Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  19
Autor:
Pealkiri: Audi 90 typ85 2.0 Fronti - 1985 - Harry_R (Vastuseid: 459 | Vaatamisi: 82366)
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.10 15:58 Tsiteeri
Audi 90 typ85 2.0 Fronti - 1985 - Harry_R



Back in business. :) Täna tõin Tartust 90'ne koju.
Autost niipalju siis, et blank, katuseluuk on. 2.0 85 kw, esivedu, 16" Borbetid. Välimuselt paar rooste kohta on tiibadel, sisu see-eest nagu tutikas, kena pruun. Väiksemaid nikerdamisi tuleb siiski teha, näiteks tagumine ukslink ei tööta, bensupump ulub, auto madalaks lastud, kuid amordid on originaalid, st. ratas käib koopa ääre pihta. Nüüd peabki mõtlema, kas vahetada amordid või vedrud.
Kuna plaan naine ka autot kasutama panna, siis peaks lisama roolivõimendi. Ja kui kütusenäidik aiateibaid ei näita, siis on tegu ökoautoga. :D

Panen paar kiiruga tehtud pilti ka, aga salongist ei ole, sest auto oli manti täis:

Chevy ja Audi käsikäes:D
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/AudijaChevy.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/Audi90_3.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/Audi90.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/Audi90_2.jpg


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
uudi
huviline



Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Rapla mk. Järlepa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: EX: A4B5 Avant 1997 1.8TQ

postitati 18.09.10 16:10 Tsiteeri


Deem, siuke pill:cool: Minu masin "kõvasti"uuem kuid see masin piltidelt vaadates ikka kordades paremini säilinud ja siledam. Oskad öelda kas masinat on ka värvitud 21 sajandil või on seisnud kuskil garaašis ja kasutatud harva?

Aga teretulemast Klubisse:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 18.09.10 16:11 Tsiteeri


Siit võid lugeda http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=84434


Tsitaat:
Algselt postitas: uudi
Deem, siuke pill:cool: Minu masin "kõvasti"uuem kuid see masin piltidelt vaadates ikka kordades paremini säilinud ja siledam. Oskad öelda kas masinat on ka värvitud 21 sajandil või on seisnud kuskil garaašis ja kasutatud harva?

Aga teretulemast Klubisse:D



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.10 16:23 Tsiteeri


Jah, vana omaniku teemast saab ka ülevaadet. Hooldusraamatu järgi, mis kaasa tuli, võiks läbisõitu pidada originaaliks, midagi 280K lõpp on, täpselt ei mäleta. Eriti usutavaks teeb selle salongi seisukord. :o
Hea, et Audi klubi numbrialuseid sügavale kappi ei peitnud. :P


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.10 16:29 Tsiteeri


Ei saanud ilma audita? Veljed just sellised mida ma otsin;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.10 17:25 Tsiteeri


Mario, kuidagi imelik oli küll, kui Audit ei olnud.
Kusjuures tähelepanek on selline, et uues Audis on sama lõhn sees, mis eelmises 90'nes. Niikui sisse istusin, hakkas mustvalge film jooksma. :D
Minu esimene 90 ja üldse esimene Audi võrdluseks. :)

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/Esimenejateine90.jpg


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 18.09.10 17:47 Tsiteeri


See lõhnateema on vist kõigis B2 kerega Audides sama, olen ka täheldanud seda oma kuubikutes. Ilmselt tekitab seda mingi polsterdus või sisustuses kasutatud materjal. Mis mõõduga rehvid muidu on, et vastu käivad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 18.09.10 18:50 Tsiteeri


Sama lõhna teema on ka kõikidel 200-del.;) Niipalju kui mina neid näinud olen, on kõigis sarnane lõhn.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.09.10 21:07 Tsiteeri


Tore on vaadata, et mees võttis sõna, korra kõvatas ja tassiski asja ära :D. Igal juhul tubli tükk, kahju et ainult minust kaugemale rändas :D.

PS! Kas autoga anti "keegi" veel kaasa? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.09.10 12:10 Tsiteeri


kps, ei saanud "kedagi" autoga kaasa. :D
Räägiks nüüd natuke roolivõimendi lisamisest. Kevadest tahab "keegi" ka Audiga liiklema hakata, aga enne ma sinna teda ei lase, kui rool on võimendatud, sest näiteks maja ees on nii kitsas parkida ja arvan, et ta ei saa sellega muidu hakkama.
Arvatavasti kompotti, mis typ85 pealt tuleks on võimatu leida, seega millised alternatiivid veel on? typ89 asjad istuvad?

