Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  14
Autor:
Pealkiri: Autocheck & trip-kompuuter (Vastuseid: 325 | Vaatamisi: 136783)
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 16.05.05 12:41 Tsiteeri


Sõbra 95 aasta A6 diislil ei olnud seda ümbervahetuse lülitit ja asi töötab saksa keele peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 19.06.05 12:56 Tsiteeri
K: Autochecki tabloole ilmuvad numbrid



Kas keegi oskab kommenteerida nende numbrite tähendust.Nimelt kui kui seda nuppu (armatuuri valguse regull,kella õigeks panek jne...) all hoida ja siis süüde sisse keerata, siis ei tule tabloole mitte sümbolid vaid minul kuvas sinna numbri 63. Mida see number tähendab? Auto A100 V6 2,8


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 21.06.05 18:58 Tsiteeri


Minul oli seal numbriks 62 ja naise venna omal 61. Oleks endalgi huvi nende tähenduse osas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 22.06.05 07:49 Tsiteeri


Minul on üldse 53:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 22.06.05 11:32 Tsiteeri


51 siin
Huvitav, mida se nr tähendada võiks?


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.06.05 12:36 Tsiteeri


62
Võibolla softiversioon?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 22.06.05 12:57 Tsiteeri


See on, jah, ilmselt "autocheck computer code" - softiversioon.
Siit saab lugeda:
http://www.s2central.net/main_frame.html
-->Techincal-->Electrical systems-->Instruments & cluster-->Autocheck info-->Hidden features

Ja siin oli ka sellest juttu:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=10529#pid82173


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 22.06.05 13:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaits
Ja siin oli ka sellest juttu:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=10529#pid82173

Mitte päris, see on trip-compu, mitte autocheck'i kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 22.06.05 16:07 Tsiteeri


Ai jah... nüüd läks sassi küll. Nüüd tuleb meelde, et olen kusagil netis kolades näinud pilti, kus ka selline asi peal (vist 63), aga lahendust polnud ka seal. Pigem oli samuti esitatud sellekohane küsimus...

Aga mul näitab 51.


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 22.06.05 17:55 Tsiteeri


Auto24.ee foorumis väidab kodanik UunoOnu, et esimene number pidavat tähendama silindrite arvu ja teine mootori litraazi.Esimene on usutav , kuid teine number???

http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php/tid=54992


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõmm
klubiliige



Registreerunud 20.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.06.05 12:20 Tsiteeri


Siin http://www.audifans.com/pipermail/s-car-list/2003-March/013844.html on öeldud, et esimene number on silindite arv (nagu paljud juba teadsid) ja teine number "coding switch position", mis on siis vist see lüliti, millega saab muuta autochecki riiki ehk siis keelt ja ühikuid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 24.06.05 06:22 Tsiteeri


Jällegi probleemile lahendus leitud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.09.05 15:16 Tsiteeri
Hüüumärgiga märgutuli hakkas vilkuma.



Käisin autoga sillastendis ja peale seda hakkas see punase ringi sees olev hüüumärk plinkima. Proovisin siis sillastendiga asja seostada. Töömees koputas haamriga esimeste supportite pihta, mõtlesin, et selge- piduriklotsi kulumispiir käes. Tõmbasin mõlemate klotsiandurite juhtmed otsast ära- ei miskit, ikka plingib. Piduriõli anuma anduriga sama lugu, selles viga pole. Kahtlustasin ka käsipidurit, kuid seda tõmmates hakkab hoopis teine tuli põlema.
Siit siis ka küsimus: mida see hüüumärk üldse näitab? Piduriklotsid, pidurivedeliku tase? Mis veel? Kust veel viga otsida?
Autoks A100 C4 2,5 automaat.
Tänud!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 23.09.05 15:21 Tsiteeri


See et juhtmed maha võtsid klotsi tagant ei kustuta tuld ära, sinna pead juhtme pistikusse silla peale panema, siis jääb asi vait.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.09.05 15:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ve1ks
See et juhtmed maha võtsid klotsi tagant ei kustuta tuld ära, sinna pead juhtme pistikusse silla peale panema, siis jääb asi vait.;)

Kas tõesti? Vanasti olid need asjad nii, et mingi piirini kuludes läks klotsi sisse valatud juhe vastu ketast st. massi?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 23.09.05 15:28 Tsiteeri


See juhe jooksebki läbi klotsi ja kui klots kulunud, siis hõõrub juhtme puruks ja ühendus katkeb., sillates aga petad kompu ära ja tuli kaob.

