Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  10
Autor:
Pealkiri: Audi A4 Avant 2.6 Quattro - 1996/97 - Kuits (Vastuseid: 228 | Vaatamisi: 41150)
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 15.05.12 21:08


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Seisupiduriga on juba veidi sandid lood, käetugi tuleb püsti ajada, et käsipidur sedavörd rakenduks, kus masin enam tagasi ei veereks.
Vaatasin natuke aega tagasi läbi kodarate, klotsid piiri peal ja kettad on ikka suht otsas.

Käsipidur peaks ju ennast sadulas reguleerima ja klotside kulumisastmest ei tohiks küll kangi asend sõltuda või olen ma millestki valesti aru saanud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 15.05.12 21:12


Eelneval B5-l oli samuti nii, peale klotside vahetust 2-3 nöksu ja kinni.
Kui läheb tegemiseks, siis selgub täpsemalt.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 15.05.12 21:35


Enda kogemusest võin öelda, et tõenäoliselt sull kässari võll suportisse kinni korrodeerumas ja vedru ei jõua seda algasendisse tagasi lükata. Lahendus: määret vahele lasta ja näiteks kullinokkadega võlli edasi-tagasi sangutada.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 15.05.12 21:55


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: MrAnre
Õige! Siiamaani autosid omades (VW G3 ja Audi A4) olen samamoodi ikka tähelepanu esmalt pööranud tehnilisele olukorrale. Muidu pole üldse lahe sõita.

Järgmise tööna tulebgi ketaste/klotside vahetus, mis juba pikemat aega ootavad, et saaks tööle asuda.
Seisupiduriga on juba veidi sandid lood, käetugi tuleb püsti ajada, et käsipidur sedavörd rakenduks, kus masin enam tagasi ei veereks.
Vaatasin natuke aega tagasi läbi kodarate, klotsid piiri peal ja kettad on ikka suht otsas.

Mul täpselt sama asi. Tagumised kettad ja klotsid ootavad pagassis ning samuti supportite paranduskomplektid. Sant on see, et parempoolne hoob või tross on kinni, ei teagi veel kumb, aga arvatavasti ikka hoob. Vasem töötab ilusti. Eks samuti näha ole, kui tegemiseks läheb. Supportite remontimisega ei tahaks üksinda küll tegeleda, aga muud vist üle ei jää kahjuks. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 16.05.12 06:28


Tsitaat:
Algselt postitas: A4Audi
Enda kogemusest võin öelda, et tõenäoliselt sull kässari võll suportisse kinni korrodeerumas ja vedru ei jõua seda algasendisse tagasi lükata. Lahendus: määret vahele lasta ja näiteks kullinokkadega võlli edasi-tagasi sangutada.

Ajutine asi, aga vähemalt TÜV ajaks toimib jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.05.12 21:39


Tsitaat:
Algselt postitas: A4Audi
Enda kogemusest võin öelda, et tõenäoliselt sull kässari võll suportisse kinni korrodeerumas ja vedru ei jõua seda algasendisse tagasi lükata. Lahendus: määret vahele lasta ja näiteks kullinokkadega võlli edasi-tagasi sangutada.

Korrodeerumist ei tahaks eriti uskuda, sest seisupidurit kasutan aktiivselt.
Vedru jöuoskusi pole mahti olnud kontrollida, kuid külili auto all olles ja näpuga trossi konksukest liigudades, ei tule olulist jöudu rakendada, et liigutada, tagasi vajub ka normaalselt.
Üritan nv. asja käsile vötta ja ära teha, mingid ajutised lahendused kipuvad reeglina püsivaks jääma ja seda jama ei tahaks.
Kui juba, siis juba.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.05.12 21:49


Tsitaat:
Algselt postitas: MrAnre Supportite remontimisega ei tahaks üksinda küll tegeleda, aga muud vist üle ei jää kahjuks. :(

Pole üksi tegemisel karta miskit, kaksi on lihtsam öhutust hiljem korraldada, selleks aga on naabrid ;)
Nende remontimistega on ka nii suhteline tulemus.
Enese esiveolisel sain toimima jne, kuid löpuks siiski hakkas lekkima ja muid vigureid korraldama, loobusin uuest plaanist ise teha ja lasin supordi osa välja vahetada taastatud varjandi vastu.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 17.05.12 08:35


Ma olen korra selle tööga natuke kokku puutunud, kuid mitte otseselt.
G3-l ehk vanal autol tegi mul sõber ilusti ära ja esimesed tegime koos. Tagumine support sai üks lekkima, aga kuidagi sai kinni ja sõitsin talve läbi sellega ja pool suve ning ei juhtunud miskit. Järelikult peab.
Quattro tagumine support on vist tavalisest veits erinev? On mul õigus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 17.05.12 08:52


Tsitaat:
Algselt postitas: MrAnre
Ma olen korra selle tööga natuke kokku puutunud, kuid mitte otseselt.
G3-l ehk vanal autol tegi mul sõber ilusti ära ja esimesed tegime koos. Tagumine support sai üks lekkima, aga kuidagi sai kinni ja sõitsin talve läbi sellega ja pool suve ning ei juhtunud miskit. Järelikult peab.
Quattro tagumine support on vist tavalisest veits erinev? On mul õigus?


