Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 2.3 quattro - 1992 - Helen (Vastuseid: 127 | Vaatamisi: 27432)
Geeni
klubiliige



Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: b6q & 90q 20vt & c5 1.9tdi q

postitati 28.09.09 18:45 Tsiteeri


Nüüd oled sa viies omanik autol:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 29.09.09 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Geeni
Nüüd oled sa viies omanik autol:D.


Ei no tere hommikust, jätan inimesi vahele eks:D
Ja kohtvalgustid saime ka korda.Selgus, et juhtmed olid lihtsalt lahti ühendatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 29.09.09 10:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helen

Ja kohtvalgustid saime ka korda.Selgus, et juhtmed olid lihtsalt lahti ühendatud.


Vaata üle ka ega nad põhjusega polnud lahti ühendatud. Vbla mingi lühise pärast juhtmed eemaldatud. Igavene jama, kui hommikul aku tühi on.:D

Edu siis autoga;)

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.09 10:39 Tsiteeri


Edu autoga tegelemisel! :)

Muide vibra maanteel võib tulla ka väsima hakkavatest rooliotstest. Neid on ka lihtne kontrollida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
m0cc
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: W213, 5008

postitati 29.09.09 11:29 Tsiteeri


Väga kena isendi oled saanud. :)
Edu ehitamisel ja muretuid kilomeetreid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 29.09.09 14:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: Helen

Ja kohtvalgustid saime ka korda.Selgus, et juhtmed olid lihtsalt lahti ühendatud.


Vaata üle ka ega nad põhjusega polnud lahti ühendatud. Vbla mingi lühise pärast juhtmed eemaldatud. Igavene jama, kui hommikul aku tühi on.:D

Edu siis autoga!;)

Kivitare


Testriga sai seal asjatatud, tundus kõik OK olema.

Tsitaat:
Muide vibra maanteel võib tulla ka väsima hakkavatest rooliotstest. Neid on ka lihtne kontrollida.


Ka võimalus jah.Peaks üle puurima.Lihtne kontrollida, kui lihtne?:D
Täna ilmnes veel selline asi, et rool kahiseb keeramisel(sõidu ajal, kui ka seismisel).Selline tunne nagu miski käiks kuskile vastu.
Ja tänu Ulmefm-le sain ka tagavararehvi lõpuks soetatud:) Tänud veel korra.

Tsitaat:
Väga kena isendi oled saanud. :)
Edu ehitamisel ja muretuid kilomeetreid.


Tänud, meeldib mullegi;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 30.09.09 09:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helen

Ka võimalus jah.Peaks üle puurima.Lihtne kontrollida, kui lihtne?:D


No kõige lihtsam moodus on tungrauaga ratas maast lahti ja kahe käega loksutada ratast sel moel nagu rool seda keerab. Suure loksu tunneb kohe ära, kui on väike loks, siis tuleb käega katsuda rooliotsa samal ajal ratast liigutades. Ja nii mõlemalt poolt. Kui sul on tõstuki võimalus, siis on lihtsam, sest mõlemad rattad maast lahti ja ei ole vaja tungrauaga kerida.
:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 30.09.09 13:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margus
Tsitaat:
Algselt postitas: Helen

Ka võimalus jah.Peaks üle puurima.Lihtne kontrollida, kui lihtne?:D


No kõige lihtsam moodus on tungrauaga ratas maast lahti ja kahe käega loksutada ratast sel moel nagu rool seda keerab. Suure loksu tunneb kohe ära, kui on väike loks, siis tuleb käega katsuda rooliotsa samal ajal ratast liigutades. Ja nii mõlemalt poolt. Kui sul on tõstuki võimalus, siis on lihtsam, sest mõlemad rattad maast lahti ja ei ole vaja tungrauaga kerida.
:)


Ok aitäh nõuande eest, võimaluse korral vaatab üle.
Audi märgi suutsin ka hankida.Vaatan ja mõtlen veel kas riputan külge ka :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 30.09.09 19:38 Tsiteeri


Kas rooli nö kahisemine tuleb rattaid embkummale poole välja keerates?
Kui nii, et lõppu keerates hakkab sahisema kahtlustaksin mina roolivõimu pumpa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 30.09.09 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: huljes
Kas rooli nö kahisemine tuleb rattaid embkummale poole välja keerates?
Kui nii, et lõppu keerates hakkab sahisema kahtlustaksin mina roolivõimu pumpa.


