Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  16
Autor:
Pealkiri: Audi 80 1.8TQ 20v - 1992 - Maaryo (Vastuseid: 391 | Vaatamisi: 86118)
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 22.09.13 08:30 Tsiteeri


Tervitused!


Eilsega siis sellised lood,täna üritab maha ära tõsta!
Kellegil mingeid varuosasid kapotialt vaja,siis küsige aga,kõik müügiks! Endal sealt miskit vaja pole,suurem osa rändab vanarauda mingi aeg. Üritan õhtul mingid pildid ja kuulutuse ka teha.


http://www.upload.ee/thumb/3594441/moto_maha.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 22.09.13 12:50 Tsiteeri


Juhtus nii:D


http://www.upload.ee/thumb/3594880/maas1.jpghttp://www.upload.ee/thumb/3594882/maas2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 27.09.13 14:00 Tsiteeri


Moto esialgsest paigaldusest on küll tükk aega möödas, aga mul tekkis nüüd paar küsimust.
Nimelt vaatsin erinevaid 1.8T ehituse teemasid ja üks asi jäi silma, et erinevalt neist otsustasid sa selle mootori küljes oleva ventika alles jätta. Millest selline otsus tuli? Kas seda venti keeruline sealt vahelt eemaldada? Ruumi puudust ei tohiks nagu tekkida.
Teine asi mis küsimuse tekitas oli paisupaagi tagasivool. Mõnel oli pandud radikast nagu varem, mõnel mootori juurest, kuid kas on seal reaalselt ming vahe ka kuhu see pandud on?

Jaa viimaks kui sul on moto koos kõige selle juurde kuuluvaga uue kere peal, siis ehk viitsiksid ühe pildi teha sealt nurgast, kuhu peaks mahtuma kliima kompressor ja kuivati. Vaja teada, et kas seal on piisavalt vaba ruumi. Siis saab juba edasi mõelda, kuna 2.0 ja 1.8T pump on põhimõtteliselt sama ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 27.09.13 18:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Moto esialgsest paigaldusest on küll tükk aega möödas, aga mul tekkis nüüd paar küsimust.
Nimelt vaatsin erinevaid 1.8T ehituse teemasid ja üks asi jäi silma, et erinevalt neist otsustasid sa selle mootori küljes oleva ventika alles jätta. Millest selline otsus tuli? Kas seda venti keeruline sealt vahelt eemaldada? Ruumi puudust ei tohiks nagu tekkida.
Teine asi mis küsimuse tekitas oli paisupaagi tagasivool. Mõnel oli pandud radikast nagu varem, mõnel mootori juurest, kuid kas on seal reaalselt ming vahe ka kuhu see pandud on?

Jaa viimaks kui sul on moto koos kõige selle juurde kuuluvaga uue kere peal, siis ehk viitsiksid ühe pildi teha sealt nurgast, kuhu peaks mahtuma kliima kompressor ja kuivati. Vaja teada, et kas seal on piisavalt vaba ruumi. Siis saab juba edasi mõelda, kuna 2.0 ja 1.8T pump on põhimõtteliselt sama ;)


Ma võin ka natuke infot jagada.
Visko ära viskamine pole suur probleem, aga vana vendi mootor ei tohiks ära mahtuda enam. Et kui visko vent töötab ja olema,s siis jäta see ikka alles ja kliimajaoks on sul vaja ka venti eraldi siis soovitaks sinna muu lahenduse leida. Ja radika tagasivoolul pole tähtsust, kas ta tuleb mootori juurest, torupealt või radika juurest, peaasi, et tal oleks kuhu paisuda. Mu 1.8t on ka kliimapump kaasas, aga mul mootor maas (teegin kap. remondi mootorile). Aga kliimapump peaks ikka sobima. võin pumbast ja kinnitusest sulle pildid saata kui tahad. Ei tea kas said vastuse, aga kui infot väheks jäi anna teada. ;)


