Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  19
Autor:
Pealkiri: Audi 90 typ85 2.0 Fronti - 1985 - Harry_R (Vastuseid: 459 | Vaatamisi: 82367)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.09.10 09:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Täna sain Fronti seaduslikuks omanikuks. :)
Tänud teile roolivõimu info eest. Arvatavasti panustan b3 süsteemile.
Püstolett, eks ma pean su pakkumist meeles, kui muud ei leia.

Kui latist roolini vardaid koos liigenditega ei leia, siis mul vana pikem (loe võimuta versioon) vedeleb, saab vajadusel "parajaks" lõigata ja täpne toru peale keevitada ;). Ma jätsin endale samuti "tagasitee" variandi alles, aga tundub, et toimib ja ega ilma võimuta enam sõita kah eriti ei taha. See ~50cm+ diameetriline originaalbaranka oli kah saatanast nina all, kui lappamiseks läks siis tuli vägisi selline liinibussiga "vallatlemise" tunne peale :D. Ehk siis ka rooli panin uuema b2 typ85 või vanema b3 oma, mis sul õnneks probleemiks ilmselt pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.09.10 18:09 Tsiteeri


Ega jah, ma olen ka ikka harjunud võimendiga, kuid nüüd mõned päevad Audiga sõitu harjutas jälle vähe ümber. Hommikul esimene pööre Chevyga toimus kahe käega ja jõuga ning manööver käis kiiremini, kui ma olin arvestanud. Ja siiski siiski on ta juba solvunud, et ma Audiga liiklesin viimasel ajal. :D Täna hommikul andis märku sellest, aga õnneks võttis kiiresti mõistuse pähe. Eit rsk.
Ja sellel Audil peaks ka ikka jahutusvedelik punane olema? Hetkel on sinine sisse suratud.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.09.10 19:51 Tsiteeri


APPI, andke mulle keegi originaal lõpupütt summutile. :D Ma olen vist liiga vana selle jama jaoks, häbi on sõita selle 3 tollise lörinaga. Auto piisavalt vana, et kõik vaataks sellise "summuti on auklik" pilguga.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 27.09.10 20:02 Tsiteeri


Walkeri toodangut otsi, neil peaks olema tagumine osa vähemalt veel tootmises.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.09.10 22:48 Tsiteeri


Forsist sai oma ainsale kandilisele frontile küll vajalikud vidinad. Ei maksnud kah teabmis raha, aga kõigega, mis jäi keskmisest pütast ettepoole, polnud mitte ühegi kataloogi ega imeasja kaudu leitav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 28.09.10 07:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
APPI, andke mulle keegi originaal lõpupütt summutile. :D Ma olen vist liiga vana selle jama jaoks, häbi on sõita selle 3 tollise lörinaga. Auto piisavalt vana, et kõik vaataks sellise "summuti on auklik" pilguga.

Kui torud korras, siis meie lahendasime selle nii, et ostsime siit universaalse püti ja lasime alla keevitada. Kui ma ei eksi siis J535GPC oli toote nr aga see quattrole. Auto ilusti vaikne nüüd.
Samas tallinnas on hea sumpsimees olemas, niiet saad palju lihtsamalt. Tarmo masina summuti seal tehtud kui ma ei eksi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.10 09:02 Tsiteeri


Mul jah konna juures tehtud, kasutati selleks Walker -i fwd 2,2-se tagumist komplekti, mis modifitseeriti q-le sobivaks. Ehk siis torud käsitööna sobitatud. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.10 18:06 Tsiteeri


Ohoo, ma ei hakanud uut uurimagi, aga ennäe - tasub otsida.
Eeldan, et siis võiks saada ka pagasiluugiamorte?
Kas see on selle auto kiiks, et vihmase ilmaga pagasiluuki tõstes, kuskilt luugi nurgast vesi sorinal pagasiruumi jookseb? Meenuks nagu sama lugu ka eelmise typ85'ga.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 28.09.10 22:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Ohoo, ma ei hakanud uut uurimagi, aga ennäe - tasub otsida.
Eeldan, et siis võiks saada ka pagasiluugiamorte?
Kas see on selle auto kiiks, et vihmase ilmaga pagasiluuki tõstes, kuskilt luugi nurgast vesi sorinal pagasiruumi jookseb? Meenuks nagu sama lugu ka eelmise typ85'ga.