Mõlemale poole imelikul kombel.Ka lihtsalt pöörates st mitte välja keerates.Kõlab nagu liiv oleks kuskil vahel, usun, et lahtivõtmisel selgub, et ongi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 02.10.09 23:40 Tsiteeri


Ja minu eest sa ta ära napsasidki, oleks ta veel nädala müügis olnud, siis oleks ta minu!!! Aga väga kena pill ja 2.3 ei ole uimane kui ta täitsa korras on - tean omast kogemusest (olen pidanud kahte 2.2 ja nelja 2.3 mootoriga audit, kõik vabalt hingavad-parim oli 90 2.3 100 kw). Ja see mootorihääl!!!:cool: Aga edu ja lõbu (talvel) sulle. Ja ära esiveduseid sis hätta jäta;).


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 04.10.09 11:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnts
Ja minu eest sa ta ära napsasidki, oleks ta veel nädala müügis olnud, siis oleks ta minu!!! Aga väga kena pill ja 2.3 ei ole uimane kui ta täitsa korras on - tean omast kogemusest (olen pidanud kahte 2.2 ja nelja 2.3 mootoriga audit, kõik vabalt hingavad-parim oli 90 2.3 100 kw). Ja see mootorihääl!!!:cool: Aga edu ja lõbu (talvel) sulle. Ja ära esiveduseid sis hätta jäta;).


No vot, kes ees see mees:D
Aga tänud heade soovide eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 06.10.09 22:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helen
Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnts
Ja minu eest sa ta ära napsasidki, oleks ta veel nädala müügis olnud, siis oleks ta minu!!! Aga väga kena pill ja 2.3 ei ole uimane kui ta täitsa korras on - tean omast kogemusest (olen pidanud kahte 2.2 ja nelja 2.3 mootoriga audit, kõik vabalt hingavad-parim oli 90 2.3 100 kw). Ja see mootorihääl!!!:cool: Aga edu ja lõbu (talvel) sulle. Ja ära esiveduseid sis hätta jäta;).


No vot, kes ees see mees:D
Aga tänud heade soovide eest!

Kas sa just mees oled. seda ei usu, aga edu ikkagi. Väga hea on leida meie suht maskuliinsest seltskonnast mõnda neidu!!!!:cool:


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 07.10.09 12:59 Tsiteeri


Rooliotsa kontrollimine b4väga lihtne. Ei pea tungiga tõstma, võtad käega rooliotsast kinni ja teine teeb rooliga väikseid liigutusi kummalegile poole. Lõtkust saaab väga hästi aru.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 08.10.09 05:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnts
Tsitaat:
Algselt postitas: Helen
Tsitaat:
Algselt postitas: Tõnts
Ja minu eest sa ta ära napsasidki, oleks ta veel nädala müügis olnud, siis oleks ta minu!!! Aga väga kena pill ja 2.3 ei ole uimane kui ta täitsa korras on - tean omast kogemusest (olen pidanud kahte 2.2 ja nelja 2.3 mootoriga audit, kõik vabalt hingavad-parim oli 90 2.3 100 kw). Ja see mootorihääl!!!:cool: Aga edu ja lõbu (talvel) sulle. Ja ära esiveduseid sis hätta jäta;).


No vot, kes ees see mees:D
Aga tänud heade soovide eest!

