Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Probleem coupe salongipuhuriga (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 1214)
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 27.01.10 21:48 Tsiteeri
Probleem coupe salongipuhuriga



Ei puhu esiklaasile kui keerata vastavasse asendisse, puhub aint salongi. Ilmselt on midagi katki läinud seal armatuuri all regulaatori juures. Kuna on tegemist coupega sis ei leidnud ma erilit teavet otsigumootorist kah.
Kliimaga vesrioon, kuidas ja kus asub täpselt see regullimis koht? Tahaks vaadata lähemalt, et mis seal katki läinud on! Kas saab hakkama ilma armatuuri mahalammutamata? Olen võtnud kindalaeka maha, sealt ei näinud küll midagi.
Ehk on kellegil mingi joonis või mingi pildimaterjal, et väheke asjasse selgust tuua.

Autoks siis 94aasta 2.6l kliimaga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 27.01.10 21:53 Tsiteeri


Siit saad teada kuidas kliimale diagnostikat teha. Esimese parameetri all on kohe veateated. Kõige tõenäolisem on, et sul siibreid liigutav mootor ei liigu. Peab seda ergutama või mootori sootuks välja vahetama. Igatahes jama kui palju.

Siit veel infot!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 27.01.10 21:57 Tsiteeri


Ei no puhur uugab nii mis kole aga see õhk ei jõua kuidagi salongi.
Kliima kohapealt veel nii palju, et pole see ekraaniga versioon. Vaid kahe nupuga versioon(kahjuks:( )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 27.01.10 22:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zerro
Ei no puhur uugab nii mis kole aga see õhk ei jõua kuidagi salongi.
Kliima kohapealt veel nii palju, et pole see ekraaniga versioon. Vaid kah nupuga versioon(kahjuks:( )


Siis sul pole "kliimaga" ehk kliimautomaatikuga masin. Tavaline trossidega manuaalne juhtplokk. Mõni tross on lihtsalt lahti tulnud vms.

Saad ehk siinsetest piltidest abi lahtivõtmisel jms. LINK


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 27.01.10 22:05 Tsiteeri


Ma saan ise ka aru, et midagi on valesti. Nüüd olekski vaja teada kuidas sinna ligipääseb ja kuidas midagi teha(mida jälgida). Abiks oleksid mingid joonised või pildimaterjal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jippy1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: s2 replical

postitati 27.01.10 22:08 Tsiteeri


Võta pardatsok küljest, kogu süsteem sealt, siis näed mis seal toimub, järsku mingi õhu toru ühenduskoht lahti tulnud või mida iganes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 27.01.10 22:09 Tsiteeri


Vaata mu eelmist postitust! Siiber ei liigu sul - tross lahti, suht kindel. Pead lahti kiskuma.

Tsitaat:
Saad ehk siinsetest piltidest abi lahtivõtmisel jms. LINK



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 27.01.10 22:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Võta pardatsok küljest, kogu süsteem sealt, siis näed mis seal toimub, järsku mingi õhu toru ühenduskoht lahti tulnud või mida iganes.

Kui laeka maha võtsin siis sealt ei näinud ma midagi mis aitaks leida probleemile lahendust.
Ikallasega olen ise ka nõus, et siiber või midagi on lahti. See viimane link mis andsid ei meenutanud sealt midagi mis minul on, kui ma keerasin rooli alt kõik lahti ja ka laeka küljest ei avanenud mul sellist pilti, see õpetus oleks hea olnud kui mul oleks olnud tavaline b4


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jippy1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: s2 replical

postitati 27.01.10 22:32 Tsiteeri


No kupeel sama mis b4 oma pm, mul ka kupee ja praegu kõik lahti: kui sul on seal all lisakellad siis võid tolle plastik kesk konsooli ka sealt lahti võta ( kui teistsugune siis samuti), ega kui kindalaeka ära võtad siis otse ei avanegi mingit vaatepilti sulle, vasakul pool ikka, seal kus need trossid ka keramis värgid seal on:D
Kas see värk toimib et reguleerib jalgadejuurde ja kõikidesse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 27.01.10 22:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
No kupeel sama mis b4 oma pm, mul ka kupee ja praegu kõik lahti: kui sul on seal all lisakellad siis võid tolle plastik kesk konsooli ka sealt lahti võta ( kui teistsugune siis samuti), ega kui kindalaeka ära võtad siis otse ei avanegi mingit vaatepilti sulle, vasakul pool ikka, seal kus need trossid ka keramis värgid seal on:D
Kas see värk toimib et reguleerib jalgadejuurde ja kõikidesse?

