Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kaubakate (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 1692)
SigridE
huviline



Registreerunud 15.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 18.03.11 22:26 Tsiteeri
Kaubakate



Kas näiteks audi 100/a6 kaubakate on teisaldatav? Kui on siis huvitaks selle laius. Otsin omale sobivas mõõdus kaubakatet (rulood) kuna originaali praktiliselt võimatu leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 18.03.11 22:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SigridE
Kas näiteks audi 100/a6 kaubakate on teisaldatav? Kui on siis huvitaks selle laius. Otsin omale sobivas mõõdus kaubakatet (rulood) kuna originaali praktiliselt võimatu leida.

Muidugi on. Endal vedeleb ta enamasti toas kuna suuri asju jama vedada kui sae jalus on. Otsi lammutustest ja klubi varuosade kuulutusi vaata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 19.03.11 06:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SigridE
Kas näiteks audi 100/a6 kaubakate on teisaldatav? Kui on siis huvitaks selle laius. Otsin omale sobivas mõõdus kaubakatet (rulood) kuna originaali praktiliselt võimatu leida.


Pöördu Indreku poole Palli tnv-lt Temal ikka ehk leidub. Minumeelest suht hiljuti kui külas käisin vedeles kuskil üks:) Mina olen neid 2 tooni näinud. Musta ja helehalli. Kuigi kui tarbe esemena kasutada siis pole vahet mis tooni on. Kui ma C4 ja sisu ümber vahetasin, siis tegin diili lihtsalt ja vahetasin müüjaga rulood ära, sest hele ei läinud enam interjööriga kokku.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SigridE
huviline



Registreerunud 15.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 19.03.11 15:35 Tsiteeri


Esmalt oleks vaja mõõte kas kataks laiusega ära. Kui mõõdud sobivad siis otsiks omale ka juba;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 19.03.11 15:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SigridE
Esmalt oleks vaja mõõte kas kataks laiusega ära. Kui mõõdud sobivad siis otsiks omale ka juba;)

Et müügiks ilusamat ilmet saavutada?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 19.03.11 16:02 Tsiteeri


Kas ma saan õigesti aru, et sa tahad audi 100 pagasikatet paigaldada Coupesse sest Coupe pagasikatte leidmine on raske?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SigridE
huviline



Registreerunud 15.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 19.03.11 16:19 Tsiteeri


Ei otsi seda coupe jaoks. Seal kõik originaal ja olemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 19.03.11 16:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SigridE
Ei otsi seda coupe jaoks. Seal kõik originaal ja olemas.

Vabandust.
Esiti jäi mulje, et coupele tarvis, kuid lugedes uuesti korralikult esimest postitust, sain asjast aru!
Samas, kuidas on originaali vöimatu leida?
Kindlasti tegelastel, kes foorumi varuosade rubriigis 100/A6-le jubinaid pakuvad (masinad varuosadeks) on kindlasti midagi pakkuda.
Lihtsalt ise peab tegus olema! ;)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 19.03.11 17:44 Tsiteeri


A100/A6 le polegi ju mõõtude järgi mõtet otsida mingit suvalist rulood. Samahästi võib siis juba suure musta kile asjadele peale tõmmata kui vajadus tekkib. Samamoodi võiksin C5 avandi rulood hakata C4 kerega masinale aretama ja vastupidi :D Ja neid müüakse aegajalt mitmeis autovaruosadega kauplevates portaalides. Tarvis lihtsalt veidi vaeva näha ja otsida. Ja kui isu otsa saab ja midagi ei leia siis võib siia samasse foorumisse ostu/müügi rubriiki kuulutuse teha.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SigridE
huviline



Registreerunud 15.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 19.03.11 18:13 Tsiteeri


:D Kus te loete seda et ültse audile seda rulood vaja on? Ajate mul juhtme kokku. Küsisin vaid lihtsa küsimuse et kui äkki on kellegil 100/a6 avant seda katet et siis kas on teisaldatav ja kas leiaks äkki aega mõõta selle laiuse. Auto kuhu see hoopis läheks on rootsi juurtega. Ilus akvaarium meeldib rohke kui prügikotikile


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 19.03.11 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SigridE
:D Kus te loete seda et ültse audile seda rulood vaja on?


