Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  14
Autor:
Pealkiri: Autocheck & trip-kompuuter (Vastuseid: 325 | Vaatamisi: 137387)
SS4
huviline



Registreerunud 28.10.05
Asukoht: Lääne-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 20vt

postitati 30.11.05 10:41 Tsiteeri


100% on pomm ka C4 kergea audidel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 30.11.05 10:48 Tsiteeri


pole aega tõlkida, kuid :

Hydraulic system warning - This can be caused by one or more of three detectable fault conditions. Firstly, that the brake fluid level is too low. Secondly, that the hydraulic fluid level is too low. Thirdly, that the hydraulic system pressure is too low

lisaks:

http://www.s2central.net/brakes_02.html#bomb

Ei anna pead, kuid näiteks nii mõnigi S2 omanik on sellest punasest piduri märgist lahti saanud, kui selle "pommi" ära vahetanud. Samas on ka võimalik, et selle töö käigus "sai hoopis midagi muud korda :) ."


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SS4
huviline



Registreerunud 28.10.05
Asukoht: Lääne-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 20vt

postitati 30.11.05 10:55 Tsiteeri


Kus S2-l muidu see pomm asub üldse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 30.11.05 11:14 Tsiteeri


Mina sain asja paremaks kui vahetasin hüd. vedeliku ja roolivõimu tihendid. Eks aja jooksul värk kulub, tekib sade ja ummistus, sellest ka võimalik rõhulangus süsteemis. Hetkel on (!) ainult pidrudades kui kiirus/pöörded on min. Vähe pöördeid= vähe rõhku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ingvar
huviline



Registreerunud 11.05.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.05 09:38 Tsiteeri


Krt, ikkagi oli õli vähe. Minu jaoks teema ammendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sviljar
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat B6

postitati 02.12.05 20:20 Tsiteeri
brems licht



see kellel on lisapidurituli seal on ka takistus teine siis võibolla ka selle viga, kompuuter läheb häiresse takistuse muutumise,katkemise pärast


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kalver6
huviline



Registreerunud 13.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,6 avant

postitati 02.12.05 20:51 Tsiteeri


käivitades on mul kah see kiri aga ei piiksu ja kui pidurit korra vajutada siis kustub


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SS4
huviline



Registreerunud 28.10.05
Asukoht: Lääne-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 20vt

postitati 02.12.05 21:00 Tsiteeri


Saage aru ükskoid. Brems Licht on piduritule test. Kui pedaali muljud, siis ta kontrollib ära, kas kõik pirnid terved ja kui viga pole annab OK. Kui viga on, siis ma ei tea. Pole proovinud. Arvatavasti käib piiks ja mingi sümbol/kiri jääb põlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 10.07.06 07:20 Tsiteeri
The Autocheck Computer



Functionality

The warnings and alerts displayed on the Autocheck system fall into two categories. Firstly, the critical red alerts which are safety related or warn of possible severe engine damage. Secondly, a number of advisory yellow warnings which are less urgent. Yellow warnings will only be displayed if there are no red alerts detected by the Autocheck system. In the event of multiple alerts, the relevant symbols are cycled approximately every two seconds.

In both instances an audible chime/beep accompanies the visible symbols. The red alerts are distinguished by three warning chimes in succession whilst the yellow alerts have a single audible chime.



Display Test

A quick way to test the Autocheck display is with the leftmost button on the instrument cluster. This also doubles as the dimmer control for the instrument illumination. Pushing this button for five seconds while the car is stationary (with ignition ON) will start the Autocheck display test sequence which will briefly cycle each warning symbol. If none of these symbols are displayed then check that the night AND day illumination bulbs on the Autocheck LCD module are working correctly. The test sequence will not be started if the system has detected a red alert condition.


RED Alerts

Hydraulic system warning - This can be caused by one or more of three detectable fault conditions. Firstly, that the brake fluid level is too low. Secondly, that the hydraulic fluid level is too low. Thirdly, that the hydraulic system pressure is too low.

Coolant temperature alarm - There are two causes for this condition. Firstly that coolant temperature is too high. Secondly, that the coolant level is too low.

Engine oil pressure too low (below 1.8bar above 2000rpm or below 0.3bar at idle) - Should you ever be unlucky enough to see this, STOP and switch off engine immediately. It is just possible that a very low oil level may cause this condition but a tow truck is gonna be the least expensive way home.


YELLOW Warnings

Brake light failure (Note - This must be displayed when the ignition is turned on and be extinguished when the brake pedal is pressed)

Bulb failure - only applies to dipped headlights and rear lights

Washer fluid level low - always seems to happens when you need it most !

Fuel level low - Occurs at approximately eight litres of fuel in the tank

Alternator charge too high or battery voltage too low

Speed Warning


Speed Warning System

This is a little known aspect of the Autocheck system which is actually quite handy now and again. First off it only works if there are no active red alerts.

