Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Kas tõesti audi a8 puudub suunatule kang? Tundub et 974 azd nr audil olid need puudu. (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 5567)
neiu25
huviline



Registreerunud 13.12.08
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.08 19:48
Kas tõesti audi a8 puudub suunatule kang? Tundub et 974 azd nr audil olid need puudu.



Tere ,nimelt oli sõit täna 13. detsember pärnu poole, kui audiclub numbrilaua alusega audi a8 974 azd kihutas ja ´´suunatuled puudusid``Ma ei saa aru kas on väga raske suunda näidata.Peaks hakkama korraldame suunatule näitamis kursusi ;) Ja kallis inimene ,kes sa täna nii käitusid ,ehk mõtled ka sellele, et sina üksi pole teel on ka teisi ja kihutades võib juhtuda ,et ei pääse sinna kuhu minna soovid ,vaid hoopis otsejoones surnuaeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margoxp
postitusõiguseta

Avatar


Registreerunud 21.08.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,5 88kw 1990a

postitati 13.12.08 19:54


Registreerimismärk 947AZD
Mark ja mudel AUDI 80
Kehtib alates 01.03.2008 12:49


Huvipärast vaatasin kas sellel NR märgil kindlustus on aga seal näitab et selle numbri all peaks olema audo 80 mitte a8


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
neiu25
huviline



Registreerunud 13.12.08
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.08 19:59


Tsitaat:
Algselt postitas: margoxp
Registreerimismärk 947AZD
Mark ja mudel AUDI 80
Kehtib alates 01.03.2008 12:49


Huvipärast vaatasin kas sellel NR märgil kindlustus on aga seal näitab et selle numbri all peaks olema audo 80 mitte a8


aga minul näitab 947 azd ark lehel PIIRANGUD muud midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 13.12.08 23:16


Iseenesest küll pole vahet, kas oli tegemist Audi 80 või Audi A8'ga, aga enne avalikku ruumi süüdistama tulemist peaks nn. tunnistus- või faktimaterjal siiski täpne olema !!!
Praegu ei ole selge, kas on eksitud ainult automudeli või ka autonumbriga ...


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.12.08 23:55


Minu mälu järgi 974AZD on küll ühe foorumikasutaja endine A8. Järelikult numbrialused eemaldamata...

2 aastat vana pilt:
http://pildid.audiclub.ee/yritused/2006_08_16_8cruis/IMG_5423%20copy.jpg


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
neiu25
huviline



Registreerunud 13.12.08
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.08 08:34


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Minu mälu järgi 974AZD on küll ühe foorumikasutaja endine A8. Järelikult numbrialused eemaldamata...

2 aastat vana pilt:
http://pildid.audiclub.ee/yritused/2006_08_16_8cruis/IMG_5423%20copy.jpg


jah täpselt sama audi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
neiu25
huviline



Registreerunud 13.12.08
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.12.08 08:36


Tsitaat:
Algselt postitas: margoxp
Registreerimismärk 947AZD
Mark ja mudel AUDI 80
Kehtib alates 01.03.2008 12:49


Huvipärast vaatasin kas sellel NR märgil kindlustus on aga seal näitab et selle numbri all peaks olema audo 80 mitte a8


jah kirjutasin siis nr valesti


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 14.12.08 11:46


Seda autot pole ammu enam klubis ja ma usun, et selle hetke omanik seda foorumit ei loe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margoxp
postitusõiguseta

Avatar


Registreerunud 21.08.06
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,5 88kw 1990a

postitati 14.12.08 13:19


https://www.lkf.elion.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INFOKESKUS_PKT.show_form?plang=EST&plink=0



mina vaatasin selle lehe pealt. siin on hea vaadata kas autol on kehtiv Liikluskindlustus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.12.08 13:29


Tsitaat:
Algselt postitas: margoxp
https://www.lkf.elion.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INFOKESKUS_PKT.show_form?plang=EST&plink=0



mina vaatasin selle lehe pealt. siin on hea vaadata kas autol on kehtiv Liikluskindlustus.


teema sisu nagu natuke teise nurga all.kindlustus siia ei puutu ning mis kasu sellest kindlustusest,kui rooli ja istme vaheline tihend reppetanud(murenenud).
selliseid idiootseid juhte terve ilm täis.endalgi jääb aeg-ajalt suund näitamata,midagi pole teha-ega aega ju tagasi ei keera.
kahju,et sümboolika pärast klubil üks täpike juures.igaüks vötku seda täpikest kuidas soovib.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 14.12.08 18:32


Kuidagi väga laest võetud on see "kihutamine"... Millega mõõdeti või kuidas tuvastati? Kelle elu ohus oli ja mil viisil? Minuarvates on kuidagi erakordselt lahmiv sedasi kellelegi kraesse karata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 14.12.08 19:05


Ehk muutuks midagi, kui vingumise asemel ise eeskujuks olla, selle asemel, et tegeleda analüüsiga, millisel liiklejal ikkagi neerud ajude asemel on ?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.12.08 19:07


Ausalt öelda ka minul kihvatab sees, kui minust kas siis linnas või maanteel suunda näitamata mööda sõidetakse, nagu mind polekski seal olemas. Tundub kohati lausa isikliku solvanguna. Ma lasen vahel signaali, kui keegi linnas ilma suunata minu ette reastub. Minust kiiremini liiklejad mind ei häiri, kui just pole tegu arutu ja hoolimatu kihutamisega. Aga viisakus võiks siiski säilida.