Edit: ootan pakkumisi ka originaal vedrudele või jäigematele amortidele.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
püstolett
huviline

Avatar


Registreerunud 29.07.06
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2 Tdi 2007; C4 S6 Plus sedaan; C4 S4 turbo; RS6 C7.5

postitati 19.09.10 12:15 Tsiteeri


Typ81 oma ei sobi ve. Mul täitsa olemas ja töökorras. Kõik korraga saad omale. Kui huvi ja sobib, siis räägime privas edasi. Sul pole keeruline kätte ka saada, kui maal käid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.10 19:19 Tsiteeri


Tagumise ukselingi vahetasin täna ära, saab nüüd jälle väljaspoolt ka avada. Viskasin kapote alla põgusa pilgu, kus selgus, et mootoriõli võiks vahetusse saata ja natuke puhtam võiks olla.
Küsiks seda, kui kuum kaup selle auto udutuled on? Kas suure tõenäosusega võivad need "jalutama" minna? Hetkel kõige rohkem nende pärast põengi.

Tänasest muidugi ka klubi alustega ametlikult pimpitud, kuid uued numbrid teeks asja kenamaks :). Pean hetkel pildi eemaldama, sest mingil põhjusel teeb ta 800X600 pildi ikka kõvasti suuremaks.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 20.09.10 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
...kuid uued numbrid teeks asja kenamaks...
Kui need vanad numbrid otseselt kõverad ja katki pole, siis ilma sinise ribata näevad nad ikka sellise vana masina peal paremad välja, kui uued numbrid.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.10 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
...kuid uued numbrid teeks asja kenamaks...
Kui need vanad numbrid otseselt kõverad ja katki pole, siis ilma sinise ribata näevad nad ikka sellise vana masina peal paremad välja, kui uued numbrid.


Nojah, sa pilti ei näe hetkel, aga neist on kruvid läbi lastud, aukude ümber roosterõngad, kulunud numbrid jne. Ehk TREV-2's saab ilma siniseta uusi, ARK'i kaudu ma neid nagunii ootama ei hakka.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.09.10 21:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
...kuid uued numbrid teeks asja kenamaks...
Kui need vanad numbrid otseselt kõverad ja katki pole, siis ilma sinise ribata näevad nad ikka sellise vana masina peal paremad välja, kui uued numbrid.

Mina näiteks olen rahul :D

Enne ja pärast:
http://ufo.planet.ee/foorum/gt02.jpghttp://ufo.planet.ee/kuubik/100612/img_0399_r.jpg

Pigem ilus puhas sinise latakaga, kui vana ja väsinud maha kakutud ülevaatuse kleebise kohaga :P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.10 21:19 Tsiteeri


No ideeliselt ma tahaks uusi ka ilma siniseta, kuid kui ei saa, siis ei saa. Vanad ikka liiga räbalad.
Ja ei saa aru mina, mis häda neil Audidel raadio leviga on? Neljas Audi ja samamoodi levi ei ole nagu eelmistes - linnas sahiseb, linnast väljas 0. Homme hakkan antenni näppima, ehk saab midagi paremaks. Mingi päev peab Chevy ka natuke näppima, muidu äkki solvub. :D


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 20.09.10 21:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
No ideeliselt ma tahaks uusi ka ilma siniseta, kuid kui ei saa, siis ei saa. Vanad ikka liiga räbalad.
Ja ei saa aru mina, mis häda neil Audidel raadio leviga on? Neljas Audi ja samamoodi levi ei ole nagu eelmistes - linnas sahiseb, linnast väljas 0. Homme hakkan antenni näppima, ehk saab midagi paremaks. Mingi päev peab Chevy ka natuke näppima, muidu äkki solvub. :D


Minuteada saab ARK'st tellida ka vanu numbreid, kuna euronumbri kasutamise kohustust meil ei ole eel. Ja nr maksis mingi 150eeki. Mäletan, et uurisin oma 90 jaoks seda võimalust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.09.10 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
No ideeliselt ma tahaks uusi ka ilma siniseta, kuid kui ei saa, siis ei saa. Vanad ikka liiga räbalad.
Ja ei saa aru mina, mis häda neil Audidel raadio leviga on? Neljas Audi ja samamoodi levi ei ole nagu eelmistes - linnas sahiseb, linnast väljas 0. Homme hakkan antenni näppima, ehk saab midagi paremaks. Mingi päev peab Chevy ka natuke näppima, muidu äkki solvub. :D

Ma kardan, et see levi asi pole sul autos. Käisin eelmisel nädalal pealinnas ja imestasin, et mis värk, isegi Skyplusi või Uunot ei suutnud lustikummut automaatselt üles otsida :o. Nüüd siis veidi kinnitust, et JAH oligi pealinnas mingi asi mäda, kuna mujal nagu toimis kenasti.

Numbri osas on airbagil suht õigus, kas see teadmine muidugi adekvaatne on hetkel ise ei tea, kuna ARKist küsiti paari aasta eest veel numbrit valides, millist isendit soovite. Ma olin moodne mees, võtsin euroka sinisele vandile :cool:. Asi muidugi piiri taga kah sellega käinud. Ei tahaks neid "EST" kleebiselatakaid kuhugi ise küll toppida.