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 27.09.13 19:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tune_make
Ma võin ka natuke infot jagada.
Visko ära viskamine pole suur probleem, aga vana vendi mootor ei tohiks ära mahtuda enam. Et kui visko vent töötab ja olema,s siis jäta see ikka alles ja kliimajaoks on sul vaja ka venti eraldi siis soovitaks sinna muu lahenduse leida. Ja radika tagasivoolul pole tähtsust, kas ta tuleb mootori juurest, torupealt või radika juurest, peaasi, et tal oleks kuhu paisuda. Mu 1.8t on ka kliimapump kaasas, aga mul mootor maas (teegin kap. remondi mootorile). Aga kliimapump peaks ikka sobima. võin pumbast ja kinnitusest sulle pildid saata kui tahad. Ei tea kas said vastuse, aga kui infot väheks jäi anna teada. ;)


Siis tore et seda lihtne eemaldada. Inglismaal tehti just nii, et vent minema ja selline radikas koos topelt el.ventikatega asemele nagu on kliimaga autol. Pärast jäi nii väikse sõrme jagu vahet ka mootori ja ventide vahele. Ainult seal polnud vendi eemaldusest sõnagi, et kuidas jne. Pump on neil mootoritel sisuliselt sama, aga seib pumba otsas on erinev. B4 R4 mootoril on seal kiilrihm ja selle jaoks sobiv seib. B5 R4 motol aga soonrihm ja soontega seib siis. Varuosakoodide järgi otsides leidsingi, et B4 pumba asendus ongi too B5 oma, seega järelikult on pumba taga olevate torude ühendused täpselt samad. Kinnituse välimusest on mul aimu joonise järgi. Erinevalt B4 kinnitusest toob see pumpa allapoole. Esialgu ei saanud aru mis on selle mõte, aga pärast pilte vaadates sain aru, et B4 kinnituse puhul poleks lihtsalt ruumi pumbale, kuna igasugu torud seal ees. Kas oled reaalselt ka seda pumpa koos kinnitusega mootori külge pannud, kui mootor aiste vahel oli? Jaa piltidest ma ära ei ütleks ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 28.09.13 20:19 Tsiteeri


Kuna endal hetkel arvuti otsas siis ei viitsi hetkel telefoniga kirjutama hakata. Homme saab äkki korda.siis kirjutan.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 29.09.13 10:21 Tsiteeri


Viskosidurit ei visanud ma esialgu sellepärast minema,et miskit muud polnud sinna asemele panna,sest originaal ventika moto ei mahu sinna vahele ära.Ainuke võimalus ongi võtta elektriventikad väiksemate mootoritega,näiteks miskit audi 100 c4 küljest,jäi silma ükspäev kuna sai sellist masinat remonditud.Mingiaeg asendan endal samuti selle visko elektriventikatega.
Samuti selle tagasivooluga oli selline asi,et esialgu panin selle radika külge nii nagu ta originaalis audi 80 on.
Sellega oli see probleem,et ei õhutanud enam seda 1.8 mootorit ära,sai päris kaua jukerdatud,kuid asja ei saanud.
Seejärel sai siis see õhutusvoolik pantud sinna kus ta 1.8 mootoril muidu on,seejärel probleemid kadusid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 29.09.13 14:51 Tsiteeri


Tänud info eest :)

Vahepeal tekkis aga paar küsimust veel. Nimelt kas õlitemp ja õlirõhu näidikud saab selle motoga kergelt tööle panna? Kas andurid lähevad samad või tuleb mingid teised panna? Kas jahutusvedeliku temp. näidiku said lõpuks vaid vana anduriga ilusti toimima?

Ning üks asi huvitab veel. Nimelt kas too kütusekulu signaali juhe jookseb ka kuskilt eraldi välja ja ega sa juhtumisi selle pinget pole mõõtnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 29.09.13 18:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Tänud info eest :)

Vahepeal tekkis aga paar küsimust veel. Nimelt kas õlitemp ja õlirõhu näidikud saab selle motoga kergelt tööle panna? Kas andurid lähevad samad või tuleb mingid teised panna? Kas jahutusvedeliku temp. näidiku said lõpuks vaid vana anduriga ilusti toimima?

