Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: LED valgustuse paigaldus autodesse (Vastuseid: 56 | Vaatamisi: 12875)
Reits
postitusõiguseta

Avatar


Registreerunud 30.05.07
Asukoht: Kuressaare,Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe V6 2.8E

postitati 02.09.10 13:18 Tsiteeri
LED valgustuse paigaldus autodesse



tere! otsin huvilisi kes tahaksid oma autodesse Led valgustust,salong,ukselingid,mis iganes saab.
erinevaid värvusi saab ka,aga siis peaks rohkem tahtjaid olema kuna paari kaupa pole mõtet osta.
Oma soovidest võite kas siia postitada või veel parem,kuna siin eriti 24/7 sees ei istu,siis võib ka helistada ja kokku leppida paigalduse jne. ylevaatamise kuda kuhu jne. 58348320 (värvustest siis niipalju et ,saada oleks rohelist,sinist,punast,kollast,valget jne.) mitmevärvilisi kahjuks pole saada esialgsete andmete järgi,omal on ka salong ja numbrituled leedid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 02.09.10 13:23 Tsiteeri


Kuna sul samamoodi Coupe profiilis, siis küsiks ka. Siis sa tead mis pirnud kus käivad. Oleks huvi just valgete led'ide kohta. 2x numbri tuli ja 2x salongi valgustus. Ise asun tallinnas, et kui saab normaalse hinnaga kokkuleppele, siis oleks päris suur huvi.
Nagu ma aru saan, siis sa teed asju ümber ka? Näiteks akna valgustus nupud?


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reits
postitusõiguseta

Avatar


Registreerunud 30.05.07
Asukoht: Kuressaare,Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe V6 2.8E

postitati 02.09.10 13:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Defenderyke
Kuna sul samamoodi Coupe profiilis, siis küsiks ka. Siis sa tead mis pirnud kus käivad. Oleks huvi just valgete led'ide kohta. 2x numbri tuli ja 2x salongi valgustus. Ise asun tallinnas, et kui saab normaalse hinnaga kokkuleppele, siis oleks päris suur huvi.
Nagu ma aru saan, siis sa teed asju ümber ka? Näiteks akna valgustus nupud?






emn,tegelikult on nii et numbrituled võivad olla kas kollakad,või elevandiluu valged midagi sellist,aga mitte mingi neon miskit sellist,autosse sisse pane nii palju erinevaid kui jaksad ja rahakott kannatab aga väljast ei tohi olla liiga värviline meil on spetsiaalselt autode jaoks tehtud leedi ribad,neid annab liimida, teibiga jne. kinnitada,ei hakand sellega täna tegelema:d ja ribasid saab poolitada ka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reits
postitusõiguseta

Avatar


Registreerunud 30.05.07
Asukoht: Kuressaare,Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe V6 2.8E

postitati 02.09.10 13:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reits
Tsitaat:
Algselt postitas: Defenderyke
Kuna sul samamoodi Coupe profiilis, siis küsiks ka. Siis sa tead mis pirnud kus käivad. Oleks huvi just valgete led'ide kohta. 2x numbri tuli ja 2x salongi valgustus. Ise asun tallinnas, et kui saab normaalse hinnaga kokkuleppele, siis oleks päris suur huvi.
Nagu ma aru saan, siis sa teed asju ümber ka? Näiteks akna valgustus nupud?






emn,tegelikult on nii et numbrituled võivad olla kas kollakad,või elevandiluu valged midagi sellist,aga mitte mingi neon miskit sellist,autosse sisse pane nii palju erinevaid kui jaksad ja rahakott kannatab aga väljast ei tohi olla liiga värviline meil on spetsiaalselt autode jaoks tehtud leedi ribad,neid annab liimida, teibiga jne. kinnitada,ei hakand sellega täna tegelema:d ja ribasid saab poolitada ka



kusjuures asju ymber tehes rääkides ei tee,yhendused tulevad originaali kylge,lihtsalt need hõõgniidiga pirnid teevad lennukit;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 02.09.10 13:36 Tsiteeri


Noo, numbri jaoks valgeid just sooviksingi. Kuid salongi, ette ja taha juba valmis sobivaid lahendusi polegi kui nii? (mõlemaid võimalikult valget tooni)


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reits
postitusõiguseta

Avatar


Registreerunud 30.05.07
Asukoht: Kuressaare,Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe V6 2.8E

postitati 02.09.10 13:40 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse tühistamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 02.09.10 20:44 Tsiteeri


ema saatis poodi piima ossin kommi ka sain baltijaamast vasjalt vastu pead sain ja rahakott varastati ära

