Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Rauno Kivinurm (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 11859)
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 30.07.10 07:34 Tsiteeri


Kui kõik su isikuandmed on foorumis ilusti kirjas siis on petistel ja varastel veelgi lillelisem elu. Näituseks: vaadatakse, et nimi on Antti Korrosioon, tehakse väike guugeldus, et elab seal, töötab seal ja foorumis just kirjutas, et ostis miljonise RS5'e. Nüüd jääb vaid pisike jälitustöö ja uue uhke sportauto ärandamine. Me kõik oleme lugenud kui kiiresti ja vaikselt profivargad auto minema viivad.

Võtame või kasutaja Silverline(no offence). Täisnime guugeldades saab juba esimese vastena palju palju teada. Muideks keegi teeb sinuga lolli nalja dateinestonia.com lehel.

Jutu mõte on see, et kui oma isikuandmeid igale poole jagad siis võid väga kõvasti vastu näppe saada. Kui foorumis oleks nõue oma täisnime ja isikukoodi järele siis andke andeks minu jaoks oleks see üks järjekordne turvarisk.

Aga see kõik on täielik rasvane OT nagu kõik ülejäänud postitused siin teemas peale 3 postituse. Rauno Kivinurmest ei tea midagi ja ei oska aikupetsi aidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aikupets
huviline



Registreerunud 22.07.10
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.10 05:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lkallas
Kui kõik su isikuandmed on foorumis ilusti kirjas siis on petistel ja varastel veelgi lillelisem elu. Näituseks: vaadatakse, et nimi on Antti Korrosioon, tehakse väike guugeldus, et elab seal, töötab seal ja foorumis just kirjutas, et ostis miljonise RS5'e. Nüüd jääb vaid pisike jälitustöö ja uue uhke sportauto ärandamine. Me kõik oleme lugenud kui kiiresti ja vaikselt profivargad auto minema viivad.

Võtame või kasutaja Silverline(no offence). Täisnime guugeldades saab juba esimese vastena palju palju teada. Muideks keegi teeb sinuga lolli nalja dateinestonia.com lehel.

Jutu mõte on see, et kui oma isikuandmeid igale poole jagad siis võid väga kõvasti vastu näppe saada. Kui foorumis oleks nõue oma täisnime ja isikukoodi järele siis andke andeks minu jaoks oleks see üks järjekordne turvarisk.

Aga see kõik on täielik rasvane OT nagu kõik ülejäänud postitused siin teemas peale 3 postituse. Rauno Kivinurmest ei tea midagi ja ei oska aikupetsi aidata.




Tänan.
Üks asjalikemaid postitusi. Vastus konkreetne. Ei tea sellist tüüpi ja ei oska aidata.

Muidu enamus jahuvad siin mingit jama id kaardist jms. Pole mõtet ju risustada teemat valede asjadega.
igale teemale on oma postitus ja teatud foorum.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
AigarS4
huviline



Registreerunud 05.10.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.10.10 16:41 Tsiteeri
Rauno Kivinurm



Kodaniku Rauno Kivinurm telefoninumber : 56 733 733, kui see kedagi aitab.
MSN, mida siiani kasutab on raunokivinurm@messengeruser.com.


Audi is progression.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.10 23:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Veits OT, aga kust sa võtad, et IGA Eesti kodanik PEAB omama ID-kaarti? Mul pole teda kunagi olnud, paljudel ei ole, aga näed siiani vaba mees, ei ole kuskilt miski kohustust tulnud, et PEAN omama seda kaarti.

See on tegelikult tõsi küll:
Tsitaat:
2. peatükk
DOKUMENDIKOHUSTUS

§ 5. Eesti kodaniku dokumendikohustus

(1) Eestis püsivalt viibival (elaval) Eesti kodanikul peab olema isikutunnistus.

(2) Isikutunnistust ei pea olema käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud alla 15-aastasel Eesti kodanikul.

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13276890


Isikutunnistus on konkreetselt ID-kaart, mitte üldiselt isikut tõendav dokument. Pass on vabatahtlikult soetatav reisidokument.



Kas see ikka mitte vastupidi pole? :D Pass on ülemaailmselt kehtiv isikut tõendav dokument, ma usun, et igas maailma riigis on kodanikkudel pass. ID kaart on pigem tänapäeva tehnikaühiskonna leiutis, mis kõlbab Euroopas reisimiseks ka. Ja siin ühes postituses mainiti, et passi ilma ID kaardita ei saa. Ei anna pead kuidas hetkel on aga igatahes käisin mina omale suvel uut passi tegemas ja ID kaardi võtsin kuna see oli odavam koos passiga võtta. Keegi pole käskinud mul seda võtta, lihtsalt koos passiga ta maksis vist paarsada krooni, eraldi hiljem ostes oleks vist 500 olnud. Ma summades pole päris kindel. Aga kindlasti ei ole ID kaart veel sel suvel mingi kohustuslik asi olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 26.12.10 23:35 Tsiteeri


ID-kaar = isikutunnistus = kohustuslik.
Pass = reisidokument = vabatahtlik.

http://www.politsei.ee/et/teenused/isikut-toendavad-dokumendid/eesti-kodaniku-pass/
http://www.politsei.ee/et/teenused/isikut-toendavad-dokumendid/id-kaart/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.11 20:16 Tsiteeri


Ma tegelt ikkagi kahtlesin veidi selles asjas aga riigiportaal eesti.ee ütleb samat asja :o
Eesti kodaniku pass ei ole kohustuslik dokument, kuid see on vajalik reisimiseks väljapoole Euroopa Liitu

Uskumatu, vanasti oli pass inimese kõige tähtsam dokument. Sellise moega on varsti inimesel kodakontsus ja migratsiooniametis e-maili aadress kohustuslik ja kodune aadress kõlbab ainult ajalehtede tellimiseks :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 14.02.11 21:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
varsti inimesel kodakontsus ja migratsiooniametis e-maili aadress kohustuslik

http://www.eesti.ee/portaal/postisysteem.abi_juhend


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 15.02.11 20:41 Tsiteeri


Mnjah, infotehnoloogia ajastu....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.02.11 20:52 Tsiteeri


Pigem infoajastu. Tehnoloogial on vaid toetav ülesanne. Ei tasu eelmisesse sajandisse kinni jääda. Omal ajal võis isikut tõendada põletatud märk õla peal, praegu me ju seda taga ei nuta? Viisad kolivad ka varem või hiljem arvutivõrku ja pole seda paksu paberkapsast varsti rahvusvaheliseltki vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kkllss
huviline



Registreerunud 08.03.11
Kasutaja on eemal


postitati 08.03.11 23:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aikupets
Tere. Tegu on inimesega kes petab ja tegeleb kelmusega.Kogume infot inimese kohta,et asi saaks lõpuks õiglase lahenduse.
Kui kellelgi on sama isiku kohta kaebusi või otsib seda isikut taha siis ootame teie kirju meile.

Aikupets.


Tervist rauno kivimurruga ei soovita mina ka isiklikult kellelgi kokku puutuda, kuna ta nahaalselt varastas mu rahakoti 500 krooniga ja kõikide dokumentidega ja kaartidega.
Ja ei maksnud ka võlga ega 2 kuu üürivõlga ära.
See inimene on eluaeg inimesi petnud ja inimestelt varastanud. Kui ma ei eksi siis see on haigus.
Üks juhtum millega ta ka kohtus käis oli : Varastas väänast kalli krossika ''tuttavalt'' ja hiljem vahetas selle auto vastu.
Ühesõnaga soovitan käige võimalikult suure ringiga sellistest inimestest mööda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.5% - SQL: 47.5%]