Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Rauno Kivinurm (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 11861)
aikupets
huviline



Registreerunud 22.07.10
Kasutaja on eemal


postitati 26.07.10 10:41 Tsiteeri
Rauno Kivinurm



Tere. Tegu on inimesega kes petab ja tegeleb kelmusega.Kogume infot inimese kohta,et asi saaks lõpuks õiglase lahenduse.
Kui kellelgi on sama isiku kohta kaebusi või otsib seda isikut taha siis ootame teie kirju meile.

Aikupets.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.07.10 11:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aikupets
Tere. Tegu on inimesega kes petab ja tegeleb kelmusega.Kogume infot inimese kohta,et asi saaks lõpuks õiglase lahenduse.
Kui kellelgi on sama isiku kohta kaebusi või otsib seda isikut taha siis ootame teie kirju meile.

Aikupets.

Ja mida ta siis teinud on? Ja kuhu teile, aikupets, kirju saata? Mõni päev tagasi reganud, 1 postitus, tühi profiil, miks peaks arvama, et sa ise mõni petis pole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aikupets
huviline



Registreerunud 22.07.10
Kasutaja on eemal


postitati 26.07.10 14:04 Tsiteeri


Lihtsa vastuse annab algatuseks see kui Googeldada seda nime.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
priit
moderaator
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4, Bora & Octavia

postitati 26.07.10 14:19 Tsiteeri


Tsitaat:

Ja mida ta siis teinud on?

Mida ta teile teinud on, et huvi antud kodaniku vastu?

Tsitaat:

Ja kuhu teile, aikupets, kirju saata?

Sellele küsimusele ei ole ka vastust saanud.

Tsitaat:

Mõni päev tagasi reganud, 1 postitus, tühi profiil, miks peaks arvama, et sa ise mõni petis pole?

Sellele küsimusele ei ole ka vastust saanud.

Tsitaat:
Algselt postitas: aikupets
Lihtsa vastuse annab algatuseks see kui Googeldada seda nime.

See ei ole piisav vastus neile küsimustele.


priitpoiss --> priit
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 26.07.10 19:04 Tsiteeri


Noppeid siit samast foorumist

Tsitaat:
Algselt postitas: ahtix
Mingi aeg töötas pesulas selline tüüp nagu Rauno Kivinurm. Kuna mingi aeg hakkas kassast raha vasakule minema, siis tema usaldusväärsuse puudumise tõttu olin sunnitud ta lahti laskma. Nüüd olen kuulnud, et ta võtab oma tuttavate käest autosid ettekäändega, et peseb need puhtaks, või siis nagu välja tuli remondib ära.
Kordan siis veelkord, et selline isik ei tööta ei autopesulas ega autoremondis ja tal ei ole mingeid volitusi tööde vastuvõtuks.
Kuidas sa üldse usaldad isikule oma autot, kes ei oma juhtimisõigust?
Ahti Peensaar



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aikupets
huviline



Registreerunud 22.07.10
Kasutaja on eemal


postitati 27.07.10 06:36 Tsiteeri


Tegu sama skeemiga enamvähem.
Võtis mu vara remontida ja siis mingi hetk hakkasid vabandused tulema(sõbra käes/ Alles on remondis/ Täna ei jõua/ jne. Lõpuks oli tulemus selline,et müüs alla igasugu turuhinna ja maksis oma vanu võlgu sellega.
Ise käib ringi nagu ausmees. Võlga ära ei taha maksta ja tööle ka ei taha minna.
Kui kellelgi on tõsiseid pretensioone tema vastu siis andke teada.
Mail on; aiku.pets.001@mail.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 27.07.10 15:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
...Mõni päev tagasi reganud, 1 postitus, tühi profiil, miks peaks arvama, et sa ise mõni petis pole...


Tüüpiline eestlase suhtumine - enne teemasse süvenemist tuleb ikka enne lahmida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 27.07.10 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
...Mõni päev tagasi reganud, 1 postitus, tühi profiil, miks peaks arvama, et sa ise mõni petis pole...


Tüüpiline eestlase suhtumine - enne teemasse süvenemist tuleb ikka enne lahmida.


