Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  27
Autor:
Pealkiri: Üritame koos foorumit paremaks muuta ja avaldame arvamust (Vastuseid: 662 | Vaatamisi: 127373)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 01.01.07 01:44 Tsiteeri


Tegelikult mind häirib ka praeguseks nii mõnigi asi: Miks mõttetult killida tegelasi kellest ülimalt palju abi on samas säilitades ülisuurtes hulkades täiesti mõttetut infot???
Näiteks??:
1. Mind on ülimalt häirinud ilkumine hr Forsini kallal. Tegemist on ülimalt asjatundliku inimesega kes oskab jagada väga konkreetset ja vajalikku infot. Mis kurat sunnib sellist infot klubist eemale tõrjuma?
2. Mind tõsiselt häiris vigisemine hr scottimees kallal, tegemist on siiski tegelasega kes jagab diislite alal infot mida keegi teine ei valda??
Foorumi eesmärk peaks ju olema audide alal info jagamine, olgem ausad, enamus infost on siin siiski BS, miks tõrjuda eemale tõeliselt väärtuslikku infot mõne konkreetse inimese idiootlikult väikese maailmavaate pärast?
PS! Sõidan juba jupimat aega teist marki sõidukiga, kuid siinne klubi on siiski kuidagi südamelähedaseks jäänud.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 01.01.07 02:55 Tsiteeri


Lihtsalt üks joogine idee, kui liiga joogine tundub siis kustutage ära :)

Äkki oleks võimalik selline asi, et kui liitub uus kasutaja, on tal võimalus AINULT lugeda põhifoorumit ja uutele kasutajatele teeks lihtsalt ühe alafoorumi nimega "Läbu" kuhu nad võivad postitada oma probleeme ja kuulutusi.

Ligipääs põhifoorumile tuleb Administraatori loal või teatud aja jooksul.
Mõte on selles, et alateemal "LÄBU" saaks uusi kasutajaid "koolitada", kus staff mingil määral korda hoiab ja põhifoorum säilib puhas uute kasutajate pohhuiistlikust suhtumisest meie nn soliidsesse Audi foorumisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 01.01.07 09:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
. Ehk meil on see nii, et kui tahad oma masinat üles riputada ja teistele näidata ja ka ise piiluda siis pead selleks kellegilt soovituse saama. Sellega olen päri. Ehk tekkib olukord, et kõik on omavahel tuttavad või seotud klubi rindkonnaga:), kuid samas kui keegi tahab su masina kohta lugeda ja uurida siis ei sa ta seda teha. Kas masinate lihtsalt lugemine võiks olla prii;). Piiratud võiks olla ülesse riputamine või kommenteerimine selles valdkonnas aga lugeda ja vaadata võiks ju kõik. Miks seda vaja on? Näiteks mul on tutvusrindkonnas ette tulnud selliseid juhtumeid kus keegi on tahtnud infot mingi audi klubilise masina kohta kuid kahjuks ta seda ei saa, sest tal on piiratud selline õigus. Ja on ka inimesi kes tahaksid audi klubi liige olla kuid hetkel ei oma auto (misiganes põhjustel) ja oleks huvitav end siin harida ja uurida. Samas nad ei tea kedagi konkreetselt klubist kes aitaks neil juurde pääsu saada.:P
See oli siis minu pisiprobleemne koht;) ei midagi hullu, vaid väike soovitus.
See ei tähenda muidugi seda, et nüüd piratud juurde pääs peaks ära kaduma. Lihtsalt klubi omanike autosid peaks saama lugeda kõik.;)




Sellega on nüüd nii, et tegelikult ei pruugi ju autosid siit vaadata ja uudistada ainult sõbrad ja tuttavad. Jube hea oleks ju vargapoistel välja valida endale sobiv ning profiilist saab suht täpse asukoha ka ning mis siis veel muud, kui ainult tööle asuda ja hommikul tõustes pole meeldiv näha tühja kohta, kus seisis eelmisel õhtul auto.

