Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  16  17  18
Autor:
Pealkiri: Audi 100 Avant Quattro - 1994 - KsenoonE (Vastuseid: 446 | Vaatamisi: 71773)
Pahh
huviline



Registreerunud 11.01.07
Asukoht: Kuopio
Kasutaja on eemal

Auto: (100, 2.8q manuaal EX), uue otsingul

postitati 12.07.11 14:33 Tsiteeri


minul oli küll igatahes universaalkerega Quattro 100`l plastikpaak.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 12.07.11 16:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
valasin peale RV õli (enne oli miinimumis)..


Ega see õli niisama ei kao sealt. Vaata ka kas roolilati kaitsekumm on täiesti terve ja kas on kuiv, kui see katki on, siis läheb sealt sodi sisse ja kulutab latti kiiremini. Mul oli katki kui ostsin, siis üsna pea lasin ära vahetada, praegu pole 4 a õli pidanud juurde valama. Kumm ise maksis u. 100 kr vist, aga vahetus võttis u. pool päeva.:D

Too läks miiniumi siis kui roolivõimu pumpa vahetasin.

Luugi sain täna kinni, sai seestpoolt asjale lähenetud selle väikse luugi kaudu. Tõmbasin hooba ja tuli lahti, järgnes reguleerimine, kinnitustele sai pehme teibiga tehtud pehmendused (originaalis käib sinna mingi plastik kork vist)..lõin kinni ja luuk vait. Kahjuks lahti ei tule (link käib tühja)..aga no ma pagassi ei kasutagi eriti.

Kardan, et hoovastik lahti..kas sellele pääseb ligi ka selle katte eemaldamisega. Kas see suurem kate või see luugiga?

Võib õnnelikum olla veic, vähemalt ei kolise ja pole lahti..

Paaki vaatan veel mis materjalist too..Veel tahaks salongiõhu filtrit ära vahetada.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 14.07.11 16:09 Tsiteeri


Täna sai vahetatud õhufilter ja tagumised külgkalge vardad mõlemad ja lõpuks kääksumine kadund :D kahjuks ei saanud kuskile sillastendi täna..ehk homme veab.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
TiTa
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.08
Asukoht: Tallinn/Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.8 Q Avant, BMW 525TDS E39

postitati 14.07.11 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pahh
minul oli küll igatahes universaalkerega Quattro 100`l plastikpaak.


Sry for OT aga kui mõtled seda 100-t mis mina sult ostsin siis sellel on siiski metall paak.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Pahh
huviline



Registreerunud 11.01.07
Asukoht: Kuopio
Kasutaja on eemal

Auto: (100, 2.8q manuaal EX), uue otsingul

postitati 15.07.11 09:56 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse peatamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 18.07.11 20:30 Tsiteeri


Täna sai auto viidud sillastendi, mingid poldid keerati seal puruks tagasillas aga ei ole hullu, sillad said kenasti paika. Lähipäevil rändab vast auto uue omaniku kätte, kes pakkus head hinda. Kui müün (korras asi ju) ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 18.07.11 20:34 Tsiteeri


No ma räägin ,et su auto on rohkem väärt kui sa vahepeal müüsid :)
Uus omanik saab hea auto.
Ja uus juba ka välja valitud ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 21.07.11 08:37 Tsiteeri


Sai ålevaatus tehtud, mille läbisin vigadeta..08.2012 järgmine (Y) Ei noh veab sellel, kes ära ostab..auto täiesti korras ja töestuseks paberid kaasas.

Tartu sai kah söidetud 7.9 sajale praamile minnes, peale praami 8.1, no mina alla selle ei saa, påsikaga 90m/h terve tee + peale praami nati kiirem söit.

Ei ole preagu veel kindlalt välja vaadatud, aga åht teist piilun, Audi peale ikka :D

Keegi vöiks veljed ära osta.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 21.07.11 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tartu sai kah söidetud 7.9 sajale praamile minnes, peale praami 8.1, no mina alla selle ei saa, påsikaga 90m/h terve tee + peale praami nati kiirem söit.


