Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Autor:
Pealkiri: Audi A4 3.0 TDI Quattro - 2005 - corbe (Vastuseid: 122 | Vaatamisi: 29832)
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 08.11.11 22:13 Tsiteeri


Palju selle Passati velje ET on, kas 42?
Tsitaat:
Algselt postitas: Ever
Kui saladus pole, siis kui kalliks kogu see püsikiiruse hoidja lõbu läheb? :P

Kui multirool olemas, siis kang ~30€ + uus roolialune kate (võid ka ise augu juurde viilida) + paigaldus + kodeerimine. Põhimõtteliselt kui ise teed, siis kangi hind :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 09.11.11 08:23 Tsiteeri


Konkreetsete velgede ET on 45. Ostma minnes võtsin garaa˛ist kaasa tungraua ning sobitasin velje esimesele sillale, veendumaks et ta ei käi vastu pidurisadulat :) Korra on see viga juba tehtud, seekord sai proovitud :P
Eks ma nädala lõpus panen 16" veljed ja talverehvid alla kuna tuleb väike Läti reis ette võtta ja ei hakka riskima. Panen siis ka mõne pildi siia uudistamiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 09.11.11 20:11 Tsiteeri


Üks mitte just kõige parem pimedas tehtud pilt velgedest:

https://lh4.googleusercontent.com/-jh_lpoOXalQ/TrrEy-sep7I/AAAAAAAACNo/Rcl9YWecZ7k/s800/DSC_0018.JPG

Suverehve alt võttes vaatas vastu "huvitav" üllatus, nimelt on rehvi sisekülg justkui hakanud küljest ära kooruma?? Eelmisel autol olid korra samas seisus tagumised rehvid, täpselt nagu oleks rehv hakanud kuidagi kahtlaselt ära kooruma. Eriti kahtlane on ta seepärast, et täisringi ei ole peale tekkinud, seetõttu välistaks kuskile vastu käimise. Igatahes selline oli vaatepilt :o

https://lh4.googleusercontent.com/-wjuA5PdJQ8E/TrrDmgwzjQI/AAAAAAAACNY/ElK_So_LP_Y/s800/DSC_0013.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margus.reinaru
huviline

Avatar


Registreerunud 21.06.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.11 07:55 Tsiteeri
tuleb tuttav



Mul oli sama asi. esimene vasak rehv nägi välja pm samasugune. probleemiks oli (nagu mulle remondikast öeldi) see, et sild oli tasakaalust väljas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 10.11.11 08:13 Tsiteeri


Arvasin ka ise sama asja ning loodan kiireimas korras sillastendi aja saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 10.11.11 08:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus.reinaru
Mul oli sama asi. esimene vasak rehv nägi välja pm samasugune. probleemiks oli (nagu mulle remondikast öeldi) see, et sild oli tasakaalust väljas.

Kas silda ka tasakaalustatakse? Ja kui jutt käib ratta tasakaalust väljasolekust, kas siis midagi tunda ei olnud sõites?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 10.11.11 09:14 Tsiteeri


Ma tahan igaks kümneks juhuks sillad üle vaadata ja vajadusel ära reguleerida, siis on kindel et see ai tehtud.

Kui nüüd velgedest lähemalt rääkida, siis mul andis seal 110 km/h peal viimasel ajal tunda, et on tasakaalust väljas. Seda kinnitas ka veljevahetus kuna kõik tasakaalustamise kleebised olid oma teed läinud.

Edit: Sillastendi saab täna õhtul :)

Edit2: Tänu heale sõbrale on sillastend nüüdseks tehtud ja mure lahendatud. Esimene sild oli paigast ära ja piltlikult väljendades olid rattad all nii:

/ \

Eks see tekitas vist rehviseinale koormuse ja soodustas serva kulumist, lisada sinna ka kadunud tasakaalustused ja tulemus käes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 10.11.11 10:22 Tsiteeri


Täitsa kobedad näevad need veljed välja küll B7 all. Suverehv oli küll :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 12.11.11 15:55 Tsiteeri


Pesin täna auto ja suveveljed puhtaks ning proovisin ka kapsleid 16" veljega. Kui esialgu arvasin, et jätaks nad üldse ilma kapsliteta, siis kapslid oma kohale asetades muutus ka arvamus. Niimoodi on üldmulje tunduvalt viisakam. Kuna pole veel kapslitele kleebiseid kätte saanud, siis pildil ka vw logo, loodan et järgmine nädal jõuavad kleebised minuni ja saaks ka kapslid külge.

