Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi coupe b4 esituled. (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1857)
m2rtu
huviline



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: audi coupe 2,8

postitati 17.05.10 21:24 Tsiteeri
Audi coupe b4 esituled.



Tervist. Kindlasti on läbi käinud see teema, aga ikka piinab küsimus.
Et, kas audi coupele b4-le sobivad ette ka mingi muu audi pikad esituled, ilma väga suurema ümber ehituseta? Mõtlen siis näiteks audi 90, või midagi muud. Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
medical
klubiliige



Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A3 3.2 quattro

postitati 17.05.10 22:00 Tsiteeri


Ei sobi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prelude20
huviline



Registreerunud 05.05.08
Asukoht: pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.10 19:50 Tsiteeri


Kas siis b4 sedaanil ja coupe nina plekid erinevad. Mul sedaan ja tundub küll, et b3 audi 90 pikad tuled ees. Istuvad kuidagi imelikult vaadates tiibasid ja muid liiste. Muidu peaks kannatama aga jääb kuidagi nõme.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
m2rtu
huviline



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: audi coupe 2,8

postitati 18.05.10 20:24 Tsiteeri


Mul ka ültse aimu pole, mis varuosad siis mu b4 esiotsaga coupele sobivad?
Kui on Stange, tuled ja kapott. Siis B4 esiotsaga sedanist&universaalist sobib 1:1le ainult kapott? Ja kas mõne teise audi mudelil pole samasi orginaal osasi nagu b4jal? Mõtlen siis, et kas mõne teise audi mudeli stange,tuled ja kapott pole identne b4jaga.
audi S2 osad sobiks ka, nagu aru olen saanud, aga nendest ma ei unistagi.
Oskab keegi targem aidata? Tundun lollina, aga see kes ei küsi jääbki lolliks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prelude20
huviline



Registreerunud 05.05.08
Asukoht: pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.05.10 20:54 Tsiteeri


Pole hullu, endalgi esimene audi ja samuti avastan asju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 18.05.10 21:03 Tsiteeri


Kui sa tahad panna audi 80/90 b3 pikki esitulesid ette siis pead vahetama oma B4 kapoti B3 kapoti vastu. ja leidma sinna kuuluva iluvõre ja tulede aluse liistu, et kõik sobiks.

Aga ma ei saa aru miks sa tahad oma B4 esitulesid välja vahetada. Nagu aru saan siis praegu on sul need lühikesed esituled ees? Kogud raha ja ostad pikad b4 esituled.

Ja stange võid vahetada ilusama S2 replica stange vastu. maksab 1400.- gup-tuningus. Saad oma masina esiosa viisakamaks.
Coupe esitiivad on 1989-2000 aasta cabrioni kõik samad juhul kui sa kahtled kas b3 ja b4 coupe esitiivad on erinevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m2rtu
huviline



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: audi coupe 2,8

postitati 18.05.10 21:10 Tsiteeri


Tänud, sellist asjakohast abi lootsingi saada. Mul hetkel lühikesed b4ja tuled ees, millel ka kinnitused katki. Uusi, lühikesi aga enam ei taha. Plaan ongi osta pikad b4ja esituled, aga rahakott ei käi uutele peale. Või lihtsalt kui paar osta, on see suht suur investeering ja ei tea kas tasub ära. Stange hind on juba vähe normaalsem, ja mõte ongi midagi sinna kanti vaadata. Lihtsalt tahtsin teada, et kas võib veel mingeid lahendusi olla. Aga ilmselt tuleb siis väheke säästlikumalt elada, et need uued tuled lubada saaks:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MatuAudi
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio, A4 B8 S-line

postitati 21.05.10 07:15 Tsiteeri


Profiilis oleva sõiduki järgi vaadates peaksid sul juba tehasest olema pikad tuled. Ehk siis 2.6 ja 2.8 omavad pikkasid tulesid.
Ning 2.8 kõrvalt annab seda raha kõrvale panna jah, kuid pikad tuled annavad välimusele palju juurde.


Defu - Matu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.0% - SQL: 74.0%]