Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi 100 C3 Avant - 1990 - airbag (Vastuseid: 50 | Vaatamisi: 9315)
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 16.07.10 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Vähemalt on tagasi ilus makk ja puitliistud kah!
C3l on vist sulle väga südamelähedane :D edu masinaga!


See makk rändas jah eelmisest siia üle koos liistudega ja ka rool on juba kolmanda minu auto peal:D.

Aga noh, ütleme nii, et mulle ei meeldi sõita autoga mida iga nukapeal näeb. Mulle meeldivad sellist haruldasemat tõugu liikurid:D ja Audidest on C3 ja D11 minumeelest ühed parimad vanakooli audid, nii suuruselt, teelpüsivuselt ja ka turvalisusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 23.07.10 19:32 Tsiteeri


Niih, nüüd on auto saanud omale homemade tagapüti. Ja samuti üritasin talle diagnosti teha, aga tuli välja, et tal on valges pistikus üks juhe puudu ja aurvuti ei tundnud autot ära. Hakkasin siis otsima kadunud juhet aga ei leidnud seda. Küll aga rippus seal all üks huvitav 4 piniga pistik. Keegi teab mis endast kujutab see ?

http://www.upload.ee/image/701978/P1010018.JPG

Samuti tekkis huvi et mis relee on sellise kirjeldusega: 500 u. 700 W fan 3st. speed Control unit f. heating system.
Ja samuti Control unit f. RPM stabilizer. deceleration (LL). fast idle manif. preheater relay f. A4- automatic.
Ning kelladeploki taga olev kollane viie piniga pistik. Mis varustuse jaoks see on?

Mõned pildid kaa:

http://www.upload.ee/image/701994/P1010011.JPG

http://www.upload.ee/image/701996/P1010013.JPG

http://www.upload.ee/image/701997/P1010015.JPG

Ning ikka on probleeme käivitamisega. Et külmalt käima panna, pean ülemisel tempi anduril juhtme järgi hoidma, aga soojalt käivitades peab andurilt juhtme ära kiskuma. Anduri väärtused on ca 20kraadi juures 3k oomi ja 90 kraadise temperatuuriga 100 oomi.

Ja samuti tahaks teada, et kidas on võimalik autole diagnosti teha, arvutiga mõtlen.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 23.07.10 19:34 Tsiteeri


Ja veel huvitab, et kuidas on võimalik teha süütelukk ukse ja luukide võtmega käivaks. Nimelt ukse ja luukide võti on mul see paks tulukesega võti, aga süütelukul õhuke võti. Kas on võimalik muuke ise kuidagi tõsta lukus?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 25.07.10 23:02 Tsiteeri


Niisiis, selle autoga kohe igav ei hakka. Tegin tagumised elektriaknad ka korda siiski, kui küljes juba on, siis peavad töötama kaa. Ja ka woofrile sai korralikud kaablid veetud, elusees poleks uskunud, et kaabli kvaliteet lausa kõrvaga kuulda on:D.
Samas kadusid tagumised paremad tuled ära. Ei ole ei parke, suunda ega pidurit. Proovisin ka teise tulelauaga, aga ei miskit. Oskab keegi nõu anda, et mis seal juhtuda sai?

Samas on auto ka vaikselt ikka müüa v vahetada mõne teise sõiduki vastu, tahan peale sigari muid liikureid proovida:P.

http://www.auto24.ee/used/745957


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
timberman
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.06.07
Asukoht: Tolmupealinn Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: MC x 2, AEL

postitati 26.07.10 06:04 Tsiteeri


Seda ma tahaks kohe oma silmaga näha, kuidas see auto kuulutuses lubatud tippkiiruse 260km/h välja jookseb :o Pakun, et 200 juures on sel autol hing kinni ja asi mutt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 26.07.10 08:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timberman
Seda ma tahaks kohe oma silmaga näha, kuidas see auto kuulutuses lubatud tippkiiruse 260km/h välja jookseb :o Pakun, et 200 juures on sel autol hing kinni ja asi mutt!


Seda sama muigasin minagi:D


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 26.07.10 08:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag

Samas on auto ka vaikselt ikka müüa v vahetada mõne teise sõiduki vastu, tahan peale sigari muid liikureid proovida:P.

http://www.auto24.ee/used/745957



Ära üle ka pinguta selle tippkiirusega :D See on spidoka max näit, mitte auto reaalne tippkiirus :D 210 oleks maksimum sellel autol ma pakun.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 26.07.10 09:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Ära üle ka pinguta selle tippkiirusega :D See on spidoka max näit, mitte auto reaalne tippkiirus :D 210 oleks maksimum sellel autol ma pakun.
Ametlikult on max 198Km/h, asi ka mille üle vaielda...


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 26.07.10 09:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Ära üle ka pinguta selle tippkiirusega :D See on spidoka max näit, mitte auto reaalne tippkiirus :D 210 oleks maksimum sellel autol ma pakun.
Ametlikult on max 198Km/h, asi ka mille üle vaielda...