Selline ta välja näeb:

https://lh5.googleusercontent.com/-krseIKx9AJk/Tr56z3G3TQI/AAAAAAAACOo/H3zgsgYVjEQ/s800/DSC_0028.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 24.11.11 20:13 Tsiteeri


Kapslitel Audi logod peal ja velgede küljes.
Viimasel ajal olen nullinud pärast paagi täitmist kilometraa˛i ja uuesti paaki täites jälginud näitu ja uuesti ära nullinud. Viimase paagitäiega ( 60 liitrit ) sai sõita 701 kilomeetrit. Keskmine kütusekulu seal 8,55 liitrit 100 kilomeetri kohta. Samasse auku on kuskil 5 viimast keskmist kütusekulu olnud. Kusjuures 60 liitrit ei suuda tavaliselt paaki suruda, kui tuli läheb põlema siis üldiselt sõidan tanklasse ja pärast püstoli klõpsu edasi tilgutades mahub umbes 55-57 liitrit.
Edit: See number on siis linnasõit. Iga tööpäeva hommikune ja õhtune ummikus istumine, esiteks elukaaslane tööle viia ja siis ise tööle.

Täna sai kasutaja rocket`i abiga külge pandud ammu oodatud vidin, mis annab endast ka armatuuris märku :P
Rocketile suur kummardus ja suured tänud, väga korralik ja viisakas töö! :)

https://lh6.googleusercontent.com/-ub7JHnmN3NQ/Ts6Eo1tQ0NI/AAAAAAAACQM/JPH0DE0Zheo/s800/DSC_0077.JPG

Vahepeal oli seis selline:


https://lh3.googleusercontent.com/-6mGWXHlZfOA/Ts6Evw4xjmI/AAAAAAAACQU/S_Kjw1enTmE/s800/DSC_0075.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 24.11.11 20:18 Tsiteeri


Kuradi mõnus lisa ikka jah ja kui ära harjud, siis kasutad linnas ka:) Kas tulede lüliti on vahetatud või oligi nii vähe kulunud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 24.11.11 20:23 Tsiteeri


Jah, pärast eelmise auto müüki olen sellest lisast puudust tundnud. Vaatasin täna püsikiiruse kangi arvet ja see on ostetud 23.10.2010 :D Kaua tehtud kaunikene.
Mina ei ole midagi vahetanud, kuid eelnevalt on keegi seal midagi pusinud kuna kruvipead on suudetud veidike üle keerata ja Airbagi anduril üks kõrv ära murtud. Nüüd mõtlen vaikselt, kui oleks vaid roolil ka nupud küljes. Aga eks kõike ei pea kohe tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 24.11.11 20:49 Tsiteeri


B7q paak on 63L, mina olen 60 kopikatega tankinud :). Nuppudega rooli lisamine peaks suht lihtne olema, kuna uus roolimoodul peaks seda nüüd toetama. Kas alumise katte viiliste ise, või sai uus tellitud? Uurin, kuidas sul tulelülitil punane LED toimetab? Mul alguses põleb ja siis mingi aja pärast kustub. Pidi olema tüüpiline pisiviga. Kas topsihoidja märk pimedas põleb?

Mis sellest rehvijamast sai? Julgen väita, et sillaregullis asi polnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 24.11.11 22:09 Tsiteeri


Huvitav, ma polegi varem kuulnud, et topsihoidja tuli peaks samuti põlema. Igatahes minu omal ei põle, samamoodi ka senditasku sahtli oma. Tuledelüliti punane valgustus toimetab ilusti ja udutulede sisse lülitamisel muutub ka vastavalt roheliseks või oran˛iks. Üldiselt on pimedas selline seis:

https://lh6.googleusercontent.com/-xJ6SpSi3gzI/Ts6xqjdtRWI/AAAAAAAACQ8/FxgZz87aaww/s800/DSC_0081.JPG

Roolialune kate on originaal, siinkohal saan taaskord Rocketit ja tema osavust kiita kuna tegu on justkui tehasest tulnud sobiva kattega :)

https://lh4.googleusercontent.com/-h8KCjBoaI3k/Ts6ySObJPCI/AAAAAAAACRE/4KKradUStnE/s800/DSC_0082.JPG

Suverehvide saagasse pole jõudnud süveneda, kuid sild oli korralikult paigast ära ja velje tasakaalud läinud nagu eelnevalt olen maininud. Eriti kahtlane on see, et rehv oleks justkui murenema ja lagunema hakanud kuna lõhki on ta sellise koha pealt, kus algab veerepind ja tema kate. Ma ei tea kuivõrd sõiduauto rehvidele uue katre paigaldamist praktiseeritakse, kuid rekkade ja busside rehvidele puhul peaks see tavaline nähtus olema ning peale vaadates tundub nagu oleks see pealmine kate hakanud lahti kooruma. Lahti kooruv/katkine/eemalduv osa ei ole ka täielikult rehvi siseküljes, vaid kuskil 80 % ulatuses. Väike osa on ilusti omal kohal, sellega välistaks hõõrdumise protsessi kuna selle 20% puhul ei ole ühtegi nähtavat ega tuntavat kahjustust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 24.11.11 22:46 Tsiteeri


