Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Audi 90 Quattro - 1989 - Zandr (Vastuseid: 78 | Vaatamisi: 16771)
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 09.01.11 22:10 Tsiteeri
Audi 90 Quattro - 1989 - Zandr



Täna siis juhtus jälle selline asi, et sai endale peale aastast pausi jälle Audi soetatud. Plaan Quattro osta oli juba ammu, aga otsisin väheke teist keret. Kuna aga sõbral vedeles masin jalus, siis saigi too ära toodud mõttega, et proovime. Edasised plaanid on veel hämarad kuna c3 Avant on rohkem südamelähedane kui b3. Elame, näeme. :D

Autost siis endast ka.
Audi 90 Quattro, mida viib edasi 2.3 liitrine mootor 100kW kaudu. Autole on kunagi mingi aeg pandud madaldus, sammuti on väga vana toon peal.
Lisadest on nahksisu, kompuuter, auto-chek, el-aknad ja ongi vist kõik. Hetkel esimesed istmed poolnahk comfort istmed, päris mugavad peab mainima:cool:
Väljast tahaks ta kohe kindlasti mingi hetk värvi, vähemalt selles piirkonnas mis jääb ukse liistudest alla poole.
Ahjaa, masin on olnud ka kunagi enne 2006a. siin klubis, sest alles on jälg vanast klubi kleepekast:D


Ja kohe algul on mul ka mure- nimelt ei tule mingil põhjusel tagumine difrilukk maha. Milles võib olla probleem?

Pilte teen homme, kuna täna enam ei jõudnud.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 09.01.11 22:21 Tsiteeri


Huvitavad sõprad et quattrod kohe nii vedelevad jalus.:D
90 q on krd hea kompott.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 09.01.11 22:31 Tsiteeri


Nojahh, mis teha kui mõni usku vahetab- kiindus bemmi ää:P
Aga seda kasulikum mulle.:D


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 10.01.11 10:34 Tsiteeri


Väga tore, et üks 90 quattro veel juures, ootan pilte huviga. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 10.01.11 16:57 Tsiteeri


Suure kiiruga sai ka mõned pildid tehtud, õnneks või kahjuks näitavad nad sada masinat sellisena nagu ta on.
Piltidelt näeb hästi ära kuidas on kivikaitset eemaldatud ja tänu sellele kogu auto suht porr välja näeb. Idee on selline, et kui enda kätte jätan, siis tuleb ülevärv ja tulemus võiks olla midagi sarnast nagu kasutajal jk.:cool:

Aga lubatud pildid mille kvaliteet on alla igasugust arvestust. Kunagi kui rohkem aega leian teen viisakamad :D

http://static3.nagi.ee/i/p/698/30/17457543eddd17_l.jpg
http://static3.nagi.ee/i/p/698/30/17457545cce58b_l.jpg
http://static3.nagi.ee/i/p/698/30/17457549f5c428_l.jpg


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Remo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.08.10
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Mercedes-Benz , BMW , Audi

postitati 10.01.11 20:29 Tsiteeri


Hea valik!:cool: Aga imelik, et diff lukk maha ei tule, see peaks ju tegelikult mingi kiiruse pealt ise välja lülitama. Loodame siis, et saad ikka asja korda. Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 10.01.11 22:07 Tsiteeri


Vaakumklapp äkki õhtal. Kasutaja Zoig viimati uuris ja puuris seda teemat, usun, et tema oskaks sind aidata.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 11.01.11 01:27 Tsiteeri


Sai siin õhtul kanali peal käidud ja seisnud masina kohta oli tulemus minu jaoks päris hea. Silla liigendid olid enamus vahetatud ja korralikud. Vahetada on vaja kardaani vahepuks?, ja difri puksid. Sai näpitud ka natukene seda vaakumklappi ja tulemuseks on see, et hetkel lukk maas. Tõenäoliselt tegutseb sellega siis lähemalt kui pukside vahetuseks läheb.
Ma ei tea kas asi on Quattros, aga see masin hakkab mulle vaikselt üha rohkem meeldima:P


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 11.01.11 10:28 Tsiteeri


Eile kanalil käies vaatasime, et mul ei ole tagumist stabika varrast:o
See tundus meile äärmiselt huvitav, aga kuna keegi meist ei olnud otseselt Quattroga kokku puutunud ka, siis ei osanud me sellest suurt midagi arvata. Praegu aga kui vaatasin kasutaja SimQ teemat, siis avastasin, et tema masinal ikkagi on tagumine stabikas:o
Millest võib olla erinevus?