Kas oli tore lugeda?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reits
postitusõiguseta

Avatar


Registreerunud 30.05.07
Asukoht: Kuressaare,Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe V6 2.8E

postitati 02.09.10 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
ema saatis poodi piima ossin kommi ka sain baltijaamast vasjalt vastu pead sain ja rahakott varastati ära

Kas oli tore lugeda?!




sul pole muud teha ? mine laima mujal ja plõksi,feil vend oled


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 02.09.10 21:48 Tsiteeri


Rahu, ainult rahu. Jääks ikka teema piiresse?
Kuna tegemist on minu telefoninumbriga esimeses postituses, siis annan endast ka elumärki siia.
Enamus on juba Reits'i poolt kirja pandud ja ega mul suurt midagi lisada ei olegi. Kui kedagi huvitab hind, siis sellele ma ühest vastust anda ei saa, kuna autod ja soovid on erinevad. Iga pakkumine tuleb personaalne.
Ja mis puudutab eelmainitud valget LED'i numbrituledesse, siis mul on hoopis parem pakkumine. Nimelt sooja valgusega LED külma asemel. Hea on see just seetõttu, et politseionud ei vaata selle peale nii viltu, kui päris valgele ja siiamaani on nende LEDidega autod ka ülevaatuselt probleemideta läbi saanud. Samas aga on tegemist siiski tunduvalt heledama valgusega, kui seda suudab anda hõõgpirn. Salongi, nagu eelpool samuti mainitud, võib igaüks vastavalt maitsele kujundada.
Panen siia ka lingi, kust võib näha valikut minu tehtud töödest. Kõiki seal muidugi pole ja ette pean vabandama ka pidikvaliteedi pärast. Ei olnud mul siis veel kaamera käsitsemine hästi käpas ja seega on pildid kehva kvaliteediga: Näited tehtud töödest
Täna sai teemaalgataja autost ka mõned klõpsud tehtud, kuna ka temale sai LED lahendus salongi ja numbrituledesse tehtud, küll aga ei jõua ma neid täna enam siia üles panna, sest kaamera aku vajab enne laadimist, kui ma sealt pildid kätte saan. Homme ehk.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 03.09.10 06:47 Tsiteeri


Lubatud pildimaterjal siis:

Salong:
http://albums.rate.ee/1/5/f/15ff9217534.jpg


http://albums.rate.ee/1/5/f/15ff9217539.jpg


http://albums.rate.ee/1/5/f/15ff9217537.jpg


http://albums.rate.ee/1/5/f/15ff9217536.jpg

Sooja valgusega LED numbritules:
http://albums.rate.ee/1/5/f/15ff9217541.jpg

http://albums.rate.ee/1/5/f/15ff9217543.jpg

Ja lisaks veel üks pilt minu enda auto lahendustest:
http://albums.rate.ee/1/5/f/15ff9217542.jpg

Ülejäänud pilte tehtud töödest saab näha eelmises postituses mainitud lingilt.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 03.09.10 08:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reits
Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
ema saatis poodi piima ossin kommi ka sain baltijaamast vasjalt vastu pead sain ja rahakott varastati ära

Kas oli tore lugeda?!




sul pole muud teha ? mine laima mujal ja plõksi,feil vend oled


Tegelen ka muude asjadega.
Ei ole laimanud ja ei ole ka plõksinud.
Sinu vend ma ei ole ja kui oleksin siis oleks minu vanemad ka sind kirjutama õpetanud.

Head päeva!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 03.09.10 12:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Salongi, nagu eelpool samuti mainitud, võib igaüks vastavalt maitsele kujundada.

Minu teada päris nii see ikka ei ole. Igaks juhuks kontrollige oma pakutavat, et see vastaks nõuetele. Kuna sisevalgustusele (v.a armatuurlaud) eraldi alajaotust ei ole, siis peaks saama kohaldada üldnõudeid.

