Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  45
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 2.0 66kW FWD -> monoquattro - 1992 - weiks (Vastuseid: 1101 | Vaatamisi: 268467)
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 26.09.11 11:58 Tsiteeri


Täna sai siis ülevaatusel käidud ning kontroll edukalt läbitud. Egas seal sai nalja ka, kui ülevaataja tuli auto alt välja ja ütles, et kardaani ta ei näinudki :D Nimelt suutis auto sisemus ta ära petta ning nii ta ekslikult esialgu arvaski, et tegu nelikveolisega. Kapott ei tahtnud lahti tulla kui ülevaatusel taheti sinna alla vaadata, lihtsalt parempoolne kinnitus ei tule lahti, ometi eile sai sada korda kapoti kinni-lahti tehtud, kui vedelike ja tulesid üle kontrollisin, aga ma arvan et see tross tuli sealt kangi küljest pooleldi lahti, kust kapoti avatakse ning nii ei jõuagi kang teist lukustit lahti lasta. Igatahes uurin pärast järgi. Muidugi sain teada ka paar viga, mis ma siia ka kirja panen, et endal ka meelest ära ei läheks. Nimelt parempoolsed õõtshoova puksid on läbi, tagumine pidi üldse kutu olema. Egas siis peab need ära vahetama ja siis jälle kõik korras. Kuid rohkem muret tekitab teine asi, nimelt kütuse torustik pidi väga täbaras seisus olema ning soovitati kindlasti välja vahetada, kuid nüüd tekib küsimus mille vastu. Kas riskida ja võtta mõne varuosadeks müüdava auto pealt või osta kuskilt päris uus? Teise variandi puhul huvitaks mind just see, et kust seda saaks osta ning mis selle hinnaks võiks ka kujuneda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 26.09.11 13:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raksike
Endal tuleb ka homme supporteid remontima hakata, kuna vedru ei jõua tagasi tõmmata ja jääb peale. Käega jõuab liigutada, proovin niimodi hakkama saada, et väga palju ei lammuta aga eks näis.

Audi 80-l olen kohanud kaks asja, mis on ilge nu.., üks neist on v6-e rv survevooliku vahetus ja teine on tagumise suporti käsipidurihoova remont, kui oled asja ära teinud, siis räägime uuesti:P

Muidu weiksi TÜV-le vastuseks tekkis mul küsimus, et on kõrvu jäänud, et pideva nelikveoga masinatel tehakse midagi teistmoodi pidureid testides, kas olen valesti aru saanud? Oli nagu miskit nelikveo re˛iimis üks ratas ühte pidi ja teine teistpidi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 26.09.11 14:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Audi 80-l olen kohanud kaks asja, mis on ilge nu.., üks neist on v6-e rv survevooliku vahetus ja teine on tagumise suporti käsipidurihoova remont, kui oled asja ära teinud, siis räägime uuesti:P

Muidu weiksi TÜV-le vastuseks tekkis mul küsimus, et on kõrvu jäänud, et pideva nelikveoga masinatel tehakse midagi teistmoodi pidureid testides, kas olen valesti aru saanud? Oli nagu miskit nelikveo re˛iimis üks ratas ühte pidi ja teine teistpidi?


Tegelikult ideaalis peaksid pideva nelikveoga autode puhul olema jah kas siis vastav piduristend või siis lisarullikud, mis pannakse maapinnale toetuvate rataste alla.


