Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 2.3 quattro - 1992 - Helen (Vastuseid: 127 | Vaatamisi: 27429)
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 22.09.09 19:37 Tsiteeri
Audi 80 B4 2.3 quattro - 1992 - Helen



Olen siin foorumis mõnda aega juba ringi seigelnud, kuid nüüd lõpuks oma päris(esimene) auto olemas.Sai soetatud siis klubiliikmelt ja pole mul veel nädalatki käes jõudnud olla.Autost siis ka pisut.
Audi 80 B4 2.3 r5 98kw 1992.aastast.Must metallik, manuaal, sedaan, sportrool, roolivõim, elektriline katuseluuk, 2x istmesoojendus, el. soojendusega peeglid, taga toonklaas, valuveljed 15", kesklukk ja signa ka peal:)
Muusikat kahjuks kohe kuulata ei saanud, kuna makki polnud, sai kiiremas korras soetatud Panasonicu makk
Esikettad olid samuti kõverad ning esiklaasis ämblik.Iluvigu leidub samuti-auto sai täitsa puhtaks pestud, siis tulid nad kõik välja.
Tagavararehvi oleks ka vaja igaks juhuks kiiremas korra(kellegil pakkuda on siis andke ainult teada)
Stange on ühest nurgast pisut loksuv, sellega tuleb ka miskit ette võtta.
Nädalavahetusel saigi vahetatud esimesed kettad, klotsid, käigukastiõli, mootoriõli(pool sünt Mannoli Classic 10w40) ja õlifilter.Au ja kiitus sellele inimesele, kes selle õlifiltri sinna alla keeras, sest see oli kohe väga tugevalt sinna kinni pandud.Homme saab uue esiklaasi.Üsna kohe-varsti ka saab rihm vahetatud.
Kui rohkem raha siis ehk plaanis ka S2 stange modifitseerida, iluvõre tundub ka hetkel kuidagi lahtine või loksuv ja ilma audi märgita tundub tühi-minu kiiks võib-olla(või pole ma veel ära harjunud).
Pühapäeval sai auto nii seest, kui väljast täiesti puhtaks tehtud, tekkis tunne, et oli nii puhas viimati aastal 1992:D Aga siis leidis koer, et on õige aeg tahaistmele liivasena ronida ja nüüd tagumisel istmel liivahunnik, mille ma peagi üritan ikvideerida.
Aga ma olen väga rahul.
Lähiajal tulevad ka pildid üles, kui on OK ilmad.

Edit: pildid


http://i1002.photobucket.com/albums/af147/Dohitika/IMG_9280.jpg
http://i1002.photobucket.com/albums/af147/Dohitika/IMG_9304.jpg
http://i1002.photobucket.com/albums/af147/Dohitika/IMG_9320.jpg
http://i1002.photobucket.com/albums/af147/Dohitika/IMG_9276.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Geeni
klubiliige



Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: b6q & 90q 20vt & c5 1.9tdi q

postitati 23.09.09 18:40 Tsiteeri


Selle õlifiltri keeramise võtan enda peale.:D Muidu auto oli minu käsutuses 1,5 aastat ,sellest pool aastat seisis.
Ülevaatusel käis see aasta juunis nii ,et probleeme ei tohiks tekkida.
Muidu edu autoga!!!!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 23.09.09 18:47 Tsiteeri


Respect kui plika teab, mis on "s2 stange" :)

Muidu suht lollikindel auto, kui regulaarselt hooldad. Mootor nats uimane on aga kuhu siin ikka kiiret on. Nelikvedu ka abiks kui see aasta lund peaks tulema.
Mul oli kunagi samasugune, äkki saad ideesid :)


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kuno666
huviline

Avatar


Registreerunud 15.07.06
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2xV8 & 1x 2,2 20v.

postitati 24.09.09 08:29 Tsiteeri


Seda autot käisime viljandist toomas ju.;) Nagu ma juba seal ütlesin siis, s2 esistange, korralik võre, s-i rool ja suurem velg, siis oleks asi juba päris hea. Igatahes edu autoga, talvel saab lõbus olema. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ulmefm
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8Q

postitati 24.09.09 14:35 Tsiteeri


Väga ilus B4, jõudu ja jaksu selle viisakana hoidmisel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 24.09.09 15:00 Tsiteeri


S-i välimuse puhul ei piisa ainult S2-e esistangest. Kui juba tegema hakata, siis võiks panna ikka kogu ringi: S2 esistange (coupe V6, Cabrio, Competition), S2 tagumise stange (S2 Avant/Sedaan, Competition) ja S2 karbilaiendid(S2 Avant/Sedaan, Competition)
S2 esistanget tehti ka replicana, klubis peaks sellekohta teema olema. MInuteada ICE endine B4 sai kõik mainitud vidinad endale kenasti külge.