PS! Chevy vaevalt pirtsutama hakkab, sest Ta teab kuidas fronti aianurka lendab kui hang kõrgemaks läheb :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 20.09.10 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Pigem ilus puhas sinise latakaga, kui vana ja väsinud maha kakutud ülevaatuse kleebise kohaga :P.
Mossel sai selle ülevaatuse koha ikka väga kenasti puhtaks, tuli lihtsalt vaeva näha. Muidugi roostes ja mõlkis ta polnud.

Kui juba auto tagumike võrdlemiseks läks::P

http://www.pasun.ee/audi/2007_Mosse.jpg


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.10 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
No ideeliselt ma tahaks uusi ka ilma siniseta, kuid kui ei saa, siis ei saa. Vanad ikka liiga räbalad.
Ja ei saa aru mina, mis häda neil Audidel raadio leviga on? Neljas Audi ja samamoodi levi ei ole nagu eelmistes - linnas sahiseb, linnast väljas 0. Homme hakkan antenni näppima, ehk saab midagi paremaks. Mingi päev peab Chevy ka natuke näppima, muidu äkki solvub. :D

Ma kardan, et see levi asi pole sul autos. Käisin eelmisel nädalal pealinnas ja imestasin, et mis värk, isegi Skyplusi või Uunot ei suutnud lustikummut automaatselt üles otsida :o. Nüüd siis veidi kinnitust, et JAH oligi pealinnas mingi asi mäda, kuna mujal nagu toimis kenasti.


kps, nii kui ma Tartust välja sain, kuulasin kuni Tallinnani puhast sahinat. :D Vahepeal muidugi lükkasin OFF'i, et igasugu silla ja mootori käitumisi kuulata, kuid Tallinnas siis segunes sahinale ka miskit reaalset heli. Asi ikka autos
hetkel.
Aga Zoig, selle aukliku numbriga ei tee essugi. :P

http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/20092010059.jpg


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 21.09.10 05:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Ja ei saa aru mina, mis häda neil Audidel raadio leviga on? Neljas Audi ja samamoodi levi ei ole nagu eelmistes - linnas sahiseb, linnast väljas 0. Homme hakkan antenni näppima, ehk saab midagi paremaks.


Antennivõimendi otsad andnud või ilma elektrita jäänud?


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 21.09.10 05:44 Tsiteeri


Numbritega on selline lugu, et saab küll ilma euro tähiseta. Võta vanad kaasa ja mine Laagrisse, Pärnu mnt 463. Seal on firma nimega Trev2, kes numbrimärke valmistab.


Oma kuubikule käisin umbes kuu aega tagasi tegemas. Ei tahtnud ka seda sinist latakat. Maksab 100.-/tk ja vanad peab sinna andma. Tehakse ootetööna ära ja kohe saad kätte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 21.09.10 06:24 Tsiteeri


Räägiks oma kogemusest sellisele autole roolivõimendi paigaldamisel. Kuju poolest sobivad nii B2, B3 kui ka B4 latid. Mina paningi vist V6 mootoriga B4 oma. Pump jäi B2 enda oma. Kõige suurem pusimine oli roolikardaani otsa sobivaks tegemine uue lati jaoks, kuna õiget vahetükki ma kusagilt ei saanud. Kui enne võimendi paigaldust oli rool tavapärasest natuke raskem, siis pärast oli imelikult kerge. Mõtlesin, mis ma mõtlesin ja jäi 2 võimalikku põhjust. Üks oli see, et roolivõimuga ja ilma variantidel on erineva kujuga šarniirid, millest sõltub ka rooli otseks keeramise kergus ja neid ma ei vahetanud. Teine oli see, et loogiliselt võttes peaks B4 esiosa raskem olema ja sellest lähtuvalt ka roolivõimendi arvestatud suurema koormuse jaoks. Proovida ma neid enam ei jõudnud kuna auto sai müüdud.

Olles täpselt sama värvi, sama sisuga ja vist ka sama varustusega autot omanud, soovin Sulle jõudu ja jaksu selle aparaadi pidamisel. Loodetavasti teenib ikka kaua ja hästi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 21.09.10 07:55 Tsiteeri


Roolipüstak on võimuta isendil üks pikk jurakas roolist latini, võimendiga isendil kahes tükis ja koos keskkronsaga, mida ilma võimuta isendil ei eksisteeri. Endalgi kuubikul sama liigutus tehtud, aga detailid pärinesid doonor b2 pealt, seega ainult 1:1 ringi tõstmise vaev.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.09.10 17:25 Tsiteeri


Täna sain Fronti seaduslikuks omanikuks. :)
Tänud teile roolivõimu info eest. Arvatavasti panustan b3 süsteemile.
Püstolett, eks ma pean su pakkumist meeles, kui muud ei leia.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  19
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 39.7% - SQL: 60.3%]