Mootorsõiduki ja selle haagise tehnoseisundile ja varustusele esitatavad nõuded
Grupp 2
Valgustusseadmed

Kood 201. Üldnõuded
2) võib kasutada ainult selle sõiduki variandi ehituses ettenähtud laternaid. Maanteeamet võib põhjendatud juhtudel lubada kasutada teistele sõidukitele ette nähtud laternaid tingimusel, et nende optilised elemendid, lambid ja laternate paigaldus vastavad nõuetele. Laternad peavad olema koostatud nende ehituses ettenähtud optilistest elementidest, lampidest ja hajutiklaasidest. Hajutiklaasid peavad olema pragudeta ning muude vigastusteta. Peegeldi (reflektor) ei tohi olla tuhmunud või korrodeerunud;

[RTL 2010, 1, 7 – jõust. 8.01.2010]

3) laternates kasutatavad lambid peavad vastama E-reegli nr 37 või nr 99 nõuetele ja selliste lampide asendamine vahetatavate LED valgusallikatega on keelatud. Laternale, milles kasutatakse LED valgusallika moodulit, peab olema kantud tähis MD;


Allikas: Riigiteataja

Seega kui ikka tehas pole LED laternaid salongi ette näinud, või neile MD tähistust kandnud, siis võidakse ülevaatusel rõõmsalt käsi plaksutama hakata. Siin oleneb juba palju konkreetsest inimesest - kui haritud ja kui inimlik see juhtub olema.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 03.09.10 12:57 Tsiteeri


Tegelikult on viimane tsitaat riigiteatajast kontekstist välja kistud. Seal on silmas peetud siiski välistele valgustusseadmetele käivaid nõudeid. Loomulikult võib asja tõlgendada ka eelmainitud viisil, kuid siis tekib mul kohe küsimus. Kus on kirjas salongivalgustuse süttimise/kustumise kord? Samuti, kui mul on salongivalgus sundasendis välja lülitatud või pirnid sealt eemaldatud, kas siis ei tohi ma selle autoga liigelda? Veel tahaks küsida eelkirjutanult, et kas tõesti on tema salongivalgustuse lampidele kantud tähis C, mis teadupärast tähendab hõõgniitpirni kasutamist? Mina isiklikult ei ole oma praktikas sellist asja veel näinud. Samuti on tegelikult lubatud näiteks nn. põhjavalgustus. Seda küll ainult parklas seistes või showruumis ja liikuda sellise valgusega ei tohi. Seal aga ei ole üldse pirnipesasid, kuidas sellega on?
Kui juba salongi kujundamise peale jutt läks, siis võib ju samuti olla karistatav istmekatete vahetus teist värvi katete vastu? On ju tegemist auto välimuse muutmisega ja selle tulemusel ei ole auto sisemus enam originaaltooni. Minu teada aga ei keela keegi sul aga autot seest kasvõi iga ruutsentimeetri tagant teist värvi värvimast. Iseasi, kui maitsekas see oleks. Seega ei ole tegelikult ka salongivalgustusele eraldi nõudeid.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 03.09.10 13:32 Tsiteeri


Kui kellegil huvi (ise nokitseda), siis mul on pakkuda uued originaal BMW LED numbrituled, E märgistusega ja puha. Mõõtmed on Audiga suht samad, aga kinnitustega tuleb natuke mässata.

Arvestade, et Unitedi lett kahele tulele koos pistikutega tuleb üle 400, siis annaks ära 295'ga.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 03.09.10 13:51 Tsiteeri


Niisama jagad või soovid nende eest miskit erilist?


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 03.09.10 14:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Seal on silmas peetud siiski välistele valgustusseadmetele käivaid nõudeid.

Vot mina ei teadnud, et selles nimekirjas olev armatuuri valgustus on sõiduki välisvalgustus.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Kus on kirjas salongivalgustuse süttimise/kustumise kord?

Nagu ma kirjutasin, siis salongi valgustuse kohta eralgi jaotust ei ole. Seega on kohaldatav üldnõuded ja konkreetse auto kasutusjuhend. Iga auto võetakse ju ohutustehniliselt vastu ning antakse sellekohane sertifikaat. Seega tehases paigaldatud seadmete kohta pole maanteeameti kontrollidel midagi köhida kui auto on saanud kehtiva tüübikinnituse.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Samuti, kui mul on salongivalgus sundasendis välja lülitatud või pirnid sealt eemaldatud, kas siis ei tohi ma selle autoga liigelda?

Vaata eelmist vastust. Valgusallikaid ei tohi aga sihilikult valgustist eemaldada. Jätsin ennist lisamata ühe punkti. Et kui lingile ise ei klõpsanud, siis loe vähemalt nüüd.
Nõuded: 1) sõidukile on lubatud paigaldada ainult koodides 202–220, 222–226 ja 1102 käsitletud valgustus- ja valgussignalisatsiooniseadmeid. Kõik sõidukile paigaldatud valgustus- ja valgussignalisatsiooniseadmed peavad olema töökorras;

Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Veel tahaks küsida eelkirjutanult, et kas tõesti on tema salongivalgustuse lampidele kantud tähis C, mis teadupärast tähendab hõõgniitpirni kasutamist?

