Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi 90 2.3 - 1988 - ZGR (Vastuseid: 36 | Vaatamisi: 10808)
ZGR
huviline



Registreerunud 07.05.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 30.08.09 19:31 Tsiteeri
Audi 90 2.3 - 1988 - ZGR



Tére.
Nonii, fännide järjepidaval nõudmisel räägin ka mina natuke oma masinast:D. Kuna ei räägi kuigi palju ja mitte huvitavalt, siis püüan kogu selle memuaari käigus ka mõned pildid lisada. Auto soetasin 2007.a maikuus. Lisadest: kesklukk, vändaga katuseluuk, el.soojendusega peeglid. Hiljem isepantud el. aknad & 2way FM signa. Algul vaatasin küll rohkem VW VR6 maailma aga muutsin meelt. Kuna siis olin alles koolipoiss, siis rahaga priisata polnud. Tuli vähese raha eest igasugu rontide seast valida parim:). Asjaolude sunnil ja kokkusattumusel, täesti ettearvamatult sattusingi siis oma "rondi" otsa. See masin võitis minupoolse poolehoiu just oma ameerika turule minekukus sobitatud väikeste nrite, ning natuke teistsuguse välimuse pärast. Nii ta vist on, kuna erinevatelt kleebistelt on leida kirju "for CANADA/AUSTRALIA". Seal on lisaks välja toodud igasugu normid, et palju seal on lubatud autot koormata jne. Auto oli toodud Eestisse Sveitsist ka umbes vist 2a enne kui mina siin 3ndaks omanikuks sain. Sveitslaste allkirja saab lugeda Remuse lõpupüti, madaldusvedrude, (kollased, -mm ei oska valetada)ja spoilerringi näol. Aga mitte sellest tahtsin ma rääkida.
Auto seisukord soetamisel polnud kuigi kiita. Tahtis saada iluravi ja kahjuks põdes samuti peaaegu iga 2.3-sele iseloomulikku haigust- no ei käi mootor nagu vaja:(. Sai siis proovitud igasugu koduste vahenditega vigu otsida, lootusetu. Siis veel ju ei teadnud misasi see Ke-Jetronic on ja et seda kodus kruvikeerajaga timmida ei saa:). Mootoriasi käis ülejõu. Hiljem sain asja lahendatud, aga sellest natuke hiljem. Kõik muu aga mis käib arvatavasti enamuse 2.3de "kohustuslike vigade kõrvadamise" nimekirja- sain tehtud. Nende tegemiste alla loeks: kellade korrastamine, õhulekete kõrvaldamine, tagumised pidurid, pidurid ja pidurid jne.;) Olen ikka teiste kasutajate teemasid ka vaatanud, kuidas siia tuuakse välja igasuguste autokallal tehtavate tööde nimekiri+varuosad. Mina kahjuks/õnneks seda ei tee. Esiteks pole enam meeles, teiseks on niipalju asju tehtud ja vahetatud, et see nimekiri oleks väga pikk ning tüütu minu ja ka Teie jaox. See et tehtud on palju, ütleks juba näiteks see et olen selle auto omamise aja jooksul (2+a) olen auto remondi ja hoolduse ja välimiuse peale peale pannud kõvasti kümneid tuhandeid. (ei mõtle selle all bens, kindl jne). Japs, asi läheb igavaks. Panen mõned pildid ja räägin edasi.