Vaidlust vist nagu ei olnudki, väike pakkumine lihtsalt ;)

End of OT.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 26.07.10 17:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Ära üle ka pinguta selle tippkiirusega :D See on spidoka max näit, mitte auto reaalne tippkiirus :D 210 oleks maksimum sellel autol ma pakun.
Ametlikult on max 198Km/h, asi ka mille üle vaielda...


Vaidlust vist nagu ei olnudki, väike pakkumine lihtsalt ;)

End of OT.


:D:D:D, loe ja naera. Tegelikult oli asi nii, et kuna lünk oli, ei osanud sinna midagi tarka kirjutada ja ostjaid tuleb ju igatepidi ligi tõmmata. Seega, spidoka peal on 260 siis paningi selle:P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 30.07.10 22:29 Tsiteeri


Nüüdseks on auto saanud uue sisu. Nimelt läks sisse C4 avandi must sametsisu. too on ikka palju mugavam kui tavaline tekstiil sisu. Aga vot aru ma ei saa kuidas pannakse C4 avandi tagaistme seljatugesid C3 avandile. Mina igatahes puurisin, relatasin ja neetisin uusi kronsasid. Kuiigi jah, esistmed olid nö plug'n play.

Veel sai lõpuks ära toodud Audi 5000 esistange. Vaja teha talle veidi iluravi ja mõelda korralikud kinnitused, siis saab asja ette panna. Ja ka uued veljed ootavad alla kruttimist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 31.07.10 14:59 Tsiteeri


S i sisu seljatugi ka ei istunud 100le, kuigi oli jutt et läheb:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 31.07.10 15:33 Tsiteeri


Kuidas sa siis panid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 06.08.10 20:25 Tsiteeri


Noniii, igatahes tundub, et see auto ei taha minu käest enam ära minna. Sain siis täna mac009 kokku ja oleks äärepealt vahetuskauba ära teinud. Aga kuna moto ei käinud korralikult, jäi kaup katki. Kuigi 2 nädalat oli kõik korras. Algas siis sellest, et kui sõitsin Rakvere siis poole tee peal hakkas moto puterdama ja eeldasin, et viga on bensus(õliga segatud), samuti ei tahtnud auto kuidagi mac009 käes korralikult käima minna. Ja kui kaup katki jäi, siis kodu poole sõites, uskuge v mitte, hakkas moto korralikult käima ja käima läks suht laksust. Samuti jauras ta nii siis kui mina ta ostsin:P. Seega, tundub, et see auto on vist õrna hingega aparaat. Enam ta igatahes müügis ei ole ja eks ma aretan teda vaikselt edasi.

Aga tegemistest ka natuke: Käsil siis velgede puhastamine ja poleerimine. Ja kõige parem vahend vana laki ja värvi eemaldamiseks on tavaline Vana värvi eemaldi. Maksab see 69kr. Küll aga huvitab, et mis lakki kasutada poleeritud pinna puhastamiseks? Selline kerge säästuprojekt ta on, nii et lakk peaks ka suht odav olema.

E: Kas diisli moto õlifiltri ja bensuka filtril on mingi vahe ka? Olemas on disla filter, ka keere hakkab ilusti koos tihendiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 06.08.10 21:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbagKüll aga huvitab, et mis lakki kasutada poleeritud pinna puhastamiseks? Selline kerge säästuprojekt ta on, nii et lakk peaks ka suht odav olema.
Ma ei tea küll mida sa lakiga puhastada tahad, aga kui mõtled millega poleeritud pinda katta, siis ma kasutasin vaha. Kuni nad sul soola ei saa, siis ei tohiks selle poleeritud osaga midagi juhtuda. Vähemasti enda masina Boleotega on plaan, et kui asi kevadeks tuhmuma peaks, siis ennem allapanekut tõmban poleerimispastaga läikesse ja on jälle hooaeg muretu.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 06.08.10 22:47 Tsiteeri


Huvitav kustkohast tuli sõna puhastada:) . Tegelikult mõtlesin ikkagi lakiga veljed katta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 07.08.10 20:23 Tsiteeri