See on tehases paigaldatud ja tüübikinnitusega kinnitatud.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Samuti on tegelikult lubatud näiteks nn. põhjavalgustus. Seda küll ainult parklas seistes või showruumis ja liikuda sellise valgusega ei tohi. Seal aga ei ole üldse pirnipesasid, kuidas sellega on?

Loe üle-eelmist vastust (õigemini RT teksti). Seal loetelus ei ole põhjavalgustust. Kui see on tehases poolt paigaldatud ja tüübikinnituse saanud, siis võib see küljes olla, muul juhul mitte. Salongis ja showruumis võib kuna siis ei osale sõiduk liikuses.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Kui juba salongi kujundamise peale jutt läks, siis võib ju samuti olla karistatav istmekatete vahetus teist värvi katete vastu? On ju tegemist auto välimuse muutmisega ja selle tulemusel ei ole auto sisemus enam originaaltooni. Minu teada aga ei keela keegi sul aga autot seest kasvõi iga ruutsentimeetri tagant teist värvi värvimast.

Istmekattete värv ei ole kontrollitav. Nimelt pole kontrollijal võimalus kusagilt teada saada mis katetega asi tehasest väljus. Seda tehnilisse passi ju ei kanta. Seega on sul siin 100% õigus - mitte miski ei keela salongi sisest värvilahendust muuta. Peaasi, et see ei häiriks vaatevälja ja ei teeks salongi ohtlikumaks (a la värvid plahvatusohtliku värviseguga, mis jääb plahvatusohtlikuks ka peale kuivamist).

Tsitaat:
Algselt postitas: Mikk__M
Seega ei ole tegelikult ka salongivalgustusele eraldi nõudeid.

Sellisel puhul kehtivad üldised nõuded mille ma ka ennist välja tõin.

Ma ei saa aru, mis põhjusel kurjustad ja ironiseerid? Kas äri on teadlikult püstitatud reeglite eiramisel? See, et keegi viitab võimalikule vastuolule seaduses (antud juhul siis määruses) kirjapanduga, peaks tegema tegijale rõõmu asjad korda teha ja head äri ajada.
Tarbijatele lihtsalt teadmiseks, et mingi tähti näriv ülevaataja võib aga selliste mittevastavuste peale teid uuesti ja uuesti korduvale kutsuda.

Igal juhul soovin siinsele ärimeehele head äri.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 03.09.10 14:22 Tsiteeri


Tänud heade soovituste eest. Vabandan, kui minu tekst tundus irooniline või kurjustav. Polnud seda mõttes. Ma natuke uurin seda seadusandlust. Küll aga esmane konsultatsioon ülevaatuspunktiga kinnitab minu esialgseid sõnu. Vastus kohalikust ülevaatuspunktist oli, et salongivalgus ei huvita neid vähemalgi määral. Näiteks oli kohal minu enda auto, mille pilti võib ka ülevalpool näha. Samuti ei olnud vähemalt see mees kuulnud, et kusagil oleks salongivalgusele üleüldse tähelepanu pööratud. Aga las ta olla pealegi. BMW klubis, mille liige ma ametlikult olen, on mitu juristiharidusega tegelast. Küsin igaks juhuks ka nende käest üle. Annan hiljem vastuse ka siia teada.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 03.09.10 15:26 Tsiteeri


Tartus olla mingil mehel lastud kohapeal valgustus välja võtta. Öeldi, et kui valgustid oleksid jäänud allapoole klaasi liini, siis oleksid nad läinud ehk jalgade valgustuse alla, aga ülevalpool ei sobinud neile. See oli muidugi mingi 6-7 aastat tagasi ja käis kokku nendesamuste põhjavalgusti vastase kampaaniatega. Kuid kus suitsu seal tuld. Kunagi ei tea kui kellelegi mingi piss pähe lööb ja kiusama hakatakse.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 03.09.10 16:51 Tsiteeri


Näiteks küsimus selle ukselinkide lahenduse kohta, just seaduslikult poolelt. Eeldusel et need lülituvad sisse-välja koos salongivalgusega, kas siis on nad seaduse järgi lubatud või mitte.