Nii oli minu 100-l, usun et ka teistel, kuid pole kindel ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.09.05 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ve1ks
See juhe jooksebki läbi klotsi ja kui klots kulunud, siis hõõrub juhtme puruks ja ühendus katkeb., sillates aga petad kompu ära ja tuli kaob.

Nii oli minu 100-l, usun et ka teistel, kuid pole kindel ;)

Selge tänud, proovin siis sedapidi. Loogika ütles, et nii ei saa nagu olla, vastu ketast annavad juhtmed siis ikka ju ühendust, kuid... eks ma proovin.
Tänud!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 23.09.05 15:42 Tsiteeri


Punane? Punane tähendab reeglina ikka midagi karmimat kui kulunud klotsid... Mingi rõhu/surve jama pidurites?


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 23.09.05 15:43 Tsiteeri


Sinna klotsi sisse jooksevad mõlemad juhtmed ja need on seal oma vahel ära ühendatud. See on nagu kontroll ahel, et ühendus toimub. Kui see katkeb siis hakkab ka see tuli vilkuma. Ja kui klots ära kulub siis läheb see juhe vastu piduri ketast ja hakkab ka tuli vilkuma. Nii et vaata need pistikud üle. Mul omal ka vahelduva eduga see tuli vilgub. Pistik nöögib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 23.09.05 15:46 Tsiteeri


See on jah tõsi, et kui juhe tagant ära siis vilgub, endal mul tuli see juhe lihtsalt klotsi küljest ära (talvel eesti teedele pandud pasa süü niikuinii). Peale igast vedelike ülevaatamist jne. mõtlesin kohe, et klots kulunud (pimedas tundusid ratta vahelt küll läbi omadega). Järgmine päev kui uute klotsidega poest sai tuldud ja vahetama hakatud oli üllatus suur kui pool klotsi alles, õnneks torkas pähe juhet tagant kontrollida.
ps: siiamaani vilgub, ei ole õnneks vahetamisega nüüd kiiret :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 23.09.05 15:52 Tsiteeri


Vaata järgi kas pidurivõim on hüdraulikaga või vaakumiga.Kui on hüdraulikaga siis võib viga olla pidurisüsteemi surves ehk nn piduripomm on saba pannud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 23.09.05 18:42 Tsiteeri


Vaakumvõimendi on piduritel. Praegu on klotsiandurite otsad lihtsalt rippu, kuid homme proovin otsad kokku ühendada. Tnx!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 24.09.05 08:10 Tsiteeri


Punane hüüumärgiga tuli ei ole mitte klotside( krt enne läks segi) kulumisega seotud, mul endal sai need kulumismärguande juhtmed lahti ühendatud (autocheckis siis kollasel taustal olev ring, mille ümber punktiirjoon), kuna need panid natuke kelbast, punase hüüumärgiga aga vingub mul ka vahest, kui kõvemini pidurit vajutada ,siin natuke sellest: http://www.s2central.net/autocheck_02.html#speed , see tuleneb siis sellest et kas pidurisüsteemi rõhus on mingi kala, vedeliku tase liiga madal jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 24.09.05 10:33 Tsiteeri


jutt oli klotisde kulumisest, mitte ketaste kulumisest ja need juhtmed kuluvad ka üsna ruttu läbi et ei anna kaua ühendust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 26.09.05 07:57 Tsiteeri


Minu autokontrollis sellist sümbolit pole.Sigaril oli kunagi nii et kui järsku pidurile vajutasid läks korraks põlema hüümärgiga sümbol.Võibolla näitab see siiski klotside kulumist,sellest saad lahti nii kui mõlema ratta juures olevad juhtmeotsad paned kokku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  14
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.8% - SQL: 76.2%]