Minu erapooletu arvamus lihtsalt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 01.01.07 12:43 Tsiteeri


Seda nüüd kah...et varga poisid. Aga nagu mainisin vaid pisike probleem. Ja varga poiss tahab siis saab ta ka suht kergelt klubileseks ja vaatab neid nii või teisiti.
'Aga osalt õigus Ve1ks parem karta kui kahetseda;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.01.07 13:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Lihtsalt klubi omanike autosid peaks saama lugeda kõik.


Just lugemise pärast see piirang ongi. Paljud ei kirjutaks näiteks oma auto audio- ja turvasüsteemidest, kui suvaline inimene tänavalt seda lugeda võiks. Kunagi ei tea, mis plaanid tal võivad olla... Minu auto teemat seal sel juhul poleks, kuigi mul otseselt midagi varjata polegi. Aga on ju neid, kes on ikka palju põhjalikumalt oma autost kirjutanud.

Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Ja varga poiss tahab siis saab ta ka suht kergelt klubileseks ja vaatab neid nii või teisiti.

Et liiga lihtne on hetkel seda ligipääsu saada? Paneme kõrvataha...

Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Mina olen pakkunud korduvalt idee, et teha foorumikoht kus oleks enamlevinud teemad ja vastused olemas, mitte ei peaks kasutama OTSINGUT. Oleks foorumi lahter PROBLEEMID JA LAHENDUSED.


Oleme mõelnud sellele, kuid uus kasutaja ei loeks seda. Foorum muutuks lihtsalt veelgi liigendatumaks ja keerulisemaks. Meil on olemas "Ametlikud Teated" alamfoorum, kus on selgelt kirjas kõik sümboolikaga ja piiratud ligipääsude õigustega jne seonduv. Ei ole vaja isegi otsida midagi, valid teema ja loed. Ometi on nii foorumis kui ka mu U2U või emaili peal pea iga nädal ikka ja jälle see "kuidas klubiliikmete autosid näha saaks?" ja "kust kleepse osta saaks?"...

Palju neid tüüpprobleemseid teemasid kokku tuleb? 10? 20? 50? 100? Lõpuks on meil 2 foorumit, ikkagi on otsingut vaja ja küna on jälle lõhki. Tegime "Ostuabi" alamfoorumi, et seal kajastuks just nimelt ühe või teise mudeli ostmisel esineda võivad probleemid. Mis seal praegu on? Lühikese aja jooksul tekkinud 135 teemat, millest enamik on stiilis Auto24 link ja "mis te sellest arvate?" Ei olnud see meil nii plaanis, kuid kuna nii välja kukkus, olime tolerantsed ja vaatasime, et ah, las ta olla siis. Kuigi oleksime saanud karmilt sealt kõik sellised postid välja rookida. Kas ei tundu foorumi kujundamisena kasutajate poolt?

KKK saab teha ainult korralikult kokkuvõtva leksikoni stiilis, kus keegi võtab ühe konkreetse pika teema ette (näiteks "Autopiloot, selle toimimisloogika, tüüpvead ja probleemid") ja kirjutab selle korralikus ja ladusas stiilis lahti. Nii, et siil ka esimesel lugemisel aru saaks. Pole mõtet sinna tõsta 10 lk pikka lohisevat teemat, mida keegi lugeda ei viitsi. Kes esimese kompaktse ja sisuka artikli ära teeb? Andke tuld!

Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
Asjast ka - näiteks põhjanaabrite foorumis on just alles selline FAQ (sisaldab ka neid DIY-teemasid) osa avatud, kuhu saab kirjutada ainult ette määratud seltskond, aga mitte nii, et "staff" määrab ja suukorvistab. Kellel on viitsimist mingit teemat sügavuti läbi käia ja tahtmist seda seal kajastada, see selle õiguse ka saab.