http://i041.radikal.ru/0909/92/98a332685231.jpg


http://i077.radikal.ru/0908/0e/0a45a1b3674b.jpg

http://i069.radikal.ru/0908/58/6e51738507f5.jpg

http://i081.radikal.ru/0908/53/37b4da768439.jpg

http://s53.radikal.ru/i141/0908/f7/06e365a37bfd.jpg
Kuna autot korralikult käima ikka ei saanud siis olin lootust kaotamast, et sellest ikka asja ei saa, et mootor vigane või mõni muu jama.:mad: Tahtsin isegi auto müüki panna, aga siit foorumist leidsin abi. Eriline tänu siinkohal kasutaja QUATTRO le. Tema aitaski mind. Pani paika küttesegu ja korrigeeris süüded, nokitses jagaja-, juhtmete-,küünalde kallal ja peaaegu, et korras ta oligi. Ainus soovitus oli veel bens.pump ära vahetada, kuna surved polnud enam mis nad peaksid olema. Sai seegi hiljem vahetatud. Küll oli suu kõrvuni kui auto hakkas juba adekvaatselt edasi astuma!
Eriliselt tüütuks muutus võtmest uste avamine/sulgemine. Hakkasin mõtlema millist signalisatsiooni ma autole paneks. Sai siis otsus tehtud 2 Way signa poolt. Kuna vend asja jagas siis üks laupäeva õhtu, enne sauna läkski juba mul auto puldist käima, ise samalajal toas olles:D Oi seda rõõmu.
Kuna ise elan Võrumaa metsas ja tol momendil töötasin pealinnas, siis sõitmist oli palju. Iga mõne nädala tagan käisin maal. Siin seal kolin- hakkas veermik endast märku andma. Ja palju muudki. Sai siis jälle siit foorumist uuritud, et kuhu võiks auto remonti viia. Ja veereski auto Kostiverre Arupo OÜ meeste kätte tegemisse. Minu autot tegi järjekordselt kasutaja QUATTRO. Vahetati kõik puksid veermikus, veovõlli ots, sarniirid jne. Tehti ära ja kõrvaldati kõik vead, mis leiti, tänud! Ühel järjekordsel talvisel sõidul marsruudil: kodu-pealinn, otsustas üks metskits minu auto esiots natuke üle keskmise deformeerida. Õnneks polnud vigastused nii suured, et edasi peaksin nööri otsas veerema. Katki olid tuled,stande,kapott kortsus, võre puruks jne. Kuna kevadel oli plaanis minna Vene Föderatsiooni külastama, siis lõplikult ja viimseni autot sirgeks tegema ei soostunud. Vahetasin igaks juhux terve amordi ringi, et masin pikal teekonnal stabiilsem oleks. Oleksin teadnud et seal enne Moskvat ja pärast seda selline p....s tee on poleks seda teinud. Saksast tellisin uued Hella pika tule klaasid ja paigaldasin ka 6000K xenonid, et neid vene teede auke oleks öösel vähe paremini näha, kuna pikk sõit ootas ees. Sõit kujunes siis ala 2500km ots. 10päeva kohapeal ja siis samapaju tagasi. Pmt sõitsin 2nädalaga maha 5500km. Millest umbes 500km tuli sõita 20-40km/h ,kuna teed nii katki et:mad:. See reis läks mulle maksma jällegi ühe korraliku veermiku remondi. Resonaatori oli põrutustest niivõrd alla vajunud, et lohises mööda teed, sädemed mõlemile poole laiali;). Tagumised uued amordid jooksid õlist tühjaks, mõni velg läks maantel olevast löökaugust nii kõveraks, et ühtlasel sõidul ala 80km/h jalg gaasipedaali pealt tahtis vibades alati maha libiseda:(. Enne Moskvasse jõudmist oli tee aga nii sile et kiirusel 170 polnud tunda ühtki vibratsiooni:P p.s illustratsioon xenonist:
http://i036.radikal.ru/0908/09/2d96755a238b.jpg
Sõidust pärapõrgus, kuskil pea keskvenemaal:

http://s53.radikal.ru/i139/0908/26/cf9bae300943.jpg

http://s56.radikal.ru/i153/0908/b2/8404e2356a79.jpg
Ok. Jõudes ise tervelt tagasi armsasse Vabariiki ja teades et 1,5 kuu pärast peab minema riiki teenima, otsustasin auto enne seda võimalikult korda teha. Alla läksid siis järjekordselt uued amordid, vahetatud said puksid, ostetud jälle samasugune jooks velgi. Orikas reso sai alt visatud ja Laki Autost väike sportreso alla pandud. Linnavahel pole isegu hullu, küll aga maanteel tuleb maki pealt volüümi juurde keerata. Nüüd, kui tehniline pool oli jälle rahuldavas korras, tuli minna välimuse kallale. Said siis küljest ära võetud stanged, kuna nad vajasid fiibriga lappamist ning värvimist. Soov oli ka ära kaotada see spoiler tagaluugilt. Selleks oli aga vaja kinni keevitada seal asetsevad 5 auku mis samuti said tehtud. Otsida tuli ka uus kapott, kuna vana ei oleks mõtetu taastada. Kapott leitud ja läkski kõik värvimisse. Mõned pildid sellest ajast:

http://s45.radikal.ru/i109/0908/61/1ea4a18d7204.jpg

http://i007.radikal.ru/0908/b2/8037f35a9561.jpg
kui välimust sai natuke parandatud, tuli veel lolluse tipuks enne sõtta minekut autole põhjavalgustus panna. Asjaga rahule ei jäänud. Pilt:

http://s59.radikal.ru/i164/0908/af/451b32d728af.jpg
Edasi oli nii et tegin autoga ühe pikema tripi veel Eestimaa pinnal ja lükkasin auto siis 2,5 kuuks garaazi. 2,5 kuud siis, kuni ma 1.korda linnaloale sain. Nüüd sõitis auto ainult nv-stel, sedagi , kui hr leitnant hea ja eeskujuliku käitumise eest õppustel linnaloale lasi. Kuna talvel läheb vara hämaraks, siis hakkasid häirima tavalised (kollakad) kabriidid ja muud sellised:P. Saigi pisut foorumis teemasid vaadatud ja jäidki silma kasutaja jyrisoo poolt pakutavad led lahendused. Saigi tellitud neid igale poole, kuhu nad sobisid. Endale-meeldib. ÜV onudele-ei meeldinud. Politsei-pole veel olnud mahti küsida, aga ma väga ei kiirustaks ka sellega. Mõni natuke kõvasti halvem pilt ka siis:

http://s48.radikal.ru/i119/0908/00/e58f5c80e3a6.jpg

http://i027.radikal.ru/0908/4d/f22193d67a54.jpg
Vähese sõitmise ajal teenistuse jooksul jäävad jälle peale tagumised pidurid. Sai siis JÄLLE ostetud rem. kompletid ja asi tobens. Ning järjekordselt tahab tegemist saada veermik. Stanged on talvisest koorikuga lume lükkmisest hakkanud jälle kooruma. Uute suverehvidega on auto veelgi madalamaks jäänud, et sõites külateel jookseb põhi koguaeg vastu maad:(.Ja nii see käibki. Lõputu ring. Aga kuna on saunapäev ja väsimus hakkab peale tulema, siis enam nagu ei viitsikski midagi rääkida. Eelnevalt olen mõne koguse materjali välja lajatand. Sellest peaks esialgu piisama. Eks näis, kes kiidab, laidab, naerab, nutab!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 30.08.09 20:03 Tsiteeri


Tõesti väga kena 90 aga mina oleksin Sinu asemel selle esimestel piltidel oleva tagumise antika alles jätnud. Sobib väga hästi autoga kokku. See teine korrus, mis sinna juurde oli tekkinud, see oli jah liiast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 30.08.09 20:28 Tsiteeri


Mulle meeldib ka tagant, justnimelt selle madala antikaga. Esiots on imelik selle kitsa numbriga, kuna stangel kinnitusriba pikale numbrile. Aga tagant on küll kolekena:)
Edu edaspidiseks selle autoga ja säilita ikka ennekõike originaali.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ZGR
huviline



Registreerunud 07.05.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 30.08.09 21:02 Tsiteeri


Spoiler või antitiib või maitea... Ühesõnaga ma võtisn ikka ära selle TEISE astme, mis oli keegi eelmine omanik pannud. Selle tehase oma on ikka alles ja jääbki. See ülemine oli porr, kui keegi tahab siis võin ära müüa:D. Aga tegelikult on garaazis riiulil üks kunagi eBay´st tellitud 2 realine alumiinium antikas. Mõtlesin, et panen tolle aga pärast värvimist hakkas jube hale luugi sisse auke teha jälle. Niiet ka tollega pole enam mul midagi teha:P. Et siis enam arusaamutusi ei tekiks, siis pilt milline tagant momendil on ja lähiajal vast jääb kah :cool:
http://s43.radikal.ru/i099/0908/59/c01ead8c82b9.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jk.
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1990 Audi 80 B3 66kW

postitati 30.08.09 23:34 Tsiteeri


Tükk aega mõtlesin, millal selle auto teemat lugeda saan.

Auto on kena ja toredalt eriline, võiksid ainult hetkeseisust rohkem pilte lisada. Samuti sooviks mõni kord kõrvuti ajada, võrrelda ja pilti teha :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 31.08.09 07:47 Tsiteeri


Väga kena auto ka minuarust. Jäi nagu kahesilma vahele kas auto on 10V või 20V ja Quattro või mitte ? Linnapildis kindlasti pilgupüüdja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tryku
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.09 07:58 Tsiteeri


Tõenäoliselt 10V, liistud oleks 20V-l minu arust teised ning sellised probleemid on pigem omased mehaanilisele pritsele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tvk
huviline

Avatar


Registreerunud 04.02.09
Kasutaja on eemal

Auto: e34 e32 e30 e12 e21 e39 LegacyBG, C5 Allroad, jumpy

postitati 31.08.09 09:10 Tsiteeri


Kelle toodang see esistange on?