Esimesest postitust vöiks mingil määral süüdistada :P

Teinud postitus konkreetsemaks/täpsemaks.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 20.03.11 07:27 Tsiteeri


Ega jah teema on tegelikult suht segane siiani :D Anyway kui tegemist on Rootsi masinaga siis soovitaks siiski soojalt selle automargiga seotud foorumisse, kuhu seda katet vaja on, teha samalaadne postitus. Ma ei kujuta absoluutselt ette kuidas hakata aretama viisakalt C4 avandi rulood mõnele teisele masinale ilma, et kaubanduslik välimus ei muutuks. Kuigi audiga mitte seonduva automargi mainimine siin foorumis ple küll sobiv, võiksid siiski meie heameeleks ära mainida mis masinasse sa nii hirmsasti tahad seda rulood istutada (volvo/saab ja mis mark ning aasta)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 20.03.11 08:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SigridE
:D Kus te loete seda et ültse audile seda rulood vaja on? Ajate mul juhtme kokku. Küsisin vaid lihtsa küsimuse et kui äkki on kellegil 100/a6 avant seda katet et siis kas on teisaldatav ja kas leiaks äkki aega mõõta selle laiuse. Auto kuhu see hoopis läheks on rootsi juurtega. Ilus akvaarium meeldib rohke kui prügikotikile
Naiste loogika töötab tenekord pisut teistmoodi:D Lihtsam on tõesti otsida vastavalt mudelile seda rulood.Kasutatud ruloo hind on tibake üle poole toonkile paigalduse hinnast.Nii et mina ei näe pointi ainult pudinate peitmisest:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SigridE
huviline



Registreerunud 15.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 20.03.11 16:55 Tsiteeri


Ma ei maininud marki kuhu läheb ja see ei puutu asjasse. Mul oli vaja lihtsalt 100/a6 kaubaruloo mõõtu (laius). See kuidas see jääb,kuhu läheb ja kes teeb ei ole tähtis. Küsimus on konkreetselt audi kaubakatte kohta.

Vastus võiks olla selline:

On teisaldatav? JAH/EI
ja minu xx aasta 100/A6 on see kate xxx cm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 20.03.11 18:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SigridE
Ma ei maininud marki kuhu läheb ja see ei puutu asjasse. Mul oli vaja lihtsalt 100/a6 kaubaruloo mõõtu (laius). See kuidas see jääb,kuhu läheb ja kes teeb ei ole tähtis. Küsimus on konkreetselt audi kaubakatte kohta.

Vastus võiks olla selline:

On teisaldatav? JAH/EI
ja minu xx aasta 100/A6 on see kate xxx cm.


Jah on teisaldatav
c4 A6 kate on 138 cm lai kinnituskohast. Kate ise on paar cm kitsam ja otsast läheb veel kitsamaks. Täpsemalt ei viitsi mõõta kuna katet paha välja tõmmata rullist kui autos pole. Mina ei kujuta küll ette kuidas see mõnda teisse automarki sobiks. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SigridE
huviline



Registreerunud 15.12.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80

postitati 20.03.11 19:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: SigridE
Ma ei maininud marki kuhu läheb ja see ei puutu asjasse. Mul oli vaja lihtsalt 100/a6 kaubaruloo mõõtu (laius). See kuidas see jääb,kuhu läheb ja kes teeb ei ole tähtis. Küsimus on konkreetselt audi kaubakatte kohta.

Vastus võiks olla selline:

On teisaldatav? JAH/EI
ja minu xx aasta 100/A6 on see kate xxx cm.


Jah on teisaldatav
c4 A6 kate on 138 cm lai kinnituskohast. Kate ise on paar cm kitsam ja otsast läheb veel kitsamaks. Täpsemalt ei viitsi mõõta kuna katet paha välja tõmmata rullist kui autos pole. Mina ei kujuta küll ette kuidas see mõnda teisse automarki sobiks. ;)


Suured tänud;) just seda ma tahtsingi teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 21.03.11 06:42 Tsiteeri


See läheks siis edasi juba DIY rubriigi alla :D


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 39.4% - SQL: 60.6%]