Must B4 sedaan on muidu iseenesest väga kena masin, Eriti S2 rõivais ;)

Väike näide, kuidas 1.9TDi sai endale S2 rõivad:
(kes ei usu, et tegu sama autoga, siis vaadake B pilari läheduses olevat mõlki katuses)
http://img142.imageshack.us/img142/4235/projectsooty1337365rs8.jpg


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 24.09.09 15:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Respect kui plika teab, mis on "s2 stange" :)

Muidu suht lollikindel auto, kui regulaarselt hooldad. Mootor nats uimane on aga kuhu siin ikka kiiret on. Nelikvedu ka abiks kui see aasta lund peaks tulema.
Mul oli kunagi samasugune, äkki saad ideesid :)


Ehk asi selles, et esimene auto ja siiamaani õppeautodega ja väikeste mootoritega saadud sõita aga mulle see mootor hetkel veel vähemalt uimane ei tundu:)
Esmaspäeval Pärnust Tallinna sõites sain jälile ühele kummalisele asjale.Nimelt rool vibreeris just 90-100km/h vahel sõites, kuskil 95km/h ühesõnaga, sõitsin alla või üle selle kiiruse siis vibratsioon kadus.Otsisin nüüd põhjust, et kettad olla ei saa, pidurdamisel pole enam mingit probleemi-kettad täitsa sirged ja tutikad.Foorumis tuhlates leidsin versiooni, kus samad sümptomid ja põhjus selles, et pooltelg oli saanud mingi paugu ning viskas keskkohta 2mm vahe.
Oskab keegi midagi veel selle kohta nõu anda?
PS! Lisaks kohtavalgustid mul ei tööta, nupud ka ära võetud.Kas võib mingi kaitse läbi olla või keegi spetsiaalselt need maha võtnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 24.09.09 16:05 Tsiteeri


Auto on igati sile ja ilus. Pildi peal vähemalt :D
Aga zoigil on õigus- ära piirdu ainult S2 esispoileriga, lase täis ring siis juba peale. On ilusam.
Ei ole see 2.3 moto nii uimane miski, Audi 90 liikus küll väga nobedalt selle mootoriga (100kw ja kerge kere, oli täitsa vahva :P ).

Hoia ja hoolitse oma kullakese eest siis :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geeni
klubiliige



Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: b6q & 90q 20vt & c5 1.9tdi q

postitati 24.09.09 16:10 Tsiteeri


Selle isendil on mootor vahetatud,mootor pärineb 90 coupe pealt.Peaks olema 100 kw aga noh mis vahet seal on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tehnix
huviline



Registreerunud 12.05.07
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 85kw 1992

postitati 24.09.09 17:29 Tsiteeri


Mul on B4 tagavararehv täitsa olemas pleki peal :)
Enda oma seisab ikka, kuna juhtus väike avarii augustis, aga teatud väiksemad asjad müün juba maha :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 24.09.09 17:56 Tsiteeri


Iluvõrel on tõenäoliselt tihend puudu mis teda seal veidi fikseerima peaks. Kunagi sai see sinna ette ilma pandud kuna tihendit ei saanud võrega kaasa. Muidugi pole ma päris kindel kas tegemist sama võrega kuna olen seda autot hiljem ka originaal võrega näinud. Aga kui "tühi" tundub siis annab sinna kindlasti ka rõngad külge panna ju.
See jutt, et viimati oli ta nii puhas aastal 1992 paika ei pea. :P Minu käes olles sai see auto isegi liiga tihti svammi ja tolmuimejat tunda. :D
Tegemist siis minu esimese liikuriga ja mina ka esimene omanik eestis. :)
Imelik on see, et selle ajaga ei ole keegi viitsinud või suutnud teatud iluvigu eemaldada.

