Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127652)
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 07.01.07 14:24 Tsiteeri


Nagu näha, on ka kasutajate seas seinast seina arvamusi - kellele meeldiks clean look, kes loeks hea meelega sisutut läbu. Seega jätkame samamoodi - foorumi modereerimise vajaduse üle otsustab staff, mille igal liikmel on foorumist piisavalt hea ülevaade ja pikaajaline staaz, et teada, kas mingil teemal on juba 197 korda jahutud või ei!

Ei meeldi? Teeme ise uue foorumi ja hakkame seal stafiks! Oleme head ja toredad ja ei kustuta uues ja paremas foorumis ühtegi posti ja teenime sellega kõikide kasutajate respekti ja võtame praegusest foorumist kõik kasutajad üle!

Tehke ära ja vaadake, kuidas aasta pärast seis on. Kas kõik on ikka nii roosiline, nagu varem tundus? Head inimest ei ole paraku kunagi hinnatud, pigem on talle alati täistallaga pähe astutud. Ei arvagi, et ca 8000 eestlast oleksid võimelised üksmeelselt mõtlema. Enamasti on sellega raskusi juba siis, kui neid 2-3 tk koos on...

PS. Forsin'i ja teiste enamvähem asjaliku sisuga jutuga düsgraafide kallal ei ole minu teada keegi tõsimeelselt norinud, pigem on see selline sõbralik nokkimine olnud. Aga kui on näha, et kasutaja tahtlikult ei viitsi tekstist lauseid moodustada ega nende algusse suurt tähte kirjutada, siis sellele võiks minu arvates tähelepanu juhtida küll. Minul tekib selliste kasutajate suhtes eelarvamus, mis mõjutab ka vastuse sisu. Võtke või jätke, nii see on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.07 14:33 Tsiteeri


foorum muutuks juba siis effektiivsemaks, kui a la see Sigari ühe kojamehe teema vastuspostitused läbud ei oleks ja sellist läbustamist ei soositaks. Kui inimene küsis, siis võiks mitte ta üle naerda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 07.01.07 14:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
foorum muutuks juba siis effektiivsemaks, kui a la see Sigari ühe kojamehe teema vastuspostitused läbud ei oleks ja sellist läbustamist ei soositaks. Kui inimene küsis, siis võiks mitte ta üle naerda.

Miks vanal ajal inimesi risti löödi?

Ei oota kiiret ja löövat vastust, pigem järele mõtlemist. Kui aus olla, siis ma ei viitsi siin teemas seda veereva lumepalli efektiga sulle-mulle mängu rohkem mängida. Kel suhtlemisvaegus nii suur, et üle ajab, ronige chat'i. See on teiesuguseid täis. Reeglid muidugi lugege enne läbi! :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 07.01.07 14:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black


...PS. Forsin'i ja teiste enamvähem asjaliku sisuga jutuga düsgraafikute kallal ei ole minu teada keegi tõsimeelselt norinud, pigem on see selline sõbralik nokkimine olnud...


Ei tahaks tähte närida, aga ma ütleks, et ON küll noritud (hr. Forsini kallal siis) ja väga ülbelt. Ja kui vaja võin ka näited välja otsida. Tegelikult sellist teadust ei tee siin 99% foorumi kasutajaid ja seda võiks arvestada. Sest muidu jääkski kogu foorum tasemele "millist jalamatti osta.."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.01.07 16:43 Tsiteeri


panin enda teada küll teemakohased lingid... mis suhtlemisvaegusest Sa mulle kirjutad??? Muidu päris tore seltskond siin koos:) ja abi olen ka saanud alati.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 08.01.07 18:26 Tsiteeri


Ehmatasite nüüd staffi nii ära, et enam ei suleta isegi ostetud/müüdud teemasid :D


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.01.07 18:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Ehmatasite nüüd staffi nii ära, et enam ei suleta isegi ostetud/müüdud teemasid :D

Millal neid varem suletud on, ise nagu küll ei tea?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 08.01.07 20:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:
[quote="antsa911"][quote="RS013"]Palun soovitage mind AudiClubi kasutajaks. Plaan endal ka Audi osta ja tahaks lugejate autode kohta ka enne lugeda.