Ning üks asi huvitab veel. Nimelt kas too kütusekulu signaali juhe jookseb ka kuskilt eraldi välja ja ega sa juhtumisi selle pinget pole mõõtnud?



Õlitempi ja rõhu saab täpselt samamoodi tööle nagu ta audi 80 -nel on,sest 1,8t õlijalg täpselt samasugune ja erinevad augud seal täpselt samas mõõdus ja vindis!
Andurid jäävad vanad nagu nad on.
Selle temp näidikuga ma täpselt enam ei mäleta,igatahes sai pantud vana andur,mis 2.0 85 kw peal on!
Kuna 1.8t mootoril flantsil ilusti 2 auku olemas,ühes on andur mis annab ajule infot ja peaks ka samuti temp näidikule infot andma,teine auk tühi,lihtsalt pime ees.
Pime sai minema visatud ja vana moto andur sinna sisse pantud,sobib ideaalselt.Selle teise anduriga ma enam ei mäleta,mis ta nagu selle salongi temp, näidikuga tegi.
Vist näitas umbes 15 kraadi kõrgemat temperatuuri,arvuti oli taha ühendatud-see näitas kenasti 87 kraadi ilmselt.
Võibolla oli viga odavas anduris,seda ei oska kommenteerida.
Igatahes on seal senimaani vana mootori andur ja töötab laitmatult,ainuke asi mis on,et salongi temp. näidik ei hoia ennast päris 90 kraadi peal vaid 95 kraadi juures. See mind ei sega,see vahe nii väike,ongi kenam vaadata,et seier täpselt keskel;)
Mingi kütusekulu signaali juhtme kohta ei oska ma miskit öelda,isegi ei tea kus see asuda võiks(noh muidugi aiman);)
Kuna ma sellest juhtmestiku teemast ise pole ühtegi juhet ühendanud.siis ei oska öelda!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 29.09.13 18:33 Tsiteeri


Üleüldine seis on selline,et asi hetkel lihtsalt seisab,kuna pole hetkel sobivat sidurit.
Uue nädalalõpuks peaks selle ka saama,tuleb niiöelda custom komplekt,mis koosneb ilmselt audi 200 sidurikorvist,siduriketta kohta ei oska veel hetkel öelda ja tavaline 2.0 85 kw hooratas,mis hetkel juba lihvitud.
Korvi kinnitamiseks tuleb uued augud puurida ja keermestada. Antud komplekt peaks pisut rohkem kw taluma,mida samuti hakkame talvel taga otsima:D
1.8 t sidur on kahemassiline,mis tänaseks päevaks enam suurt miskit kinni ei hoia,seega sellega ei hakka enam riskima. Hetkel juba tekib selle siduriga paljalt esiveo peal probleeme,tükib kiirelt libisema hakkama:D
Ennem ei hakka ka 1.8t maha tõstma,kuna saab niikaua veel liigelda,kuniks siduri asjaga ühelepoole saab!
Kui ennem seda autot valmis ei saa tehtud,küll seda protsessi esimene lumekirme kiirendama hakkab:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 28.10.13 13:33 Tsiteeri


Tervitused!

http://www.upload.ee/thumb/3669708/ules1.jpghttp://www.upload.ee/thumb/3669712/ules3.jpghttp://www.upload.ee/thumb/3669713/ules4.jpg

Ülejääk :D

http://www.upload.ee/thumb/3669714/ules5.jpg

Vana sidurikomplekt sai muidugi hukka ära lastud.tänu liialt kulunud sidurikettale.Sellepärast enam ka siduril õiget pidamist polnud!

http://www.upload.ee/thumb/3669743/vana_ketas.jpg

Esimesed pool meetrit sõitu tehtud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 30.10.13 21:02 Tsiteeri


Tänane päev algas siis nii!

http://www.upload.ee/thumb/3675160/tanane.jpg

Ütleme nii,et asjad ikka liiguvad! Täna sai siis esiveolise audi pealt elektriakna juhtmestik maha koogitud ja quattro külge installitud. Samuti sai ka kõlari juhtmed uste sisse tagasi omale kohale.
Saaks salongi kokku ära,siis saaks juba ka väikse proovitiiru teha:D Kapoti alt veel vaja juhtmestik üle vaadata,et ka mõni näidik armatuuris töötaks:D
Esiveolist audit laastas ka suurem puu latv,mis mõlkis katuse ja tagumis tiiva-seega vanaraud on selle masina saatuseks,esialgu oli veel mõte niisama müüa!