Juhhu, ma sain lõpuks selle loomavaguni käima. Algas täna kõik sellest, et hakkasin velgi puhastama, noh, nii nagu siin õpetati, üks ratas õhku ja liivapaberiga velge nühkima. Sain siis ühe velje peaaegu tehtud, kui auto suri puterdades välja. Läksin panin uuesti käima ja käis umbes 2-3 silkuga:D. No sai siis jälle pistikuid näppida, ei midagi. Ja siis lõpuks enam ei läinudki käima. Käiamisega sain veel starteri tõmbereleest jagu, aga muidugi enne läks aega süütelukupõhja kontrollimisele, starteri relee kontrollimisele ja siis vahetasin lõpuks starteri ära, Nii, auto tegi jälle vähemalt mingit häält, aga käima ikka ei läinud. Hakkasin siis lõpuks pritsepead vahetama, mõtlesin et kaua see jant ikka kestab, inimene on selle moto ju aretanud, seega peab inimene sellest ka jagu saama. Pritsepea vahetatud, ikka ei midagi. Vahetasin siis veel tagasivooluklapi ära, kontrollisin veel vaakum süsteemi ära ja ka sädeme. Siis mõtlesin, et viimane asi mida teha oskan, on benapumba vahetus. Lammutasin tagant laiali, vaatas mulle vastu pierburgi peenike pump. Kuna sellist mul ei olnud, siis panin asemele jämeda pumba, vist oli Boschi toode. Auto tagant kokku tagasi ja võtit. Hurraa, auto matsupill. Tegin proovisõodu ka ja Sport nupuga on masinal minek kui loomal, kõiguvahetuse teeb alles 6k piiril:D, ka minek on kuni piirajani lihtsalt mega. 90km/h pealt gaasi andes tirib kui kohalt minnes. Ja tänu sellele, et moto ei käinud, vahetasin lõppkokkuvõteks kõik jubinad mis võimalik, peale küünalde motol ära, vaakumlekkeid ei ole enam grammigi, õli ei ilasta ja käib kui kiisu nurr. Küll aga käima pannes lonkab veidi aega, ca 5-10 sek ja siis hakkab korralikult käima. Kas selle võib ajada vahetamata küünalde süüks?
Peale seda pingutasin veel tagarattalaagrid ära ja kaotasin supprdi kolina ka ära.

Nüüd on suurematest töödest veel laepolster, arvatavasti lasen selle kusagil ära teha ja sumps uus teha.

Ja veel tekkis küsimus, et kui lsta auto kusagil ülevaatus punktis üle vaadata ja selgub, et autol on mingi ohtlik viga, kas siis võetakse ülevaatus ka ära?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rainer9968
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.08
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 08.08.10 07:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Ja veel tekkis küsimus, et kui lsta auto kusagil ülevaatus punktis üle vaadata ja selgub, et autol on mingi ohtlik viga, kas siis võetakse ülevaatus ka ära?




Minu arvates ei tohiks kehtivat ülevaatust ära võtta, küll aga võid proovida nii, et lased autole täiskontrolli teha ja siis nurud ka ülevaatuse välja kui masin korras on, endal korra õnnestus. Alguses aeti küll vastu aga siis löödi passi märge ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 13.08.10 19:10 Tsiteeri


http://www.upload.ee/image/740808/IMGP0767.JPG

Autod siis meie suguvõsas:D, järjestus ka kronoloogiliselt ja kerede lõikes(C3; C4; C5):P.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Procon-Ten
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.08.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 2.2T 20V q '85 & Audi Q7 3.0TDI '13 & VW Transporter 1.6D '86 & VW Caravelle 2.1 WBX

postitati 13.08.10 19:39 Tsiteeri


Vääga pro pilt :cool:
Kõik ilusti avandid ka :)
Ainult üks pisike märgike on ühelt esivõrelt puudu..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 13.08.10 19:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Procon-Ten
Vääga pro pilt :cool:
Kõik ilusti avandid ka :)
Ainult üks pisike märgike on ühelt esivõrelt puudu..


Njaa, sellest märgist on endalgi kahju, kui see ka veel oleks, siis paremat pilli tahta ei oskagi.

E: Kasutan su allkirja "Kardaan peab olema!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 13.08.10 19:57 Tsiteeri


Natuke läheb veel aega ja siis lähevad autole need veljed alla.

http://www.upload.ee/image/728844/Pilt0019.jpg

Küll on aga küsimus, et kas ilma tsentreerimisrõngasteta saab veljed ilusti paika?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
timberman
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.06.07
Asukoht: Tolmupealinn Kunda
Kasutaja on eemal

Auto: MC x 2, AEL

postitati 13.08.10 21:27 Tsiteeri


Sealt 3 Audi pildi pealt on näha, et Su avant lausa karjub valgete suundade järgi :D Siis oleks lausa superpilt! Mul vedelevad sellised suunad juba hea mitu aastat riiulis :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 13.08.10 22:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: timberman
Sealt 3 Audi pildi pealt on näha, et Su avant lausa karjub valgete suundade järgi :D Siis oleks lausa superpilt! Mul vedelevad sellised suunad juba hea mitu aastat riiulis :P


Urgaa ütles jah, et sul need olemas. Aga alati kui finantsi on, läheb meelest tulesid sebida ja kui finantsi pole, siis tuleb pakkumisi nagu seeni peale vihma.

Aga kas siit ei taha midagi suundade vastu? http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=83624


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
elmut
huviline



Registreerunud 15.10.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: 100c3 avant

postitati 14.08.10 09:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Natuke läheb veel aega ja siis lähevad autole need veljed alla.

http://www.upload.ee/image/728844/Pilt0019.jpg

Küll on aga küsimus, et kas ilma tsentreerimisrõngasteta saab veljed ilusti paika?

Miks ei peaks, ratas õhus keerad kõik poldid võrdselt vastu, et koonusesse korralikult lähed, ning maas pingutad üle. Endal pole ühelgi autol sellega probleemi olnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 69.5% - SQL: 30.5%]