Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ostuabi A4 Avant Quattro (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1656)
axelx
huviline



Registreerunud 05.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant müüdud, otsin uut

postitati 07.12.09 10:18 Tsiteeri
Ostuabi A4 Avant Quattro



Plaanis on soetada abikaasale uus liikumisvahend. Olen omanud A4 Quattrot 2,5 diisliga ja diislit enam ei tahaks:). Silma on jäänud kaks masinat: see ja see . Oskab keegi mingit nõua anda? Esimese auto puhul on läbisõit suhteliselt suur, teise auto puhul ei tea ma midagi sellest 3,0 mootorist. Abi on oodatud ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 07.12.09 10:40 Tsiteeri


Sa oled ju ise prohvet. Forsseeritud turbomikromootori läbisõit on juba päris kobe. Ja selle 3.0'ga ongi see teadmatuse asi pluss juppide järelturu piiratus. 3.0 vähelevinud ja tegelikult ka manuaalikooslus haruldane, kuid loomulikult siiski ihaldatav:D
Kõik mis on vähelevinud vähendab lõppkokkuvõttes ka järelturu väärtust/likviidsust.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 07.12.09 10:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: axelx
Plaanis on soetada abikaasale uus liikumisvahend. Olen omanud A4 Quattrot 2,5 diisliga ja diislit enam ei tahaks:). Silma on jäänud kaks masinat: see ja see . Oskab keegi mingit nõua anda? Esimese auto puhul on läbisõit suhteliselt suur, teise auto puhul ei tea ma midagi sellest 3,0 mootorist. Abi on oodatud ...

Jäi pisut häirima see läbisõidu jutt. Miks arvad, et punane nii väikse läbisõiduga on? Autot tuleb ikka vaatama minna ja võrrelda mitte otsus teha mingite numbrite järgi. Tekibki olukord kus ausal müüal jääb auto müümatta kuna ostja ostab spidomeetri numbrit. Võibollla on se punane tõesti nii väikse läbisõiduga sel juhul tasuks teda muidugi eelistada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
axelx
huviline



Registreerunud 05.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant müüdud, otsin uut

postitati 07.12.09 11:16 Tsiteeri


Tegelikult ei osta ma läbisõitu, küsimus on lihtsalt selles, kas nii suure ( ja õige) läbisõiduga 1,8T kestab veel ca 50k kilomeetrit või tuleb sinna hakata korralikult pappi sisse taguma. Läbisõidud on ilmselt mõlemal õiged, punane on ju väidetavalt ostetud Eestist ja hooldusajalugu kontrollitav. Endale meeldib ka must rohkem, aga läbisõitude vahe on kahekordne .. Äkki on mõnel klubiliikmel mõni sobiv liikur sobivat pakkuda? Märksõnad siis avant , bensiin, quattro.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 07.12.09 11:24 Tsiteeri


Abikaasale ostad, aga ise valid/sõidad :D Las abikaasa valib ise kena ökopilli ja sul ei ole vaja tulevikus võimsat Audi saani putitada.
Ma siin irvitan, kui probleem on täiesti selge- Audi ei valmista enam väiksemate vabalthingavate mootoritega quattro'sid. Ja manuaaliga quattro'id on ka vähe jäänud !
PS. Haldexid ei lähe arvesse.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 07.12.09 11:38 Tsiteeri


Palju sa soovid küttele igakuiselt kulutada? 1.8 turbo on ergas ja ökonoomne koos, mida ei saa öelda V6 mootori kohta.
Kui must on korraliselt hooldatud siis pole sellel mustal see läbisõit eriti märkimisväärne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
axelx
huviline



Registreerunud 05.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant müüdud, otsin uut

postitati 07.12.09 11:58 Tsiteeri


Mnjah, ostan jah naisele, aga tahaks teinekord ka ise natuke sõitmas käia ( nt talvel järve peal :D) . Enda tööauto on passat 2,0fsi ja see kahjuks eriti emotsioone ei paku. Küttekulu pole väga oluline, naine põhiliselt linnas veab lapsi ja paar korda kuus sõidab pikemat otsa. Seepärast ei soovi ma ka diislit, see läheb linnas ikka kaua soojaks ja 2,5 tdi remondikuludest ma parem üldse ei räägi ( läbikäidud etapp). Vastuse ma põhimõtteliselt sain (Kui must on korraliselt hooldatud siis pole sellel mustal see läbisõit eriti märkimisväärne.) Tänud selle eest. PS olen endiselt avatud klubiliikmete autopakkumistele. PPS putitada mulle meeldib, aga mõistuse piires ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.0% - SQL: 70.0%]