Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  26
Autor:
Pealkiri: Audi A8 3.7 Quattro - 1996 - KsenoonE (Vastuseid: 641 | Vaatamisi: 942149)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.07.11 12:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Kasti näppimine töesti huvitav, peaks ära proovima selle, samas preagu tundub kast ikka väga kiire, sest vana masin oli veel vana 4 käiguline.

Sa saad sellest siis puudust tundma, kui oled tükk aega rahulikult D peal sõitnud ja tahad poole kiirenduspedaali vajutusega teisest liikurist mööduma hakata. Kõigepealt on pikk tühja maad ja "kodanik kastiaju" üritab viienda käiguga edasi ronima hakata, siis mõtleb mingi aja, et "kurat vist ikka nii ei saa" ja siis lahmab käike allapoole vastavalt pedaalivajutuse sügavusele. Kui ringi kodeerida siis reageerib asi koheselt peale poolde vinna vajutamist, mis on kiiretes olukordades väga oluline. Usu selle kooslusega kogu aeg kiireks reageerimiseks kickdowni peksta on parajalt overkill :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hannespoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 27.11.03
Asukoht: Tallinn/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5 TDi Q 2001 a. ja Audi A8 3.0 TDi Q 2004.a.

postitati 25.07.11 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE


Mis asi see mass damper for steering wheel on? Muidu mitte midagi erilist väga :) Servotronic tuli yllatusena.


See asi peaks rooli vibratsiooni vähendama, ma ise uurisin sama asja kunagi.

Hannes

EDIT: Link


Parem surra seistes kui elada põlvili
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 27.07.11 16:12 Tsiteeri


Tänud info eest mölemale ;)

Täna sai kindalaegas lahti tehtud, vihje sain Margusja teemast(värsketel a8 omanikel tasub see teema läbi lugeda) ja nii oligi, tross oli liiga lödva. Kindalaekast sain 2 korraliku taskulampi, 4 pastakat ja seal oli veel hulgaliselt a8 raamatuid. Nyyd tross pinges ja jälle yks asi korras ;)

Kui tagasi Saaremaale siis laseb ka kerge satsi hooldust teha - 6li + filter, jahutusvedelik, pidurivoolikud, veovölli tolmukate välimine yks läbi. Sisse läheb Mobil 1 5w-40 nagu eelmiselegi (väga hea öliga on tegu!)

Sellised jupid siis laua pääl;
http://i51.tinypic.com/346reip.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 27.07.11 16:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
...Mobil 1 5w-40 nagu eelmiselegi (väga hea öliga on tegu!)

Mis pärast tegu NII hea õliga on? Mitte nokiks, aga põhjena ära
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 27.07.11 18:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru

Mis pärast tegu NII hea õliga on? Mitte nokiks, aga põhjena ära
:D


Proovi saad ise ka aru.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 27.07.11 19:18 Tsiteeri


Ega jah tuleks ära proovida :D

Mul tegi eelmisel mootori märgatavalt vaiksemaks asi ja siin klubis lugedes tasub eelistada ölisid mis vastavad MB 229.3, nii väidavad spetsid ja see öli vastab ka sellele, samas pole eriti kirves. 5l tuleb kätte 38€


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 27.07.11 19:54 Tsiteeri


Üsna silmapaistvate eelmiste masinate hooldamiste-putitamiste tõttu oli arvata, et sa varsti A8 juurde jõuad, ehkki see eelmine 100 oli minu arvates ka juba suhteliselt ideaalilähedane.

Värv on masinal mõnus ja 5ne automaatkast on kindlasti ulme võrreldes A100 neljasega.

Jõudu ja paksu rahakotti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 27.07.11 22:18 Tsiteeri


5W/40 on kasutuselgi minulgi, Valvoline oma. Hea seetõttu, et talvel külmaga käivitades vedelam kui 10W/x.
Edu A8-ga.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lepmaa2
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Helsinki/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition turbo Quattro, Volvo XC60,Audi A6 Allroad, Audi S4B5 Avant

postitati 28.07.11 15:51 Tsiteeri


opaaa, korra jõuan ära käia eestist ja juba sul ongi uus auto:)
Viimati oli jutt, et 2.8 natsa raske ülal pidada ja peab midad ökot vaatama aga ekskae, leidsid hoopis midad suuremat ja võimsamat:). Aga väag hea valiku oled teinud- kahjuks pole küll ise veel a8-t omanud aga mõned sõidud mis olen sõita saanud on ikka super mulje jätnud!!

Edu ja muretuid kilomeetreid ja kuna näha saab kah;)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 28.07.11 17:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lepmaa2
opaaa, korra jõuan ära käia eestist ja juba sul ongi uus auto:)
Viimati oli jutt, et 2.8 natsa raske ülal pidada ja peab midad ökot vaatama aga ekskae, leidsid hoopis midad suuremat ja võimsamat:). Aga väag hea valiku oled teinud- kahjuks pole küll ise veel a8-t omanud aga mõned sõidud mis olen sõita saanud on ikka super mulje jätnud!!

