Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: b4 coupe juhipoolse tõstuki trossi vahetus (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 988)
m2rtu
huviline



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: audi coupe 2,8

postitati 14.11.10 22:47 Tsiteeri
b4 coupe juhipoolse tõstuki trossi vahetus



Tervist! Juhutus siis selline naljakas asi, et elektrilisel aknatõstukil läks lampi sõiduajal tross pooleks ja aken vajus alla. Võtsin uksepolstri maha, suht hull jamamine oli ka sellega, ennem kui ära jagasin mis seis on. Igatahes avanes ukse sees mulle selline pilt, et kuskilt oli jupike trossi ära murdunud. Kuna õues pime ja muud üle ei jäänud sai puulaud ajutiselt akna alla pandud. Nüüd siis küsimus et, kas keegi on sellist tööd(trossi vahetust) ennem ettevõtnud ja pildimaterjali teinud, või kuskil netis yleval? Ja kas seda trossi on raske saada& mis maksta võiks. Ja kaua võtaks vahetus kui lasta kuskil teha?
tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 14.11.10 22:50 Tsiteeri


Mina olen vahetanud korduvalt c3 trossi, probleem on selles, et sellist peenekiulist trossi, mis klaasitõstuki jaoks sobiks, ei ole eestist lihtne leida.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 14.11.10 22:57 Tsiteeri


Olen Coupe aknatrossiga tegelenud. Mul tuli ta rulliku pealt maha mida mootor ringi veab. Ilge [roppus] oli tagasipanekuga: 7 tundi läks. Ega sinulgi see kergem olema saa - sul ju tross puha katki.

Irooniaga pooleks võiks öelda, et palju õnne - tabasid jackpoti.

Lihtsam oleks siinsetelt klubilistelt, kellel coupe varuosadeks müüa, uus kupatus osta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 14.11.10 23:08 Tsiteeri


Kui uut trossi tahad osta siis tootekoodiks on: 895837725B
Maksab see ca. 1500 eeki. See peaks siis olema selle rulliku ja värgiga. Oskaja(kes varem paigaldanud) paneb selle kiiresti külge 30-60minuti töö. Selleks tuleb see raam eemaldada ukse seest kus klaas liigub - ka see on lihtne töö. Soovitus: märgi poltide asendid markeriga ära, siis lihtsam klaasi kalle jms joonde ajada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m2rtu
huviline



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: audi coupe 2,8

postitati 15.11.10 00:08 Tsiteeri


Oh häda ja viletsust mis jälle kaelasadanud on:D no fakk, eilne päev ei ole päris minu:D:)
ok tänud asjalike vastuste eest, peab siis vaikselt mõtlema mida teha, ja uurima kust midagi saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.2% - SQL: 72.8%]