Pagasiluugi amordid mul pärit tööriistamarketist, neil lausa kataloog igasugu eri tugevuste, kinnituste ja pikkustega. Forsis oli ~3x kirvem paraku. Ja see sorisemine on neil vist tõesti standardmure :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.10 06:56 Tsiteeri


Mõtlesin, et tulen täna Frontiga tööle, aga tutkit Vasja. Starter käis ainult ringi, kuid mootor vedu ei võtnud. Korra jäi puterdades tööle, suri välja ja siis oli kõik. Ei hakanud akut tühjaks käiama.
Käivitus hetkel pidi enne ka gaasi vajutama, et käima saaks ja külmalt pöörded kõikusid tühikäigul.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.10.10 19:20 Tsiteeri


Õhtul proovisin uuesti. Käiama pidi korralikult, enne kui kone eluvaimu kuidagi sisse sai. Töötas ainult gaasi peal hoides, gaasita langesid pöörded väga madalaks ja pööretega mängima hakates suri täitsa ära. Nats veel käiamist ja siis töötas gaasigi hoides ainult ühe silindriga vist - pot, pot, pot, kuni taas päris ära vajus. Kuradi päevad on ka nii lühikeseks jäänud, et õhtul koju jõudes juba pime ja siis ei näe enam essugi uurida. :mad:
Lisaks sellele viskasin Chevy pagassist Fronti omasse roolivõimendi komplekti, mis tuli b3 90 pealt ja sain kätte ka Fronti kleepsu. :)


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.10 19:37 Tsiteeri


Ei jõudnud ka täna lähemalt uurida, sest tegelesin töö juures teise autoga ja koju jõudes pime jälle. Aga ise teoreetiliselt kahtlustan, et bensupump pani lõpuks saba. Või mis teie kahtlused selliste sümptomitega oleks?


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.10 17:47 Tsiteeri


Pean tunnistama, et Fronti pani mind nüüd küll väga lolli olukorda. :D Eelnevad õhtud sai töö juures veedetud ja Chevy metallist stanget sirgestatud, värvist puhastatud ning pidin täna õhtul ka pahtli peale tõmbama. Nädalavahetus oleks olnud Audi päralt. Täna päeval aga helistas pprz, soovides homme autot pildistada. :cool: Sellist võimalust ei pakuta just iga päev. Chevy stange ununes hetkega, peas mõtted, kuidas Fronti tööle saada. Koju sõites pidasin monoloogi - bensuseier näitab küll ca. 15 toopi paagis olevat, aga ehk on variant, et ta mulle hoopis aiateibaid kuvab. Mõeldud-tehtud. Kanku bensuga pagassis, teel parklasse Audi juurde. Kanister tühjaks valatud ja pöidlaid peos hoides toimus proovikäivitus, mis peale mõningast starteri ketramist, edukalt lõppes. :D Ta nurrus (pigem jõrras) jälle! DEEM! SELLINE TÜNG! :D
Pärast sai veel torud puhtaks paugutatud ja paak TÄIS pandud, homme pessu. Nüüd saab ka rahus Eintsiga roolivõimendi paigalduse kokku leppida.
Igatahes õnneliku ja õpetliku lõpuga lugu. :P Ära usalda vastsoetatud autot.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.10.10 18:36 Tsiteeri


Kui murega tegelema hakkad, siis anna kasvõi siia teemasse märku, mul ühel isendil samuti tasemeandur paneb segast, aga pole jõundud süveneda ja otsimagi hakata jubinat :) - oleks hea "spikerdada" :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.10.10 18:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kui murega tegelema hakkad, siis anna kasvõi siia teemasse märku, mul ühel isendil samuti tasemeandur paneb segast, aga pole jõundud süveneda ja otsimagi hakata jubinat :) - oleks hea "spikerdada" :).