Tundub, et peame ikka autot võõrandades numbrialuse autole jätmise korral mingeid sanktsioone rakendama hakkama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 14.12.08 20:02


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ausalt öelda ka minul kihvatab sees, kui minust kas siis linnas või maanteel suunda näitamata mööda sõidetakse, nagu mind polekski seal olemas. Tundub kohati lausa isikliku solvanguna. Ma lasen vahel signaali, kui keegi linnas ilma suunata minu ette reastub. Minust kiiremini liiklejad mind ei häiri, kui just pole tegu arutu ja hoolimatu kihutamisega. Aga viisakus võiks siiski säilida.


Tundub, et peame ikka autot võõrandades numbrialuse autole jätmise korral mingeid sanktsioone rakendama hakkama...


maanteel mind näiteks nii väga ei häirigi,kuid linnas küll.eriti veel siis kui tahetakse kusagile pöörata-no krt,näita suunda,et saaks hoo maha vötta ja säilitada pikkivahet,kuid ei-ikka hooga ette ja siis kui pööret tehakse,täiega pidurit ning juba eest ära olles tehakse üks poolik vilgatus!
sellepeale ütleks-hälvikud!
aga black ja ka teised staffid-vötke nende numbrialustega töesti midagi siis ette.
vöiks öelda,et praegused numbrialuste omanikud ja klubilised-autot vöörandades mitteklubilisele,jätke numbrimärgi alused endale,kasvöi mälestuseks!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 15.12.08 00:29


kusjuures ma olen isegi mõelnud selle numbrialuse teema peale, tekkis mulle siia majaette ühel päeval audiclub.ee numbrialustega (ees ja taga) c4 A6, eemaltvaadates 2.6 mootoriga automaat ja esivedu (vb eksin, sry ei ole lähemalt vaadanud), point on see et tegemist pole klubilisega vaid lihtsalt raha eest ostetud autoga. aga numbrialused??

tglt on see numbrialuste külgejätmine täiesti süüdimatu tegevus, ei võta ju tükki küljest see 5min. et need ära keerata??, aga samas võid olla osaline kogu meeskonna maine põhjalaskmisel....

kas on staffil mingi arvestus üldse, et kellel on Eesti Audi Klubi numbrialused või üldse mis numbrimärki autodel need on?

selle kohta võiks teha eraldi teema kus kõik numbrialuste omanikud oma auto reg. numbri kirja paneksid, juba eos n.ö. passiivne liiklusohutus audiklubi enda liikmete poolt ;)

edu.

edit @ Zoig: mul on ka need numbrialused (ees ja taga) ja need mingi varga kätte juba nii kergelt ei lähe, autol on omanikupoolne alatine relvastatud valve, pool linna on pätte täis :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 15.12.08 00:48


Tsitaat:
selle kohta võiks teha eraldi teema kus kõik numbrialuste omanikud oma auto reg. numbri kirja paneksid, juba eos n.ö. passiivne liiklusohutus audiklubi enda liikmete poolt ;)
kuimitte eraldi teema, siis võiks tõesti staffil olemas olla nimekiri: kasutaja(pärisnimi) ja auto mudel+Reg number.
kuid kuidas konrollida kas klubiliige kes müüs oma audi (näiteks ostis mazda), ning edaspidi hoidub klubist eemale tõesti numbrialused varna riputas või jättis vanale autole külge?

Zoig - sain viimase komplekti numbrialuseid endale:cool:


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 15.12.08 19:50


Kui see numbrialus oleks klubi oma siis saaks klubi seda reguleerida aga inimene on selle enda raha eest ostnud ja teeb sellega mida ise tahab.
Seda on võimatu reguleerida tagantjärgi. Tuleb sellega leppida, et kõik asjad ei ole perfektsed siin elus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 15.12.08 20:08


No kunagi on ka mingid reeglid klubi sümboolika kasutamise kohta välja mõeldud ja kirjutatud ;)
Kahju, et enamikule meist teada klubiline nii laisk oli ja ei viitsinud kasvõi nitrolahustiga nr.aluselt logo maha tõmmata (on kuulda olnud, et paljud teevad nii).

Tsitaat:
Algselt postitas: Rallymees
Kui see numbrialus oleks klubi oma siis saaks klubi seda reguleerida aga inimene on selle enda raha eest ostnud ja teeb sellega mida ise tahab.
Seda on võimatu reguleerida tagantjärgi. Tuleb sellega leppida, et kõik asjad ei ole perfektsed siin elus.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 15.12.08 20:56


See number annab tõesti Audi 80-ne.

