Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Saadaks ka tervitusi ühe rohelise juhile... (Vastuseid: 36 | Vaatamisi: 5621)
Romb
huviline



Registreerunud 12.09.07
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3 66kW

postitati 05.08.08 13:46 Tsiteeri
Saadaks ka tervitusi ühe rohelise juhile...



Lugesin teemat tervitustest rohelise A3 juhile ja pani natuke mõtlema üldine mentaliteet.
Lisaks siis uue teema ja vaataks reaktsioone.
Läksin laupäeval Vana-Võidu ringile rattaga trenni tegema. Hakkasin Tartu maanteelt ringile keerama, kui nägin kahte tumerohelist BMWd teineteisel pees kinni tulemas. Kuna tee on seal värskelt pinnatud, siis tõmbasin mitte päris teepervele vaid oma sõidurea keskele.
30 meetrit enne mind ja 50m enne peatee risti süstis tagumine esimesest mööda. Tuli mulle ikka puhtalt kümnesse! Õnneks oli minu kiirus küllaldane, et jõuda kõrvale tõmmata, aga järgmine pilt oli see, kui kündsin asfalti ja kui nägema hakkasin, siis esimesed pildid olid täilikud udupildid. Peale vilgutamist läks pilt normaalseks- silmad olid lihtsalt verd täis. Tundus, et verd tuli üldse igalt poolt, kust tulla sai, sest peale särgi oli kõik punane. Vana võrkpalluri refleks liblikat hüpata toimis intiktiivselt- põhimatsu võtsid vastu käed. Paremal peopesal kaks luuni vagu , vasakul randmel liigeseni, jalad ülalpool põlvi parajad vaod ja näo parem pool. Lausa ime, et silmalaug lõhki ja silm terve!
Ajasin sellesama parema käega kuidagi keti peale ja sõitsin 2km koju tagasi.
Milleks ma seda kirjutan? Ega kedagi tervitada ei soovi. Tahaks lihtsalt näha, kas keegi julgeb välja öelda, et mida kurat sa ronid sõiduteele koperdama ja mis sa vingud- alla ju ei jäänud!
PS! Kui keegi leiab, et ma sõita ei oska, siis vastaks juba ette ära, et tavaliselt sõidan aastas ca`3000 km ja see aasta tahaks 3500 ikkagi täis saada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martint
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: setumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 2,8q

postitati 05.08.08 14:22 Tsiteeri


Oeh, Kuradi bmw juhid on ikka väga idioodid, no neil ei ole seal kupli all kõik korras:mad:
Endalgi nendega probleeme olnud. nt akkan mööda sõitma temast jõuan kõrvale ära ja see loll hakkab kiirendama kui auto vastu tuleb. kas see tõesti siis on mõistlik tegu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 05.08.08 14:43 Tsiteeri


Kõige rohkem on kahju sellest, et sellistes kiiretes situatsioonides on numbrimärgi vaatamine viimane asi, mida teha jõuab. Pahatihti ei võimalda ka ilmastikuolud numbrimärki näha. Jääb üle ainult oma läbielamisi kurta ja haavu lakkuda. Tegelinskitel jäävad aga ribid pesapallikurikaga "ravimata" ja sellest NO ON KAHJU :mad:.
PS! Umbes samal teemal, aga veidi õnnelikumalt...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 05.08.08 14:46 Tsiteeri


On olemas kahte liiki inimesi: need, kes liigitavad teisi, ja need, kes ei liigita.

Mina BMW juhtide sõiduoskuse kohta midagi ei üldistaks (kui üks erand välja arvata), kindlasti on aga nende sõidukid Harju keskmisest kõrgema kw/kg näitajaga. Ja kui eestlaste lemmikud kasutatud autode turul on sakslased eesotsas BMW, Audi ja VW'ga, siis on selge, et nendega ka rohkem juhtub ja uudistesse satub.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.08.08 15:16 Tsiteeri


Ma ei saanud nüüd täpselt aru, kas autod tulid sulle vastu või liikusid pärisuunas? Kas kukkumine oli tingitud kokkupõrkest autoga või libastusid ise kiirel kõrvalepõikel? Kitsaste rehvidega maanteeratas ja pinnatud kruusatee? Ise ka viimaste heade ilmadega linnas päris palju rattaga ringi sõitnud. Ega autojuht sind eriti liiklejaks küll ei pea. Silmad-kõrvad peavad kogu aeg lahti olema.