Edu ja muretuid kilomeetreid ja kuna näha saab kah;)?

Tänud :D ega jah, sai ostetud unistus ära..rahad hakkasid rohkem liikuma
Näha saad juba Olerexi parklas ja tänud, et koju töid! :D

Nimelt paar km enne Kuressaaret viskas kompu 0 ja jätsin auto linna äärde tanklasse igaksjuhuks, et linnas teistele mitte ette jääda, aga veel parem uudis on see, et Tartu - Kuressaare sai ära söidetud 25l bensuga mis teeb 7.5 sajale arvutasin välja, ei tea mul karp lahti igastahes :o saavutasin selle pysikaga 90km/h, pöörded olid tsut tsut alla 1700. Kenasti öko ikka. Väike hirm oli ka teele jääda, enda rahakott ja telefon olid Kuressaares... :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.07.11 18:35 Tsiteeri


Kuidas sa tead, et 25l sees oli? Tankisidki Tartus kuiva paaki 25l, et Kuressaarde jõuda, eeldasidki, et võtab nii vähe? Ma olen selline paha inimene, kes mõtleb alati loogiliselt ja sellised mõttekäigud tekitavad jutus kahtlusi, küsitavusi... Samuti olen elukutselt otsapidi teaduses, seega mõõtmismeetodite täpsus on ka selline "kodune" teema:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 28.07.11 18:50 Tsiteeri


Usutavad tulemused saab jah ikkagi nii, et mingil hetkel paak täis võtta, siis mingi maa ära sõita ja peale seda sõitu siis kui uuesti paagi täis võtad, näed kui palju kulus.:) Mu nö. rekord 2,3 mootoriga on 7,2 l/100 km, 2 pikka otsa ja kohapeal ka natuke lühemaid. Aga no nii suure mootori kohta 7,5 ikka üsna hea jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 28.07.11 18:58 Tsiteeri


Kui ta sul juba nulli näitama hakkas, siis oli sealt reservist ka juba kulutatud ehk, niiet ei saa sa midagi nii ökot a8 endale :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.07.11 19:03 Tsiteeri


Lisaks suurele kerele ja mootorile on ka aut kast, nelikvedu, kliima (ilmselgelt sees selliste ilmadega), püsikiirusehoidja jms, mis kõik kütusekulu suurendab, eelmise masinaga ei saanud kordagi Ksenoonilt infot masina kütusekulu kohta õigel meetodil, raha peaks ju nagu olema, et paak täis osta, milles probleem?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 28.07.11 19:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
..raha peaks ju nagu olema, et paak täis osta, milles probleem?

Teemat algusest peale (ka eelmisel autoteemal silma peal hoitud) lugedes käis see mõte endal ka peast läbi:D Suur lipulaev, aga küttejaoks raha napib..tüüpiline seis a8 ja s8 omanikel:D
Peaks ometigi suur paak taga olema, ise enda väiksel a4ljal ei mäletagi sellist vaatepilti enam kütusekellal, et seier alla poole näitaks. Ei taha sellega küll midagi õelda, et mul tea mis rahapuu aias oleks, aga lihtsalt harjumus alla poole paagi ei lasegi üldse. Ei noki ka su kallal, mitte midagi paha pärast:D Edu kruisimisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kkaits
huviline



Registreerunud 29.12.10
Asukoht: Tallinn, L-Virumaa, Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.5 Tdi

postitati 28.07.11 19:48 Tsiteeri


Mulle ei meeldi ka nokkida üldse aga ei saa mainimata jätta, et KsenoonE väidab oma postituses, et rahakott jäi Kuressaarde. Ma ei tea kuidas teistel aga mina nii kõva mees ei ole, et ilma kukruta paagi täis olen tankinud :) No offence! Aga kaheksakas muidu ilus ja edu edendamisel :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 28.07.11 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kkaits
Mulle ei meeldi ka nokkida üldse aga ei saa mainimata jätta, et KsenoonE väidab oma postituses, et rahakott jäi Kuressaarde. Ma ei tea kuidas teistel aga mina nii kõva mees ei ole, et ilma kukruta paagi täis olen tankinud :) No offence! Aga kaheksakas muidu ilus ja edu edendamisel :)

Ega see rahakott tal koguaeg sinna ei unune:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 28.07.11 19:54 Tsiteeri


No paps tankis jah seekord, sai Tartus tiirutatud ja paak oli tühi, sai lastud Annelinna Alexelas täpselt 25l sisse ja sellega tulin Kuressaarde ära ja seier oli täiesti löpus ja kompu näitas 0km..nii et igati reaalne et 7.5 sajale läks ja kliimat ma ei kasutanud.
Samas kompu ise näitas 6.9-7.0 aga see näitab natuke vössa ka, enda arvutused täpsemad.