See kui asi 8 kuud ei leki ei ole mitte mingi näitaja, 10a peab pidama minu silmis, aga see selleks. Remonditehnika poolelt vist ei ole q tagumine support esiveolise omast erinev, samamoodi on remondi juures keerulisim osa põhjast splindi kättesaamine. Võrreldes b4 jms splindiga on see muidugi tühiasi:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 18.05.12 20:48


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Tsitaat:
Algselt postitas: MrAnre
Ma olen korra selle tööga natuke kokku puutunud, kuid mitte otseselt.
G3-l ehk vanal autol tegi mul sõber ilusti ära ja esimesed tegime koos. Tagumine support sai üks lekkima, aga kuidagi sai kinni ja sõitsin talve läbi sellega ja pool suve ning ei juhtunud miskit. Järelikult peab.
Quattro tagumine support on vist tavalisest veits erinev? On mul õigus?


See kui asi 8 kuud ei leki ei ole mitte mingi näitaja, 10a peab pidama minu silmis, aga see selleks. Remonditehnika poolelt vist ei ole q tagumine support esiveolise omast erinev, samamoodi on remondi juures keerulisim osa põhjast splindi kättesaamine. Võrreldes b4 jms splindiga on see muidugi tühiasi:cool:


No 10 aastat garantiid ei julgeks küll anda :D Selle aja jooksul jõuab veel mitmeid kordi tihendeid vahetada, ma usun.
Aga kui b4-ga võrreldes pole see raske, siis peaks asi lihtne olema :D Sest minu teadmised ütlevad, et G3 ja B4 supportid on pm üks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.05.12 18:20
Audi A4 Avant 2.6 Quattro - 1996



Laiskus on ikka saadanast olukord.
Eile jäi üle pika aja taaskord käsipidurit näppides üks pool örnalt peale, egas midagi, kui jälle pölv tolmuseks ja näpuotsaga hoovake vabamasse asendissse - mure lahendatud, kuni öhtuni, mil oli vaja taaskord kangi kergitada.
Täna, peale vihmasadu uurisin natuke asja lähemalt.
Vajalikud asjad eemaldatud, hakkasin hooba liigutama, alla, ehk tööasendisse liigub väga hästi, kuid vabastamisel jääb piirajani 0.5mm ja kinni, aitas ainult kaasaaitamine.
Veits vaatasin ja mötlesin ... siis otsisin nurklihvija vötme üles ja asusin kolbi sisse pressima koos keeramisega, eelnevalt enne kiikasin ka muidugi kattekummi alt kolvi olukorda - OK.
Peale esimest toimingut muutus juba paremaks, ei jätnud jonni ja tegin möned korrad veel .. kolb hoovakese abil uuesti välja ning pärast sisse tagasi, iga korraga muutus paremaks.´
Klotsid muidugi viimsel piiril ja sealt ka arvatavasti pöhjus, miks hoovake ei tahtnud algasendisse naasta.
Vahepealses kauguses toimib nagu siidi.
Hetkel möneks ajaks taas ehk lahendatud.
Miks just möneks ajaks...eks ikka sellepärast, et kettad ja klotsid jäid jälle vahetamata.
Kuna aga TÜV on peatselt kuklasse hingamas, siis tulevate nädalavahetuste saabudes antud toiming kindlasti tehtud saab, nädala sees jääb ajast tösiselt vajaka ning peale tööpäeva nagunii ei viitsi eriti midagi teha.

Lisaks on veel selline küsimus, et kas osta eraldi klapikambri kaantele tihendid vöi möistlikum varjant kogu tihendi sari?
Täpselt muidugi ei tea, mida viimane endas üldse sisaldab.
Öhupuhasti poolne lekib ja nüüd tuleb keskelt läbi 15 000 km jooksul 0.5L+ juurde lisada.

Kui midagi uut, siis üritan avaldada, seniks päikest köigile!