Nagu ma aru olen saanud, räägid sa alati kompu näidust ja reaalselt paak täis-tühjaks-täis katset pole teinud, ma saan aru, et mu jutt juba tüütab ära, aga kirjuta siis ise ka juurde, et kompuutrinäit, muidu keegi arvab, et ongi nii:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 21.07.11 11:30 Tsiteeri


Reaalne kulu on kindlasti suurem kui juba paagist välja ka tilgub :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 22.07.11 00:26 Tsiteeri


Ei ei, tilkumine juba korda tehtud, muidu poleks ylevaatuseltki läbi pääsenud :P aga muidu kompunäit.

Aga auto on myydud! Edu uuele omanikule ja pidi ka siia teema tegema.
Nyyd A8 jahile :D



Pole osasi täpitähti!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.07.11 05:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Ei ei, tilkumine juba korda tehtud, muidu poleks ylevaatuseltki läbi pääsenud :P aga muidu kompunäit.

Aga auto on myydud! Edu uuele omanikule ja pidi ka siia teema tegema.
Nyyd A8 jahile :D



Pole osasi täpitähti!



Ah või A8 mõttes:) Pole paha mõte, mõistlik mitte, aga oma hinge eest peab ka hoolt kandma:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 22.07.11 06:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE

Nyyd A8 jahile :D


Või et Sul sellised plaanid, muide ma ükspäev vaatasin juba, et no nii nüüd on mees omale mingi S4 ostnud (üks seisis sul seal maja ees, hirmus kõver ja kuidagi kahtlane nägi välja). Aga see on vist ikkagi kellegi teise oma:)
Aga edu A8 otsimisel (osta siis ikka Facelift variant 2000+):cool:


Got ARB and nitrous?
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 22.07.11 08:39 Tsiteeri


Too hall jah kuskilt tekkinud :D

Tegelt ma ei tea veel mida osta, vaatan siit ja sealt midagi huvitavat, c4 kere enam ei tahaks vötta, neid juba olnud piisavalt :D


Veljed sai ka juba eile maha myydud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.07.11 08:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Too hall jah kuskilt tekkinud :D

Tegelt ma ei tea veel mida osta, vaatan siit ja sealt midagi huvitavat, c4 kere enam ei tahaks vötta, neid juba olnud piisavalt :D


Veljed sai ka juba eile maha myydud.


Soovitaksin soojalt b5 keret, on mul kunagi olnud, sul ilmselt peret pole, seega ei pea auto suur olema. Samade mootorite juures saad väiksemast masinast väiksema kuluga rohkem kätte kah. Otsi näiteks 142kW man quattro, need enamasti väga hea varustusega, mul tuttav ühte avanti ka müüb:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.07.11 09:43 Tsiteeri


B5-le tasuks möelda küll...omanud 2 isendit ja ei kurda...asjad käe-jala juures.
C4 kere on minule harjumatu sellepoolest, et kuidagi vedel on mnt-l, b5 veits konkreetsem.
Oma 190 kasvuga mahun ka ketast keerutama..eile oma isendi tagaistmel ölli juues üllatusin ruumikuses, sest naine lühemat kasvu ja vedis tooli ettepoole, ruumi tekkis omajagu..mängi vöi pörandal malet :D


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 22.07.11 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
B5-le tasuks möelda küll...omanud 2 isendit ja ei kurda...asjad käe-jala juures.
C4 kere on minule harjumatu sellepoolest, et kuidagi vedel on mnt-l, b5 veits konkreetsem.
Oma 190 kasvuga mahun ka ketast keerutama..eile oma isendi tagaistmel ölli juues üllatusin ruumikuses, sest naine lühemat kasvu ja vedis tooli ettepoole, ruumi tekkis omajagu..mängi vöi pörandal malet :D

