Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  18
Autor:
Pealkiri: Audi 100 Avant Quattro - 1994 - KsenoonE (Vastuseid: 446 | Vaatamisi: 71770)
urgaa
huviline

Avatar


Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: ur-s4,cadillac bls

postitati 24.01.11 22:58 Tsiteeri


Ise olin ka seda sellel tükkaega silma peal hoidnud, aga ei suutnud otsustada ja läinud ta oligi :D
Uksed ei käi lukkus ? või nüüd käivad ?


Keep going and never stop!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 24.01.11 23:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: urgaa
Ise olin ka seda sellel tükkaega silma peal hoidnud, aga ei suutnud otsustada ja läinud ta oligi :D
Uksed ei käi lukkus ? või nüüd käivad ?

Puldist lukustuvad kõik :)
Kui aknad või katuseluuk lahti jääb laseb need ka kinni.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi121
huviline



Registreerunud 30.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 2004 3.0 tdi

postitati 25.01.11 00:35 Tsiteeri


Mul oli ka kunagi see jama et, tagumine parempoolne ei tulnud lahti, aitas lammarist võetud uus uksetross, link võib käia küll aga ta on vedruga kui ma ei eksi ja trossi vahetus aitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audihauto
huviline

Avatar


Registreerunud 18.11.08
Asukoht: Tallinn,Paide
Kasutaja on eemal

Auto: 100 2,5 tdi c4 a6 2,5 tdi quattro c4

postitati 25.01.11 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Seal ongi need istmemälud :P
Istme taastamisel jääb vist kerge toonivahe sisse?

Tere.Jõudu jaksu ka minu poolt uue masinaga.Mis näiteks istme taastamisse puutub,siis endal sai kunagi tehtud nii,et tagumiselt käetoelt võtsin naha.Sellega taastasin juhiistme,ning käetoele otsisin miski ligilähedase.Ise eemaldasin naha sealt,ning viisin meistrile.Aega kulus selleks pool päeva ja maksma läks 300 eek.Meistri kontaktid mul alles.Asub küll Tallinnas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 25.01.11 12:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audihauto
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Seal ongi need istmemälud :P
Istme taastamisel jääb vist kerge toonivahe sisse?

Tere.Jõudu jaksu ka minu poolt uue masinaga.Mis näiteks istme taastamisse puutub,siis endal sai kunagi tehtud nii,et tagumiselt käetoelt võtsin naha.Sellega taastasin juhiistme,ning käetoele otsisin miski ligilähedase.Ise eemaldasin naha sealt,ning viisin meistrile.Aega kulus selleks pool päeva ja maksma läks 300 eek.Meistri kontaktid mul alles.Asub küll Tallinnas.

Kas ainult mulle tundub et taga hoopis tumedad istmed?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 25.01.11 13:06 Tsiteeri


Kae-kae kus on alles lisavarustust autol peal, lausa uskumatu :)
Tundub vägagi mugav ja lisaderohke Q, jõudu ja edu temaga Sulle!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 25.01.11 13:20 Tsiteeri


Ega sul lapselukk pole tagumisel uksel peal?


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 25.01.11 13:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audihauto
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Seal ongi need istmemälud :P
Istme taastamisel jääb vist kerge toonivahe sisse?

Tere.Jõudu jaksu ka minu poolt uue masinaga.Mis näiteks istme taastamisse puutub,siis endal sai kunagi tehtud nii,et tagumiselt käetoelt võtsin naha.Sellega taastasin juhiistme,ning käetoele otsisin miski ligilähedase.Ise eemaldasin naha sealt,ning viisin meistrile.Aega kulus selleks pool päeva ja maksma läks 300 eek.Meistri kontaktid mul alles.Asub küll Tallinnas.

