Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 3,0 2005 a (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 2183)
Pettu9
huviline



Registreerunud 02.04.11
Asukoht: Kesk-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant 3,0

postitati 02.04.11 15:25 Tsiteeri
A6 3,0 2005 a



Plaan endale lähiajal soetada 2005 või 2006 A6 avant 3,0. Millise käigukastiga soovitaksite ja mis antud mudeli +; -


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 02.04.11 15:47 Tsiteeri


Pluss on see, et A6 3.0TDI'd on kõik ka quattro'd.
Miinuseks, et manuaali on tõenäoliselt raske leida. Mitte küll võimatu, aga hakkab valikut oluliselt piirama.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 02.04.11 17:05 Tsiteeri


See kasti teema on väga suhteline, isiklikult seda küll puuduseks ei loe..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 02.04.11 17:35 Tsiteeri


Naljakas küsimus, mis kastiga soovitada. Nagu eelpool öeldud on manuaaliga neid ülikeeruline leida. Mis minu arvates on ka täiesti normaalne, sest A6-suguse suure ja laisa laeva jaoks ongi automaat õigem. Eriti veel diiselmootori puhul, mis nagunii pöördesse ei käi ja sportlikku sõidustiili kuidagi ei toeta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi121
huviline



Registreerunud 30.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2004 3.0 tdi

postitati 02.04.11 19:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
Naljakas küsimus, mis kastiga soovitada. Nagu eelpool öeldud on manuaaliga neid ülikeeruline leida. Mis minu arvates on ka täiesti normaalne, sest A6-suguse suure ja laisa laeva jaoks ongi automaat õigem. Eriti veel diiselmootori puhul, mis nagunii pöördesse ei käi ja sportlikku sõidustiili kuidagi ei toeta.


Minu arust läheb 3.0 tdi väga hästi põõrdesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.11 19:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi121
Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
Naljakas küsimus, mis kastiga soovitada. Nagu eelpool öeldud on manuaaliga neid ülikeeruline leida. Mis minu arvates on ka täiesti normaalne, sest A6-suguse suure ja laisa laeva jaoks ongi automaat õigem. Eriti veel diiselmootori puhul, mis nagunii pöördesse ei käi ja sportlikku sõidustiili kuidagi ei toeta.


Minu arust läheb 3.0 tdi väga hästi põõrdesse.


Vahelduseks võiks sellele pilgu peale visata.

http://www.youtube.com/watch?v=7Zq0I6_3q2o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.04.11 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Robinson
Vahelduseks võiks sellele pilgu peale visata.

http://www.youtube.com/watch?v=7Zq0I6_3q2o


http://www.youtube.com/watch?v=gzULo8-jTV0
Kommentaare pole vist vaja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 02.04.11 19:31 Tsiteeri


Vaatasin videot, kena minek , aga Led tuled on ikka käkerdis küll, seda näha videoski.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.11 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
Naljakas küsimus, mis kastiga soovitada. Nagu eelpool öeldud on manuaaliga neid ülikeeruline leida. Mis minu arvates on ka täiesti normaalne, sest A6-suguse suure ja laisa laeva jaoks ongi automaat õigem. Eriti veel diiselmootori puhul, mis nagunii pöördesse ei käi ja sportlikku sõidustiili kuidagi ei toeta.
Olles kokku puutunud mitme c6 kolmese diisliga, ei saa ma Joeliga nõustuda. Esiteks ei ole tegemist laisa autoga ja teiseks ei saa kolmese diisli pöördesse mineku kohta midagi halba öelda. Laisaks võib kutsuda mõnda ameeriklast või näiteks c4-a aga kindlasti mitte c6-e. Ka iseendale üllatuseks aastaid tagasi tõdesin, millised kardid ja olematu müraisolatsiooniga autod need on. Ja muideks, Audi kolmesel diislil on chippides ca 600nm alla kahe tuhande pöörde.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
siLc
huviline

Avatar


Registreerunud 05.06.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2011 VW Passat EcoFuel

postitati 03.04.11 06:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: Robinson
Vahelduseks võiks sellele pilgu peale visata.

http://www.youtube.com/watch?v=7Zq0I6_3q2o


http://www.youtube.com/watch?v=gzULo8-jTV0
Kommentaare pole vist vaja.

See 3.0TFSI on ju bensukas, mitte TDI :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 03.04.11 07:09 Tsiteeri


Praegu 3,o siis a4 kere peal manuaalina saada, kui huvi?
http://www.auto24.ee/used/769037


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 03.04.11 08:26 Tsiteeri


Manuaalil on kiirendus- ja kütusekulu näitajad pea 5% paremad kui automaadil. Samas - mugavuse erinevus on suurem kui see 5%, ma arvan. Nüüd see oleneb juba sinust, mida sa eelistad ja väärtustad rohkem. Käigukasti hoolduse ja remondikulud on umbes samapalju kallimad automaadil, kui palju automaat on mugavam sõita.