Kus siin see lahmimine silma paistab? Mitmel juhul palutakse väga viisakas toonis süvenemist võimaldavat lisateavet. Selle asemel järgneb üleolevas toonis nähvamine ja siis selline kommentaar takka...
Ma ei ole diametraalselt selle mõttega nõus. Eestlase lahmimine on pigem see, et suurte tähtedega kedagi pätiks nimetatakse, ise vähimatki adekvaatset sisu andmata oma väitele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 27.07.10 19:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
...Mõni päev tagasi reganud, 1 postitus, tühi profiil, miks peaks arvama, et sa ise mõni petis pole...


Tüüpiline eestlase suhtumine - enne teemasse süvenemist tuleb ikka enne lahmida.


...Eestlase lahmimine on pigem see, et suurte tähtedega kedagi pätiks nimetatakse, ise vähimatki adekvaatset sisu andmata oma väitele...


Aga sellest ma räägingi.
Ja nüüd loe minu tsiteeritud Black'i lause viimast poolt kus ta küsib kas teema algataja ise mitte petis pole, teadmata inimesest mitte midagi.
Võib ju ilusti küsida, näiteks nii:

Palun veidi selgitust mida Rauno K. halba on teinud.
Palun lisa ka oma kontaktandmed, et sinuga ühendust saaks.

Ei ole ju raske viisakas olla. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.07.10 20:34 Tsiteeri


Inimene registreerib end võrdlemisi totaka nimega, enda kohta mingeid andmeid ei anna, mis annab alust kahtlustada, et ka temal on midagi varjata, küsib infot, selgitamata, milleks tal seda vaja on, kui küsitakse emaili, siis registreerib ka selleks spetsiaalse varikonto. Üldiselt on nii - tahad midagi saada, anna ka midagi omalt poolt vastu. Aikupets, ütle oma õige nimi ja anna toimiv telefoninumber, siis muutub ka minu arvamus sinust.

Ma ei arva, et Rauno Kivinurm mingi paipoiss on, aga hetkel ei ole mul teisest poolest sugugi paremat arvamust. Üks susserdab siit, teine sealt.

Vabandust, kui ma tõesti eriline roosa-pael-kaelas-palun-ette-ja-aitäh-taha-tüüp ei ole. Ei maksa mingit keepsmailingut oodata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 28.07.10 03:10 Tsiteeri


Aga siit kohe teema jätkuks siis soovitus.
Nimelt olen ma Soome audiklubi klubiliige ja seal ei ole võimalik ennamst registreerida ilma sisestamata oma täisnime. Kõikidele kasutajatele on näha ka sinu nimi.
Sama soovitus ka siia.
Kuna seadusega on ette nähtud, et iga Eesti kodanik peab omama ID-kaarti siis registreerimine siia foorumisse toimuks ainult ID-kaardiga.
Tagant järgi täiendaks oma profiili ka kõik vanad kasutajad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 28.07.10 04:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TheRRsr
Aga siit kohe teema jätkuks siis soovitus.
Nimelt olen ma Soome audiklubi klubiliige ja seal ei ole võimalik ennamst registreerida ilma sisestamata oma täisnime. Kõikidele kasutajatele on näha ka sinu nimi.
Sama soovitus ka siia.
Kuna seadusega on ette nähtud, et iga Eesti kodanik peab omama ID-kaarti siis registreerimine siia foorumisse toimuks ainult ID-kaardiga.
Tagant järgi täiendaks oma profiili ka kõik vanad kasutajad.


Veits OT, aga kust sa võtad, et IGA Eesti kodanik PEAB omama ID-kaarti? Mul pole teda kunagi olnud, paljudel ei ole, aga näed siiani vaba mees, ei ole kuskilt miski kohustust tulnud, et PEAN omama seda kaarti.


aikupets, noh, guugeldasin seda nime, aga mingit selgust ikka asja ei saanud, millega see vend siis sulle liiga tegi :) St, siin sa seda kirjeldad, aga Google ei anna mingit vastet ühegi petuskeemi kohta seoses nimetatud isikuga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.07.10 05:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Veits OT, aga kust sa võtad, et IGA Eesti kodanik PEAB omama ID-kaarti? Mul pole teda kunagi olnud, paljudel ei ole, aga näed siiani vaba mees, ei ole kuskilt miski kohustust tulnud, et PEAN omama seda kaarti.

See on tegelikult tõsi küll:
Tsitaat:
2. peatükk
DOKUMENDIKOHUSTUS

§ 5. Eesti kodaniku dokumendikohustus

(1) Eestis püsivalt viibival (elaval) Eesti kodanikul peab olema isikutunnistus.