Hää, et silm terveks jäi, muu vast paraneb ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 05.08.08 20:28 Tsiteeri


jöudu paranemisel.aga eks ise sain ka täna siis autolt löögi.önnestus siis lexuse jömmil (lexus is200 ja kapsaleht) oma autoga mulle pepsi pihta äsada rockalmaare parklas.tegi pöörde ajal kannakat,kuid seda kahjuks nii,et mina jäin oma ahtriga talle jalgu.numbrit küll nägin,kuid kuna korra viis valu lausa möistuse siis ununes ka see number ja nii see lexu minema pühkisgi.kahjuks sellise vihmaga polnud ka tunnistajaid/nägijaid ja auto ka oli parkla kaugemas otsas.
hetkel küll asi parem,kuid ega vist lonkamisest ei pääse nii pea.(pool pepsi ka veel tagatipuks sinine:D)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorpheusS
huviline

Avatar


Registreerunud 03.07.07
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T Quattro C5

postitati 05.08.08 20:58 Tsiteeri


Ei ole küll suur kurtja aga paraku juhtus mul umbes samalaadne juhus tallinnas last lasteaiast ära tuues.
Hakkasin parajasti lasteaia juures teed ületama, veendusin veel, et kuskilt autole ette ei jää, kui kõrval oleva maja eest keeras välja üks vana bemmiront. Olin jõudnud poole tee peale, kui nägin seda hullu enda poole kihutamas.Kuna paari meetri kaugusel oli lamav politseinik, siis ma ei uskunud et ta lisab kiirust, vaid aeglustab ja ma jõuan oma teeületuse ära lõpetada aga kus sa sellega, tüüp lisas veel kiirust ja niitis mu jalust maha lihtsalt. Õnneks pääsesin ainult põlve vigastuse, paari kriimuga ja sinikatega. Aga see mis mind närvi ajas asja juures oli see et see juhtus kõik lasteaia ees, kus lapsed käivad kohe üle tee mängimas mänguväljakul :mad:
Kuna löögist oli juba vihahoog sees, siis ma ei märganud nr kirja panna, aga teavitasin küll politseile et üks sõgedik kihutab ringi õismäel.
Ja neid napakaid kiirendajaid öödasõidul olen ma kohanud ikka omajagu. Sõidab ise 70km/h ja kui mööda hakkad sõitma, siis kiirendab hoo ülesse ega taha kuidagi mööda lasta. Oled siis jälle tema taga ja see jobu laseb jäle kiiruse 70 peale ja samas mööda sin ei lase, naerab vaid näkku kui üritad mööda sõita.


Kuhu... Kuhu... Kuhu ma olen küll sattunud???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 06.08.08 06:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: martint
Oeh, Kuradi bmw juhid on ikka väga idioodid, no neil ei ole seal kupli all kõik korras:mad:
Endalgi nendega probleeme olnud. nt akkan mööda sõitma temast jõuan kõrvale ära ja see loll hakkab kiirendama kui auto vastu tuleb. kas see tõesti siis on mõistlik tegu?



Minu meelest on ikka natukene liig üldistada, et kõik BMW juhid idioodid on. Ma ei vaidle vastu, et osad neist on, aga samuti leidub neid, audi, opeli, lexuse, mesa jne roolis.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 06.08.08 06:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kikkike
Tsitaat:
Algselt postitas: martint
Oeh, Kuradi bmw juhid on ikka väga idioodid, no neil ei ole seal kupli all kõik korras:mad:
Endalgi nendega probleeme olnud. nt akkan mööda sõitma temast jõuan kõrvale ära ja see loll hakkab kiirendama kui auto vastu tuleb. kas see tõesti siis on mõistlik tegu?



Minu meelest on ikka natukene liig üldistada, et kõik BMW juhid idioodid on. Ma ei vaidle vastu, et osad neist on, aga samuti leidub neid, audi, opeli, lexuse, mesa jne roolis.

Ilmselt on Martini seisukoht tingitud tema vanusest - September 5, 1989.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 06.08.08 06:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: Kikkike
Tsitaat:
Algselt postitas: martint
Oeh, Kuradi bmw juhid on ikka väga idioodid, no neil ei ole seal kupli all kõik korras:mad:
Endalgi nendega probleeme olnud. nt akkan mööda sõitma temast jõuan kõrvale ära ja see loll hakkab kiirendama kui auto vastu tuleb. kas see tõesti siis on mõistlik tegu?



Minu meelest on ikka natukene liig üldistada, et kõik BMW juhid idioodid on. Ma ei vaidle vastu, et osad neist on, aga samuti leidub neid, audi, opeli, lexuse, mesa jne roolis.

