Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Plaan osta audi 80 (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 3296)
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.10 14:11 Tsiteeri
Plaan osta audi 80



On jõudnud aeg niikaugele ,et enam 2 ukselisest golfist ei piisa ,et ringi vedada tulevat pere nii ,et tuli tahtmine audi järgi.
olen vaadanud 100-asi ning ka a6-si vanemaid ja a6 -ed diislid kallid(kindel soov diisli järgi) ning 80 mned tunduvad mõtekamad ja loodetavasti mugavuse pealt väga palju nigelamad ei ole. Väga üle 25 tuhande välja käia ei tahaks aga kui satuks kätte ideaalne variant siis võiks ka sinna 30000 kanti vaadata.
silma jäi selline isend üks asi hirmutab ,et ei ole kirjutatud rohkem autost eriti ning kui see ida virumaa mihhail ei ole 60 aastane rekkajuht vaid 25 aastane ehitaja siis ma hoiaks eemale.
http://www.auto24.ee/used/726895
auto ise tundub kena bensukulu veel kenam ning ka paar lisakest juures (vanal autol pole roolivõimugi) kuid lugedes siin foorumis ringi ei soovita keegi eriti b4.
siis vaatasin sellist masinat
http://www.auto24.ee/used/723991
välimus mulle väga peale ei lähe kuid õkonoomne ta on ning hind ka päris hea jääks raha üle ,et natuke iluravi tehagi.
ehk kellegil kogemusi nende 2 autoga või oskab paar head ja viga välja tuua endal audidega kogemusi ei ole kuid ostes võtan mehaaniku kaasa ikka:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yksk6ik
huviline



Registreerunud 06.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.10 14:44 Tsiteeri
Vaata Mihhaili auto pilte!



Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
On jõudnud aeg niikaugele ,et enam 2 ukselisest golfist ei piisa ,et ringi vedada tulevat pere nii ,et tuli tahtmine audi järgi.
olen vaadanud 100-asi ning ka a6-si vanemaid ja a6 -ed diislid kallid(kindel soov diisli järgi) ning 80 mned tunduvad mõtekamad ja loodetavasti mugavuse pealt väga palju nigelamad ei ole. Väga üle 25 tuhande välja käia ei tahaks aga kui satuks kätte ideaalne variant siis võiks ka sinna 30000 kanti vaadata.
silma jäi selline isend üks asi hirmutab ,et ei ole kirjutatud rohkem autost eriti ning kui see ida virumaa mihhail ei ole 60 aastane rekkajuht vaid 25 aastane ehitaja siis ma hoiaks eemale.
http://www.auto24.ee/used/726895
auto ise tundub kena bensukulu veel kenam ning ka paar lisakest juures (vanal autol pole roolivõimugi) kuid lugedes siin foorumis ringi ei soovita keegi eriti b4.
siis vaatasin sellist masinat
http://www.auto24.ee/used/723991
välimus mulle väga peale ei lähe kuid õkonoomne ta on ning hind ka päris hea jääks raha üle ,et natuke iluravi tehagi.
ehk kellegil kogemusi nende 2 autoga või oskab paar head ja viga välja tuua endal audidega kogemusi ei ole kuid ostes võtan mehaaniku kaasa ikka:)


...seda pilti mis on seest tehtud ....pöörete kell on mingi 5500 pöörde peal?????? auto seisab kedagi roolis kes pedaali vajutaks....miks nii kõrged pöörded, kas nii peab olema?SEE JÄI ESIMESENA SILMA!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ervin7
huviline



Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi 80 b2 '83 & Audi A6 2.6 Quattro '94

postitati 09.06.10 14:50 Tsiteeri


Esimesel on minu meeles sisse pandud besuka kellad. Diislil tahomeetri punane ala ei tohiks hakata 6000 pealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.10 19:00 Tsiteeri


Need 80-ed on suhteliselt pisikesed autod (endal ka olnud) kui tulemas perele lisa. Soovitaks pigem passati poole vaadata sest korralik 100 või a6 on sul eelarvest väljas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.10 19:08 Tsiteeri


Tsitaat:
tean ,et ta nii meeletult suur ei ole aga noh suurem ikka kui golf 3 ja sellest ma arvan juba piisab ilusti kui 4 ust ja ikka ruumi olemiseks sees ning see ka huvitab väga ,et ikka 110km/h suve aegadel sõita ,et siis oleks mugav ikka sõita mitte ei väriseks mööda teed.