Edit:
http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/304/112/07605639998cf6.jpg


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 11.01.11 12:14 Tsiteeri


Tagumine stabikas on alates VIN koodist 8A-L-045 001 ehk 90a. aastal oli muutus.
Kus kohast masin pärit?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 11.01.11 13:12 Tsiteeri


See Saaremaa auto:cool:
Nüüd siis selle stabika poole pealt ka targem:D


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 11.01.11 14:21 Tsiteeri


Tagumise stabika kiti saab tellida küll aga kas see väärt seda on?!


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.11 14:33 Tsiteeri


No ma ei tea... tundub hiiiiiiiirmus tuttav auto ja meenutab mu enda esimest quattrot, kuid ma ei suuda mitte meenutada auto numbrit!
Kas on peal ka kont ja mini checki nupud keskel konsoolis mitte kangi küljes?

Edit noja nii ongi! Mu vanad pildid ka veel kogemata netis alles :) http://hot.ee/manta/audi/
Uskumatu, aga ma mingi hetk otsiin seda auto väga taga igalt poolt kuni keegi väitis, et see oli ära rüüstatud ja polnud mõtet enam pidada. Aasta oli siis ehk 7-8 tagasi
Igatahes tubli! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.11 15:30 Tsiteeri


margus, tõesti meenutab ka mu venna eelmist audit :D
tore vaadata,et auto ikka veel liikvel on :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 11.01.11 15:34 Tsiteeri


Selle auto ajaloost tean niipalju, et sõber ostis ta 2006. Siis olid tal küljes mingi plastiktuuning, kaasa arvatud see uim mis praegu katusel ilutseb. Muist asju rookis ta aja jooksul maha kuid siis ostis endale teise auta ja see jäi seisma. Nüüd siis pakuti mulle, kuna olin juba ammu Quattrot otsind. Olukord võiks olla hullem, aga ma arvan et isegi hea arvestades seda seismist.


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.11 16:56 Tsiteeri


Kusjuures ise sain selle masinaga sõidetud ka tõelised õkokilomeetrid. Näiteks Tln-Trt 5in + kola pagassis ja selle sõidu peale kulus vaid 11,6l kütust :O

Ja kui müüma hakkad, siis anna teada.
raigo - ise selle Rakverest tõingi :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 11.01.11 18:37 Tsiteeri


:D Siis kui hakkan jälle 200-le rohkem keskenduma, siis pean vist oksjoni tegema:P
Siiani on aga Quattro kogemus olnud väga viis, monomähkijat enam ei taha:cool:

http://www.acidtrax.net/smileys/quattro.gif


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 02.02.11 16:45 Tsiteeri


Nii, olen siin mõelnud ühte ja teist pidi, aga ei suuda otsustada mida teha ninaga. Nimelt kuna praegune stange on kannatada saanud, siis mõtlesin enne värvi välja vahetada, et ühtlane värv peale saaks. Nüüd aga tekib see probleem, et ei suuda otsustada millist stanget ette otsima hakata kuna mulle see kelk ei meeldi mis originaalis ees on. Olen kaalunud ka erinevaid nö tuuningstangesid, aga ei tea nendest suurt midagi (kinituste olemasolu ja täpsus).
Üks millele olen mõelnud on selline
gup-tuningu leheküljelt
Teine alternatiiv minu jaoks on stangelisa osta ja see panna (nagu tegi kasutaja jk):cool:
Kardan, et esimese valikuga kaotan ära masina stiilipuhtuse ja selle pärast olen selle suhtes ka skeptiline veidi.
Andke nõu ja tehke omapoolseid soovitusi, sest mul on juhe koos:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 02.02.11 17:01 Tsiteeri


Kas lisa või siis S2 replica stange mida samuti gup-tuning müüb. Viimasele pead siis kinnitused ise tegema.
Klubilisel Simo'l oli ka plaanis panna s2 stange oma 90nele ette. Üldmulje jääb hea, kui on originaal võred olemas.