Mõte just selline, et nad peaks samasse auku minema põhjavalgustusega, mis on kuskil showruumis lubatud, kuid liikluses mitte. samas sõiduajal üldjuhul salongivalgus ei põle, vaid ainult seismise ajal. Ehk siis praktikas töötavad nad ainult siis kui auto on nt parklas, mitte sõiduajal.

http://albums.rate.ee/1/5/f/15ff9217542.jpg


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mikk__M
huviline

Avatar


Registreerunud 02.09.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW 528i Shadowline Individual

postitati 04.09.10 06:02 Tsiteeri


Kogu selle arutluse võib nüüd lõpetada. Asi on selles, et salongivalgustid ei ole meie seaduste järgi valgustusseadmed.. Seega ei kehti nendele ka eelpoolmainitud seadusandluse grupp 2, valgustusseadmed. Sama kehtib ka ukselinkide valgustuse kohta. Ja kuna see on ühildatud salongivalgustusega, ei köhi ükski konn. Sest vähemalt BMW puhul oli seda süsteemi võimalik lisavarustusena tellida. Pealegi, olen nende samade valgustitega päris mitmed korrad olnud parklas seistes politsei huviorbiidis aga seda mitte seetõttu, et nad oleks tahtnud mind kordusülevaatusele saata vms, vaid inimliku huvi tõttu, et kuidas on tehtud ja kuidas toimib jne. Ja see mees, kel kästi kunagi ammu LEDid välja kiskuda, ei olnud ilmselt ise seadustega kursis ja seega sai lihtsalt pügada. Teada on see, et alati ei ole ka ülevaatajad kõige pädevamad oma alal. Minul näiteks hakati jonnima Xenon tulede pärast, kuna mul puuduvad tulepesurid. Ja oleks ma natuke otu olnud, siis oleksingi pidanud tehases paigaldatud xenonid eest ära lõhkuma. Nüüdsel juhul aga läksin seadusandlusest välja prinditud punktidega ülevaataja juurde tagasi ja näitasin, et minu auto kuulub täpselt sinna auku, kus seaduse järgi ei ole nõutavad ei tulepesurid ega ka kõrgusregulaator, kuigi viimane on mul olemas ja töökorras. Ja tema pidi möönma, et ta pole sellest seaduse punktist kuulnudki ja lõppkokkuvõttes tänas, et juhtisin tema tähelepanu sellele.


Led lahendused autodele! Näited tehtud töödest Kasutatud ja uued rehvid. Hinnad mõistusepärased. Tel: 58348320
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 04.09.10 09:28 Tsiteeri


Valgustatud ukselinkide kasutegur on suur kui nad on ühendatud salongi valgustusega?
Kas salongi valgustus hakkab põlema kui puldist ukselukud avada?
Vastasel juhul on tegu suguelundi tobeda pikendusega... (komplekti sobiks kindlasti veel valgustusega ventiilikorgid)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.09.10 09:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Valgustatud ukselinkide kasutegur on suur kui nad on ühendatud salongi valgustusega?
Kas salongi valgustus hakkab põlema kui puldist ukselukud avada?
Vastasel juhul on tegu suguelundi tobeda pikendusega... (komplekti sobiks kindlasti veel valgustusega ventiilikorgid)


Igal normaalsel autol hakkavad salongituled pölema, kui lukustusest ukselukud avada.
Minu omal küll pulti pole, kuid toimib ikkagist, eelmisel A4-jal toimis samuti ning ka 86 aasta Rekordil.
Lukustades salongituled viivitusega kustuvad.
Pölema ei hakka juhul, kui lüliti on vastavas asendis, kuid linkide valgustusega annab mängida.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 04.09.10 10:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Kas salongi valgustus hakkab põlema kui puldist ukselukud avada?
Ma siiani mõtlesin, et kui puldist alarm maha võtta ning koos sellega salongivalgustus põlema läheb on pigem norm, kui erand.
Praktikas on tegu ju täiesti toimiva ja kasuliku lahendusega.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 04.09.10 10:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Igal normaalsel autol hakkavad salongituled pölema, kui lukustusest ukselukud avada.


Siis on hästi. Kuna ise olen hoidnud salongi valguse alati kustus asendis(sama on teinud ka kõik tuttavad) siis ei olnud ma kindel selles.
Järelikult on tegu praktilise süsteemiga. Kui nüüd saaks nii et süttivad vaid ukselingid ja salong jääb pimedaks siis oleks tegu ka minule sobiva süsteemiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.09.10 10:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Kui nüüd saaks nii et süttivad vaid ukselingid ja salong jääb pimedaks siis oleks tegu ka minule sobiva süsteemiga.


Kaabeldusega annab mängida, et vastavat soovi täita.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.1% - SQL: 51.9%]