Got ARB and nitrous?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 26.09.11 16:26 Tsiteeri


Sai siis poest uued õõtshoova puksid toodud. Maksid nad 2,90€ tk. ning tootjaks Lemförder.
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/P9212122.jpg

Nüüd siis ainult vahetamise vaev. Kui keegi annaks ka kütuse torustiku suhtes nõu, oleks tehniliselt poolelt kõik taaskord ideaalne ning siis võib juba elektrilise keskluku peale hakata mõtlema, mis oleks siis ikka ka puldiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 26.09.11 18:57 Tsiteeri


Sa võid uurida palju uus maksab. Aga see kütuse torustik ka vähemalt kahes jupis, vaata mis osa on pahas seisus. Ma arvan et see kütusefiltrist paaki minev on. Eesti autodealt sa vaevalt ilma roosteta seda leiad. Mingilt inglise autolt vast on võimalus. Teine võimalus. monteeri see küljest ja mine mõne torupainutja juurde. See võtab sellle torustiku kinnitusotsad ja teeb sulle uue torustiku.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 26.09.11 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Sa võid uurida palju uus maksab. Aga see kütuse torustik ka vähemalt kahes jupis, vaata mis osa on pahas seisus. Ma arvan et see kütusefiltrist paaki minev on. Eesti autodealt sa vaevalt ilma roosteta seda leiad. Mingilt inglise autolt vast on võimalus. Teine võimalus. monteeri see küljest ja mine mõne torupainutja juurde. See võtab sellle torustiku kinnitusotsad ja teeb sulle uue torustiku.


Peab siis vast uurima hakkama, kas keegi Pärnus ka torusid painutab ning siis saab juba edasi tegutseda. Muidugi peab ka järgi uurima, millist osa täpsemalt vaja on vahetada. Seda ma kartsingi, et kasutatudest väga asja pole.

Üks küsimus ka targematele, nimelt mul on ühed el.keskluku mootorid(olid algusest saati uste sees, kuid eemaldasin el.akende paigalduse käigus, kuna juhtplokk oli puudu), kuid nüüd tekkis huvi nende töökorda kontrollida. Kas lihtsalt korraks 12V peale andes liigutaks end mootor või peab kuidagi teisiti proovima. Sooviks teada saada, kas neist oleks asja või mitte, kuna signalisatsiooni korral peaks nad käima läbi signa juhtploki ning kui nad oleksid töökorras, siis ma saaksin neid kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 26.09.11 19:46 Tsiteeri


Anna voolu, peavad liikuma.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 02.10.11 06:28 Tsiteeri


Sai siis eile alustatud 100-le el.akende paigaldusega. Nädala sees sai ennem ka 2x el.akna juhtmestik ümber tehtud 4x el.akna juhtmestikuks(väga lihtne, sinise B4-ga sama moodi tehtud, kel huvi võib vaadata DIY teemade alt) ning enne külge panemist sai ka korra auto kõrval järgi proovitud, et kõik ikka töötaks nagu peab.

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/C4/P9242128.jpg

Eile sai siis üks pool põhimõtteliselt valmis, vaja ainult veel polstrid peale keerata ning täna siis teise poole kallale. Eila õhtune seis siis oli selline:

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/C4/P9242135.jpg
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/C4/P9242137.jpg

Töö käigus sai ka vähe hoogu mindud ning kui avastasin millega ma olen hakkama saanud, pidin naerust lõhkema :D Nimelt sai sedaani tagumine aknaraam pandud avandi külge. Egas siis midagi, raam sai taas maha võetud ning mootor ümber keeratud teise raami külge ning aega läks selleks max 10 minutit.

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/C4/P9242134.jpg

Kui nüüd väheke soojemaks läheks(hetkel 1 kraad sooja), siis saaks juba õue minna ja tööga jätkata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tegelane5
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Harju Maakond
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.11 15:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Sa võid uurida palju uus maksab. Aga see kütuse torustik ka vähemalt kahes jupis, vaata mis osa on pahas seisus. Ma arvan et see kütusefiltrist paaki minev on. Eesti autodealt sa vaevalt ilma roosteta seda leiad. Mingilt inglise autolt vast on võimalus. Teine võimalus. monteeri see küljest ja mine mõne torupainutja juurde. See võtab sellle torustiku kinnitusotsad ja teeb sulle uue torustiku.


Peab siis vast uurima hakkama, kas keegi Pärnus ka torusid painutab ning siis saab juba edasi tegutseda. Muidugi peab ka järgi uurima, millist osa täpsemalt vaja on vahetada. Seda ma kartsingi, et kasutatudest väga asja pole.