EDIT: jäi jah mainimata, et talveks on "klaasist" stange - raha põletamine sõna otseses mõttes. Kuid suvel
lund pole ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 02.02.11 17:48 Tsiteeri


Replica stanged on ühed nutused asjad, eriti talvel. Originaal S2 stange leidmine keeruline ja kulukas. Miks mitte panna coupe ilma lõuata stange?
Hetkel lükkad "sahk" stangega lume kõhu alla aga replika lõhud esimeses külmemas lumehunnikus. :D
Mul compil ka replica rs2 stange, olen teda hoolikalt hoidnud aga ikka on mitmest kohast puruks ja ees ei istu ta ka üldse ilusti.


Best ET 13,414@A4
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 02.02.11 17:56 Tsiteeri


To Zandr, kui sul tagumise silla vastu huvi, siis on võimalik seda minult saada. Mul terve auto osadeks parktiliselt, Korralikud ja terved A-osad. Eks tagumist silda pean pisut uurima, kas see sai ka avariis kannatada või ei, kuid midagi muud pole mul autoga peale hakata kui ta juppidena maha müüa, kahjuks.

Klaaskiud stange on talvel kindlasti väga rabe ja lendab laiali nagu karastatud klaas. Originaal stange on elsatsem ja annab järgi, kui toimub kokkupuude mõne objektiga. Pakkuda on ka tuledepesuritega stange.
Muretuid kilomeetreid ja see, kes proovib quattro, jääbki quattromeheks:D "Süües kasvab isu".

Saaksid ka parempoolsed uksed, mis on korralikud, samuti taguluuk ja luugipealse tiiva. Kuna su autol üsna head lisad ja kui ka kere korralik, siis mina täitsa nokitseks seda edasi. Ja ei peagi kohe saama ideaalseks, vaid see aastate ajaline protsess. Olemas ka korralik summuti, kaheraudne Walker toodang. Ah, ma jääkski siia jutustama nii:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 02.02.11 18:38 Tsiteeri


Hmm, mõte pole paha. on omalgi peast läbi käinud, aga kas siis nina ja tagument nagu proportsioonidest välja ei jää??? See s2 suht massiivne ja 90 tagant selline tagasihoidlik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 02.02.11 20:33 Tsiteeri


Variant ka Coupe stange, silmahäirivalt proportsioonist välja küll ei jää.
Ära Läti porri küll külge pane.

http://img27.imageshack.us/img27/2011/pb030018.jpg
http://img25.imageshack.us/img25/9404/pb030031.jpg


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 02.02.11 20:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Variant ka Coupe stange, silmahäirivalt proportsioonist välja küll ei jää.
Ära Läti porri küll külge pane.


MIs läti stangel viga? Stange nagu iga teine, ainult materjal teine ja tuleb olla vaid ise osavate kätega, et seda natuke motifitseerida:) Kas siis nüüd klaasplast uksed dragis tuleb ka maha teha, et on klaasplast ja lätist?:) Ei ole iga asi nii "porr" midagi ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 02.02.11 20:46 Tsiteeri


Maitse üle küll ei vaielda, aga no sorry, see on porr.


http://www.gup-tuning.ee/images/products/thumb/20051121225607.jpg


Igaljuhul eelistaks originaali nii välimuse, kui ka vastupidavuse tõttu.
SimoQ, ise tegid nii maitseka auto ja nüüd poolded mingit jama siin. :)


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 71.9% - SQL: 28.1%]