Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A8 kliimaploki valgustus-korras (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1143)
rait3
huviline



Registreerunud 13.02.08
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2

postitati 09.02.10 15:51 Tsiteeri
A8 kliimaploki valgustus-korras



Tsitaat:
valgustus

kas on võimalik vahetada kliimaploki temperatuuri näidiku valgustust?
autoks a8 95a

Kas on võimalik vahetada kliimaploki temperatuurinäidiku valgustust?
Autoks A8 95a.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 09.02.10 16:00 Tsiteeri


Saab ikka. Olen isegi vahetanud.
Info minu teemas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rait3
huviline



Registreerunud 13.02.08
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2

postitati 10.02.10 07:51 Tsiteeri
A8 kliimaploki valgustus



Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse tühistamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 10.02.10 08:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rait3
mis järjekorras tuleks hakata harutama seda konsooli?pildi pealt aru ei saa.

Kuna tegin ka seda tööd esimest korda siis ma ei ole kindel, et ma seda päris õiges järjekorras tegin. Minu toimingud olid umbes sellises järjekorras (Natuke on juu aega mööda läinud)
Ees kardaanitunnelite fikseerimise kruvid lahti, mõlemal pool peaks olema üks. Siis peaks need katted liikuma kas ette või tahapoole ja käes nad ongi. Vist oli tahapoole, soovitan lasta istmed nii taha kui võimalik.
Siis on võimalik sul lahti keerata, vist 8mm mutrid mis hoiavad seda konsooli armatuuris. Tuleb ta koos siis koos kõigega mis seal on.
Edasi kui kõik see kupatus on lahti siis harutad kliimaploki väljapoole. Kliimaploki kaas maha ning edasi peaksid sa pirnidele ligi saama.
Ettevaatust, et midagi ära ei murra. Jõudu kusagil rakendama ei pea.
Kirjutada on muidugi lihtsam kui teostada.

Edu soovides, Margusja


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 10.02.10 08:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Vist oli tahapoole, soovitan lasta istmed nii taha kui võimalik.


Need liuglevad ikka sõidusuunas-ja-alla välja. Vähemalt niipalju mäletan enda lammutamisest. Kui juhipoolset katet eemaldad, siis seal on 1 kruvi ka rooli aluse plastiku küljes (tegelikult peaks olema ka kõrvalistuja pool samas kohas 1 kinnitus, aga see 'kõrv' oli minu masinal välja lõigatud). Lisaks kruvi gaasipedaali all olev punn ära, muidu ei saa seda katet kätte. Ning kui juba need katted eemaldad, siis soovitan ära puhastada ka seal olevad drenaa˛id. Need on oran˛id kummilutid mõlemal pool tunnelit. Ise seda ei teinud kui tulukesi vahetasin ja umbes poole aastapärast hakkas uputama kah, samad tunnelid olid umbes ning vesi jooksis salongipuhuri kanalitesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rait3
huviline



Registreerunud 13.02.08
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4.2

postitati 10.02.10 08:51 Tsiteeri


Tänud teile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 10.02.10 09:15 Tsiteeri


Oma kätega tasub see asi siiski tegemist, mina lasin omalajal Revalis teha, pirn maksis 30 krooni ja vahetus 1800.
Asjade käik on siin juba lahti ka räägitud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.6% - SQL: 65.4%]