Ilmselt on Martini seisukoht tingitud tema vanusest - September 5, 1989.


Martini lausest ei leidnud mina sõna "kõik".

Ilmselt on Kikkikese ja Maku arvamus tingitud nende auto signatuurist ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 06.08.08 06:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mth
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: Kikkike
Tsitaat:
Algselt postitas: martint
Oeh, Kuradi bmw juhid on ikka väga idioodid, no neil ei ole seal kupli all kõik korras:mad:
Endalgi nendega probleeme olnud. nt akkan mööda sõitma temast jõuan kõrvale ära ja see loll hakkab kiirendama kui auto vastu tuleb. kas see tõesti siis on mõistlik tegu?


Minu meelest on ikka natukene liig üldistada, et kõik BMW juhid idioodid on. Ma ei vaidle vastu, et osad neist on, aga samuti leidub neid, audi, opeli, lexuse, mesa jne roolis.

Ilmselt on Martini seisukoht tingitud tema vanusest - September 5, 1989.


Martini lausest ei leidnud mina sõna "kõik".

Ilmselt on Kikkikese ja Maku arvamus tingitud nende auto signatuurist ;)



See on juba sinu arvamus mth, ja olgem ausad ma siiski oman audit. Ja oleksin samal arvamusel ka siis kui idiootideks tembeldatakse ükskõik millise teise automargi juhte. Inimest ei saa idioodiks tembeldada puhtalt selle järgi mis marki autoga ta sõidab.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 06.08.08 07:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kikkike
See on juba sinu arvamus mth, ja olgem ausad ma siiski oman audit. Ja oleksin samal arvamusel ka siis kui idiootideks tembeldatakse ükskõik millise teise automargi juhte. Inimest ei saa idioodiks tembeldada puhtalt selle järgi mis marki autoga ta sõidab.

eks me kõik avaldame siin enda arvamust. minumeelest on bmw juhtidel imelik komme kõiki bmw omanikke nagu oma poegi kaitsta. viimasel ajal on audi mark käinud ka kõvasti uudistest läbi käinud ja mitte positiivses võtmes. igatähes, mina olen üsnagi kindel, et bmw omanike seas on protsentuaalselt rohkem liikluseeskirjade rikkujaid kui ühegi teise margi puhul, auto suunitlus on juba selline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 06.08.08 07:13 Tsiteeri


Omast arust ütlesin ma juba oma esimeses postituses, et ma olen täitsa nõus, et osad neist on idioodid, aga see ei tähenda, et võiks nad kõik ühte patta panna. Aga olen siiski ja jätkuvalt arvamusel, et neid leidub iga automargi roolis ja üldistada ei ole mõtet.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
martint
postitusõiguseta huviline

Avatar


Registreerunud 27.07.08
Asukoht: setumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi100 2,8q

postitati 06.08.08 14:57 Tsiteeri


Ei olegi väitnud et kõik on.... nendest mõni, sest osad ikka sõidavad ja oskavad sõita vägahästi..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 06.08.08 19:42 Tsiteeri


rahu poisid.rahu.olgem ikka toleantsed ja prooviks teemast kinni hoida.pole nagu mötet hakata siin maha tegema,et minu auto kövema kubatuuriga kui sinul.
eks meil köigil on omad vimkad aga neid lihtsalt näidatakse erinevalt välja.
mina näiteks suht tihti kirun teist söidu ajal nii,et esiklaas tatine vöi siis mönikord lasen ennast tühjal maanteel tühjaks(paar kilti 180 km/h tunnis ja tükiks ajaks jälle rahu majas)
samas tunnistan,et olen ka teinekord ise liikluses nagu loom roolis,seda muidugi ikka möistuse piires.teise möödasöitu takistama ei kipu ja ristmikul ette ka ei keera kui ise eest ära ei jöua.
samas tuleb endal tunnistada veel seda,et söidan juba 4 aastat kapsalehega:( niiet arvan,et pole ise just teab,mis öige mees siin plädisema.lubadega staasi siis 4 aastat ja ilma nendeta kusagil 7 aastat.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 07.08.08 16:22 Tsiteeri


Et mitte kedagi kaitsta ja lihtsalt arvamust avaldada...