To select the desired speed at which a warning should be given, press the leftmost button on the cluster briefly while driving. The speed warning symbol (in km/h or mph depending on your Autocheck language setting ) will be briefly displayed to verify that the selcted speed has been stored. This speed remains until another limit is chosen by pressing the button again or until the ignition is turned off.

Autocheck will give the speed warning symbol and an audible chime when the selected speed has been exceeded by approx 10 km/h. The warning symbol will be turned off when speed is reduced OR if it is increased to more than 40km/h above the selected limit for longer than thirty seconds.

To clear the speed warning, the system button needs to be pressed for longer than a second, at which point an audible chime will confirm that the speed warning system has been de-activated.

Üks aeg on S2central läinud, siis pole seda infot kusagil.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 11.07.06 13:35 Tsiteeri
Punane hüüumärgiga tuli



Tere

Tean, et iga paari kuu tagant küsib jälle keegi, et mida tähendab punane tuli, kus sulgude vahel on hüüumärk. Tavaliselt on vastus alati, et kasuta otsingut või see tähendab midagi seoses piduritega. Autoks on mul Audi S2 Avant ning nii palju kui prantsusekeelsest kasutusjuhendist inglise keele kaudu tõlkisin, sain aru, et sellel autol võib see ka midagi muud tähendada. Ka foorumist lugesin, et peale pidurite võib ka mingit hüdraulikajama tähendada.
Probleem on selles, et kui auto käima panen, hakkab kuskil ühe minuti pärast tuli vilkuma. Kui siis autochecki teen näitab lõpus, et kõik on korras. Eelmisel nädalal lasin eest pidurivoolikud ära vahetada. Pidurid ka õhutati ning vedelikku pandi juurde nii palju kui vaja. Ei tea, kas sellest, kuid järgmisel õhtul hakkas esimest korda piiksuma. Panin pidurivedelikku natuke ka juurde, et näha kas viga kaob. Roolivõimuõli on ka vist nii palju kui vaja. Arvasin ka, et äkki näitab, et piduriklotsid on läbi. Vaatasin, et täiesti kulunud veel pole, kuid varsti oleks vaja vahetada. Kuna pole varem anduritega piduriklotse näinud, ei ole täiesti kindel, kas need on, kuid mingeid juhtmeid või midagi ma ei näinud.
Palun aidake, kes oskavad. Kust otsida viga ja kas on väga suurt põhjust muretsemiseks, et kui kohe probleemiga hoolikalt tegelema ei hakka, läheb hiljem värk väga kalliks.

Karel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.06 13:41 Tsiteeri


vahest võib viga olla lihtsalt selles, et auto ei suuda nii kiirelt erinevate vedelike rõhke üles ajada, kui check juba tehtud. enamasti juhtub see siis, kui auto on kas natuke pikemat aega seisnud (rohkem kui 2h) või seisab kallaku peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 11.07.06 14:16 Tsiteeri
Autocheck



Tänan väga vastamise eest, kuid natuke kahtlen, kas see minu auto puhul nii on. Pole vahet kas auto on terve öö seisnud või pärast kolmekümneminutilist sõitu kümneks minutiks seisma jäetud. Kallakul pole seda kunagi proovinud, alati on tuli vilkunud täiesti ühtlasel pinnal. Kas mul on õigus kui väidan, et hüdraulikaga on otseselt seotud ainult pidurid, roolivõim ja sidur? Selles suhtes võib jutt muidugi ka õige olla, et tuli hakkab vilkuma kuskil üks või kaks minutit pärast käima panemist ja surved pole veel sellised nagu vaja. Väga nagu hetkel ei usu, et viga ka mingis anduris oleks, sest siis vist piiksuks rohkem ja kuidagi suvalisemalt. Kui kohe pärast vilkumist Autocheck teha, näitab et on korras. Kui kellelgi on veel kogemusi või midagi tarka öelda, oleksin väga huvitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.07.06 14:25 Tsiteeri


just nii ta on, et see punane hüüumärk on seotud hüdraulikaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reiska
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.05
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.8 V6, a4 3.0TDI Quattro

postitati 11.07.06 15:13 Tsiteeri


Tere! ja mina olen oma s4-l sellise via leidnud.
Esiteks tee kindlaks kas on viga otseselt piduri hydraulikas voi kuskil mujal.
Mina votsin piduri pedaali silindri kyljest anduri juhtme lahti ja see tuli kustus ära PROOVI!
Selge Hydraulika viga. Keerasin ka anduri ära kondrollisin et andur korras oleks, sellel anduril oli ka peale kirjutatud 108 bar-i. selge hydraulika viga.
Viga oli surveakkus.
Sellel surveakkul on kyljes veel kaks klappi ja yks neist ei toiminud.( ei onnestu klappe lahti votta)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 11.07.06 15:51 Tsiteeri
S2 Central