Väljendasin end pisut puudulikult, pidasin silmas seda punast täppi, mis tulelüliti keeratava osa peal on. Sinul ta samuti pime.
http://www.hot.ee/quattro4/image/lichtschalter.jpg
Roolilaune kate on kenasti viilitud, tõenäoliselt lähen ise kah samat teed. Esindusest tellides maksab kate rohkem kui hoob :)
Topsihoidja valgustus on vist koos valgustuspaketiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 24.11.11 22:52 Tsiteeri


Ma ei teadnud et seal selline täpp üldse on, pole kunagi ka põlemas näinud :P
Kui katet viilima hakkad, siis juhindu seal olevatest joontest. Väikesest avast lähevad edasi jooned vastavalt U-kujuliselt, et püsikiiruse kang ilusti ära mahuks. Spikker on olemas selle sama katte peal :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 25.11.11 07:36 Tsiteeri


Need helesinised kellad punaste seieritega on ikka räigelt kenad :o


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.11.11 07:47 Tsiteeri


Huvitav, kas ongi helesinised või on ainult pildil nii? Mul B6-l on (külm)valged kellad, aga võibolla B7-l teisiti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 25.11.11 08:21 Tsiteeri


Telefoni kaamera veidike moonutab, üleval on ka lähemalt tehtud pilt ja sealt on näha et nad on ikka pigem valged. Teatud hetkel muudab ta ise valguse kuvamist, ehk siis kui tuledelüliti on "off" olekus peaks taustavalgustus pime olema. Ma nüüd ei tea mis loogika seal on, kuid teatud ajahetkel on valgustus hämaralt "hõõguv" ning täitsa kustunud ei ole. Võib olla vastavalt sellele, kas uks on lahti või on mõni muu lahendus. Ausalt öeldes ei ole viitsinud süveneda.
Golfil oli taoline lahendus, kus taustavalgustus on sinine ja seierid punased. Audil olev lahendus meeldib mulle isiklikult rohkem, ei ole niivõrd silmi väsitav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 01.12.11 19:10 Tsiteeri


Täna oli päev tegemisi täis, hommikul enne tööle minekut käisin autoga pesulas, õhtul sai auto müüdud :P

Saabus nimelt täna kodanik, kes tuli, nägi ja võttis. Oli suhteliselt välk selgest taevast, aga kui osapooled jõuavad kokkuleppele, siis miks ka mitte. Mitu kõnet Swedbank Liisingule ja hiljem ka toimetused pangas ja siis Mäepealse ARK`i ( mis oli ülerahvastatud 16 paiku ) kust juhatati viisakalt tagasi ja pakuti et äkki on Sauel võimalus auto ringi vormistada. Ei jäänud ootama millal nad kontori kätte saavad ja üle küsivad ning panime kohe Saue poole ajama, õnneks oli seal väga rahulik ja saime kohe pabereid täitma hakata. Raudtee ülesõidu juurde tekkinud kolonn pani küll muretsema, kuid lõpuks laabus kõik kenasti. Numbrivahetus+ autoomaniku vahetus oli kokku 115 € kopikatega ning veidikese aja pärast olid uued numbrid küljes ja pressi alt tulnud värske pass.

Audiklubi numbrialused võtsin küljest ära ja ootavad uut autot :) Nüüd on taaskord otsustamise ja mõtlemise koht, kuid usun et sellega saab hakkama :D

Õnneks toodi mind linna tagasi ja sain trolli peale, Audi võttis uue omanikuga suuna kodu poole Pärnu kanti:


https://lh4.googleusercontent.com/-V4Rqkj7SQfY/Ttedr3R1ZLI/AAAAAAAACRQ/ufhp9RNmVL0/s800/DSC_0103.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 01.12.11 21:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: corbe
Audiklubi numbrialused võtsin küljest ära ja ootavad uut autot :) Nüüd on taaskord otsustamise ja mõtlemise koht, kuid usun et sellega saab hakkama :D

Vaata, et sa ühe jalaga taburetti ei osta :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 01.12.11 22:00 Tsiteeri


Niisama kaasa lohisevaid rattaid ei ole plaanis osta :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 14.12.11 20:05 Tsiteeri


4 veolised on üsna patsilli moodi, temast on raske lahti saada.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 65.8% - SQL: 34.2%]