Edu tegemistes! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 24.09.09 18:27 Tsiteeri


Essi lisad on muidugi tored aga kui nüüd esipamprist vorm tehti, siis tagumine ikka suht raskesti hangitav. Ja info mõttes- mu masinal olid RS2 originaal küljekarbid. S2 sedaani pole õnnestunud näha, et kas seal ka karbikatted on. ETKA´t ei viitsi ka hetkel torkida.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 24.09.09 19:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Essi lisad on muidugi tored aga kui nüüd esipamprist vorm tehti, siis tagumine ikka suht raskesti hangitav. Ja info mõttes- mu masinal olid RS2 originaal küljekarbid. S2 sedaani pole õnnestunud näha, et kas seal ka karbikatted on. ETKA´t ei viitsi ka hetkel torkida.
S2 Sedaani ja Avanti karbikatted peaks olema samad. Pole sellise pilguga kunagi ühegi S2 Avanti ümber vaadanud, kuid meelde on jäänud, et need on kindlasti olemas.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 24.09.09 20:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Dan
Iluvõrel on tõenäoliselt tihend puudu mis teda seal veidi fikseerima peaks. Kunagi sai see sinna ette ilma pandud kuna tihendit ei saanud võrega kaasa. Muidugi pole ma päris kindel kas tegemist sama võrega kuna olen seda autot hiljem ka originaal võrega näinud. Aga kui "tühi" tundub siis annab sinna kindlasti ka rõngad külge panna ju.
See jutt, et viimati oli ta nii puhas aastal 1992 paika ei pea. :P Minu käes olles sai see auto isegi liiga tihti svammi ja tolmuimejat tunda. :D
Tegemist siis minu esimese liikuriga ja mina ka esimene omanik eestis. :)
Imelik on see, et selle ajaga ei ole keegi viitsinud või suutnud teatud iluvigu eemaldada.

Edu tegemistes! :)


Olen mõelnud originaalvõrele ka aga samas ei tea, mõtlen veel.
Võtan siis puhtuse osas sõnad tagasi, olen isegi selle nädala jooksul suutnud teda kaks korda tolmuimejaga puhtaks vuukida ja väljast korra.
Igati tore kohata auto endiseid omanike ja veel esimest omaniku(auto arvatavasti Saksast pärit?)
Nende iluvigade kohapealt olen ma plaani paika pannud, et kui aega ja võimalust siis need lähevad eemaldamisele.Vasakul pool on tagumise rattakoopa peal rooste täpikesi.Parema esitule kohal kapotil ka kivitäkked.Vaatab, mis nendega saab.Eelkõige, et tehniliselt korras siis saab täiustama hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 24.09.09 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:

S2 Sedaani ja Avanti karbikatted peaks olema samad


Krt muidugi, ise ei suutnud nii palju korraga mõelda, et need ju sama kerega pmst. Aga siis ma kardan, et on täiesti kattetud :) Maku kommenteerib ehk?


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 25.09.09 06:40 Tsiteeri


Mulle ka Kamei võre ilma igasuguste märkideta ei meeldi. Oma endise auto puhul lisasin ka märgi. Hiljem panin veel juurde ka Kamei märgi (ICE oli selles süüdi).


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 25.09.09 07:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Tsitaat:

S2 Sedaani ja Avanti karbikatted peaks olema samad


Krt muidugi, ise ei suutnud nii palju korraga mõelda, et need ju sama kerega pmst. Aga siis ma kardan, et on täiesti kattetud :) Maku kommenteerib ehk?
ETKAst vaadates jäid silma võimalikud tootekoodid:
Side Member Trim, 8A0 853 855(vasak) ja 8A0 853 856(parem), mudeliks märgitud S2.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 25.09.09 08:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helen


Olen mõelnud originaalvõrele ka aga samas ei tea, mõtlen veel.
Võtan siis puhtuse osas sõnad tagasi, olen isegi selle nädala jooksul suutnud teda kaks korda tolmuimejaga puhtaks vuukida ja väljast korra.
Igati tore kohata auto endiseid omanike ja veel esimest omaniku(auto arvatavasti Saksast pärit?)
Nende iluvigade kohapealt olen ma plaani paika pannud, et kui aega ja võimalust siis need lähevad eemaldamisele.Vasakul pool on tagumise rattakoopa peal rooste täpikesi.Parema esitule kohal kapotil ka kivitäkked.Vaatab, mis nendega saab.Eelkõige, et tehniliselt korras siis saab täiustama hakata.