Kes siis määrab ja õigused annab? Eesti Kristlik-Demokraatlik Erakond? Teeme iga kord kuu aega kestva polli, mille jooksul kogu foorumi kasutajaskond saab poolt ja vastu hääletada? Või miks just kuu aega? Teeme polli, kus hääletame kogu foorumirahvaga polli kestuse aja. Aga kui kaua see poll kesta võiks? Dilemma, crash... Tulge mõistusele, staff ei taha teile laias kaares taskusse kusta. Enamik selle liikmetest on siiski suht normaalsed inimesed ja pühendunud audifännid. Samas eks igalühel ole oma väike kiiks. Kellel meist poleks? Robotil? Teeme scripti, mis ajab pedantselt mööda reegleid näpuga järge ja kustutab ja muudab ja poob ja laseb, kui kõrvalekalle tekib? Oleks mõnusam?

Staff käib muide üsnagi regulaarselt koos nõu pidamas. Arutame reegleid, uuendusi, üritusi, kasvuga seotud probleeme, joome õlut, närime kanatiibu, kõik toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 02.01.07 18:12 Tsiteeri


Black üks küsimus siis sulle ,kui audi staffi liikmele.
Kuidas siis peaks toimima ostuabi? Kui sinna ei tohi panna oma väljavalitud auto linki,et lihtsustada vastamist,milleks seda teemat siis üldse teha?:o
Küsin sellepärast,et ise tegutsesin just nii ja olen väga tänulik asjakohase info eest,mis mulle siin jagati.
Muidu kõik ok.Samas vahepeal on küll naljakaid kitsendusi mille kasulikkusest ma küll aru ei saa. Näiteks see Audiclubi liikmete autod.Kui sa kardad,et siit saab varas infot just Sinu auto kohta ja tuleb vargile,siis commoon....Siin registreeruda ja paar kostjat leida ei ole ju mingi probleem.Pigem jäta siis oma auto siia üles riputamata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.07 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Black üks küsimus siis sulle ,kui audi staffi liikmele.
Kuidas siis peaks toimima ostuabi? Kui sinna ei tohi panna oma väljavalitud auto linki,et lihtsustada vastamist,milleks seda teemat siis üldse teha?:o

Tegime "Ostuabi" alamfoorumi, et seal kajastuks just nimelt ühe või teise mudeli ostmisel esineda võivad probleemid. Mis seal praegu on? Lühikese aja jooksul tekkinud 135 teemat, millest enamik on stiilis Auto24 link ja "mis te sellest arvate?" Ei olnud see meil nii plaanis, kuid kuna nii välja kukkus, olime tolerantsed ja vaatasime, et ah, las ta olla siis. Kuigi oleksime saanud karmilt sealt kõik sellised postid välja rookida.


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Black üks küsimus siis sulle ,kui audi staffi liikmele.
Kuidas siis peaks toimima ostuabi? Kui sinna ei tohi panna oma väljavalitud auto linki,et lihtsustada vastamist,milleks seda teemat siis üldse teha?:o
Küsin sellepärast,et ise tegutsesin just nii ja olen väga tänulik asjakohase info eest,mis mulle siin jagati.
Muidu kõik ok.Samas vahepeal on küll naljakaid kitsendusi mille kasulikkusest ma küll aru ei saa. Näiteks see Audiclubi liikmete autod.Kui sa kardad,et siit saab varas infot just Sinu auto kohta ja tuleb vargile,siis commoon....Siin registreeruda ja paar kostjat leida ei ole ju mingi probleem.Pigem jäta siis oma auto siia üles riputamata.