Valik on sinu :P


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.11 09:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Manuaalil on kiirendus- ja kütusekulu näitajad pea 5% paremad kui automaadil. Samas - mugavuse erinevus on suurem kui see 5%, ma arvan.

Pigem on manuaali parem kiirendus tingitud launchimise võimalusest, mida teatavasti esineb väga vähestel automaatkastidel. Ja noh, omada manuaalkasti ainult sellepärast, et kaks korda aastas tunda 5000rpm starti, samas, kui teine mees sõidab iga kord foori tagant ilma igasuguse pingutuseta minema (effortless ride), pole ka just mõistlik.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.04.11 09:57 Tsiteeri


Kui kasti valiku teemadel rääkida, siis tarbeautona kasutatav A6 võiks ju tänapäeval tõesti automaadiga olla. Robinsoni viidatud video kaheukselises sportlikuma suunitlusega A5-s tahaks mina aga mootorist olenemata vaid manuaali näha. Just nimelt ehedat manuaali, mitte käsitsi lülitamise võimalusega automaati. Eks ta selline maitse asi ole, milles on kõrvalt raske nõu anda.

Eile veel oli pealkirjas ja/või esimeses postis TDI ka mainitud, selle eemaldas teema algataja või keegi teine? See ju muudab kogu teema olemust. Edit: algataja viimast sisselogimisaega vaadates vist mitte tema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 03.04.11 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Eile veel oli pealkirjas ja/või esimeses postis TDI ka mainitud, selle eemaldas teema algataja või keegi teine? See ju muudab kogu teema olemust. Edit: algataja viimast sisselogimisaega vaadates vist mitte tema.



TDI võis keegi ju pealkirjast eemaldada, aga küllap ta unustas, et 2005. ja 2006.a. ehk prefacelift C6'l 3.0 bensukat (TFSI) ei eksisteerinud :D


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.04.11 11:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
TDI võis keegi ju pealkirjast eemaldada, aga küllap ta unustas, et 2005. ja 2006.a. ehk prefacelift C6'l 3.0 bensukat (TFSI) ei eksisteerinud :D

Mõni aasta oli 3-se bensukaga auk sees jah, siis tuli jälle. Samas ma mäletan, et sinu eilne diislit eeldav vastus algsele postile näis nii loomulik, et ma ei hakanud seda enda jaoks üle kontrollima. Mäletan ka, et teema algataja oleks justkui ikkagi konkreetselt diisli kohta küsinud. Samas võibolla ikkagi luulud, mälu ei ole enam see, mis kunagi. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.11 11:27 Tsiteeri


Samas on ka olemas C6 kerel tavaline 3,0 bensukas, seesama rihmaga mootor mis on ka C5'el peal.

Olen oma silmaga näinud!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 03.04.11 19:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
Naljakas küsimus, mis kastiga soovitada. Nagu eelpool öeldud on manuaaliga neid ülikeeruline leida. Mis minu arvates on ka täiesti normaalne, sest A6-suguse suure ja laisa laeva jaoks ongi automaat õigem. Eriti veel diiselmootori puhul, mis nagunii pöördesse ei käi ja sportlikku sõidustiili kuidagi ei toeta.
Olles kokku puutunud mitme c6 kolmese diisliga, ei saa ma Joeliga nõustuda. Esiteks ei ole tegemist laisa autoga ja teiseks ei saa kolmese diisli pöördesse mineku kohta midagi halba öelda. Laisaks võib kutsuda mõnda ameeriklast või näiteks c4-a aga kindlasti mitte c6-e. Ka iseendale üllatuseks aastaid tagasi tõdesin, millised kardid ja olematu müraisolatsiooniga autod need on. Ja muideks, Audi kolmesel diislil on chippides ca 600nm alla kahe tuhande pöörde.

Mul on sellesama 3,0 TDi 165kW mootoriga Touareg. Touaregi aju on seadistatud madalamalt vedama kui A6, ehk see ei ole päris 1:1 võrreldav. Kuid ega A6 selles osas nüüd ülemäära teistsugune ka ole - "magus ala" on ikkagi vaid umbes 2000 pööret lai ja üleval otsas kukub jõud ära. Diisel nagu ikka diisel. Ma ei näe mingit põhjust sellise mootori otsa manuaalkasti panna. Isegi A5 puhul mitte. Aga eks see ole minu probleem... :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.11 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Joel
Ma ei näe mingit põhjust sellise mootori otsa manuaalkasti panna. Isegi A5 puhul mitte.
Nõus.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cesar
huviline



Registreerunud 05.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8 TFSI

postitati 03.04.11 20:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Samas on ka olemas C6 kerel tavaline 3,0 bensukas, seesama rihmaga mootor mis on ka C5'el peal.

Olen oma silmaga näinud!


On tõesti. Neid on toodetud arenevate riikidele. (Venemaa)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.5% - SQL: 64.5%]