Minu eelmisel oli ka Kamei võre, kuhu samuti märgi paigaldasin.
Mina ostsin antud auto Leedust treileri pealt aga sinna tuli ta mõned päevad varem Saksast. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
liivi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 30.11.02
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: C8 3.0d/h

postitati 25.09.09 14:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helen
Esmaspäeval Pärnust Tallinna sõites sain jälile ühele kummalisele asjale.Nimelt rool vibreeris just 90-100km/h vahel sõites, kuskil 95km/h ühesõnaga, sõitsin alla või üle selle kiiruse siis vibratsioon kadus.Otsisin nüüd põhjust, et kettad olla ei saa, pidurdamisel pole enam mingit probleemi-kettad täitsa sirged ja tutikad.Foorumis tuhlates leidsin versiooni, kus samad sümptomid ja põhjus selles, et pooltelg oli saanud mingi paugu ning viskas keskkohta 2mm vahe.
Oskab keegi midagi veel selle kohta nõu anda?


Kas äkki mõne(de)l veljel(velgedel) pole äkki jalutama läinud tasakaalustavad tinavidinad? See võiks ju ka nagu iseenesest sellist vibra põhjustada. Meenub nagu enda autolgi sarnane anomaalia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 25.09.09 15:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: liivi
Tsitaat:
Algselt postitas: Helen
Esmaspäeval Pärnust Tallinna sõites sain jälile ühele kummalisele asjale.Nimelt rool vibreeris just 90-100km/h vahel sõites, kuskil 95km/h ühesõnaga, sõitsin alla või üle selle kiiruse siis vibratsioon kadus.Otsisin nüüd põhjust, et kettad olla ei saa, pidurdamisel pole enam mingit probleemi-kettad täitsa sirged ja tutikad.Foorumis tuhlates leidsin versiooni, kus samad sümptomid ja põhjus selles, et pooltelg oli saanud mingi paugu ning viskas keskkohta 2mm vahe.
Oskab keegi midagi veel selle kohta nõu anda?


Kas äkki mõne(de)l veljel(velgedel) pole äkki jalutama läinud tasakaalustavad tinavidinad? See võiks ju ka nagu iseenesest sellist vibra põhjustada. Meenub nagu enda autolgi sarnane anomaalia.


Kes seda teab.Täiesti võimalik.Aga välistades igasugu väiksemaid asju lasin täna rehvid ära balanseerida, õhtul sõidan minema, siis näis, kas oli tolku sellest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 27.09.09 09:54 Tsiteeri


Reedel lasin rehvid ära tasakaalustada.Tundus, et see vahemik, kus ta väriseb on kuidagi lühemaks veel jäänud ja pisut vähemaks jäi ka, kuid püsivalt miskise 96-98km/h sõites on siiski häiriv vibra sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 27.09.09 12:11 Tsiteeri


Pakun, et rehvid on kõverad. Annabki tunda maanteekiirusel.

Edu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
BlueSky
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.08
Asukoht: Tallinna lähedal
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.09 09:59 Tsiteeri


No näed kui tore, mul ka 2.3 q :P
Siin eespool mõned on maininud, et natuke uimane - tahaks omaltpoolt lisada, et ei ole ta midagi. Kui vajutada, siis läheb küll;)

Jõudu autoga!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Spyder
huviline



Registreerunud 12.11.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 28.09.09 11:33 Tsiteeri


Olin selle auto teine omanik eestis.
Ostsin selle klubiliikme Dan käest.
Ning müüsin viljandi.
Saigi siin mõeldud, et huvitav mis on sellest autost saanud.
Nagu näha pole enam esimeste klaaside toonkilet.
Aga muidu oli väga hea minekuga auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Rõngad südames

postitati 28.09.09 18:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Spyder
Olin selle auto teine omanik eestis.
Ostsin selle klubiliikme Dan käest.
Ning müüsin viljandi.
Saigi siin mõeldud, et huvitav mis on sellest autost saanud.
Nagu näha pole enam esimeste klaaside toonkilet.
Aga muidu oli väga hea minekuga auto.


Seega mina siis neljas omanik sellel autol.Ja nagu näha siis kõik omanikud klubiliikmed:P
Hea minekuga on ta küll ja vägagi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 71.9% - SQL: 28.1%]