Omal oli sarnane juhtum kunagi maanteel. Probleem oli 5. seeria musta BMW-ga. Läksin hiljem numbrit kontrollima, tuli välja et autoks pidi olema Land Cruiser maastur. Niiet pole võimalik, et ma autoga eksisin tühjal maanteel. Ma nagu ei saa aru, miks siis need kontrollijad õiget masinat ei anna? Või on tõesti tegu teiste/võltsitud/kopeeritud vms numbritega? Või viimane variant, need kontrollimissaidid on vananenud infoga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 15.12.08 21:23


Tsitaat:
Algselt postitas: anduke88
See number annab tõesti Audi 80-ne.

lehekülg: https://www.lkf.elion.ee/pls/xlk/SYSADM.LK_INFOKESKUS_PKT.kindlustuspoliis

Registreerimismärk 974AZD
Mark ja mudel AUDI A8


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 15.12.08 23:18


Imelik, et inimestele meeldib teiste elu kontrollida ja elada. V-o katsuks enda omagagi hakkama saada. Nagu ise mingid kullatükikesed oleks, et kohe näpuga näitama, kui keegi suunda ei näita. Huvitav mitu korda teemaalgataja ise näitamata on jätnud. Ise absoluutselt ei viitsi selliste asjadega oma pead vaevata. On palju suuremaid muresid liikluses.
Sõitke, laske teistel sõita, olge ise eeskujuks ja ärge mölisege.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 15.12.08 23:47


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
.....
Sõitke, laske teistel sõita, olge ise eeskujuks ja ärge mölisege.


No vat sry. Ma ei tahtnud siinkohal küll midagi öelda, aga paraku selline suhtumine lausa sundis. Inimene sõitis, kuid mingi jopski arvas, et tema A8 lubab tal teha kiireid sõite ja manöövreid ning liikluseeskirjad temale ei kehti. Ja kus see on mölisemine sinu jaoks kui inimene toob välja, et mingi napakas ei ole teistele eeskujuks? Mina oleks tema asemel lausa politseisse helistanud ja andud andmed neile. Tänu sellistele jopskitele olen ise ka kraavi külastanud (õnnelikult õnneks). Ja kas A8 juhid tunnevad ennast solvatuna?


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 15.12.08 23:53


Kas nüüd järgeb karistus sellele liikmele, kes selle sümboolika sinna auto külge jättis, kui auto maha müüs?

Lihtsalt huvitab, et mis juhatus edasi teeb?

Muide audiclubi sümboolikaga autod on teinud teisigi trikke liikluses isegi aktiivsed liikmed aga lihtsalt pole mõtet olnud mingit teemat kohe foorumisse teha. Meil kõigil on vahest kiire ja ei saa alati reegleid järgida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 16.12.08 00:11


Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
No vat sry. Ma ei tahtnud siinkohal küll midagi öelda, aga paraku selline suhtumine lausa sundis. Inimene sõitis, kuid mingi jopski arvas, et tema A8 lubab tal teha kiireid sõite ja manöövreid ning liikluseeskirjad temale ei kehti. Ja kus see on mölisemine sinu jaoks kui inimene toob välja, et mingi napakas ei ole teistele eeskujuks? Mina oleks tema asemel lausa politseisse helistanud ja andud andmed neile. Tänu sellistele jopskitele olen ise ka kraavi külastanud (õnnelikult õnneks). Ja kas A8 juhid tunnevad ennast solvatuna?


Ma ei pretendeerinud oma postitusega liiklushuligaani tiitlile, vaid juhtisin tähelepanu, et iga nõksu peale ei ole vaja näpuga näidata. Mina kasutan suunatuld sihiotstarbeliselt ja elan end välja enam-vähem ohutult. Esimene kivi visaku see, kes on puhas poiss/tüdruk.
Btw, kust kohast see kihutamine üldse tuli? Mis see tähendab? V-o viskas üle 30-ga loksuja taga venida ja tegigi kiire manöövri 60km/h ilma suunatule kasutamiseta?


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 16.12.08 01:00


Tsitaat:
Algselt postitas: MorpheusS
.... Ja kas A8 juhid tunnevad ennast solvatuna?


Jah, pisut küll. Keegi kusagil kuuldavasti olla pisut reegleid rikkunud - A8 on süüdi ja selle juhid korraga kõik kaabakad... Kas natuke ülereageerimise moodi ei ole?

Ja teemast siis:
Kas tõesti audi a8 puudub suunatule kang? Tundub et 974 azd nr audil olid need puudu.

Kinnitan, et A8-l ei puudu suunatule kang. Kas need (?) ka nimetatud sõidukil olemas on/olid, ei oska mina vastata. Siiski on minu kasutuses oleval autol nii paremale kui vasakule suuna näitamiseks üks kang. Autotööstuses üldisemaski plaanis on küllalt tavatu paremale või vasakule pööramiseks eraldi suunatulelüliteid kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.3% - SQL: 55.7%]