Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2.0 TDI 2005a (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 2062)
ragz
huviline



Registreerunud 23.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.10 08:48 Tsiteeri
Audi A6 2.0 TDI 2005a



Tere,

Plaanis soetada endale uus auto. Hetkel olen konreetselt välja vaadanud sellise auto
http://www.auto24.ee/used/767563

miks just see?
Sest et läbisõit on tunduvalt väiksem kui sellise hinnaklassi ja aasta teistel autode.
Kuna hetkel olen sõitnud firma autoga, siis pole harjunud auto peale raha kulutama. Niisiis tahaks, et uus auto veereks ka, et ei tekiks eriti korraväliseid hooldusi. Kas selline auto on õige valik üldse? Arvestades läbisõitu võiks see ju oma 100 000 veel ilma probleemideta sõita?
Kus peaks laskma auto üldse üle vaadata ennem ostmist?
Kas sellise kilometraašiga peaks olema tehtud ka mingi suurem hooldus juba?

Raganr


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 23.09.10 08:59 Tsiteeri


120 000 pealt tuleb nagunii suur hooldus, rihmavahetus jm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 23.09.10 09:00 Tsiteeri


Eesti olude ja vahemaade juures peaks olema mitte ainult teoreetiliselt, vaid ka praktiliselt võimalik, et nii odomeetri näit kui ka reaalne läbisõit nelja aasta peale on diiselautol kõigest 89000 km. On ta ju ikka uuena Eestist soetatud ?!?


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ragz
huviline



Registreerunud 23.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.10 09:02 Tsiteeri


teine auto mida vaatasin on http://www.auto24.ee/used/729116
sama aasta sama mootor. Tunduvalt ilusam aga läbisõit 100 000 rohke. Samas on suured hooldused juba tehtud.
Hind on sama. Suht raske otsutada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 23.09.10 13:15 Tsiteeri


Eesti auto siis, aasta vana, see on reaalne diisli läbisõit suures laastus...;

http://audi.autonet.ee/vehicles/detail.php?id=173210


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ragz
huviline



Registreerunud 23.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.10 13:21 Tsiteeri


ma nüüd selles läbisõidus küll nii väga ei kahtle. Mis see diisel siia puutub? Mul on bensiiniauto ja arvestades et iga nädal sõidan tallinnast keskeestisse ja tagasi +linnasõidud ja iga nädal üks ots pärnusse vms on minu auto läbisõit 130 000. Mu isal arvan et 10a läbisõit 200 000 mitte rohkem


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 23.09.10 14:02 Tsiteeri


Millises läbisõidus sa ei kahtle? Sellises, et ostetakse premium klassi diiselauto koju garaaži seisma?

Minu arvates on siin 1 auto, mida valida. Teine ei kvalifitseeru ;)


Edit: Et teemaalgataja asjas õigesti aru saaks: Sellist läbisõitu ei ole mõtet tõe pähe võtta, nagu esimesel autol kirja on pandud. (Vabandan ette, kui müüja suudab vastupidist tõestada)
Valida on 2-se auto või hoopiski mõne muu auto vahel.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 23.09.10 14:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragz
ma nüüd selles läbisõidus küll nii väga ei kahtle. Mis see diisel siia puutub? Mul on bensiiniauto ja arvestades et iga nädal sõidan tallinnast keskeestisse ja tagasi +linnasõidud ja iga nädal üks ots pärnusse vms on minu auto läbisõit 130 000. Mu isal arvan et 10a läbisõit 200 000 mitte rohkem


Diislit ei osta keegi, kui aastas sõidetakse 20000...vastasel juhul putru palju ja kopkat ei loe....
Keegi ei räägi kahtlustest, lihtsalt majanduslikult ei tasu ära....nagu olen öelnud, omast arust ka ei sõida palju, aga aasta kilometraaz tuleb suurusjärgus 65-75000 km. ja nii on olnud aastaid. Liisingu auto on ikkagi tarbeese, mis tahab maksmist ja samas peab ta ka teenima uue auto raha ja maja taga seistes ta raha ei teeni:D

EDIT; Kiirekas jõudis ette;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ragz
huviline



Registreerunud 23.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.10 14:22 Tsiteeri


ok. Mina nt ei sõida aastas rohkem kui 20 000, niiet ma ei tohiks seda autot osta? Kui osta aga ikkagi, siis panustada selle 200 000 sõitnud peale?

millised on reaalsed hoolduskulud sellel autol?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 23.09.10 14:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragz
ok. Mina nt ei sõida aastas rohkem kui 20 000, niiet ma ei tohiks seda autot osta? Kui osta aga ikkagi, siis panustada selle 200 000 sõitnud peale?

millised on reaalsed hoolduskulud sellel autol?