Üks küsimus ka targematele, nimelt mul on ühed el.keskluku mootorid(olid algusest saati uste sees, kuid eemaldasin el.akende paigalduse käigus, kuna juhtplokk oli puudu), kuid nüüd tekkis huvi nende töökorda kontrollida. Kas lihtsalt korraks 12V peale andes liigutaks end mootor või peab kuidagi teisiti proovima. Sooviks teada saada, kas neist oleks asja või mitte, kuna signalisatsiooni korral peaks nad käima läbi signa juhtploki ning kui nad oleksid töökorras, siis ma saaksin neid kasutada.

El luku mootorile anna 12vpeale-ühte pidi tõmbab sisse, teistpidi lükkab välja.
Kütuse torustiku kohapealt on sul õnneks väikse survega tegu- 1 bar, seal saab tavalisi bensuvooliku klambreid ja voolikut kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 02.10.11 18:51 Tsiteeri


C4 El.akende paigaldus lõppes edukalt ning kõik töötab nii nagu peab.

Panin B4-jal viimaks tagumiste uste sees olevad kõlarid ka külge ning nad teevad päris head häält. Nüüd järgmiseks plaanis vahetada need armatuuri sees olevad karbid välja millegi parema vastu. Vahelduseks üks lambikas võte ka seest:

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/P9252143.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 09.10.11 17:45 Tsiteeri


Sai siis laupäeval parema õõtshoova puksid ära vahetatud. Üsna kerge töö. Kõige suurem vaev oligi vanade välja saamine, edasi läksid juba uued sisse ning siis uuesti õõts külge tagasi. Esmaspäeval kallasin ka mootorisse liitri õli juurde ning 1,5 aasta peale on see väga hea tulemus(vahepeal pole juurde pannud).

Laupäeva õhtul sai veel ka mõlemad B4-jad kõrvuti ajada, et vaadata, kas ka silmaga näha mingit erinevust releedega vs ilma. Ausalt öeldes ei saanudki väga aru, sinisel tundus valgus kuidagi hajusam olevat, mustal oli aga valgus rohkem koondunud ettepoole. Tegin ka paar klõpsu, aga ei jäänud päris nii pildile nagu päriselt paistab. Tähelepanelikumad silmad vb märkavad ka miskit huvitavat seoses autode numbritega ;)

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/P9302078.jpg
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/P9302079.jpg

Lõpuks sain ka mattmustaks värvitud rõngad külge. Venitus seisnes selles, et suutsin eelmine kord kõrvad ära lõhkuda ning siis pidin sinna sisse midagi ehitama, kuhu saaks kruvi keerata. Igatahes see õnnestus ning nii nad täna külge ka saidki. Endale meeldib see variant kõige rohkem(ennem olnud läikivate rõngastega ja ilma rõngasteta). Pilt ikka ka :P

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/PA012088.jpg

Kuna soov ikka autot täiuse poole arendada, siis on vaja katkiseid detaile välja vahetada ning puuduvaid ka hankida. Ehk kellelgi teema lugejatest oleks pakkuda järgnevaid asju:
*Kõrvalistuja turvavöö süsteem koos vööga(peab end korralikult tagasi tõmbama)
*Kõrvalistuja poolne lävepaku plast(see mis ikka salongis on)
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/Puuduvad%20vidinad/th_PA012096.jpg
*Parempoolne kolmnurk akent seestpoolt ümbritsev plastik(see must)
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/Puuduvad%20vidinad/th_PA012095.jpg
*Vasakpoolse tule kõrval asuv tuulesuunaja
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/Puuduvad%20vidinad/th_P5201629.jpg
*Plastik, mis käib ees poritiiva otsa peal
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/Puuduvad%20vidinad/th_P5201628.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 09.10.11 17:59 Tsiteeri


