Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 esiukse vahetus (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1177)
karmo29
huviline



Registreerunud 13.11.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi80 b4

postitati 02.02.10 11:56 Tsiteeri
Audi 80 B4 esiukse vahetus



Tsitaat:
audi 80 b4 esiukse vahetus

oleks küsimus et kas proovida ise vahetada või minna teenindusse?
asi selles et vaja kogu sisemine kupatus ka ümber tõsta ja teeninus võib mulle seal sellise aja öelda et ma maksan end roheliseks (ei ole elektrilised aknad ega klaasitõstukid)

või on keegi nõus tartus ära tegema mingi kindla tasu eest

ette tänades iga vastuse ja abi eest

Oleks küsimus, et kas proovida ise vahetada või minna teenindusse?
Asi selles, et vaja kogu sisemine kupatus ka ümber tõsta ja teeninus võib mulle seal sellise aja öelda, et ma maksan end roheliseks (ei ole elektrilised aknad ega klaasitõstukid).

Või on keegi nõus Tartus ära tegema mingi kindla tasu eest?

Ette tänades iga vastuse ja abi eest.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 02.02.10 12:12 Tsiteeri


Esiukse vahetus ei ole keeruline mehaaniliste peeglite ja akende puhul. Iseasi kuidas ukse hingede tiftid on, vajavad ka vb vahetust. Sisu ümber tõstmise puhul pead sa silmas ka akna tõstuki ja klaasi ümber tõstmist? Samuti ka kuidas on lugu ukse tihenditega. Kui huvi on, siis võin vaadata enda oma pealt kindlad vigurid üle. Ei midagi ületamatut.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 02.02.10 13:17 Tsiteeri


Mingeid spets tööriistu küll minu arusaamist mööda vaja ei lähe. Kui tehnilist taipu ja elementaarseid mutrivõtmeid-kruvikeerajaid on, siis ei ole ukse vahetamises mitte midagi keerulist. Sõbra autol sõideti parem külg maha, uksed sai ringi lapatud otse maja ees, kokku paar tundi kulus.
Sõber võiks aidata ukse kinnitamisel, edasi juhtmete-trosside-klaaside-tihendite paigutamine on lihtne nokkimine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.6% - SQL: 73.4%]