Kus seal soovitada saab, ma võin soovitada!




.................................................................




[quote="S4TQ"][quote="raul0404"]Kas on ka keskit kes on audi club kasutaja ja oleks nõus soovitajaks?

Saada privasse mulle oma sealne kasutajanimi ja soovitan.
Edit: Soovitasin, eeldusel, et sul on täidetud antud nõudmised: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=7780#



S4TQ soovitas raul`i, antsa soovitas RS`i jne...nii aga kust antsa sai kui tal Auditki pole :s

Need siis mõned nopped SR.org foorumist nendest soovitustest...usun, et nii tuleb neid läbustajaid palju ja korralikud pikaajalised AC kasutajad, kel tuttavat/soovitajat pol, jääb lihtsalt ukse taha.
Rohkem ei viitsinud otsida.
Isiklikult sain aastad tagasi täieõiguslikuks AC foorumi kasutajaks tänu modele, kellega sai räägitud ja olemas ta oligi.
1 asi, mille pärast ma Audiga sõidan, on kindlasti foorum, väga asjalik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 08.01.07 21:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Ehmatasite nüüd staffi nii ära, et enam ei suleta isegi ostetud/müüdud teemasid :D

Millal neid varem suletud on, ise nagu küll ei tea?

Tõsi, just vaatasin, enam (peale selle müügifoorumi ärarikkumist) tõesti "müüdud/ostetud" teemasid ei suleta - üsna loogiline kah, sest mis neist ikka sulgeda, kui keegi muu sinna midagi juurde ei saa kirjutada. Hakkasin just mõtlema, et peale seda kurba sündmust ostu-müügi foorumis polegi sinna kordagi enam vaadanud (peale enda kuulutuste upitamise), sellepärast ka see praegune kohatu märkus. Sorry...

Staffil oli jällegi õigus: loomulikult on läbu vähem, kui seal vähem inimesi ostumüügiteemasid vaatamas käib. Vaatasin just huvi pärast statistikat. Teemade vaatamisi oli 2002 aastal seal (ost-müük) vähemalt sama palju kui praegugi, kuigi foorumi liikmeid vaid murdosa praegusest. Ehk siis foorum kaldub üha enam audialase jutu poole ning osta/müüa tasub Audit pigem kusagil mujal kui siin foorumis, mis ongi vist igati positiivne selle keskkonna muutumisel klubi suunas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.07 19:55 Tsiteeri


vöiks olla ostu-müügi rubriik selline ka mis autodega (audidega) seotud pole. näit nägin täna et varuosade all müüdi lapse tooli. audi inimestel vöiks olla selline rubriik ka kus saavad midagi muudki müüa-lemmikloomi, laste asju, kortereid (maju);), jne jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.07 19:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
vöiks olla ostu-müügi rubriik selline ka mis autodega (audidega) seotud pole. näit nägin täna et varuosade all müüdi lapse tooli. audi inimestel vöiks olla selline rubriik ka kus saavad midagi muudki müüa-lemmikloomi, laste asju, kortereid (maju);), jne jne.


lastetool käib minu arvates siiski sellise kauba hulka, mida lubab foorumis müütada.
kindlasti ei käi aga nende asjade hulka sinu poolt mainitud kaup.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.07 19:58 Tsiteeri


selge ;)
lihtsalt veidi naljakas oli et lapsetool on varuosa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 30.01.07 20:18 Tsiteeri


Aga äkki Audi lisa vidin ? :D
Ei taha küll lisatähelepanu juhtida, aga siit ka läbijooksnud sellised arvamused mis puudutavad ostu-müüki on nii mõnigi samal päeval end registreerinud ja kohe on ka müügikuulutus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.01.07 23:29 Tsiteeri