Tean, et ta nii meeletult suur ei ole, aga noh, suurem ikka kui Golf 3 ja sellest, ma arvan, juba piisab ilusti, kui 4 ust ja ikka ruumi olemiseks sees ning see ka huvitab väga, et ikka 110km/h suveaegadel sõita, et siis oleks mugav ikka sõita, mitte ei väriseks mööda teed.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 09.06.10 20:03 Tsiteeri


http://www.auto24.ee/used/720750
Äkki seda vaadata? Auto oli ühe vanamehe oma müüs hiljuti maha. Mootor käib küll ilusa häälega ja kere paistab ok. Müüa on muidugi totaalselt umbkeelne väike lippki katusel näha. ;) Kuid ma arvan, et tegu norm autoga kui need ivani allakruvitud veljed maha müüd saad osa raha tagasi ja ostad plekkveljed. Ma usun, et tegu on norm korras masinaga kuigi ise sõitnud pole. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.06.10 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
silma jäi selline isend üks asi hirmutab ,et ei ole kirjutatud rohkem autost eriti ning kui see ida virumaa mihhail ei ole 60 aastane rekkajuht vaid 25 aastane ehitaja siis ma hoiaks eemale.

Auto on auto ju, mis vahet seal on, mis nägu see omanik on? Ega sa teda autoga kaasa pea võtma.

Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
kuid lugedes siin foorumis ringi ei soovita keegi eriti b4.

Kes täpsemalt? Mina eelistaks küll iga kell B4 B3-le, mille pagasiruum on ikka väga ebapraktiline. Paak seljatoe taga püsti ja istmed alla ei käi. Lapsevankrit sinna küll ei pane. Pereautoks soovitaks 80 korral B4 avanti. 66kW diisliga, kui on kindlasti diislisoov.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 09.06.10 20:11 Tsiteeri


Kui mingi kahtlane härra müüb siis ei kutsu ostma küll :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 09.06.10 20:15 Tsiteeri


Vaata ikka TDi poole mitte TD. Küttekulu vahe on juba liiter ja TDI käib paremini edasi ja on vaiksem. TD jälle jube lollikindel. ;) Vaata auto 24 on ikka mõned B4 jad müüa isegi avanti on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.06.10 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Kui mingi kahtlane härra müüb siis ei kutsu ostma küll :D

Miks ta kahtlane on? Eelarvamus, sest ta on Mihhail Jõhvist? Olete keegi temaga suhelnud? Võibolla on hoopis väga tore inimene? Kui juba sellised asjad potentsiaalseid ostjaid hirmutavad, siis mis seal imestada, et spidokaid keritakse ja karpe makrofleksi täis lastakse? Muidu ei õnnestuksi vist ühtki autot müüa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 09.06.10 20:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Kui mingi kahtlane härra müüb siis ei kutsu ostma küll :D

Miks ta kahtlane on? Eelarvamus, sest ta on Mihhail Jõhvist? Olete keegi temaga suhelnud? Võibolla on hoopis väga tore inimene? Kui juba sellised asjad potentsiaalseid ostjaid hirmutavad, siis mis seal imestada, et spidokaid keritakse ja karpe makrofleksi täis lastakse? Muidu ei õnnestuksi vist ühtki autot müüa.

Ei mõelnud just toda Mihhaili, vaid üldiselt. Kui mingi narkar müüma tuleb, ega ei ostaks küll(näide) :D see vaid minu arvamus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.10 20:41 Tsiteeri


Mure on selles ,et kogemusi sellistega aga selleks muidugi tuleks kohale minna ,et selgust saada.
See audi 100 on mulle ka silma hakanud aga ei osanud midagi sellest arvata, kuidagi odav 2,5 tdi kohta , neid on 40 tuhande ringis tavaliselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 09.06.10 20:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
Mure on selles ,et kogemusi sellistega aga selleks muidugi tuleks kohale minna ,et selgust saada.
See audi 100 on mulle ka silma hakanud aga ei osanud midagi sellest arvata, kuidagi odav 2,5 tdi kohta , neid on 40 tuhande ringis tavaliselt.

Ma arvan, et probleemiks ongi ubkeelsus ja see lipp katusel. Kutt käis geneka laagreid sel vahetamas siis oli mures, et ei tulda vaatama. ;) Ta lasi just mingid kriimud ja väiksed roostetäpid ära teha niiplaju tean veel. Kui ära poleerida oleks välimuselt tiptop.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 09.06.10 20:52 Tsiteeri


Unusta b3, sel va tagumine iste alla ei käi ja kui pere nagu mainid, siis vast b4 Avant peaks sobima? Ma ei näe mitte ainsatki pöhjust b3 valida. Osad detaild tsipake odavamad, mis isegi b4- jale istuvad, aga kui tahad kunagi maha müüa oma käru, usu mind B4- jal on senimaani hinnad olnud väga pikka aega samal tasemel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.10 20:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
Mure on selles ,et kogemusi sellistega aga selleks muidugi tuleks kohale minna ,et selgust saada.
See audi 100 on mulle ka silma hakanud aga ei osanud midagi sellest arvata, kuidagi odav 2,5 tdi kohta , neid on 40 tuhande ringis tavaliselt.