(2) Isikutunnistust ei pea olema käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud alla 15-aastasel Eesti kodanikul.

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13276890


Isikutunnistus on konkreetselt ID-kaart, mitte üldiselt isikut tõendav dokument. Pass on vabatahtlikult soetatav reisidokument.

Kõvasti suurema kasutajaskonnaga HV-foorumis on ID-kaardiga autentimine järk-järgult päris ulatuslikuks muudetud. Peamiselt just süüdimatute alaealiste petturite tõttu, keda sealse külastajaskonna seas leidub tahes-tahtmata tunduvalt rohkem. Siiski on see ka seal päris valuline protsess olnud. Ma ei usu, et me siin niipea seda nõudma hakkaks. Meie rahvas on siiski tunduvalt täiskasvanum ja vastutustundlikum. Musti lambaid loomulikult satub sekka.

Minu point lühidalt oli aga: teist inimest avalikult nimepidi süüdistama tulles leia endas julgust ka enda nimi avaldada. Nii on võrdne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 28.07.10 05:47 Tsiteeri


Black, sel juhul minu paha :) Tänud!

A ses mõttes ma olen sinuga nõus jah, et niimoodi lambist teist süüdistama hakata enda kohta mingit infot jagamata...noh, ma ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 28.07.10 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Veits OT, aga kust sa võtad, et IGA Eesti kodanik PEAB omama ID-kaarti? Mul pole teda kunagi olnud, paljudel ei ole, aga näed siiani vaba mees, ei ole kuskilt miski kohustust tulnud, et PEAN omama seda kaarti.

See on tegelikult tõsi küll:
Tsitaat:
2. peatükk
DOKUMENDIKOHUSTUS

§ 5. Eesti kodaniku dokumendikohustus

(1) Eestis püsivalt viibival (elaval) Eesti kodanikul peab olema isikutunnistus.

(2) Isikutunnistust ei pea olema käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud alla 15-aastasel Eesti kodanikul.

https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=13276890


Isikutunnistus on konkreetselt ID-kaart, mitte üldiselt isikut tõendav dokument. Pass on vabatahtlikult soetatav reisidokument.


Tahtmata teoretiseerimisse liialt laskuda on vist siiski nii, et meie seadusandlus on kas veidi "auklik" või "lombakas" - minul on see "reisidokument", kuid "isikutunnistust" siiani ei ole ja keegi ei ole mind sellepärast seaduserikkujaks kuskil arvanud ega selle eest karistanud. Tõsi küll teatud asjaoludest tingitult on antud vidina hankimine küll ees - puhtalt omal algatusel.
Tsitaat:
Minu point lühidalt oli aga: teist inimest avalikult nimepidi süüdistama tulles leia endas julgust ka enda nimi avaldada. Nii on võrdne.

Siin võib asi jõuda selleni, mis näiteks Soome audiklubi foorumis on täiesti elementaarne - igaühel PEAB olema tema tegelik nimi kasutajaandmetes sees - tõsi küll turvalisuse nimel on asi tehtud nii, et tegelik nimi on nähtav vaid sisse logitud kasutajatele. Kui kus tahes netiportaalis ei ole see minu meelest hea mõte, kuna esmajärguline on ikkagi (olgu siis hea või kehva) kommentaari sisu, mitte selle esitaja isik, siis me ei ole ju siin miski Delfi - või kuidas???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aikupets
huviline



Registreerunud 22.07.10
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.10 05:28 Tsiteeri


Mõistlik ütlus,et täisnimi jms.peaks kasutajal olema. Tegu polegi kellegi ega millegi varjamisega. Nimelt otsime inimesi kellel on veel pretensioone tolle inimese kohta.
Kui kellelgi on sama mure siis ta teab millest jutt käib ja võtab ise ühendust.
Tõesti pole vaja avalikult musta pesu pesta,selleks on olemas teised organid.

Lihtsalt suur hoiatus kõigile: Enne kui usaldad ole inimeses kindel täielikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 29.07.10 05:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: aikupets
Mõistlik ütlus,et täisnimi jms.peaks kasutajal olema. Tegu polegi kellegi ega millegi varjamisega. Nimelt otsime inimesi kellel on veel pretensioone tolle inimese kohta.
Kui kellelgi on sama mure siis ta teab millest jutt käib ja võtab ise ühendust.
Tõesti pole vaja avalikult musta pesu pesta,selleks on olemas teised organid.