Autoremont,Väiksemad keevitustööd. 58344541.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ZGR
huviline



Registreerunud 07.05.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 31.08.09 11:30 Tsiteeri


Jah 10V esimähkija. Esistange on arvatavasti made in Sveitsi garaages. Sealt ta juba selline tuli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Memphisc
huviline



Registreerunud 21.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.08.09 17:43 Tsiteeri


ZGR, nagu varemgi maininud olen et tegu minu lemmiku 90'ga.
:)


We're drifting slow through the snow on 5th Avenue..
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 08.09.09 19:03 Tsiteeri


Oman enda isendil sama velge;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 08.09.09 22:07 Tsiteeri


Minuarust ka väga kena isend, tagumine ots on lihtsalt super.

Aga kui auto on esiveoline, siis kuidas seal "quattro" sisu on, tagumine iste ka selline nagu esimesed?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 08.09.09 22:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pierre
Minuarust ka väga kena isend, tagumine ots on lihtsalt super.

Aga kui auto on esiveoline, siis kuidas seal "quattro" sisu on, tagumine iste ka selline nagu esimesed?


Istmed on alati ju võimalik teise pealt ümber tõsta;) Ju nii ongi tehtud.
Kunagi isegi näinud seda, oli vist mütside jagamisel Tartus.

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 09.09.09 13:03 Tsiteeri


Tagumine pamper on päris istuv sinna;) Tuled on veidi harjumatud. Nagu näen, on sul liistud ära võetud:P?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ZGR
huviline



Registreerunud 07.05.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 09.09.09 18:22 Tsiteeri


Jah, sisu on ringi tõstetud quattro pealt. Aga seda juba enne, kui mina selle auto omanikuks sain.

Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Tagumine pamper on päris istuv sinna;) Tuled on veidi harjumatud. Nagu näen, on sul liistud ära võetud:P?

Liistud? Kui sa mõtled stangel olevaid liiste, siis jah. Aga stangedega on muudki tehtud, et originaalist erineda:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 09.09.09 19:23 Tsiteeri


Pidasin silmas rohkem uste liiste, mis all ääre küljes:P Mul omal puudu ning otsin korralikke liiste koos tüüblitega;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ZGR
huviline



Registreerunud 07.05.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 09.09.09 19:47 Tsiteeri


Need uksealused liistud samuti juba enne mind ära kakutud. S.t. enne kui auto soetasin :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
arturASE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 2009a. A6 allroad + VW Tiguan 4motion

postitati 09.09.09 20:27 Tsiteeri


Väga kena masin ikka ja linnapildis rebib pilku küll:cool:

Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 09.09.09 20:34 Tsiteeri


Ütleme siis nii, et väga hea toorik ühe tõsiselt ilusa B3 tegemiseks.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 09.09.09 20:48 Tsiteeri


Tapa see põhjavalgus ära siis on üliköva Audi:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ZGR
huviline



Registreerunud 07.05.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 10.09.09 09:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Tapa see põhjavalgus ära siis on üliköva Audi:P


Tappa pole vaja - piisab nupuvajutusest;) Ja ega ta 24/7 ei põle. Pmt kui mõelda siis ei kasuta ma seda kuigi tihti, võib-olla asi selles, et seda ei tohiks üldse olla!? Aga miks seda siis müüakse? Aga igaljuhul las ta juba olla, kui on, raha makstud ikkagi:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 10.09.09 10:26 Tsiteeri


Eestis peaks olema see jah seadusega keelatud. Põhjavalgustus siis. See, et seda või teist asja müüakse ei tähenda, et see seaduspärane oleks. Narkootikumid ju niisamuti. Karm paralleel, aga point sama. Täpset paragrahvi ei viitsi välja otsida, kuid LS peaks see sees olema.

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 10.09.09 16:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ZGR
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Tapa see põhjavalgus ära siis on üliköva Audi:P


Tappa pole vaja - piisab nupuvajutusest;) Ja ega ta 24/7 ei põle. Pmt kui mõelda siis ei kasuta ma seda kuigi tihti, võib-olla asi selles, et seda ei tohiks üldse olla!? Aga miks seda siis müüakse? Aga igaljuhul las ta juba olla, kui on, raha makstud ikkagi:P


Tegelikult ma ei mõelnud seda, et see keelatud on. Minu arvamus, et see pigem mingi japside ja korealaste teema (fast and furious jne), Audi on ikka soliidne ja ma rõhutan- see ainult minu arvamus et ei sobi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ZGR
huviline



Registreerunud 07.05.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 11.09.09 19:49 Tsiteeri


Puhas:D
http://s59.radikal.ru/i163/0909/52/253a3bc386a0.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jk.
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1990 Audi 80 B3 66kW

postitati 12.09.09 02:52 Tsiteeri


Kapott lahti?

Ja veel - maitse asi küll, aga kulmud on ikka möödunud aastate teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 76.8% - SQL: 23.2%]