Tervised ka sulle ja edu ikka vaja :cool:.
Eks selle istmega peab midagi mõtlema jah, kuidas parim tulemus jääks. Kasutaja Athlon saatis ka sõnumi kus sama idee mis Kevenil, et ehk on lapselukk peal kuna uks käitub küll täpselt samamoodi, pean selle kohe üle vaatama, siis saab teada aga tross tundub ise taga olevat kuna ukselink tühja nagu ei käi, lihtsalt ei tule lõpuni. Istmed on muidu sellised tumedamad jah, päris helebeez nahk pole. Corbe - tänud heade sõnade eest :)

Aga oskab keegi normaalsed BAR ja õli.temp linnasõidul öelda?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
heigo003
huviline



Registreerunud 01.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.11 17:11 Tsiteeri


Õli temp on sama mis jahutusvedeliku oma. Tühikäigul sooja õliga on 2 bar, +- oleneb õlipumba ja mootori olukorrast. Oleneb mis pööretega sõidad.
Engine oil temperature at least 80C (176F)
Oil pressure at idle: 1.0-2.5 bar (14.-37psi)
OIl pressure at 3000 RPM: 2.7-2.9 bar (39-42 psi)
On korras mootori näidud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Pahh
huviline



Registreerunud 11.01.07
Asukoht: Kuopio
Kasutaja on eemal

Auto: (100, 2.8q manuaal EX), uue otsingul

postitati 25.01.11 17:19 Tsiteeri


Enda käsutuses kah hetkel üks 2,8 motoga 100.
Tühikäigul õlirõhk tõesti 2bar kanti, aga maanteesõidul kisub 5 peale kohe
ei tea kas peaks muretsema?
äkki mingi andur lihtsalt peetis, mis seda õlirõhku edastab?
muidugi küttekulu on kah meeletu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 25.01.11 17:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pahh
Enda käsutuses kah hetkel üks 2,8 motoga 100.
Tühikäigul õlirõhk tõesti 2bar kanti, aga maanteesõidul kisub 5 peale kohe
ei tea kas peaks muretsema?
äkki mingi andur lihtsalt peetis, mis seda õlirõhku edastab?
muidugi küttekulu on kah meeletu.

Mul kütusekulu korras ja maanteel on tõesti 5 bar, ning tühikäigul on 2.5, arvan samuti, et anduri kala või S kellad on mingisele teistsugusele andurile mõeldud.
Igastahes täna avatasin, et oligi lapselukk peal aga sõber vana halg tõmbas eile linki tugevalt ja arvatavasti läks tross pooleks või tuli tagant ära :mad::mad::mad: link käib kergelt nagu lehmajalg, et siis tross?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 25.01.11 17:33 Tsiteeri


Ma laseks üle nahatada mõlemad esimesed istmed ja käetoe, ning korraga taastaks istme poroloonid. Värvi valiks kõige sarnasema sellele mis on korralikult puhastatud tagaistme osal, sest niimodi on kogu salongi põhjalikult üle puhastades ja kreemitades asi siiski suhtkoht sarnane ja ei jää liiga silma riivama. Mul on ühed samasugused heledast nahast spordikad olemas, pole küll nii augulised kuid siiski piisavalt nukras seisus, et ilma üle nahatamata ma neid autosse küll tõsta ei julgeks.

Eks see ole üks kallimaid variante, kuid vaadates naha seisukorda käetoel ja istmepõhjadel, siis tundub kõige õigem lähenemine.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
heigo003
huviline



Registreerunud 01.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.11 17:37 Tsiteeri


Ei ole see 5 bar-i maanteel ka vale. Pole mõtet muretseda. Siis muretse, kui alla normi näitab. Ja kui link on lambajalg, siis tõesti üldjuhul trossi häda-kas tagant ära või pooleks. Trossi hind lammaris oli 200 kr ja forssis 130 kr 2a. tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 25.01.11 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Ma laseks üle nahatada mõlemad esimesed istmed ja käetoe, ning korraga taastaks istme poroloonid. Värvi valiks kõige sarnasema sellele mis on korralikult puhastatud tagaistme osal, sest niimodi on kogu salongi põhjalikult üle puhastades ja kreemitades asi siiski suhtkoht sarnane ja ei jää liiga silma riivama. Mul on ühed samasugused heledast nahast spordikad olemas, pole küll nii augulised kuid siiski piisavalt nukras seisus, et ilma üle nahatamata ma neid autosse küll tõsta ei julgeks.