Osta õige kujuga kummimatid ka autosse, automaailmas olid miskit 25eur kmpl. Mis iluliistudega juhtunud on? Võibolla oled sellest ka kirjutanud, aga kas olid kohe alguses sellised poolläikivad mustad?
Igasugu salongi plastikute, liistude plastjunnide saamiseks soovitan minna romulasse, ei ole just haruldane masin, vähemalt Tartus Gefis hakkas paar tk selliseid silma ju on Pärnus ka;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 09.10.11 18:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Osta õige kujuga kummimatid ka autosse, automaailmas olid miskit 25eur kmpl. Mis iluliistudega juhtunud on? Võibolla oled sellest ka kirjutanud, aga kas olid kohe alguses sellised poolläikivad mustad?


Need matid jah kiviajast pärit, täpsemalt vist ˛iguli omad ning need olid ostust saati sees. Juhi oma sai eelmine aasta uue vastu vahetatud, aga sellel üks nurk katki ja nüüd oleks vast jah kõige targem kõik korraga välja vahetada, kuna need teised on jah koledad. Iluliistu all mõtled seda, mis on armatuuri peal? Kui jah, siis sinna sai muretsetud ise see ilullist ning kuna see oli mingi imeliku puitimitatsiooniga jäi üle kaks variant, kas värvida või kiletada. Otsustasin teise variandi kasuks ning kasutasin mingit carbon look-iga kile, mida sai fööniga soojendades üsna mõnusalt sättida. Samas tulevikus tahaksin kindlasti uuema tüübi armatuuri paigaldada, aga seniks ajab tavaline koos iluliistuga asja ära. Varem oli seal siis nii nagu pea kõigil autodel, see kiri "Audi 80".

Kunagi varem:
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/Picture050.jpg
Nüüd:
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/P9252143.jpg

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Igasugu salongi plastikute, liistude plastjunnide saamiseks soovitan minna romulasse, ei ole just haruldane masin, vähemalt Tartus Gefis hakkas paar tk selliseid silma ju on Pärnus ka;)


Eks ta õige ole, aga kui sa lähed sinna ja näitad näpuga, et mul läheb just seda asja siin vaja, siis lüüakse selline hind ette, et jube. Samas kui saaks kõik korraga, siis tuleks vast hind mõistlik. Muidu see tule kõrval olev tuulesuunaja on tegelt suht haruldane tänasel päeval, kuna pea kõik sellised autod kunagi viga saanud ja nii need jupid kaduma läevad. Kevadel otsisin ma muidu mõlemat, aga vähemasti sain parempoolsegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 09.10.11 18:16 Tsiteeri


Uuema tüübi armatuuri leidmine Eestis on suhteliselt olematu. Ja see hind mis armatuurile välja kujuneb võib väga la est võetud olla ja siis on polstreid ka vaja jne. Välismaal on need jupid veel kordades kallimad(e-bay jne.). Aga mõte iseenesest on hea. Lootus kaob viimasena!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 09.10.11 18:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Uuema tüübi armatuuri leidmine Eestis on suhteliselt olematu. Ja see hind mis armatuurile välja kujuneb võib väga la est võetud olla ja siis on polstreid ka vaja jne. Välismaal on need jupid veel kordades kallimad(e-bay jne.). Aga mõte iseenesest on hea. Lootus kaob viimasena!


Ega jah, lootus sureb viimasena. Aga kas uuema tüübi B4-ja polstrid ei lähegi siis kokku airbagiga armatuuriga? Et kas sobivad siis ainult nende üli suurte sahtlitega polstrid? Üritan ka pilte leida, et oleks täpsemalt näha. Muidu eelmine aasta nägin üht pakkumist 500 krooniga, mis oli järelikult ikka vägagi soodne hind, aga kuna toona olin veel 17 ning seega ka jalamees(jala seda armatuuri päris koju ära ei vii, kuigi olen näiteks laepolstriga jalutanud talvel 2km), siis jäi see diil katki ja kui nüüd suvel uuesti küsisin, et kas on veel äkki alles, oli ta juba kahjuks läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 09.10.11 19:12 Tsiteeri


