Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: BMW E30 2.2 20vt (Vastuseid: 27 | Vaatamisi: 14103)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.10 22:38 Tsiteeri
BMW E30 2.2 20vt



http://www.youtube.com/watch?v=NiQdczXG6xE
http://www.youtube.com/watch?v=lbBdA_XEgRE

PILT1, PILT2.

Ei saa öelda, et endal seda mõtet peas poleks olnud..:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 04.03.10 23:05 Tsiteeri


See Audi 2.2T mootor paistab päris magus mootor olema, et seda igalepoole peale pannakse. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 04.03.10 23:50 Tsiteeri


Seda, et Pagani Zondal on AMG mootor ja Spykeril Audi oma ma veel saan aru. Aga sellise asja tootmine on ainult maitse asi. Kuidagi imelik lihtsalt.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.10 07:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Seda, et Pagani Zondal on AMG mootor ja Spykeril Audi oma ma veel saan aru. Aga sellise asja tootmine on ainult maitse asi. Kuidagi imelik lihtsalt.

Veekas, asi ei ole ju tootmises, lihtsalt paar poissi tegid enda tarbeks.:) @ närin natuke nähte.:)

Aga mina saan sellest ideest väga hästi aru ja ilmselt ei pea ma seda enam välja ütlema..:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 05.03.10 07:59 Tsiteeri


Kuskil youtubes on üleval ka vidod, kus e30 2.2t drifti harjutab. Mul hea sõber nii BMW fänn kui ka natuke Audi huviline ning tal käisid u. aasta tagasi sellised plaanid ka endal peast läbi, kuid otsustas siiski 3.5t kasuks. Aga oleks ma ise natuke rohkem torkinud ja 2.2t jubinatega aidanud oleks selline isend kindlasti valmis saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.10 10:17 Tsiteeri


http://www.youtube.com/watch?v=fhTB3_lxIY8


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 06.03.10 10:32 Tsiteeri


Asi poleks nii hull, kui keegi Volvo R5 või R5T asja mõne audi peale keeraks, või BMW V8(no näiteks 4.8iS X5 mootori) mõne Audi peale tõstaks. Aga see versioon kõlab minu kõrvale küll väga valesti(asi on vist selles, et mõlemad selle komplekti detailid on nii legendaarsed eraldi, et kokku panduna mõjuvad mulle kui ketsup pannkoogil). Selline autoga ei leia kumbagi margi seas tõelisi fänne, nad vaatavad imelikult. Võibolla on mu arvamus kaldu või vale, aga selline ta on. See UrQuattro, mis V6BiT oli ühes teises teemas on kah umbes kolm korda õigem asi kui see siin. Kuigi mõnele see V6 kah seal peal juba ei meeldinud :P A OK, ma nüüd hoian oma koogiaugu kinni.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.10 10:38 Tsiteeri


See on oma ajastu rahvale kättesaadavate autode parimate detailide kombinatsioon, E30 kaalujaotus ja juhitavus + R5T. Niiet täiesti loogiline kompott, isegi kui võrrelda tänases päevas kättesaadavust ja hinda. Kuigi praegu tundub E36 isegi parem/soodsam valik olevat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 06.03.10 10:47 Tsiteeri


Rõhk sõnadel OMAL AJAL. Kõik, kes umbes samaraske esininaga(R6) E30ga stock konditsioonis korra ringrajale on sattunud, oskavad õigelt hinnata 'juhitavuse olemasolu' sel autol. Pulli saab palju selle autoga, mis ongi põhiline minuarust(piruette alates 90st külglibisemise tekkides). Üle selle kiiruse külglibisemisest välja tulla suht võimatu. Rool on liiga aeglane lihtsalt.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.03.10 10:59 Tsiteeri


Eks legendaarse Bayerische Motoren Werke mootorite ära põlgamine võib pühadustteotavana mõjuda küll. :)

Bemm ise on paraku rohkem vabalthingavate bensukate tootja olnud...

Hääl on ilus. :) Kui mitte seda Audi vs BMW vastuolu otsima hakata, sobib selline mootor E30 vallatult riukaliku kontseptsiooniga nagu valatult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.10 11:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Rõhk sõnadel OMAL AJAL. Kõik, kes umbes samaraske esininaga(R6) E30ga stock konditsioonis korra ringrajale on sattunud, oskavad õigelt hinnata 'juhitavuse olemasolu' sel autol. Pulli saab palju selle autoga, mis ongi põhiline minuarust(piruette alates 90st külglibisemise tekkides). Üle selle kiiruse külglibisemisest välja tulla suht võimatu. Rool on liiga aeglane lihtsalt.


vedrustust veidi käppida ning peaks rajal suht hästi käituva masina saama.

Muidugi 20v Audi kone on suht hea hinnaga kättesaadav kaup, millest jõudu tuleb päris odavalt kätte. Ise ma muidugi neid kahe eri tootja kompotte väga ei armasta. Oleksin jätnud mõne bmw originaal mootori ja turbotanud. Stockis muidugi turboga mootoreid neil pole, mille tõttu oleks pidanud aretama ilmselt rohkem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.10 11:09 Tsiteeri


Ei osanud kuhugi paremasse kohta seda lehte linkida: R/C auto seadistamine.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.10 11:17 Tsiteeri


Ja vaadates seda videot tekib mitmeid mõtteid.. näiteks 325iX ja sellele mõni bemmi V8 kone vahele oleks päris okei kombo (nelikvedu, mootori asukoht, auto väikene kaal, kõva vääne tühikäigust alates). Mootoriks näiteks M62B44.