Kas sa just mees oled. seda ei usu, aga edu ikkagi. Väga hea on leida meie suht maskuliinsest seltskonnast mõnda neidu!!!!:cool:


Olgu, kes ees see naine kes taga see mees. Sobib? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 11.10.09 20:38 Tsiteeri


Täna juhtus siis väga "tore" asi.Läksime Türisallu metsa alla ja mere äärde jalutama.Parkisime auto tee äärde ära, olime ära ca tund aega ja tagasi tulles oli tagumine kõrvalistuja aken sisse pekstud.Ära oli võetud käekott, kus olid ainsana kõige väärtuslikuma esmena sees võtmed.Arvatavasti lootsid miskit enamat.Imelik oli see, et see kott oli suht istme all peidus+ mul oli koera tõttu igast katted ja asjad tagaistmel + tume toonklaas, vb tegid niisama õnnemängu, et äkki miskit leidub või oli neil väga igav!Muud asjad olid õnneks alles, ju neil oli kiire, päris käidav koht ju Klooga mnt peale Türisalu panka ja enne Keila-joad, rahvast liigub.Signa hakkas tõenäoliselt undama, kahjuks olin ise sel ajal kaugemal, oleks peale sattunud oleks need kuradid maha löönud kah:P
Aga tänu ühele klubilisele saime kohe endale klaasi ja täna panime paika ka.
Igatahes politseisse sai kohe helistatud, nemad väitsid, et neil aega pole kohale tulla, muidu ootate sündmuspaigal mitu tundi, lendasin siis Rahumäele ja esimese asjana ütlesid mulle, et ei tea kas neil uurijatki on kes minuga tegeleks.Lõpuks leidus.Kahju summaks siis hindasime umb 3000.- kui klaas ja asjad teeninduses paigaldada + pihta pandud kott.
Igatahes kui keegi midagi nägi andku teada.Kindel see, et vastupidiselt mu endisele arvamusele, et no maantee ääres ikka midagi erilist juhtuda ei saa, kui siis kuskil parkimisplatsil või nurga taga, see arvamus muutus kardinaalselt.Thanks for nothing pätid!.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 14.10.09 19:49 Tsiteeri


Nonii, lisaks sellele, et selle tagumise küljeklaasiga sai mässatud, polster lahti katkutud ja klaas vahetatud,( ja liigun ringi üks klaas ilma toonita:D) on mu pisike saanud ka väikese iluravi.
Tänu ühele rehvitöökojale, kuhu ma sattusin kiirkorras rehvi parandama, kuna see oli esimene ettejuhtuv, siis maksid nad mu tagumise juhipoolse tagatiiva värviparanduste kompoti kinni koos vanade kriimude ja täpikestega.Vedas siis mingil määral;)
http://albums.rate.ee/1/c/7/1c7a7733505.jpg
Panebki mõtlema, et mis "teatud iluvigu" klubiline Dan mõtles selle auto puhul.
Imelik on see, et ma näen pidevalt und sellest, et mul on autos sigaretisüütaja(ei suitseta tegelikult) ja käetugi, ehkki pole mul kumbagi:D
Käetoe asja uurisin ka. Too autopoodides müüdav hiina kräpp jättis külmaks ja ajas veel küünarnuki tujugi pahaks, parem ilma, kui mõttetu julla hankida.Peab ikka selle padja versiooni kasutusele võtma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
karly
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.08
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.09 21:01 Tsiteeri


Tervitused ka minu poolt :D
Keha ja ilus b4, hoia teda :)
Muretut liikumist :)
Karly.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
huux
huviline

Avatar


Registreerunud 23.11.06
Asukoht: põltsamaa/tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 TQ

postitati 14.10.09 21:12 Tsiteeri


Tore ka naishingi siin kohata! Edu sle!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
m0cc
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.07
Kasutaja on eemal

Auto: W213, 5008

postitati 14.10.09 23:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Too autopoodides müüdav hiina kräpp jättis külmaks ja ajas veel küünarnuki tujugi pahaks, parem ilma, kui mõttetu julla hankida.Peab ikka selle padja versiooni kasutusele võtma.