Samuti kui kellegil on pakkuda uste alumisi liiste,siis PS!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
adr3naline
huviline

Avatar


Registreerunud 22.07.09
Asukoht: Võru -/- Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5TDI -/- 80 B4 2.3 Quattro -/- VW Käfer 1600

postitati 01.11.13 16:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Esiveolist audit laastas ka suurem puu latv,mis mõlkis katuse ja tagumis tiiva-seega vanaraud on selle masina saatuseks,esialgu oli veel mõte niisama müüa!


Ja mina lootsin teema alguses, et sai ikkagi asja sellest masinast :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 01.11.13 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: adr3naline
Tsitaat:
Algselt postitas: Maaryo
Esiveolist audit laastas ka suurem puu latv,mis mõlkis katuse ja tagumis tiiva-seega vanaraud on selle masina saatuseks,esialgu oli veel mõte niisama müüa!


Ja mina lootsin teema alguses, et sai ikkagi asja sellest masinast :P



Eks enamus autosi ootab kunagi sarnane saatus:D
Aga tegelikult sai asja küll,kuid lõpuks läksid lihtsalt asjad käest:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 05.11.13 21:15 Tsiteeri


Panin täna vähe salongi kokku, ühendasin lisakellad ära jne. Voltmeeter ja õlirõhk hakkasin tööle, kuid ainsana ei hakanud tööle millegipärast õli temp. näidik. Juhtmed peaksid õieti olema, kuna näidiku peal pluss ja miinus märgid olemas. Kui kõik juhtmed külge on ühendatud, siis viskab millegipärast kohe seieri põhja ehk 170 kraadi juurde.
Andur töötab- teise kellaga proovitud!
Mida valesti olen teinud või lihtsalt see näidik peetis?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 08.11.13 16:01 Tsiteeri


Kuna enamus audi 80 vaevab häda, et juhiukse alumine hing on suure lõtkuga nagu ka kahjuks minul.
Kuna ust ei ole lihtsalt võimalik korralikult käima saada, siis otsustasin selle probleemiga tegelema hakata, et äkki annab miskit kahest hingest kokku kompunnida.
Sai siis võetud vasakpoolse tagumise ukse hing. Teatavasti on tagumiste uste hinged enamasti väga korralikud, siis otsustasin, et äkki annab kulunud juhiukse hinge ühe osa välja vahetada tagumise ukse hinge osaga.
Silmajärgi vaadates peaks sobima, seejärel sai siis asja juurde asutud! Esialgu tundus, et neid tifte raske välja saada, mis siis hinge keskelt ühendavad, kuna kunagi sai juba proovitud neid välja lüüa, kuid tulutult.
Täna lähenesin teistmoodi, viskasin hinge ahju, lasin punaseks ja seejärel külma vette. Umbes 2 löögiga oli tift väljas:D Loodetavasti asjad sobivad kokku, hetkel veel ei tea, kuna tegelen teise hingega.
Äkki saab lõpuks kokku korraliku hinge, kuna uut hinge ostma ei hakka, sest kunagi uurides oli hinge hinnaks 180 eurot, mis on praktiliselt pool mu auto hinnast:D
Loodame parimat!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
butan
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: (80Q 20V ex :( ) A4 1.9TDI

postitati 09.11.13 14:34 Tsiteeri


TEre! mul hingedega oli niimodi et see tift oli kinni ja lqtk oli hinge korpusel kuhu läheb tifti stopper seib . Mina lõin tifti välja puhastasin natuke liivapaberiga siis grafiit määret sisse ja panin paar keevitus punkti sellele kohale kus oli varem tifti stopper, juba 4jas aasta mingi lõtkuta :). Vene foorumites mõned puurivad lihtsalt ava suuremaks ja panevad tavalise tifti asemele isetehtud tift mingi vana mootori välja või sisse lase klappist :) ja keevitavad et see ei liiguks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 09.11.13 19:42 Tsiteeri