Eks see ole üks kallimaid variante, kuid vaadates naha seisukorda käetoel ja istmepõhjadel, siis tundub kõige õigem lähenemine.

See on vast kõige õigem lähenemine ja võtangi asja nii ette kui kerge hooldus autole tehtud on, kuna selle autoga on plaanis kaua sõita, siis üritaks jälle natuke enda silma järgi teha, kõige vähem kulunud on tagumise istme seljatoed kuigi ka iste ise ei ole vatti saanud.

Avatasin veel, et alarm väga kaugelt ei võta, aga ukseposti küljes on mingid mustad junnid (mahuandur?) ja selle vastu panna võtab ideaalselt või selle lähedalt.

/Tänud Heigo ! :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 25.01.11 17:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Avatasin veel, et alarm väga kaugelt ei võta, aga ukseposti küljes on mingid mustad junnid (mahuandur?) ja selle vastu panna võtab ideaalselt või selle lähedalt.
Vana hea infrapuna alarm kasutusel koos selle prääksuga rattakoopas? :)


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 25.01.11 17:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Ma laseks üle nahatada mõlemad esimesed istmed ja käetoe, ning korraga taastaks istme poroloonid. Värvi valiks kõige sarnasema sellele mis on korralikult puhastatud tagaistme osal, sest niimodi on kogu salongi põhjalikult üle puhastades ja kreemitades asi siiski suhtkoht sarnane ja ei jää liiga silma riivama. Mul on ühed samasugused heledast nahast spordikad olemas, pole küll nii augulised kuid siiski piisavalt nukras seisus, et ilma üle nahatamata ma neid autosse küll tõsta ei julgeks.

Eks see ole üks kallimaid variante, kuid vaadates naha seisukorda käetoel ja istmepõhjadel, siis tundub kõige õigem lähenemine.

See on vast kõige õigem lähenemine ja võtangi asja nii ette kui kerge hooldus autole tehtud on, kuna selle autoga on plaanis kaua sõita, siis üritaks jälle natuke enda silma järgi teha, kõige vähem kulunud on tagumise istme seljatoed kuigi ka iste ise ei ole vatti saanud.

Avatasin veel, et alarm väga kaugelt ei võta, aga ukseposti küljes on mingid mustad junnid (mahuandur?) ja selle vastu panna võtab ideaalselt või selle lähedalt.

/Tänud Heigo ! :)


Need peaks olema Audi originaal infrapuna vastuvõtjad.

E: Zoig jõudis ette


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 25.01.11 17:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Avatasin veel, et alarm väga kaugelt ei võta, aga ukseposti küljes on mingid mustad junnid (mahuandur?) ja selle vastu panna võtab ideaalselt või selle lähedalt.
Vana hea infrapuna alarm kasutusel koos selle prääksuga rattakoopas? :)

Mingi kerge prääksu annab jah :D või pigem nagu korra keegi vajutaks väga nõrka signaali. Aga alarmiks on Gemini..ei tea kas originaal juba või ise pandud? Vast viimane variant.

Eelmisel 100jal oli samuti Gemini aga too võttis ikka väga kaugelt juba.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.11 18:35 Tsiteeri


Ma lasin enda 8-le ka paigaldada gemini alarmi ja nii et jääkski ''prääks''
Aga jah, need infrapuna puldid pididki olema suht nutused ja ei taha kesta. Kuna käisin eelmine nädal ka Revalis omale ühte lisavõtit juurde tellimas, öeldi et neid enam ei toodeta, ja sai tellitud lihtsalt teine võti, ilma selle võtmest juhtimiseta.





Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Avatasin veel, et alarm väga kaugelt ei võta, aga ukseposti küljes on mingid mustad junnid (mahuandur?) ja selle vastu panna võtab ideaalselt või selle lähedalt.
Vana hea infrapuna alarm kasutusel koos selle prääksuga rattakoopas? :)

Mingi kerge prääksu annab jah :D või pigem nagu korra keegi vajutaks väga nõrka signaali. Aga alarmiks on Gemini..ei tea kas originaal juba või ise pandud? Vast viimane variant.

Eelmisel 100jal oli samuti Gemini aga too võttis ikka väga kaugelt juba.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 26.01.11 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Avatasin veel, et alarm väga kaugelt ei võta, aga ukseposti küljes on mingid mustad junnid (mahuandur?) ja selle vastu panna võtab ideaalselt või selle lähedalt.
Vana hea infrapuna alarm kasutusel koos selle prääksuga rattakoopas? :)


See et alarm väga kaugelt hästi ei toimi on selle infrapuna üks kehva omadus jah, sellel infrapunal on oma mingi kindel raadius kus ta töötab. Auto ees ja taga seistes see näiteks üldse ei toimi.

Pilt Audi 80/S2 instruktsiooni raamatust:)
http://static2.album.ee/files/978/84/orig_24471151_I78n.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 27.01.11 00:40 Tsiteeri


Mul ei taha kah eriti tagant võtta, aga külje pealt laseb ideaalselt, täpselt nagu pildil :D Minu arust on enamus Audidel mis tulevad on Gemini alarm või ma pole Audisid piisavalt näinud.

Aga huvitav kuidas/millise kangiga esituledepesurid tööle saab või piserdab koguaeg kui esiaknale lasta? Ja istmemälusid kuidas timmida?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 27.01.11 11:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Aga huvitav kuidas/millise kangiga esituledepesurid tööle saab või piserdab koguaeg kui esiaknale lasta?


Tuledepesurid peaksid olema sama kangi all, kus klaasipesu. Näiteks BMW 730 pritsib tulede peale iga kolmanda kangitõmbe järel, samas on autosid millel laseb iga kangitõmbega tuled kah puhtaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tafk
huviline



Registreerunud 16.11.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 27.01.11 14:59 Tsiteeri


Ma päris täpselt ei mäleta, aga minu kunagisel 100'l vist oli nii, et kui veits pikemalt all hoida, siis pesi tuled ka puhtaks.
Aga mul olid need alguses kinni. Tööle hakkasid iseenesest, kui ükskord väga pikalt klaasi pesin. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 01.02.11 17:28 Tsiteeri


Ma ei ole veel neid tööle saanud :(

Aga täna sai õli vahetatud ja jälle hooldusraamatut selle võrra täidetud.
Õliks sedapuhku Castrol Magnatec. (Miks kurat nad müüvad neid 4l kankudes)
http://www.automatriks.ru/published/publicdata/AUTOMATRAM/attachments/SC/products_pictures/cas_5w40_4_enl.jpg

Järgmisena siis bensufilter, õhufilter, salongifilter ja kastiõli kontroll.
ning lasen ka veermiku üle vaadata. Hea, et rihmad ja veepumbad vahetatud on kuna nende vahetus päris kallis.

/klaar


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
B323
huviline



Registreerunud 18.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 01.02.11 17:57 Tsiteeri


Mõtlesin ka selle õli peale, oli soodus hinnaga, aga panin siiski selle MOS2 lisandiga liquimoly.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 01.02.11 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: B323
Mõtlesin ka selle õli peale, oli soodus hinnaga, aga panin siiski selle MOS2 lisandiga liquimoly.

Mõtlesin ka jälle MOS2 peale aga polnud parajagu ja siis sai Castrol võetud. Eelmine õli oli samuti Castrol ja igati Ok õli.

Igastahes mu algne mõte oli üldsegi proovida Moly Molygeni aga seda ei saanud kuskilt Kuressaarest..on kellegil see mootoris juba?

http://www.maardekeskus.ee/liqui-moly-molygen-10w-50-1-l-p-1212.html?osCsid=f9bddb2dcda6c6d377bb5431ec5277ab


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  18
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 54.0% - SQL: 46.0%]