Endalgi 1 BMW ja 2 audit, olen mõlema fänn. Bmw on lihtsalt mugav auto... Paraku lihtsalt faktiliselt on see nii, et BMW võimas tagavedune luksuslimusiin maksab tänapäeval niivõrd vähe, et noored inimesed, kes omale 100k eest autot hakkavad ostma, peavadki valiku tegema- kas osta 2003 aasta blank ja ebamugav honda civic või 740... ja nii ta läheb...

Idioote leidub igasuguste autode roolis, lihtsalt igasuguste tavaliste autode roolis ei anna idoodil nii hästi silma paista ja tihti pole neil m6tet on 1.6 liitrist autot kärsatada, nagunii edasi ei käi ja näib suht debiilne pealegi kuidas masin käes röögib ja suht LE järgi tegelt kiiruse poolest sõidab.

Jube kahju on lihtsalt sellest, et inimesed ei oska hoolida ega vastutada. Olgu ta ladaga või lexusega - roolis on ju siiski inimene. Vahest lihtsalt tekib tõesti tunne, et märkimisväärselt suurele osale juhtidest paneks lihtsalt päevas mitu korda pikki pead, nii ülbed ja haiged on nad roolis...

Paraku Riik arvab meil, et politseid on siiski palju, lastakse neid lahti ja mida veel. Uskumatu, aga Tallinn-Tartu maantee on võrreldes eelmise aastaga lausa kordades rahulikumaks muutunud. Mäletan seda, et kui see ots enne ette sai v6etud, tuli selle l6igu peal vähemalt paar kaskadööri vastassuunas vastu kes teistest mööda üritas kihutada ja mina pidin pidurit vajutama ja teepeenrale t6mbama keskmist näppu viibutades. See aasta on seda olnud vaid paar korda. V6ibolla lihtsalt tundub nii ? Aga menti on seal küll rohkem ja suvalistes kohtades- tundub siiski, et inimesed s6idavad ajudega vaid politsei pärast :):P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mihkel
huviline



Registreerunud 27.12.04
Asukoht: haapsalu<->tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: seat leon

postitati 07.08.08 16:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
Aga menti on seal küll rohkem ja suvalistes kohtades- tundub siiski, et inimesed s6idavad ajudega vaid politsei pärast :):P


Just nimelt. Ja üldiselt ei poolda neid sky+ liiklusteateid ka kus teatab politsei asukohtadest....on jah mugav teada kus nurga taga nad on ja siis vahetult enne apteekri täpsusega 90-ga sõita, kuid nii võib tekkida hulludel karistamatuse tunne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 07.08.08 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mihkel

Ja üldiselt ei poolda neid sky+ liiklusteateid ka kus teatab politsei asukohtadest....on jah mugav teada kus nurga taga nad on ja siis vahetult enne apteekri täpsusega 90-ga sõita, kuid nii võib tekkida hulludel karistamatuse tunne.


Tuleb tunnistada, päris tiheda Tallinn - Tartu maantee kasutajana olen samuti märganud, et liikluses on toimunud tõesti piisav rahunemine.

Nüüd aga sellest liiklusliini murest. Kui palju rahvast siis ikka Sky+ kuulab sinu arvates? Nad ju edastavad neid teateid kah täiesti suvalisel ajal, nii et see nüüd küll ei päästa eriti kihutajaid. Ja nüüd ütle, kui palju sa oled tegelikult kohanud nendes öeldud kohtades politseid passimas? Ka mina kuulan tavaliselt hommikuti Tallinnasse sõites Sky+ raadiot, ning kuulates kus politsei peaks olema, pole ma küll nendes teatatud kohtades neid kohanud. Maanteedel on enamasti tegu liikuvate patrullidega, nii et selles teatamisest ei usu mina küll mingisugust kasu. Pigem on linnades seisvaid patrulle, kellest teatamine omab mingisugust effekti.

Samas olen ise kasutanud seda liiklusliini siis, kui maanteel oli avarii ning püüdsin teada anda, et antud kohast võiks eemale hoida, kuna liiklus oli tõsiselt häiritud. Kuna aga need teated kantakse eetris ette ikka piisava pika intervalliga, siis ise ma seda enam küll ära oodata ei jõudnud, vaid jõudsin enne koju.