Ma arvan, et probleemiks ongi ubkeelsus ja see lipp katusel. Kutt käis geneka laagreid sel vahetamas siis oli mures, et ei tulda vaatama. ;) Ta lasi just mingid kriimud ja väiksed roostetäpid ära teha niiplaju tean veel. Kui ära poleerida oleks välimuselt tiptop.

No vot selle umbkeelsusega saan hakkama kui jutt käib venekeelest ja lipukese võib kohe ära kiskuda. Kui auto on tiptop nii ,et võta ja sõida 10+ tuhat kilti mureta siis ei ole selle hinna juures tal vigagi. Imelikuks jääb vaid see ,et nii odavalt ja nii korras aga vot keegi nagu ei taha? või tõesti ei ole keegi uurinudki ja on super diil ootamas ,seda ei tea vist enne kui auto nina all on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 09.06.10 21:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
Tsitaat:
Algselt postitas: automees6
Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
Mure on selles ,et kogemusi sellistega aga selleks muidugi tuleks kohale minna ,et selgust saada.
See audi 100 on mulle ka silma hakanud aga ei osanud midagi sellest arvata, kuidagi odav 2,5 tdi kohta , neid on 40 tuhande ringis tavaliselt.

Ma arvan, et probleemiks ongi ubkeelsus ja see lipp katusel. Kutt käis geneka laagreid sel vahetamas siis oli mures, et ei tulda vaatama. ;) Ta lasi just mingid kriimud ja väiksed roostetäpid ära teha niiplaju tean veel. Kui ära poleerida oleks välimuselt tiptop.

No vot selle umbkeelsusega saan hakkama kui jutt käib venekeelest ja lipukese võib kohe ära kiskuda. Kui auto on tiptop nii ,et võta ja sõida 10+ tuhat kilti mureta siis ei ole selle hinna juures tal vigagi. Imelikuks jääb vaid see ,et nii odavalt ja nii korras aga vot keegi nagu ei taha? või tõesti ei ole keegi uurinudki ja on super diil ootamas ,seda ei tea vist enne kui auto nina all on.

Kui sul venekeelga probleeme pole siis tasub vast uurida. Küsi milla rihmad vahetatud on ja hinna saad ka vast paremaks kui jutumees oled.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.10 21:08 Tsiteeri


Küsimus veel ,et ehk oskad õelda mis inimesega tegu, oled ehk näind. Noor , vana, joodik, töömees?
See ka ,et ehk oskab keegi õelda võrdluseks ,et kas on 100 osade hinnad väga palju kallimad kui nt b4?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 09.06.10 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
Küsimus veel ,et ehk oskad õelda mis inimesega tegu, oled ehk näind. Noor , vana, joodik, töömees?
See ka ,et ehk oskab keegi õelda võrdluseks ,et kas on 100 osade hinnad väga palju kallimad kui nt b4?

Eks natuke jupid ikka kallimad kuid sild on lihtsa ehitusega. Ma endal olen tagasilla puksid vahetanud suht odavad olid ette ostsin ka mingeid pukse kuid ei vahetanud käivad siiani. Üldiselt jupid odavad kuid kallimad kui b4 natuke. Müüa on kuskil 30-40 ei oska öelda. Kuid tema pole selle autoga eriti kaua sõitnud võibolla pool aastat. Ma võin homme natuke uurida, et mis remonte tal tehtud on hiljuti. Eelmise omaniku numbri saaks ka vast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.10 21:22 Tsiteeri


Kena oleks kui ehk teaks millega tegemist enne kui kohale ise:)
Sellise hinnaga müüa ning sõita ainult pool aastat , see jätab mulje mingist suuremast murest või lihtsalt ei meeldi auto...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 09.06.10 21:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
Küsimus veel ,et ehk oskad õelda mis inimesega tegu, oled ehk näind. Noor , vana, joodik, töömees?
See ka ,et ehk oskab keegi õelda võrdluseks ,et kas on 100 osade hinnad väga palju kallimad kui nt b4?

