks käivitub ja sureb välja ja peale seda ikka päris palju käiamist ja kui käima läheb siis jube bensiini hais taga. Kas võib olla mootori temp andur õhtul omadega. Arvutit olen järgi toppinud ja kui olen käivitanud siis seejärel näitas vända kiirus andur(mootor seisis) ja temp andur ja sisselaske temp andur. Süüde oli sees ja kustutasin vead ning auto käivitus poolest pöördest kui starter andsin. Käisin täna karaasis ja puhastasin vända anduri pistiku õlist( Must pistik) ja selle juures olev valge pistik mis olid õli täis. Kuskohas asub mootori temp andur. Autoks V8 3,6 89a


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 17.01.12 21:44 Tsiteeri


Temp andur on parema kaane küljes , taga otsas . Kui ma õieti mäletan siis pidin ka jagaja eemalma selleks, et ligi pääseda.


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 17.01.12 21:58 Tsiteeri


Siis ma täna isegi käperdasin seda ja pistik oli seest oksudeerunud, puhastasin ära ja pistsin tagasi. Jagajat ei pea maha võtma, saab ligi kui õhu kopsik maha muterdada. Ootan hommikuni, siis näha kas käivitub. Ja vaatan käivitamise ajal aku pinget. Vb aku õhtul.


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 52.5% - SQL: 47.5%]