Parimat, Heigo


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Romb
huviline



Registreerunud 12.09.07
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B3 66kW

postitati 07.08.08 17:17 Tsiteeri


Tõmbaks sellele teemale joone alla.
Kasvan kokku mis mühiseb ja sidemed on veel ainult seal, kus kondid paljad olid. Enesetunne puhanud ja tuju hea nagu alati.
Teema täienduseks veel niipalju, et ega pole ju vahet, kas need sellid sõitsid bemarite või ladadega- ega riie meest riku, ikka vastupidi.
Kui keegi sellest teemast endale midagi kasulikku kõrva taha pani, siis ju super. Rattaga sõitmise koha pealt ütleks, et vaadates nt viie aasta taha, siis on ikka olud kõvasti paremaks läinud. Sinuga arvestatakse ikka kordades rohkem ja ilmselt põhjus selles, et nädalavahetusel igal teisel autol ratas peal ja igaüks omal nahal negatiivi kogenud ja nüüd oskab käituda. Praegu põhiline häiriv asi on möödasõit. Kui keegi tagant tulles sust 30cm kauguselt mööda tuiskab, on vastik tunne, aga kui keegi teeb vastutulles sinu ees välkmöödasõitu, nii et pühib oma küljepeegliga sinu lenksuotsast tolmu, siis summaarne kiirus ca´200km/h on ikka üpris jube elamus. Selle aasta jooksul on ka paar sellist elamust olnud. Samas aga tahaks tänada neid inimesi, kes pidurdavad end sinu taha ja mööduvad alles siis, kui vastutulija möödas kuigi oleksid ka ilma saanud. Ilmselt on neil õigus, sest rattur võib tulla 2,5 tunnisest tühjendustrennist ja jalg ning mõistus on pehmed, mis pehmed. Teinekord lõpus vastutuult sõidadki ainult tahtejõuga. Ise roolis olles oskan sellega juba arvestada.
--------------------------
Tänud kõigile, kes head paranemist soovisid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 08.08.08 05:39 Tsiteeri


Minu jalgratturi päevad lõppesid siis kui mersu katuseluugist sisse vaatasin, olles madalal orbiidil üle tolle sama auto.

Ütleme nii, et magus see maandumine ei olnud.

Aga teha möödasõitu pinnatud teel on haige, eriti kui keegi vastu tuleb, pohh, et see on jalgrattur, ta on sinuga võrdne liikleja kellest tuleb hoolida.
Sa ju ei hakka mööda põrutama kui veokas oma 16 rattaga sulle vastu urab, lootuses, et küll tõmbab kõrvale.

Ja pole vahet millise autoga sa sõidad olgu Ferrari või Sappakas.

Saa ilusti terveks ja ära rattast nurka seisma jäta.;)


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 08.08.08 11:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Dust Rocket
Aga teha möödasõitu pinnatud teel on haige, eriti kui keegi vastu tuleb, pohh, et see on jalgrattur, ta on sinuga võrdne liikleja kellest tuleb hoolida.
Sa ju ei hakka mööda põrutama kui veokas oma 16 rattaga sulle vastu urab, lootuses, et küll tõmbab kõrvale.


Tahaks vaid ühe kommentaari lisada, vastupidi, jalgrattud ei ole v6rdne liikleja teistega. Ta on nõrgem osapool kellele tuleb just suuremat tähelepanu pöörata, kaugemat külgvahet hoida ja kahtluse korral et rattur isegi "otse" ei sõida hoog üldse maha võtta.

Ilmselt on need juhused, kus rattur elus ja autojuht surnud vaid üksikud miljonitest. Seepärast ütleks vaid ühe asja autojuhtidele kellel muidu mõistust pole... nii nagu on peres naine või laps nõrgem ja kelle eest tuleb seista ja teda kaitsta, tuleks liikluses samasuguse pilguga rattureid vaadata, sest neid ei kaitse peale makroflekskiivri midagi....

Päikest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 08.08.08 22:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash

Tahaks vaid ühe kommentaari lisada, vastupidi, jalgrattud ei ole v6rdne liikleja teistega.
Päikest!


Justnimelt. A millegipärast üsna sageli ratturid ise arvavadki, et kõik teised peavad nendega arvestama aga nad ise oma ohutuse eest üldse ei vastuta. Sattusin nägema kus tipptunnil paldiski maanteel ratturid otseses mõttes liikluse blokeerisid liikudes kolmekesi kõrvuti. No tule taevas appi- inimesed nagu ise üldse oma elu ja tervise pärast muret ei tunne.
Hr I. Sirk ütles sihukese tegevuse kohta minu arvates ilmekalt- iga tegevuse sh treeninguga tuleb tegeleda sobivas kohas- ei tule ju tõstesportlane või teivashüppaja selle peale, et tiheda liiklusega maanteel treenima hakata.
Sõidan ka ise vahel kaherattalisega ja iseenesestmõistetavalt püüan ennekõike ise jälgida, et teistele jalgu ei jääks ning eranditult alati hoian ikka nii tee parempoolsesse äärde kui võimalik.
Materdage nüüd, a minu arvates on igasugu kaherattaliste juhid liiga sageli enese ja teiste suhtes hoolimatud.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 09.08.08 07:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Tsitaat:
Algselt postitas: ash

Tahaks vaid ühe kommentaari lisada, vastupidi, jalgrattud ei ole v6rdne liikleja teistega.
Päikest!