Nii, sai nüüd vahepeal mõeldud ja homme tuleb vist üks poetrip teha, kuna vaja järgnevaid asju:

Uued porimatid (vanad näevad koledad välja ning ega neist enam suurt kasu ka pole)
Kesklukk (võtan esialgu ilma puldita, kunagi kui rikkamaks saan panen signa ja siis saab ka puldi)
10m kõlarijuhet (vaja tagumiste uste sees olevate kõlarite jaoks uued liinid vedada, kuna praegu on juhtmed liialt lühikesed)

Tegelikult oleks mul nüüd ka nõu vaja. Nimelt, kui mul on taga aknalaual 300W kõlarid ning tagumiste uste sees originaalkõlarid(suur ja väike) ehk siis kokku 6, et kas siis peaks juba ka mingi väikse võimu vahele panema ning milline oleks näiteks sobilik?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 09.10.11 20:13 Tsiteeri


Kas subwooferit pole plaanis ja kas oled rahul läbi maki võimenduse heliga? 300w võivad need kõllid sul olla, aga mis nominaal on?


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 09.10.11 20:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Kas subwooferit pole plaanis ja kas oled rahul läbi maki võimenduse heliga? 300w võivad need kõllid sul olla, aga mis nominaal on?


Noo valmidus subwooferi jaoks võiks olemas olla. Kirjade järgi on maki võimendus 4x50W, mis ilmselgelt jääb tagumiste puhul juba piduriks ning eks ta nii ka ole, et kui vol. on juba 35 peal hakkab muusika suht kõvasti mängima ning 20-25 on selline rahulik vahemik, kus saab rääkida teistega autos nii, et ei lõuga üle raadio. Samas teises B4-jas on samad kõlarid tagumise akna peal, aga makk on aastaid uuem ning heli on tüki maad valjem. Kõllide nominaali kohta ei oska ma hetkel öelda, kuna karpe/pabereid pole alles, aga ehk leiab googli abil miskit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 09.10.11 21:04 Tsiteeri


No need watid ja ilusad nr on kõik hetkelised max võimusesed. Mis loeb on rms/nominaal. Makkidel on 4x50w max, reaalselt puhuvad välja 4x20-30w rms. Võim kindlasti vahele. Saad seadistada rohkem ja kõlar hakkab ilusti mängima.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 10.10.11 15:54 Tsiteeri


Sai siis täna poes käidud ning toodud ära kõik asjad, mida hetkel vaja oli.

Keskluku komplekt ja 10m kõlari juhet
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/PA022101.jpg

Uued kummimatid
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/PA022103.jpg

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/PA022105.jpg

http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/PA022104.jpg

Läks siis see kogu kaup maksma kokku 50 euri ning kuna vahepeal sain ka oma vana rooli ära müüa, siis kokkuvõttes läks kuludesse ainult 35 euri :)


Tegelikult on mind juba tükk aega ka üks asi häirinud, nimelt kas jahutusvedeliku temperatuuri näit peabki sellises vahemikus olema või on miskit ikkagi termostaadiga viga? Minu meelest oli ta paar kuud tagasi ikka vähe kõrgemal ning see kahtlus painab mind sellest ajast saati, kui sai augustis ühe päeva jooksul sõidetud 400km(200km otsadena) ning isegi siis ei jõudnud ta sealt kõrgemale ning kohati näitas isegi veelgi vähem.
http://i1181.photobucket.com/albums/x431/Kermps/PA022097.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.10.11 16:00 Tsiteeri


Ei pea nii olema see temp seier, ilmselt termostaat läbi, mul sama lugu ja läheb koos rihmaga vahetusse. Kas matid on sellele masinale mõeldud? Mul kuidagi teise kujuga ja nupsudega kinnituvad:cool: Pöörded on kenasti madalad sellisel kiirusel igatahes, 2,6 quattrol on 90 peal 2750:P
Kuule ma panin tähele, et sul tagumine iste valet värvi. Mul minu arust olemas hele tagaise b4 avantile ja hele pagasiruloo ka!! Esiistmed läksid kulufieldi b3-me:cool:
EDIT: ah jah, sul sedaan, aga istmepõhi peaks ikka sobima vast?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 10.10.11 16:09 Tsiteeri