No see regull nupp iseenesest töötab aga sealt jagajast või mis asi to on, sealt maalt nagu ei pääse õhk edasi. Vähemalt selline tunne on.
Ma vaatan, et oled võrumaalt, äkki viitsiksid ise pilgu peale heita? Kui jagad asja rohkem kui mina. Kus kohas täpsemalt asud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jippy1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: s2 replical

postitati 27.01.10 22:52 Tsiteeri


Suht võru linnas, aga uuri ikka ise, vaata kõik asjad üle, kuhu see kõige vasakpoolsem tross läheb, see läheb vist minu mäletamistmööda kuskilt suurema ringiga ja tuleb tagasi, otsi see hoob üles vaata kas too liigub seal, reaalselt peaks seal sees vist mingi vedru olema mis tagasi klappi surub sest kui lõdvaks lased sealt timmingust trossi läheb klaasile õhk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 27.01.10 22:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Suht võru linnas, aga uuri ikka ise, vaata kõik asjad üle, kuhu see kõige vasakpoolsem tross läheb, see läheb vist minu mäletamistmööda kuskilt suurema ringiga ja tuleb tagasi, otsi see hoob üles vaata kas too liigub seal, reaalselt peaks seal sees vist mingi vedru olema mis tagasi klappi surub sest kui lõdvaks lased sealt timmingust trossi läheb klaasile õhk.

Et seda tseraariot läbiviia tuleb vist soe garaaz otsida, et armatuur maha kruvida. Omal pole sellist luksust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jippy1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: s2 replical

postitati 27.01.10 22:56 Tsiteeri


Armatuur ikka pole vaja maha võtta, sealt näeb piisavalt, võid roolialt selle plastiku ka maha võtta mis seal laekaga on siis näed paremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 27.01.10 22:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Armatuur ikka pole vaja maha võtta, sealt näeb piisavalt, võid roolialt selle plastiku ka maha võtta mis seal laekaga on siis näed paremini.

Eks ma siis homme kruvin need kaks kohta laiali, eks siis paistab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 28.01.10 14:37 Tsiteeri


Nii, täna lammutasin natuke lahti siis, võtsin rooli aluse ja pardaka maha. Avenes siis järgmine vaade:
Punase ringiga hoova lükkasin sellisesse asendisse, et see aint klaasile puhuks.
http://www.upload.ee/image/368259/Klapp_aknale.jpg
Kõrvalisutja poolt sellised vaated
http://www.upload.ee/image/368268/IMG_1055.jpg
http://www.upload.ee/image/368270/IMG_1056.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jippy1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: s2 replical

postitati 28.01.10 14:45 Tsiteeri


Kas hakkas siis klaasile puhuma kui seda hooba liigutasid? Huvitab sul coupe, õhu mõõtor sul niiviisi, mul hoopis see mootor teistmoodi, alt üles käib. aga muu ikka sama. Kas sul see tihend korras mis viimasel pildil vasakus nurgas on paistab selline poroloonist ka plassmass ristkülikukujuliste ühenduskohas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 28.01.10 14:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Kas hakkas siis klaasile puhuma kui seda hooba liigutasid? Huvitab sul coupe, õhu mõõtor sul niiviisi, mul hoopis see mootor teistmoodi, alt üles käib. aga muu ikka sama. Kas sul see tihend korras mis viimasel pildil vasakus nurgas on paistab selline poroloonist ka plassmass ristkülikukujuliste ühenduskohas?

Mis see tihend mõjutab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jippy1
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: s2 replical

postitati 28.01.10 16:45 Tsiteeri


Pm see ka mõjutab, sealt ju lihtsam õhul välja tulla kui seal see tihend kutu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zerro
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.09
Asukoht: võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B6

postitati 28.01.10 17:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jippy1
Pm see ka mõjutab, sealt ju lihtsam õhul välja tulla kui seal see tihend kutu.

Seda ka jh aga praegu on probleemiks nende õhuregullimis siibritega, et ei sa nupust keerata, soovitut asendit.
Peab vist armatuuri maha lammutama, et sinna pääseda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 28.01.10 18:10 Tsiteeri


Keera see plastraam armatuuri küljest ära. Üleval võrede taga on kaks kruvi ja all soojendusnuppude juures on kaks kruvi. Raam tuleb koos makiga ära. Soojenduseosa jääb trosside külge, siis saad vaadata mis asi sul seal ei liigu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.5% - SQL: 56.5%]