2 liitrist ei tea, aga minul tuli eelmine aasta 3 liitrisel kuskil 7 tuhat paljalt hoolduskuludeks kuus, mõtlesin ka, et ostan 2 aastat vana auto ja kulgen, aga ei kulge sa midagi....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ragz
huviline



Registreerunud 23.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.10 14:39 Tsiteeri


väo. 7k kuus täiesti välistatud. Kuhu see kulus?? aastas 84 000?
ise olen arvestand umbes 2 korralist hooldust aastas kokku 8k mitte rohkem. Kui sellel autol on üldiselt hoolduskulud suuremad, ei hakka mõtlemagi. Hetkel corollal 1 korraline hooldu aastas alla 3k.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 23.09.10 14:47 Tsiteeri


Sama ka 1.9-l A4jal, seega osta A4 :).
Minu läbisõidud on ka kusagil umbes 20 000 aasta ja kulud tänu diislile imepisikesed.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 23.09.10 15:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragz
väo. 7k kuus täiesti välistatud. Kuhu see kulus?? aastas 84 000?
ise olen arvestand umbes 2 korralist hooldust aastas kokku 8k mitte rohkem. Kui sellel autol on üldiselt hoolduskulud suuremad, ei hakka mõtlemagi. Hetkel corollal 1 korraline hooldu aastas alla 3k.


Umbes 20-25000 tuleb juba õlivahetuste peale, aastas 3 jooksu rehve, 3 jooksu pidurikettaid, esimesi siis, ketipingutite vahetus, käigukasti õli vahetus, laagrid....pole arveid ees, aga nimekiri on pikk. Sellel autol vist rool ainult veel originaalis:D Arve saad, siis seal peal ikka summa 10 raha ja ülespoole....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ragz
huviline



Registreerunud 23.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.10 15:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: ragz
väo. 7k kuus täiesti välistatud. Kuhu see kulus?? aastas 84 000?
ise olen arvestand umbes 2 korralist hooldust aastas kokku 8k mitte rohkem. Kui sellel autol on üldiselt hoolduskulud suuremad, ei hakka mõtlemagi. Hetkel corollal 1 korraline hooldu aastas alla 3k.


Umbes 20-25000 tuleb juba õlivahetuste peale, aastas 3 jooksu rehve, 3 jooksu pidurikettaid, esimesi siis, ketipingutite vahetus, käigukasti õli vahetus, laagrid....pole arveid ees, aga nimekiri on pikk. Sellel autol vist rool ainult veel originaalis:D Arve saad, siis seal peal ikka summa 10 raha ja ülespoole....


25000 õlivahetuse peale?
millest sa räägid ma ei saa aru:D kus sa seda vahetad või iga päev pead õli vahetama? 3 jooksu rehve? miks? Kas tõesti kulub suvega kaks jooksu rehve või talvega 2 jooksu?. Kui jah siis sa ju lõhud seda autot ainult kiirendades ja ratast ringi ajades. Normaalse sõiduga sõidavad ühed rehvid kaks hooaega kindlasti. 3 jooksu pidurikettaid:D Kui sul on manuaal siis kindlasti jah 3 sidurit ka:D arvestades su sõidustiili siis. Sinu auto puhul on kindlasti see kulu sõidustiilis kinni:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 23.09.10 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ragz
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: ragz
väo. 7k kuus täiesti välistatud. Kuhu see kulus?? aastas 84 000?
ise olen arvestand umbes 2 korralist hooldust aastas kokku 8k mitte rohkem. Kui sellel autol on üldiselt hoolduskulud suuremad, ei hakka mõtlemagi. Hetkel corollal 1 korraline hooldu aastas alla 3k.


Umbes 20-25000 tuleb juba õlivahetuste peale, aastas 3 jooksu rehve, 3 jooksu pidurikettaid, esimesi siis, ketipingutite vahetus, käigukasti õli vahetus, laagrid....pole arveid ees, aga nimekiri on pikk. Sellel autol vist rool ainult veel originaalis:D Arve saad, siis seal peal ikka summa 10 raha ja ülespoole....


25000 õlivahetuse peale?
millest sa räägid ma ei saa aru:D kus sa seda vahetad või iga päev pead õli vahetama? 3 jooksu rehve? miks? Kas tõesti kulub suvega kaks jooksu rehve või talvega 2 jooksu?. Kui jah siis sa ju lõhud seda autot ainult kiirendades ja ratast ringi ajades. Normaalse sõiduga sõidavad ühed rehvid kaks hooaega kindlasti. 3 jooksu pidurikettaid:D Kui sul on manuaal siis kindlasti jah 3 sidurit ka:D arvestades su sõidustiili siis. Sinu auto puhul on kindlasti see kulu sõidustiilis kinni:)


Kui sa matemaatikast vähe jagad, siis saad vast aru, kuhu........mida rohkem sa sõidad, seda rohkem sa ka maksad....kõik, mis liigub, see kulub...


....ahjaa, õli vahetades vahetan ka filtri ;)ja välp nii 15000 km., mitte 30000:D

See nüüd küll pole siin minu auto teema, aga said siis väikese ettekujutuse minu kuludest.....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ragz
huviline



Registreerunud 23.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 23.09.10 15:36 Tsiteeri


ok. selge
ega sinu sõitmise ja autoga siis võrrelda ei tasu jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.1% - SQL: 67.9%]