Raha asju ei hakka kommenteerima, iga ühe enda asi palju raha on bensu vms iganes jaoks. :P Mul nt läheb enamus raha (ja mitte väike summa) hoolduse alla hetkel, üritan asja korras hoida. Ja mul pole isiklikku sissetuleku, seega ärge nokkige :D oleks jah kerge paak täis lasta kui tööl käiks..


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kkaits
huviline



Registreerunud 29.12.10
Asukoht: Tallinn, L-Virumaa, Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 2.5 Tdi

postitati 28.07.11 19:55 Tsiteeri


Ma küll täpselt ei tea aga kui sa nii ütled :D Ok, ma rohkem ei risusta teemat :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Memphisc
huviline



Registreerunud 21.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.07.11 20:14 Tsiteeri


Emm...ma ei näe küll mõtet koguaeg täis paagiga sõita. Milleks vedada mingeid lisakilosid? Parem tunne, et auto on raskem ja "paks" istub taga ehk siis paagis? On endalgi aegu olnud- kus tuli pidevalt sõita kollase ben .tulegega, aga ajad muutuvad ja kui ikka isu on pidada leiab ka selle rulli. Minu isiklik seisukoht on see, et tankida poole paagi kaupa (juhul kui vahemaad pole suured, näiteks linnasõidud).
Veidi selle kütusekulu jutu juurde ka lisaks, et ma ei saa enda 2,8Q'ga maanteel alla 9-10/ 100km'le sõidetud. Isegi kui cruise ja rahulik kulgemine.


We're drifting slow through the snow on 5th Avenue..
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 28.07.11 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Memphisc
Emm...ma ei näe küll mõtet koguaeg täis paagiga sõita. Milleks vedada mingeid lisakilosid? Parem tunne, et auto on raskem ja "paks" istub taga ehk siis paagis? On endalgi aegu olnud- kus tuli pidevalt sõita kollase ben .tulegega, aga ajad muutuvad ja kui ikka isu on pidada leiab ka selle rulli. Minu isiklik seisukoht on see, et tankida poole paagi kaupa (juhul kui vahemaad pole suured, näiteks linnasõidud).
Veidi selle kütusekulu jutu juurde ka lisaks, et ma ei saa enda 2,8Q'ga maanteel alla 9 sõidetud. Isegi kui cruise ja rahulik kulgemine.

Palju sul RPM on 90ga söites?
Täpsustan ,et tegin 0 möödasöitu kah. Kurja peab ikka paagi täis lööma saab selgust, aga lähiajal pole küll plaanis jällle pikemat reisi ette vötta. Tehaseandmetel vötab 3.7 V8 9l sajale maanteel, aga need on mingid kahtlased, eelmine 2.8Q pidi tehaseandmetel 16.9 vötma aga kohe kindlasti ei vötnud ta niipalju. Ja ei viitsi selle üle vaielda ka :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 28.07.11 21:21 Tsiteeri


Kütusekulu arvestamisel olen kasutanud juba 2 aastat http://www.spritmonitor.de/en/ abi, igakord kui kütust võtan, siis kirjutan sinna palju võtsin ja palju hetkel kilomeeterid ees oli. Kui paaki täis ei võta, siis saab märkida "Partly full" ja sel korral keskmist ei arvestata, vaid järgmisel korral kui paagi täis võtad. Sinna "Note" alla võib ka märkida hooldused, remondid jms, et pärast hea vaadata oleks, mida ja millal tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 29.07.11 12:31 Tsiteeri


Jah sellest kohast teadlik.

Sai natuke uuritud miks juhipoolne peegel ei klapi ja avastasin, et kui tibakene käega kaasa aidata siis klapib enamvähem ära isegi, aga tundub, et mootor jääb vahepeal kinni ja jöudu ei ole asjal, arvatavasti lihtsalt [roppus] täis.

A8 mehed kust ma saaks stange keskmist vöre? Äärmised leidsid aga keskmist pole B-osana leidnud. Kas seda polegi?

Odavad vöred - http://alvadi.ee/kataloog/audi/a8-d2-1994/stange-vore/

Acar.ee's on ka 13€ tk.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.07.11 13:33 Tsiteeri


Ei tea, kuidas a8-ga on, aga a4-ja puhul tuli need odavad võred ka veel mingite lisakinnitustega kinni panna, muidu kaovad ära:( Mingi must nipakas ei jää iseenesest näha!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 29.07.11 13:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ei tea, kuidas a8-ga on, aga a4-ja puhul tuli need odavad võred ka veel mingite lisakinnitustega kinni panna, muidu kaovad ära:( Mingi must nipakas ei jää iseenesest näha!


Võibolla sõltub tootest/õnnest - enda 100le sealt alvadist ostetud alumisel võrel läks transpordi käigus üks kinnitustest pilbasteks (väga hea meel oli uue asja lõhkumisel kohe :D), aga siiamaani ikka hoiab kinni.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  26
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 45.6% - SQL: 54.4%]