Tänan soovituste eest. Otsisin ja leidsin ka koha, kus kirjutab, kuidas viga kindlaks teha. http://www.s2central.net/brakes_06.html
Alustan vist pommi kontrollimisest. Kui see on korras üritan piduri pedaali silindri üles leida ja anduri juhtme lahti võtta. Ütlen ausalt, et ega ma sellest kapoti all toimuvast väga palju ei jaga, sest siiani olen eelmisel autol seal ainult lihtsamaid töid teinud ja veermikuga möllanud. Kas ma sain õigesti aru, et see pomm ongi surveaku? Viga võib olla ka roolivõimupumbas, kuid selle kontrollimine ilma vahenditeta on vist võimatu. Kuskil seal kirjutas ka, et antud autole sobib ainult mingi üks kindel roolivõimuõli. Kas on võimalik, et muu, küll roheline, kuid teine vedelik on midagi ära rikkunud? Arvan ka, et igasuguseid andurivigasid on praegu natuke raske kontrollida ja tuleb vist natuke oodata kui tuli tihedamini põlema hakkab. Nagu juba varem ütlesin, ei jaga ma kapoti all toimuvat väga hästi ja oleks kena, kui keegi viitsiks natuke täpsemalt seletada, milliseid jublakaid torkida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 11.07.06 17:47 Tsiteeri


Käisin vahepeal korraks proovimas. Pärast seda kui jätsin mootori seisma, sain vist ikka üle kolmekümne korra pidurit vajutada, kuni tuntavalt raskemaks läks. Vähemalt mulle tundus nii. Vist on ikka nii, et rõhku pole alguses kui käima panna. Sõitsin natuke, jäin paariks minutiks seisma ja panin uuesti käima ning piiksu ei tulnud. Tuleb vist mõned päevad või nädalad oodata, kuni probleem tõsisemaks muutub ja tuli ka muul ajal kui minut pärast käivitamist vilkuma hakkab.
Oleksin väga huvitatud kui keegi tark kunagi mu autot uurida viitsiks ja probleemi kindlaks teeks. Loomulikult tasun vaeva. Asun Tallinnas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 11.07.06 19:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattro-Karel
Käisin vahepeal korraks proovimas. Pärast seda kui jätsin mootori seisma, sain vist ikka üle kolmekümne korra pidurit vajutada, kuni tuntavalt raskemaks läks. Vähemalt mulle tundus nii. Vist on ikka nii, et rõhku pole alguses kui käima panna. Sõitsin natuke, jäin paariks minutiks seisma ja panin uuesti käima ning piiksu ei tulnud. Tuleb vist mõned päevad või nädalad oodata, kuni probleem tõsisemaks muutub ja tuli ka muul ajal kui minut pärast käivitamist vilkuma hakkab.
Oleksin väga huvitatud kui keegi tark kunagi mu autot uurida viitsiks ja probleemi kindlaks teeks. Loomulikult tasun vaeva. Asun Tallinnas.


Mul sama jama läheb lambst põlema siis kustub ära, mitu päeva vaikus siis jälle põlema läheb. Aeg ajalt piisab sellest kui vähe aega sõidad pumpad pidureid suretad auto välja hoides pidurit all ja käivitad uueti ja tuli on kustund. Päris mitmeid kordi kustus nii ära. Vahest juhtus ka et ei kustunud. Ma arvan et mul mingi vaakumi või surve kala kuna kapoti all midagi susiseb vaikselt. Kohakuti tundub ka et pidurid väheke pehmed aga pidurdamisega pole kordagi probleme olnud. Samas kontrolli üle ka klotsi juhtmed. Võib olla kehv kontakt. Kontrollida saad nii et võtad klotsi küljest pistiku lahti ja sildad ära. Kus juures mulle tundub et see asi kuidagi bensiinitulega seotud. Põhimõtteliselt igakord kui bensiis hakkab otsa saama ja tuli põlema läheb siis see tuluke ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 11.07.06 20:07 Tsiteeri


Mul hetkel veel mingil suvalisel hetkel pole piiksuma hakanud. Kui auto on üle kümne minuti seisnud ja käima panna, hakkab kuskil ühe minuti pärast piiksuma. Ma võtsin ka ratta korraks alt, mingeid juhtmeid ma klotside küljes ei näinud, kuid pole ka täiesti kindel, et andureid pole, sest ei saanud sisekülge väga hästi vaadata. Tegelikult pole ka siiani kuskilt lugenud, et sellel autol tuli klotside seisukorda näitaks, ainult hüdraulikat. Ma ei usu ka väga, et bensiiniga mingit seost on, sest üle poole paagi on praegu.
Ma arvan, et praegu on probleem algjärgus, sest selleks ajaks kui Autocheck kontrollib, pole veel vajalikku rõhku üleval, kuid piisav rõhk on kuskil rohkem kui minut pärast käivitamist. Tõenäoliselt hakkab tuli tihedamini vilkuma ja ei kustugi ära, kuni midagi katki läheb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 11.07.06 23:19 Tsiteeri


Tere ööd!