Lihtsalt suur hoiatus kõigile: Enne kui usaldad ole inimeses kindel täielikult.



Nüüd on sind juba kaks või enam, et mitmuses räägid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinez
huviline

Avatar


Registreerunud 22.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 1.8TQ, Passat B7, DL 1000

postitati 29.07.10 07:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Nüüd on sind juba kaks või enam, et mitmuses räägid?

Kas tõesti on vaja igas teemas koguaeg sõna võtta ise sinna midagi panustamata. On juba esimeses postituses kirjutatud mitmuses ju.
Tsitaat:

Kogume infot inimese kohta,et asi saaks lõpuks õiglase lahenduse.

Miks on vaja järjepidevalt reostada teiste teemasid mõttetu mölaga?

Vabandust OT pärast,
Martin


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 29.07.10 07:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
Tahtmata teoretiseerimisse liialt laskuda on vist siiski nii, et meie seadusandlus on kas veidi "auklik" või "lombakas" - minul on see "reisidokument", kuid "isikutunnistust" siiani ei ole ja keegi ei ole mind sellepärast seaduserikkujaks kuskil arvanud ega selle eest karistanud. Tõsi küll teatud asjaoludest tingitult on antud vidina hankimine küll ees - puhtalt omal algatusel.

OT jätkuks - see muudatus on hilisem kui paljude inimeste passid, kui su pass läbi saab siis saad minu teada tellida idkaardi või idkaardi+passi... Aga üldiselt on see üsna levinud eksiarvamus et pass on ülimuslik ja idkaart mõttetu - ei ole! Ise tegin omale idkaardi muidugi ennekõike selle võimaluste pärast, e-ühiskond rokib :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
hamlet
huviline



Registreerunud 29.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.10 08:31 Tsiteeri


Audiklubi TEEME ÄRA 2010!
Teeme oma profiilis andmed korda! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 29.07.10 13:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
OT jätkuks - see muudatus on hilisem kui paljude inimeste passid, kui su pass läbi saab siis saad minu teada tellida idkaardi või idkaardi+passi

Nii ta on. Uut passi ilma id kaardita ei saa :P


http://images.spritmonitor.de/342551.png
waiting4snow
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 29.07.10 13:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martinez
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Nüüd on sind juba kaks või enam, et mitmuses räägid?

Kas tõesti on vaja igas teemas koguaeg sõna võtta ise sinna midagi panustamata. On juba esimeses postituses kirjutatud mitmuses ju.
Tsitaat:

Kogume infot inimese kohta,et asi saaks lõpuks õiglase lahenduse.

Miks on vaja järjepidevalt reostada teiste teemasid mõttetu mölaga?

Vabandust OT pärast,
Martin


OT küll, ent sinu postitus panustab siia kuidas ja mida? Kas polegi mitte foorumi mõte sõnavõttudes?
End of OT.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 29.07.10 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: Martinez
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Nüüd on sind juba kaks või enam, et mitmuses räägid?

Kas tõesti on vaja igas teemas koguaeg sõna võtta ise sinna midagi panustamata. On juba esimeses postituses kirjutatud mitmuses ju.
Tsitaat:

Kogume infot inimese kohta,et asi saaks lõpuks õiglase lahenduse.

Miks on vaja järjepidevalt reostada teiste teemasid mõttetu mölaga?

Vabandust OT pärast,
Martin


OT küll, ent sinu postitus panustab siia kuidas ja mida? Kas polegi mitte foorumi mõte sõnavõttudes?
End of OT.


Nimelt asjalikkes sõnavõttudes, jokker, asjalikkes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 30.07.10 00:50 Tsiteeri


Ei tasu nüüd üle ka pingutada.See käis siis eelkõige viimase postituse kohta.


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 30.07.10 06:20 Tsiteeri


Selge see, et üle pingutatud, aga teatud alafoorumisse siis sisse logides (näiteks seadusega pahuksis), miks mitte kasutada autentimiseks Id kaarti, kui postitatakse? Vaatamisel otseloomulikult ei oleks vaja mingit piirangut.

Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Ei tasu nüüd üle ka pingutada.See käis siis eelkõige viimase postituse kohta.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 73.5% - SQL: 26.5%]