Matid on universaalid, samas pidavat saama ka originaale tellida. Poes oli muidu kolm erinevat komlekti ning väga abivalmis müüja pakkus välja variandi, et lähme vaatame õues, millised sobiks kõige paremini ning nii saigi need valitud. Neil muidu otstes on mingisugused augukesed, mille kaudu nad esialgu koos olid, kuid samas see kumm tundub olevat suht hea haarduvusega ning seega ei tohiks nad mööda auto sisemust ringi rallida(varem läksid tagumised matid kogu aeg paigast ära).
Nüüd vaja sebida kuskilt see plastik, mis käib vasakusse nurka ehk see kus vasak jalg puhkab peal kui parajasti käiku ei pea vahetama. Kuuldavasti pidavat neid saama 93+ autode pealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 10.10.11 16:20 Tsiteeri


Reaalselt on tavalised makid (2000kroonised) 4x10/20 aga siiski, isegi kui oleks 4x50 oleks helikvaliteedile kõvasti parem, kui sa paneks võimu järgi. Mingi väike võim, ei maksa nad ka palju. Ja armatuuri koha pealt siis läheb ta kokku ainult nende "suurte" sahtlitega. Kui sa viitsid kuulutust vaadata siis ma müün coupe uuema tüübi polstreid, sealt erinevus ka näha. Ning usu mind, kui sa autos oled siis need mitte sobivad detailid hakkavad häirima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 10.10.11 16:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Kuule ma panin tähele, et sul tagumine iste valet värvi. Mul minu arust olemas hele tagaise b4 avantile ja hele pagasiruloo ka!! Esiistmed läksid kulufieldi b3-me:cool:
EDIT: ah jah, sul sedaan, aga istmepõhi peaks ikka sobima vast?


Tegelikult olid esimesed ka algul tumedad nagu ka tagumine iste ning uksepolstrid. Kuna sai muretsetud C4 sportistmed ette, siis juhtuski nii, et esimesed on nüüd valged. Kuid isegi mõelnud selle peale, et tagumine ka heleda vastu vahetada ning siis kunagi ka lagi ja esimesed piilarid musta nahaga ära teha ja tagumine aknalaud ka vast heleda vastu vahetada. Pmst oleks siis nagu tavaline värvilahendus hele lagi ja tume alaosa keeratud tagurpidi ja see tulemus peaks üsna lahe olema. Vahepeal juba mõtlesin, et pean hakkama miskit ise aretama C4 S4 tagaistme kattest ning seda kuidagi B4 istme jaoks sobitama, aga see oleks vähe parem variant. Tegelt ei teagi nüüd, kas B4 puhul on erinevus sedaani ja avanti tagaistmel, kuna mõlemal käivad istme kõrvale need polstrid ka, seega oleks nüüd vaja näha seda istet külje pealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 10.10.11 16:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Reaalselt on tavalised makid (2000kroonised) 4x10/20 aga siiski, isegi kui oleks 4x50 oleks helikvaliteedile kõvasti parem, kui sa paneks võimu järgi. Mingi väike võim, ei maksa nad ka palju. Ja armatuuri koha pealt siis läheb ta kokku ainult nende "suurte" sahtlitega. Kui sa viitsid kuulutust vaadata siis ma müün coupe uuema tüübi polstreid, sealt erinevus ka näha. Ning usu mind, kui sa autos oled siis need mitte sobivad detailid hakkavad häirima.


Nüüd siis jälle targem. Ehk siis kõige parem lahendus oleks saada armatuur ja esimesed polstrid koos.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  45
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 49.5% - SQL: 50.5%]