See suhtumine sul hea. Aga sa lähed vales suunas. Mina kardaks osta pensionäridelt, kes autoga nö. kirikus käivad, naisterahvad, andke andeks, aga nendega juba äri ajada on raske. Ja see mille üle kaubeldakse, on ainult väärtus omaette peamiselt nendele endale. :D
Et soovitan soojalt siis auto kuskil üle vaadata, kui hakkad statistikat pidama, sest see statistika on kindlasti teistmoodi, kui sa ette kujutasid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.10 18:00 Tsiteeri


Viimase auto ostsin ühelt ida-virumaa noorelt venelaset. Ilus nägi välja kuid kui sai esimest korda maha võetud poritiivad oli pilt jube(nagu vanaraud). Eks seda võib juhtuda igalpool aga lootus on uus saada ikka hea, ei jõua lihtsalt koguaeg parandada.
Ei hakka uut teemat tegema aga leidsin veel ühe väga huvitava isendi
http://www.auto24.ee/used/724601
tundub kõik olevat ilus ja hea kuid ehk jääb kellegil silma midagi mis mulle ei jää?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 10.06.10 20:58 Tsiteeri


Kule natuke uurisin audi kohta kuid suurt targemaks ei saanud. Miski uriseb tall kapotialla kas geneka laager ve roolivõimu pump. Sihuke imelik urin on. Kui soonrihm maha võtta pidi vaikne olema. Värvimees tegi tall tiivaääri ja taga luugil vist olid kah roostetäpid olnud. Ütles veel, et mingid uksed olid enne vahetatud ja sipa halvasti värvitud. Hetkel peaks välimus norm olema need alumised liistud olla ka ära vahetanud. Paar aastat tagasi vahetati käigukastis 3 nda käigu sünkronisaatori. Rihma olla ka vahetatud kuid seda ei tea palju ta nüüdseks sõitnud on. Kui huvi on pead ise üle vaatama, et kuda hetkeseis on. Väike proovisõit annaks hea ülevaate.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yksk6ik
huviline



Registreerunud 06.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.10 06:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
On jõudnud aeg niikaugele ,et enam 2 ukselisest golfist ei piisa ,et ringi vedada tulevat pere nii ,et tuli tahtmine audi järgi.
olen vaadanud 100-asi ning ka a6-si vanemaid ja a6 -ed diislid kallid(kindel soov diisli järgi) ning 80 mned tunduvad mõtekamad ja loodetavasti mugavuse pealt väga palju nigelamad ei ole. Väga üle 25 tuhande välja käia ei tahaks aga kui satuks kätte ideaalne variant siis võiks ka sinna 30000 kanti vaadata.
silma jäi selline isend üks asi hirmutab ,et ei ole kirjutatud rohkem autost eriti ning kui see ida virumaa mihhail ei ole 60 aastane rekkajuht vaid 25 aastane ehitaja siis ma hoiaks eemale.
http://www.auto24.ee/used/726895
auto ise tundub kena bensukulu veel kenam ning ka paar lisakest juures (vanal autol pole roolivõimugi) kuid lugedes siin foorumis ringi ei soovita keegi eriti b4.
siis vaatasin sellist masinat
http://www.auto24.ee/used/723991
välimus mulle väga peale ei lähe kuid õkonoomne ta on ning hind ka päris hea jääks raha üle ,et natuke iluravi tehagi.
ehk kellegil kogemusi nende 2 autoga või oskab paar head ja viga välja tuua endal audidega kogemusi ei ole kuid ostes võtan mehaaniku kaasa ikka:)


Miks Sa diiselmootorit eelistad bensiinimootorile. Vana diiselmootor VS. vana bensiinimootor. Ei ole minul isiklikult usku vanasse diiselmootorisse, mul sõbral on A80 1,9TD sõidab küll ja võtab vähe kütust aga tal koguaeg NÄPÜD ÕLISED!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Koivil
huviline



Registreerunud 09.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.10 06:58 Tsiteeri


Nu jah 1.9tdi mida uurin võtab vähe , läheb edasi ka , ning olen ka kuulnud ,et pidavat päris vastupidav olema ning kui ongi näpud õlised siis loodan ,et see tasub ära ,sest 10L sajale mu rahakott ei kannata muidu valiks iga kell suure bensuka:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
yksk6ik
huviline



Registreerunud 06.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.10 07:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Koivil
Nu jah 1.9tdi mida uurin võtab vähe , läheb edasi ka , ning olen ka kuulnud ,et pidavat päris vastupidav olema ning kui ongi näpud õlised siis loodan ,et see tasub ära ,sest 10L sajale mu rahakott ei kannata muidu valiks iga kell suure bensuka:)


1,8 või 2,0 bensiinimootori kütusekulu on kindlasti vähem kui 10l/100km...diiselmootori remont on aga oluliselt kallim kui bensiinimootori remont...kokkuvõttes on kulud samad ainuke vahe on see, et näpud on vähem õlised vana bensiinimootoriga kui vana diiselmootoriga ja selle aja mis Sa kulutad remondile saaksid näiteks mida iganes millekski muuks kasutada...aga eks Sa ise tead, suur mees juba.

Lugupidamisega Max :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.3% - SQL: 59.7%]