Annan teada, aga ei kujuta ette, millal see juhtuda võiks, sest praegu tähtsamaid asju ees. Nüüd vähemalt teada jamps ja edasipidi hoidan rohkem kütust sees.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.10 20:25 Tsiteeri


Eile õhtul sattusin õigel ajal foorumi varuosa rubriiki lugema ja tänu sellele peaks varsti minuni jõudma kasutatud, kuid terved suunatuled. :)


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.10.10 18:49 Tsiteeri


Täna sain kätte suunatuled. Mõned pisikesed mõrad äärtes on, aga need tekkinud vist juba vanadusest. Issanda loomaaed sai kraani all välja loputatud ja nüüd ootavad paigaldust.
Ahjaa, seda ka veel, et järgmine neljapäev peaks Fronti endale kerge rooli saama Eintsi abiga. :) Autost ja salongist ka mõned pildid:
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1675.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1667.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1662.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1657.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1670.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1673.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1672.jpg
http://i175.photobucket.com/albums/w150/Audihoolik/IMG_1674.jpg


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.10.10 18:18 Tsiteeri


Nii, Fronti jälle peale nädalast ära olekut kodus tagasi ja nüüd juba võimendatud rooliga. :) Tänud Entsile ja IdeeAutole paigalduse eest, püstolettile õige roolisamba ja Jaagerile muude osade eest. Inimese tunne oli kohe parkida ja manööverdada kitsastes kohtades ning lisa plussina enam ei kisu sõites nii räigelt rooli selle madaldusega. Suunatulesid pole ette saanud krudida ja ei krudi ka enne, kui uued tihendid pirni soklitele otsitud.
Oli au kohtuda ka audiässaga, kes aju operatsioonil Eintsi juures oli. :D


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi-äss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 4WD ARBUUS

postitati 29.10.10 13:05 Tsiteeri


Sai eile Eintsi juures käidud-nähtud jah vähekene, ma ei oska midagi öelda vaid, see auto on ikka mega ilus sul.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.10 19:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi-äss
Sai eile Eintsi juures käidud-nähtud jah vähekene, ma ei oska midagi öelda vaid, see auto on ikka mega ilus sul.:D


Said enda Audi aju korda?
Tänud heade sõnade eest. :) Meeldib mulle ka see auto sellisena nagu ta on, originaalina, kui veljed välja arvata. Nendega vaatan ka, mis saab. Ja selles olen ma ka selgusele saanud, et kui kunagi peaks mingil põhjusel ühest autost loobuma, siis kahjuks/õnneks peab olema selleks Chevy. Loodan, et seda aega tule, sest ka selle auto kohta pole midagi halba öelda - vastupidav, mugav. Neil mõlemal on omad + ja -, tegu ikka väga erinevate autodega ja see mulle meeldibki, et vastavalt tujule valin parklast auto. :D
Audi plaanin talve jooksul, kui garaazi saan, viia vormi tehniliselt, kevadel roostealged likvideerida ja eks näis mis suvel. Kindlasti sõita ja ehk põikan ka mõnelt väljapanekult läbi, et näidata vanakooli masinat tuuning autode kõrval.
Ja kui keegi isegi selle auto 17K ostuhinda kõrgeks peab, siis minu jaoks on see olnud viimase aja parim ost.
Arvan, et selle posti najal saate ise ka aru, et ma olen selle "pässiga" väga rahul.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 30.10.10 07:39 Tsiteeri


Millist velge auto all näha sooviksid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.10 15:04 Tsiteeri


Midagi sellist:

http://www.wheelsgallery.com/files/gallery/98_313.png


http://sites.internet.lu/folders/customautocraft/images/b2_80-90_red_taillights.jpg


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 30.10.10 15:08 Tsiteeri


Mnjaa, tore vaadata, et vanuritega ainult rullnokad ei sõida, ja et neid ikka asjalikud omanikud ka vaatavad. Pole neilgi velgedel mis hetkel all on, midagi viga ju :P

Aga need on ka mahedad, mis viimastel piltidel :cool:

Edu ja jaksu, ja vaata et siis ära veel ei tüdine selle kaunitari eest hoolitsemisest :P


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uudi
huviline



Registreerunud 19.03.06
Asukoht: Rapla mk. Järlepa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: EX: A4B5 Avant 1997 1.8TQ

postitati 30.10.10 15:10 Tsiteeri


Hea valik, isegi olen selliseid otsinud aga ei tea kas need sobivad B5-le. Aga edu selle projektikaga, võib vist öelda küll sedasi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.10.10 15:25 Tsiteeri


Oleks ma teadnud, et sul plaan all olevad veljed välja vahetada, oleks ma oma paari nädala taguse mõtte sulle välja käinud. Ehk siis oli plaan sulle mingi raha ende eest pakkuda. Mõtteks see aga jäi ja muretsesin hoopis ühed teised. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  19
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 44.0% - SQL: 56.0%]