Nii, minul esineb kaa sellist asja, et kui panen käima siis (mõnikord) hakkab umbes 5 sekundiks piiksuma ja vlkuma see sama logo, põhjuseks vist liiga kõrge vedeliku tase roolivõimupaagis (oma lollusest valasin natsa rohkem)..

Minu S6-l on näiteks nivooamordid, mis on ühenduses roolivõimuga ja selle paagiga. kuna toru purunes mingite mehhaanikute lohakuse pärast, hakkas amordi juurest õli välja jooksma, ja süttis mul kaa selline tuluke. Igaksjuhks võid kontollida tagumisi amorte ja survereservuaari ja sinna jooksvat torustikke, et kas äkki lekkeid??-- ma nüüd tõesti ei tea, kas S4 ja S2 esineb seda nivooamordi süsteeme. Seda tean, et roolivõim ja amordihüdraulika on selle tulega seotud.
Aga lihtsalt pakuksin välja selle ühe võimalusena :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 11.07.06 23:41 Tsiteeri


Kas vaakumsüsteemi rõhk ei mängi siin rolli? Et kui kuskilt vaakumsüsteem jookseb, et siis annab seda signaali?


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.06 06:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattro-Karel
Arvasin ka, et äkki näitab, et piduriklotsid on läbi. Vaatasin, et täiesti kulunud veel pole, kuid varsti oleks vaja vahetada. Kuna pole varem anduritega piduriklotse näinud, ei ole täiesti kindel, kas need on, kuid mingeid juhtmeid või midagi ma ei näinud.

Seda näitab teine märk, kollane ja nagu ring, mille ümber on kaared.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
gerdo
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C6.5 - 3.0TDI - 2009

postitati 12.07.06 13:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattro-Karel
Arvasin ka, et äkki näitab, et piduriklotsid on läbi. Vaatasin, et täiesti kulunud veel pole, kuid varsti oleks vaja vahetada. Kuna pole varem anduritega piduriklotse näinud, ei ole täiesti kindel, kas need on, kuid mingeid juhtmeid või midagi ma ei näinud.

Seda näitab teine märk, kollane ja nagu ring, mille ümber on kaared.


mul vilkus see sama tuli, lasin kõik piduriklotsid ära vahetada ja see enam ei vilkund.
a mul vilkus see koguaeg, kohe kui käima panin, mitte nii, et vahepeal on ja vahepeal pole

PS: ma mõtlen siis seda punast tuld, kollane mul ei hakandki vilkuma, isegi siis, kui üks tagumine klots täiesti läbi oli juba


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
totu
huviline



Registreerunud 11.01.05
Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,6 V6

postitati 12.07.06 14:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattro-Karel
Arvasin ka, et äkki näitab, et piduriklotsid on läbi. Vaatasin, et täiesti kulunud veel pole, kuid varsti oleks vaja vahetada. Kuna pole varem anduritega piduriklotse näinud, ei ole täiesti kindel, kas need on, kuid mingeid juhtmeid või midagi ma ei näinud.

Seda näitab teine märk, kollane ja nagu ring, mille ümber on kaared.



Kas see kollane märk (O) ei näita klotside kulumist????mul alati siis selle märgi ette löönud kui klotsid läbi või siis anduri juhe jamab!!!!Loodan et räägime samast märgist!!??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.06 09:07 Tsiteeri


Räägime samast märgist. Klotside kulumist näitab kollane märk. Punane põleb siis, kui on midagi hullemat: (!) põleb, kui roolivõimu või pisuriõli tase on madal. Võibolla ka mõnel muul juhul.

Enamasti on ufodele ostetud miskid NK-klotsid, millel pole juhtmeid. Sellepärast põleb. Hinnavahe õige klotsiga on kolmekordne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 09.08.06 12:52 Tsiteeri


Mõned nädalad ja paar tuhat kilomeetrit on teema algatamisest möödas. Targemaks nagu eriti pole saanud. Käisin täna ka veakoode lugemas ja ei näidanud midagi. Ma ei kirjuta seda sellepärast, et praegu väga paanikas oleksin, vaid lihtsalt, et keegi ei arvaks, et vea üles leidsin ja kadedusest kellelegi ei räägi. Loomulikult oleks kena kuulda, et keegi sama probleemiga klubilistest selle korda on saanud ja räägiks milles probleem oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6  7  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.5% - SQL: 68.5%]