Ei midagi isiklikku ega pahas mõttes, aga väike naine sul siis:D Mitte ise tea mis suurt kasvu, aga b5 kohati ikka päris pisi, just tagaistujate jaoks. Muidu pole midagi halba õelda. kerelt kena ja rohkete lisadega 142kw q man hea diil. Samas arvan kui C4st B5 kolida võib algul klaustrofoobia välja lüüa. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.07.11 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
B5-le tasuks möelda küll...omanud 2 isendit ja ei kurda...asjad käe-jala juures.
C4 kere on minule harjumatu sellepoolest, et kuidagi vedel on mnt-l, b5 veits konkreetsem.
Oma 190 kasvuga mahun ka ketast keerutama..eile oma isendi tagaistmel ölli juues üllatusin ruumikuses, sest naine lühemat kasvu ja vedis tooli ettepoole, ruumi tekkis omajagu..mängi vöi pörandal malet :D

Ei midagi isiklikku ega pahas mõttes, aga väike naine sul siis:D Mitte ise tea mis suurt kasvu, aga b5 kohati ikka päris pisi, just tagaistujate jaoks. Muidu pole midagi halba õelda. kerelt kena ja rohkete lisadega 142kw q man hea diil. Samas arvan kui C4st B5 kolida võib algul klaustrofoobia välja lüüa. :D


Vaata statistikast, kui pikk on eesti keskmine naine, pane selline ette istuma ja siis saadki a4-s taga jala üle teise visata, eriti veel keskmise pikkusega eesti mees. Mul naine üle eesti keskmise pikk ning mina ka ja kui näiteks b6-s tema roolis on, siis ma saangi tagaistmel tema taga jala üle teise visata, ma ei saa aru, miks vingutakse, et väike? Kui c4-t b5-te kolida, siis eesistmel ei ole mingit vahet, mingi klaustrofoobia on täielik BS, ma arvan, et silmad kinni testis muutuks nii mõnegi mehe jutt:) Mul on olnud mõlemad, ma tean:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 22.07.11 11:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru

Ei midagi isiklikku ega pahas mõttes, aga väike naine sul siis:D Samas arvan kui C4st B5 kolida võib algul klaustrofoobia välja lüüa. :D


Pisike on küll ja ei kurda :cool:
Autode ruumikus enamasti jah vördlust oluliselt ei kannata.
B5 on selline vastikult kitsas.A8-s nt vöib purjakil olles lausa ära eksida:D

Kadestan uut omaniku, kes sai sellises seisuses isendi ja eelmisele omanikule edukat uue soetamist!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 22.07.11 17:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuitsC4 kere on minule harjumatu sellepoolest, et kuidagi vedel on mnt-l, b5 veits konkreetsem.

Ma ütleks just risti- vastupidi...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 22.07.11 17:58 Tsiteeri


Minu arvates on 100 just väärt nime Tank :D kuna töesti väga suur asi ja lumes läheb hästi..vedelam vb sellepärast, et nendel ju ysna lihtne sild, 1 rooliots jne, A4 juba uuema aja masin.

Aga B5 Avant mulle meeldib, aga hetkel neid ei vaata..:P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 22.07.11 19:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Minu arvates on 100 just väärt nime Tank :D kuna töesti väga suur asi ja lumes läheb hästi..vedelam vb sellepärast, et nendel ju ysna lihtne sild, 1 rooliots jne, A4 juba uuema aja masin.

Aga B5 Avant mulle meeldib, aga hetkel neid ei vaata..:P


Vähemalt minu silmis on b5 esisild lihtsam, kui c4-l, eriti amordi osa, juppe on ka parem vahetada, rooliotsi on neil ju võrdne arv, aga see selleks;) Kas muidu audi kõrval ka mõni teine mark silmapiiril?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  16  17  18
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 44.0% - SQL: 56.0%]