Justnimelt. A millegipärast üsna sageli ratturid ise arvavadki, et kõik teised peavad nendega arvestama aga nad ise oma ohutuse eest üldse ei vastuta. Sattusin nägema kus tipptunnil paldiski maanteel ratturid otseses mõttes liikluse blokeerisid liikudes kolmekesi kõrvuti. No tule taevas appi- inimesed nagu ise üldse oma elu ja tervise pärast muret ei tunne.
Hr I. Sirk ütles sihukese tegevuse kohta minu arvates ilmekalt- iga tegevuse sh treeninguga tuleb tegeleda sobivas kohas- ei tule ju tõstesportlane või teivashüppaja selle peale, et tiheda liiklusega maanteel treenima hakata.
Sõidan ka ise vahel kaherattalisega ja iseenesestmõistetavalt püüan ennekõike ise jälgida, et teistele jalgu ei jääks ning eranditult alati hoian ikka nii tee parempoolsesse äärde kui võimalik.
Materdage nüüd, a minu arvates on igasugu kaherattaliste juhid liiga sageli enese ja teiste suhtes hoolimatud.


mida siin materdada;ega jalakäijad paremad ole.hüpavad teele säält kus parajasti meeldib.kiru palju tahad,kuid kasu sellest essugi.olgu selleks siis jalakäijad,ratturid,autojuhid.isegi ühisöiduki juhid teevad teinekord selliseid idiootsusi,et karju appi.senikaua kui pole keegi ise midagi hullu läbi elanud,ei muutu ka midagi.jäädakse ikka omale kindlaks,et ei juhtu minuga midagi-lihtsalt selline asi pole vöimalik.
ise suht hullu avarii läbi elanud ja kogemus on midagi ka muutnud.
1.kasutan alati turvavööd
2.hoian vörrelses enne avarii toimumist suuremat pikivahet ja üldse kogu liikluses toimuvat olen kuidagi pingsamalt jälgima hakanud
3.ristmikutel hoolikam ja tähelepanelikum
4.jalakäijaid ja rattureid nähes vötan hoogu väiksemaks,kuna ei tea kunagi,mis neile pähe torgatab
eks neid muutusi ole veel,kuid las olla-muidu tuleb postitusest veel mingi moraal/romaan:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 09.08.08 07:37 Tsiteeri


Ma panen kah väikse posti maha siis. Teema suurema ohu allikast. Kodanik jalgrattur muidu on minu suhtes suurema ohu allikas, kui ma jalakäijaks otsustan hakata. Kas te arvate, et siis ta mind arvestab, kui ma titekäru ja 5 aastasega tänaval kruiisin? Üldiselt tekitavad nemad ikka räigeid situatsioone koguaeg(ei käi spordimeeste kohta). Ja üldse, silmaringi avardavalt mõjuks antud teema viljelejatele ära üks Taani Kuningriigi visiit. Siis näeksite kui kunnid seal jalgratturid on, ja millistest asenditest jalakäijatest üle võib sõita(dai boh kui jalgrattateel mõnele ette jääd).
Sportjalgrattur peab kah natuke vastutust kandma kui ta teel liikleb. Olgugi, et ma üritan ohutult liigelda, piisab vaid sellest, kui mõni rekka(või selline moodustis, mis lihtsalt kõik sektori pimedaks teeb), jalgratta taha 'kinni jääb' ja võivadki matsud alata. Ja pimedad kurvid on kah suht karmid kui kiirused kõvasti erinevad.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 09.08.08 10:06 Tsiteeri


Minu liiklusõpetaja ütles ikka kuldseid sõnu.
Parim mis mees kuulda lasi oli järgmine: Jalakäijatesse suhtu kui potensiaalsetesse enesetapjatesse!!!:o:o.

Kusjuures tal ka õigus. Never ei tea mis teel koibmootoriga liikujale pähe tuleb ja kuhu keerab. Neil see neetud raja ja suuna vahetus naa väle kah. Ei ole neil raibetel miskit inertsi.:D


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 50.5% - SQL: 49.5%]