Talvel on väga asjalik asi jope. Keerad kokku kuidagi ja istmete vahele. Testitud versioon ja töötab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 15.10.09 06:58 Tsiteeri


Tore, et üks B4-ke naisterahva käes juures :cool: ;)
Ilus. Muretuid kilomeetreid Teile :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 15.10.09 08:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helen
Täna juhtus siis väga "tore" asi.Läksime Türisallu metsa alla ja mere äärde jalutama.Parkisime auto tee äärde ära, olime ära ca tund aega ja tagasi tulles oli tagumine kõrvalistuja aken sisse pekstud.Ära oli võetud käekott, kus olid ainsana kõige väärtuslikuma esmena sees võtmed.Arvatavasti lootsid miskit enamat.Imelik oli see, et see kott oli suht istme all peidus+ mul oli koera tõttu igast katted ja asjad tagaistmel + tume toonklaas, vb tegid niisama õnnemängu, et äkki miskit leidub või oli neil väga igav!Muud asjad olid õnneks alles, ju neil oli kiire, päris käidav koht ju Klooga mnt peale Türisalu panka ja enne Keila-joad, rahvast liigub.Signa hakkas tõenäoliselt undama, kahjuks olin ise sel ajal kaugemal, oleks peale sattunud oleks need kuradid maha löönud kah:P
Aga tänu ühele klubilisele saime kohe endale klaasi ja täna panime paika ka.
Igatahes politseisse sai kohe helistatud, nemad väitsid, et neil aega pole kohale tulla, muidu ootate sündmuspaigal mitu tundi, lendasin siis Rahumäele ja esimese asjana ütlesid mulle, et ei tea kas neil uurijatki on kes minuga tegeleks.Lõpuks leidus.Kahju summaks siis hindasime umb 3000.- kui klaas ja asjad teeninduses paigaldada + pihta pandud kott.
Igatahes kui keegi midagi nägi andku teada.Kindel see, et vastupidiselt mu endisele arvamusele, et no maantee ääres ikka midagi erilist juhtuda ei saa, kui siis kuskil parkimisplatsil või nurga taga, see arvamus muutus kardinaalselt.Thanks for nothing pätid!.



Hiljuti ühel mu sõbral seal kandis sama juhtum oli.......et seal, siis keegi hakanud alaliselt tegutsema.


tark ei torma
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 15.10.09 14:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Ull
Hiljuti ühel mu sõbral seal kandis sama juhtum oli.......et seal, siis keegi hakanud alaliselt tegutsema.


Tundub nii, kuna eile sain veel ühest juhtumist teada, kus samas kandis taoline juhtum aset leidis paar nädalat tagasi.Peaks need pätid vahele võtma kuidagi:mad:

Aga teistele tänud heade soovide eest, loodame, et kilomeetreid kulgevad muretult ja me saame hästi läbi:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 20.10.09 13:40 Tsiteeri


Täna käisin ÜV-l kuna novembris lõppeb.Tulemus selline, et läbi ei saanud.Heitgaasid päris kõvasti üle normi, lambda näit samuti.Ehk siis saab mootor kuskilt lisaõhku, sest sumbutiga nad trikitasid ka päris pikalt ja see ei aidanud.Pakuti, et mõni voolik või lõdvik mootoriruumis läbi.Sellest siis ka kuidagi kahtlaselt suur kütusekulu.
Lisaks veel ABS tuli ei sütti.Reeglina peaks süttima auto süüte sisse keeramisel ja siis ära kustuma aga ei midagi.Versioon oli selline, et kas kuskilt lahti ühendatud või mõni pirn lihtsalt läbi.
Pisem probleem on see, et tagumised, alumised õõtshoova puksid vajavad vahetust.
Nii, et probleeme küll.Õnneks läksin varem ja kuu aega on vigade likvideerimiseks aega.Homseks on kinni diagnostika nii, et eks selgub milles võib heitgaaside viga olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 20.10.09 14:10 Tsiteeri


Heitgaaside ja suure kütusekulu viga võib lambda andurist tulla näiteks. Eks homme diagnostikas saad teada.

Kas ABS üldse töötab? Võibolla on keegi mõne vea parandamise asemel ajul pistiku küljest lahti ühendanud ja siis ka pirni välja võtnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 68.6% - SQL: 31.4%]