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 30.05.12 18:54


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits

Lisaks on veel selline küsimus, et kas osta eraldi klapikambri kaantele tihendid vöi möistlikum varjant kogu tihendi sari?


Kas sarjaga mitte need nukavõlli tihendid ka kaasas pole? Suur see hinnavahe on - tobe on ka vahetuse käigus avastada, et miski tihendi puudu ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.05.12 19:04


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Kas sarjaga mitte need nukavõlli tihendid ka kaasas pole? Suur see hinnavahe on - tobe on ka vahetuse käigus avastada, et miski tihendi puudu ...

Ega ma isegi täpselt ei tea, sellepärast küsingi :P
Pajatatakse pöhiliselt tihendisarjast, kuid täpsemat sisu ei avaldata.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 30.05.12 19:12


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Kas sarjaga mitte need nukavõlli tihendid ka kaasas pole? Suur see hinnavahe on - tobe on ka vahetuse käigus avastada, et miski tihendi puudu ...

Ega ma isegi täpselt ei tea, sellepärast küsingi :P
Pajatatakse pöhiliselt tihendisarjast, kuid täpsemat sisu ei avaldata.


Vanasid pabereid vaadates meenub, et sarjal olid vist uued poldid ja mutrid ka kaasas. Kui mõne sisse katki keerad, on ka jama. Ise olen need koos tihendi vahetusega ka välja vahetanud - palju see üks polt ikka jõuab seda pingutamist välja taluda ja veel tükk aega temperatuuride muutudes mängida. Eks igaühe oma otsustada, aga ise olen eelistanud neid komplekte, kus uued poldid ja mutrid kaasas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.05.12 19:20


Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Vanasid pabereid vaadates meenub, et sarjal olid vist uued poldid ja mutrid ka kaasas. Kui mõne sisse katki keerad, on ka jama. Ise olen need koos tihendi vahetusega ka välja vahetanud - palju see üks polt ikka jõuab seda pingutamist välja taluda ja veel tükk aega temperatuuride muutudes mängida. Eks igaühe oma otsustada, aga ise olen eelistanud neid komplekte, kus uued poldid ja mutrid kaasas.

Kas klapikambrikaane tihendi vahetamisega sellist jama ikka tekib, et polt kipub poolduma?
Enese nägemus tihenditele oleks:
2x klapikambrikaan, 2x sisselaskekoldele, "ämblik" jne.
Ühesönaga ülemine ots, v.a plokikaane tihendid.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 31.05.12 06:22


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: mtaudi
Vanasid pabereid vaadates meenub, et sarjal olid vist uued poldid ja mutrid ka kaasas. Kui mõne sisse katki keerad, on ka jama. Ise olen need koos tihendi vahetusega ka välja vahetanud - palju see üks polt ikka jõuab seda pingutamist välja taluda ja veel tükk aega temperatuuride muutudes mängida. Eks igaühe oma otsustada, aga ise olen eelistanud neid komplekte, kus uued poldid ja mutrid kaasas.

Kas klapikambrikaane tihendi vahetamisega sellist jama ikka tekib, et polt kipub poolduma?
Enese nägemus tihenditele oleks:
2x klapikambrikaan, 2x sisselaskekoldele, "ämblik" jne.
Ühesönaga ülemine ots, v.a plokikaane tihendid.

Kunagi oma b5 2,6 mootoril vahetasin ka klapikambrikaane tihendid ära, poltide murdumise võimalust ei tulnud kõne allagi, polegi ju nii kõvasti kinni seal vms, igatahes suht lihtne tegevus oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 02.06.12 22:22
Audi A4 Avant 2.6 Quattro - 1996



On ilmnenud "omamoodi" probleem, nimelt auto"ujub" olenevalt teekattest ja tee seisukorrast.
Sildade reguleerimine teostatud kusagil 1-1.5 kuud tagasi.
Eelneval oli peaaegu sama olukord, kuid siis oli teatud situatsiooni tekitamisega tunda, et tagasilla ratastel polnud asjad paigas, nüüd sedasi pole .. pigem täielik ujuvus (mitte esiosa vöi tagaosa eraldi)
Sillapingis mulle seda ka kinnitati, kus tagasilla rataste kokkujooks oli mööda.
Sillaosad peaksid olema korras, eks seda kinnitab tulenev TÜV.
Enesel on siiski kahtlusteks otseselt, kas rehvid, tagumise tagasilla alumise öötsa suured puksid vöi Betooni tänava sile teekate, mis reguleerimise taaskord nihkesse ajanud.
Rehvi kahtlus on sellepärast, et vöttes tagaosa reelingutest kinni ja loksutada, siis ....ei oskagi otseselt sönadesse panna.
Tundub, et rehvi külg on elu elanud ja nüüd muutunud "vedelaks".
Autoga söitmine hetkel vähenenud ja seega väga tömblema ei hakka ja sondeerin rahulikult maad, et asi korralikult lahendada, lisaks aitab asjale kaasa ka TÜV ning peatselt lähenev puhkus.
TÜV sellepärast, et ei peaks eraldi töökodasi külastama, lasen seal asja kriitiliselt üle vaadata, tulgu vöi korduv.
Puhkus aga annab vöimaluse rohkem asjatada.
Will see the coming results!
Lisaks sai autole tehtud eile 2x leotamisega pesu, täna ka vaha, kuid tulemus siiski määrdunud auto...kalaretked ei anna teede valikuga eriti asu ;)