Veel üks arvamus AC mitteliikmelt, sai pisut vesteldud auto hoolduse teemal. Kuna ta ise käib aeg ajalt üht kui teist tehnilist infot ka AC'st otsimas, juhtus ta kogemata peale ka teemale "foorumi paremaks muutmise ja arvamused" naljaviluks oli läbi lugenud ja ainult naeris, millised "elulised probleemid" inimestel on, kui ei saada kuhugi ligi või ei saada midagi kirjutada jne. Milleks üldse paljud ennast kasutajaks registreerivad kui käiakse lihtsalt foorumit lugemas :)
Ja isegi olen järeldusele jõudnud, et pole mõtet oma arvamusi üldse laiali pritsida, sest alati leidub keegi, kellel on midagi vastu öelda või pahatihti asju "isiklikult" võtta. Kopp on ees igasugu ähvardavatest u2u'dest, mailidest jne., aga kui helistada ja aru pärida, et mis värk, siis ollakse lihtsalt vait või elatakse oma "raske elu emotsioone välja", vähesel juhul vabandatakse ja visatakse nalja :D Raske on see eestlase elu :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.01.07 09:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
vöiks olla ostu-müügi rubriik selline ka mis autodega (audidega) seotud pole. näit nägin täna et varuosade all müüdi lapse tooli. audi inimestel vöiks olla selline rubriik ka kus saavad midagi muudki müüa-lemmikloomi, laste asju, kortereid (maju);), jne jne.

Muude asjade rubriik oli meil kunagi olemas. Kuna seda hakati kuritarvitama (sinna igasugu lemmikloomi ja lasteasju toppima), siis kaotasime ära.

Lapsetooli teema hakkas täiesti silma ja kuigi kohe aimasin, et see võib jälle pretsedendi tekitada, ei hakanud siiski kustutama. Samas lapsevankri teema oleks ära kustutanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.07 09:13 Tsiteeri


ei ega mul sellest midagi ole et seda müüdi aga lihtsalt töin näite.
oleks endal vaja olnud siis nagu öeldakse et KÖIK ÜHEST KOHAST.
saate nii kui nii aru miks seda küsisin kuna korteri müügiga kiire (metsikult kiire).

to black; aga mille jaoks kunagi siis see muude asjade rubriik oli? kui mitte muude asjade jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.07 10:46 Tsiteeri


Igat jama ei tasuks siin tõesti ajada, jääme ikka AUDIde juurde! Ma saan aru veel, et kui näit lapsevankri ostja on audimees ja siis selle eest ka tubli boonuse saab. Muul juhul: lapsevankrite koht ei ole siin!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.07 12:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: janar103
Igat jama ei tasuks siin tõesti ajada, jääme ikka AUDIde juurde! Ma saan aru veel, et kui näit lapsevankri ostja on audimees ja siis selle eest ka tubli boonuse saab. Muul juhul: lapsevankrite koht ei ole siin!

?
ostja on audimees? kust sa enne müüki tead kes ostab? on ta sul audimees vöi mersumees vöi oopli.
mis boonus? kust boonust saab kui ma ok kas vöi audi müüks-ostaks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar103
huviline



Registreerunud 19.05.06
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.07 07:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: janar103
Igat jama ei tasuks siin tõesti ajada, jääme ikka AUDIde juurde! Ma saan aru veel, et kui näit lapsevankri ostja on audimees ja siis selle eest ka tubli boonuse saab. Muul juhul: lapsevankrite koht ei ole siin!