Kui ma eile õhtul asja täpsemalt vaatama hakkasin, siis nägin, kuidas tegelikult asjad liikuma peaksid.
Samamoodi nagu kasutaja butan toimis, toimisin ka mina ja tundus, et sai päris hea asja lihtsa vaevaga:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 17.11.13 13:28 Tsiteeri


Tervitused!


Eile õhtul sai siis pisut jõulisa otsitud:D

http://www.upload.ee/thumb/3710903/turbo1.jpg http://www.upload.ee/thumb/3710907/turbo2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim89
huviline

Avatar


Registreerunud 07.06.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 1.8T; C4 2.2TQ;

postitati 17.11.13 13:43 Tsiteeri


Et ikka läheb lappama jah? :D
Ülejäänud vajaminevad jubinad on ka olemas juba või see oli nö "alguses vedama saamiseks"?


S4 OMC 238 km/h, ET 13,04
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 17.11.13 13:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Siim89
Et ikka läheb lappama jah? :D
Ülejäänud vajaminevad jubinad on ka olemas juba või see oli nö "alguses vedama saamiseks"?



Karta oli, et nii minema hakkab:D
Hetkel väga rohkem asju pole, eks järkjärgult hakkab neid juurde tekkima.
Kuna kevadel vahetatud ko3 turbo hakkab varsti oma elupäevi lõpetama, siis tuli otsus minna üle teisele turbole!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 22.11.13 10:30 Tsiteeri


Tervitused!


Igatahes hakkab mulle Põlva ARK igapäevaga rohkem meeldima! Eile sai siis luba taotlemas käidud, nagu viimane kord, siis olin arvestanud, et läheb selle asjaga vähemalt nädal.
Aga oh imet, arki mees helistas umbes tunni ajapärast, et luba olemas ja tule näita auto ette. Eile muidugi autot näitama ei jõudnud, kuna mõned pisiasjad on veel puudu ja esiklaas samuti mõraline.
Muidugi ütlesin, et täna ei jõua. Seega tuli vastuseks, probleemi pole, teil kolm kuud aega:D
Aga pädev värk ikka, tegelikult oleks saanud auto samal päeval juba legaalselt liiklusesse!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 22.11.13 10:34 Tsiteeri


Noo mis neil seal maakohas väga teha ka on. Ma arvan et Tallinnas oleks ikka jupp aega läinud ennem kui keegi oleks midagi vastanud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 22.11.13 13:14 Tsiteeri


No viimane kord käisid asjad ikka läbi Tallinna, kuid seekord ei uurinud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maaryo
huviline

Avatar


Registreerunud 15.11.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 1.8 TQ 20v, b8 tq

postitati 27.11.13 19:48 Tsiteeri


Tervitused!


Täna sain siis flantsid kätte, uuel nädalal üritaks miskit juba tegema hakata. Eelisjärjekorras muidugi esiklaasi vahetus ja dokumentide ning ülevaatuse ära tegemine!

http://www.upload.ee/thumb/3731697/flants2.jpg

Homme tuleb õli ära vahetada, kuna tõukurite tiks päris jube sees. Eeldavasti sellest, et valasin teise tootja õli vanale õlile peale. Tean, et nii ei tehta aga muud polnud sellel hetkel võtta. Loodetavasti kaob tiks ära kui ei, siis ilmselt uued tõukurid:mad:
Samuti veel selline küsimus, kas siduripedaali asendit annab kuidagi muuta? Sellepärast, kuna uue siduriga on väga harjumatu sõita ja mingit tunnetust ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  10  11  12  13  14  ..  16
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.9% - SQL: 60.1%]