EDIT: Või siis Audi 4.2 mootor.:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 06.03.10 11:51 Tsiteeri


E 30 nelikvedu sellist v22net v2ga ei talu nagu Audil.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.10 11:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k6veric
E 30 nelikvedu sellist v22net v2ga ei talu nagu Audil.

Räägi palun lähemalt. Audi V8 puhul räägime max 450 väändest.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 06.03.10 12:14 Tsiteeri


Kahte inimest keda ma tean, kes on ix v6imsamaks teinud, siis need s6idavad enamus ajast tagaveolisena v6i on sunnitud esisisilla v2ga ymber ehitama (Esimesed poolteljed ei kesta).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 06.03.10 12:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k6veric
Kahte inimest keda ma tean, kes on ix v6imsamaks teinud, siis need s6idavad enamus ajast tagaveolisena v6i on sunnitud esisisilla v2ga ymber ehitama (Esimesed poolteljed ei kesta).


Kui ma ei eksi siis oli kuskil bemmi klubis juttu, et esi differ pidi väga nõrk olema ix.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 06.03.10 12:41 Tsiteeri


Omale jääb arusaamatuks, et kuidas vöiks olla lahendatud sellise kompoti puhul käiguosa istutamine mootori otsa?
Kas audi mootor koos käimakastiga ja sealt edasi bemmi oma toodang vöi ....?
Vaadates lingituid löike, siis kohati tekib arusaam, et midagi suhtkoht nihu...auol liikuvus ülekannete töttu nagu piiratud, see-eest mootor jookseb ilusti pöördesse.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.10 14:47 Tsiteeri


Teisest foorumist leidsin jääraja ja E30 nelikveo kohta sellise kommentaari:

On päris alajuhitav jah. Enne kurvi eriti kontrollitavalt külge õigetpidi ette ei saa.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.03.10 15:08 Tsiteeri


Samas kui nii 3a tagasi sai Tammemäe karjääri peal ümber saare ovaali sõidetud, näis minuga samal ajal rajal olev 325iX palju paremini kontrollitav olevat kui minu B4q. Nina sees hoidmise mõttes just. Asi võis muidugi ka juhis olla. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 06.03.10 16:12 Tsiteeri


http://i257.photobucket.com/albums/hh231/supernaught13/frnt.jpg

Esidiffer on kyll hea koha peal. Parem pooltelg l2heb l2bi karterip6hja. Teise mootori peale aretemiseks peaks uue karterip6hja ka veel tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.03.10 16:41 Tsiteeri


Bemm on tõesti läbi ussiemmi üritanud kaalujaotuse ka neliveo korral normaalsetesse piiridesse jätta. Audi otse kastist väljuvate esimeste pooltelgedega võrreldes keerukam, kuid kui see rooli taga olija sõidurõõmu suurendab, siis sellest piisab. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 06.03.10 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Asi poleks nii hull, kui keegi Volvo R5 või R5T asja mõne audi peale keeraks, või BMW V8(no näiteks 4.8iS X5 mootori) mõne Audi peale tõstaks. Aga see versioon kõlab minu kõrvale küll väga valesti(asi on vist selles, et mõlemad selle komplekti detailid on nii legendaarsed eraldi, et kokku panduna mõjuvad mulle kui ketsup pannkoogil). Selline autoga ei leia kumbagi margi seas tõelisi fänne, nad vaatavad imelikult. Võibolla on mu arvamus kaldu või vale, aga selline ta on. See UrQuattro, mis V6BiT oli ühes teises teemas on kah umbes kolm korda õigem asi kui see siin. Kuigi mõnele see V6 kah seal peal juba ei meeldinud :P A OK, ma nüüd hoian oma koogiaugu kinni.


Naelapea pihta! :)


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 06.03.10 23:22 Tsiteeri


Tegelikult on asi lihtsalt selles, et Audi on suutnud ehitada nelikveosüsteemi, mille esidiffer on käigukastis sees ja see muudab asja olulselt lihtsamaks. Et mootor Audil veel eespool on, nõuab teatud olukordades küll ohvreid, kuid üldistavalt võiks öelda, et 90-ndate nelikvedune nn. nõrga kastiga Audi on juba selle süsteemi vastupidavuselt tugevam või võrdne ükskõik millise muu nelikveduse sõiduautoga samast ajast(Impreza, ix, Opel, jne) rääkimata S seeria kastidest.

See, et antud teemas e30 kerele Audi 20vt mootor paandi, kuulub pigem e30 meeste arutada, sest minuarust tuleb esmalt auto(kere) ja siis vaadatkse ülejäänud tehnikat. Samamoodi ka meie siin Audiklubis vaatame videoid, kus Coupe kerega Audi sõidab USA v8 konega alla 9 seki aegasid, aga peame autot siiski Audiks. Kui mõni mees paneb Audi kerele mingi pisikese Vag grupi diisel mootori, mida Audi tehasest ei paku, siis peame seda jällegi Audiks, mitte näiteks Volkariks. Seega oluliselt vahet pole ju kas e30 omanik kasutab Bmw v8-t, Audi r5, või Opeli r4 Ecoteci- ükski neist pole ligilähedalgi sellele mida tehas pakkus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 07.03.10 09:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k6veric
Kahte inimest keda ma tean, kes on ix v6imsamaks teinud, siis need s6idavad enamus ajast tagaveolisena v6i on sunnitud esisisilla v2ga ymber ehitama (Esimesed poolteljed ei kesta).


Vaidleks vastu, olen oma silmaga tuttaval sellist pilli kaenud millel kogu aeg nelivedu sees ja mingit probleemi esisillaga olnud. Motoks on sellel BMW oma reas kuuene mis on 0,7ga üle laetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.3% - SQL: 33.7%]