Sai ka veidi naerdud, kui tuli jutuks, et varsti minek ülevaatusele ja sellega seoses ketaste vahetamine.
Sönad siis minu suunas: "vat on mees, muidu söidab ringi, all pitsanoad, kui aga ootamas TÜV vöi remonditöökoda, siis keeratakse uued kettad alla, pärast nagunii jälle pitsanoad all". :D
Sönati pm. sellepärast, et alati on selliste toimingute juures eelnevalt külge kruditud mingid uued detailid.:cool:


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
teitur
huviline



Registreerunud 07.07.10
Asukoht: Hiiumaa/Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad C5, VAZ 2105

postitati 03.06.12 00:29


Olen ise ka täheldanud ujumist kui tee on tugevalt rööpas. Eriti kui maanteel rida vahetada sellisel teel. Lisaks annab tunda kui on rööpaid lapitud triipudena. Üldiselt on see vist neliveoliste eripära, sest e46 BMW vaevleb sama mure käes ja mida laiem rehv seda hullem on. Samas siledal teel sõidab ilusti ja sillad on korras ning reguleeritud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 03.06.12 10:30


Väga nagu ei tahaks uskuda, et seda neliveoliste eripäraks saaks nimetada.
Lisan veel eelnevale jutule juurde, et tegu pole enam just köige värskemate rehvidega + Master Optimal, mis tähendab, et taastatud (olid auto ostul juba uuena all).
Tugevama külgtuulega tuleb samuti söidutrajektoori pidevalt korrigeerida + rekka "tuules" söites on tunda kohati lainetust.
Kokkuvötvalt vöiks öelda ehk, et kujutlus langeb rehvidele?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MrAnre
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Quattro

postitati 03.06.12 17:14


Tugeva tuulega on küll väga ebamugav sõita. Aga siinkohal mainin, et isegi mu eelmine auto VW G3, millel oli ka madaldus all ja õiges mõõdus rehvid, ujus tuulega ikka meeldivalt (eks selle auto kaal on ka suht olematu).
Teisalt enda autol ei ole väga ujumist täheldanud, kui siis hästi hästi õrnalt. Üldiselt suht okei sõita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 08.06.12 12:39
Audi A4 Avant 2.6 Quattro - 1996



Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin.
Kas köigil b5 isenditel on kaasreisija istmetel vöimalus tagumiku körgust reguleerida nagu juhi istmel?
Loodan, et SV112 ei pahanda, kui kasutan tema fotot näitena, kus istmel vajalik sang körguse reguleerimiseks.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mütakas
huviline

Avatar


Registreerunud 13.04.09
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 3.0TDI quattro

postitati 08.06.12 13:03


Minu omal pole võimalik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Street1
huviline



Registreerunud 28.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.12 13:06


Tsitaat:
Algselt postitas: Mütakas
Minu omal pole võimalik.

Sama siin ,aga siis vast on lihtsalt parema rooliga autolt selline iste muretsetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 08.06.12 14:20


Samuti ei saa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 08.06.12 22:50


Tsitaat:
Algselt postitas: Street1
Tsitaat:
Algselt postitas: Mütakas
Minu omal pole võimalik.

Sama siin ,aga siis vast on lihtsalt parema rooliga autolt selline iste muretsetud.

Ka minu oma ei vöimalda seda, sellepärast küsimuse esitasingi, hilisem A24 sirvimine oli sama seisuga, et istud nii nagu loodud on.
Peab veidi mötlema....kummaline on körval istuda, kui pea laes jne ... viimasel ajal on kaasa pidevalt barankat keeramas ja no ei viitsi eriti asju igakord paikka sättida, kui enesel vaja heal juhul kord nädalas mingi 12km ots söita.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  5  6  7  8  9  10
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 51.7% - SQL: 48.3%]