?
ostja on audimees? kust sa enne müüki tead kes ostab? on ta sul audimees vöi mersumees vöi oopli.
mis boonus? kust boonust saab kui ma ok kas vöi audi müüks-ostaks


Eks ta usalduse koht ole! Suhtled privaatselt ja asi ants! Pole ju vaja avalikult vestlust arendada. See lapsevankri jutt oli toodud NÄITEKS.
Isiklik arvamus oli see.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 31.07.07 10:16 Tsiteeri


Ja jälle jõuan ringiga tagasi müügifoorumi juurde. Tehti reeglid, et müügifoorumisse läbu postitada ei saa, aga ikka peab olema keegi kes ei suuda end tagasi hoida:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42474

Kui sellised lollakad reeglid kord kehtestati miks ei võiks siis need kõigile kehtida?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 31.07.07 13:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Ja jälle jõuan ringiga tagasi müügifoorumi juurde. Tehti reeglid, et müügifoorumisse läbu postitada ei saa, aga ikka peab olema keegi kes ei suuda end tagasi hoida:
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=42474

Kui sellised lollakad reeglid kord kehtestati miks ei võiks siis need kõigile kehtida?

Kas mu vastus kvalifitseerub läbuks? Või pigem on infoks potentsiaalsele kergeusklikule ostjale? Ja hoiatuseks müüjale, et meie foorumis ei ole mõtet lolli püüda. Päris nii ka ikka ei ole, et kuna meil keegi müügiteemasid kommenteerida ei saa, siis võib sinna mida iganes kirjutada. Ma ei lisa selliseid kommentaare iga päev. Isegi mitte iga kuu. Sellega peaks kõik öeldud olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TT
huviline



Registreerunud 08.06.04
Asukoht: GDN
Kasutaja on eemal


postitati 31.07.07 15:47 Tsiteeri


Piisab ka esimeseks hoiatuseks teema kustutamisest ja müüjale ps-i saatmisest.
Pole tarvis maailmaparandajat mängida;)
Hinna kohta infot:
http://www.autoaudio.ee/detailid.php?41
Võibolla vana ostiski ise võimu 1400.- eest
Usun, et enamus inimesi oskab kaitsmete järgi ise võimendi tegelike parameetreid hinnata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 31.07.07 15:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TT
Piisab ka esimeseks hoiatuseks teema kustutamisest ja müüjale ps-i saatmisest.



Ja kui kustutad teema,oleme jälle alguses tagasi?vaevalt aru saadakse,milleks kustutati:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 31.07.07 21:05 Tsiteeri


kas sellest jahust juba teil endal kõrini ei ole saanud selle poole aasta jooksul, ja rohkem veel. Ma leian et asjast on kujunend ainult kasutajate ja staffide vaheline vaidlus. Blackil on õigus kes tahab tehku siis ise see kuidas nemad foorumit elus hoiavad on nende asi. Kui ei meeldi ära kasuta. Siiani ju asi toimib ja päris nüüd kõikke siit ka ei kustutata. kui nüüd eenlevat teksti vaadata pole ise miskit targem:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.08.07 08:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Kas mu vastus kvalifitseerub läbuks? Või pigem on infoks potentsiaalsele kergeusklikule ostjale? Ja hoiatuseks müüjale, et meie foorumis ei ole mõtet lolli püüda. Päris nii ka ikka ei ole, et kuna meil keegi müügiteemasid kommenteerida ei saa, siis võib sinna mida iganes kirjutada. Ma ei lisa selliseid kommentaare iga päev. Isegi mitte iga kuu. Sellega peaks kõik öeldud olema.


Jh just selline postitus on minu arvates sulaselge läbu. Mis iganes kaupa võib leida kusagilt odavamalt. Umbes poolte müügikuulutuste kohta võiks lisada samasuguseid kommentaare. Hakkaks äkki nüüd kommenteerima näiteks, et usast saaks veel palju odavamalt. Või autoturu juures putkas müüdi laupäeval sama asja veel 50.- odavamalt :D
Või siis kustutame äkki kõik müügipakkumised millelaadseid on odavamalt leida?:o
Jälle üks streetrace.org teema.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.6% - SQL: 68.4%]