No see on suht õige asi et piiratud juurdepääsuga teemasid igaüks ikka ei loe.Vw klubis ei ole kasutajate autole piiranguid ja võib iga auto kohta midagi lugeda mis autol küljes ja kus mis asub,endale selline variant ei meeldi ja sellepärast ongi hea et siin foorumis nii kergelt igaüks piiratud juurdepääsu ei saa.Ja igale suvalise eest keda ei tunne siin vaevalt keegi väga kostma hakkab et uus kasutaja kohe ligipääsud saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.01.07 18:28 Tsiteeri


Palju ma ennast ikka kordan... KASUTAGE OTSINGUT!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 02.01.07 19:02 Tsiteeri


Ei ei ,saan aru.Need on reeglid!Aga vaadates siin kõrvalt (ja kuuldes mujaltki) kuidas neid pileteid lunastada,siis ausõna pole mõtet puristada siin turvalisusest:)
Aitähh lingi eest Black! Ma ei viitsinud seda pikka teemat läbi lugeda ,aga juba leidsin oma jutule kinnitust.Ka sina lunastad juurdepääsu natuke arusaamatult. Jäta ainult normaalne mulje ja aja siin normaalset juttu ning pilet on sinu!:D
Mulle kah väga meeldib see foorum,aga süsteem mida siin aetakse ei meeldi.Õnneks on seda vähe.Ka juurdepääsu ei hakka taotlema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.07 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Ei ei ,saan aru.Need on reeglid!Aga vaadates siin kõrvalt (ja kuuldes mujaltki) kuidas neid pileteid lunastada,siis ausõna pole mõtet puristada siin turvalisusest:)
Aitähh lingi eest Black! Ma ei viitsinud seda pikka teemat läbi lugeda ,aga juba leidsin oma jutule kinnitust.Ka sina lunastad juurdepääsu natuke arusaamatult. Jäta ainult normaalne mulje ja aja siin normaalset juttu ning pilet on sinu!:D
Mulle kah väga meeldib see foorum,aga süsteem mida siin aetakse ei meeldi.Õnneks on seda vähe.Ka juurdepääsu ei hakka taotlema.


ja miks see nii on?
sest ikka leidub seltsimehi, kes oma soovitust uisapäisa siia-sinna loobivad, soovitavad kõiki, kes seda vähegi küsib.
otsene vihje sr foorumi ühe A4 teemale ;)


ja üleüldse, mida on miskil suvalisel tegelasel, keda ma ei tunne minu auto kohta lugeda?
teema on rohkem nö päevik või info jagamine oma auto kohta tuttavate vahel ja update pidamiseks vms.
kui mõni võõras midagi teada tahab, kontaktid on olemas (mida on ka nii mõnigi kasutanud).
see peakski nagu piiratud juurdepääsuga teemade mõte olema, et sellest on teadlikud inimesed, kes on omavahel siiski tuttavad (omavahel tutvuste loomine ja suhtlemine peakski nagu Klubi mõte olema).
sellepärast ei ole ka enamus audiklubi liikmete autodest esindatud lasteaed punkt orgi autode teemas, sest seal võib lugeda seda igasugune suvaline seltsimees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Pikkpoizz
huviline



Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage 2006.a. Honda CR-V 2016.a.

postitati 02.01.07 19:21 Tsiteeri


Mind isiklikult ei huvita nii väga klubiliikmete autodele ligipääs jne. Algul oli ka huvi kuidas ja mismoodi saada sinna, sain targemaks et vaja soovitust, aga kuna ei ole selliseid tuttavaid siin kes soovitaks siis jäi asi sinnapaika. Hämmastas ainult see, et üks tuttav kes ostis audi, regas ennast ära ja sai ka kohe soovituse. Nii et ka siin käib elu tutvuste ja sidemete kaudu:P:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.07 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz
Mind isiklikult ei huvita nii väga klubiliikmete autodele ligipääs jne. Algul oli ka huvi kuidas ja mismoodi saada sinna, sain targemaks et vaja soovitust, aga kuna ei ole selliseid tuttavaid siin kes soovitaks siis jäi asi sinnapaika. Hämmastas ainult see, et üks tuttav kes ostis audi, regas ennast ära ja sai ka kohe soovituse. Nii et ka siin käib elu tutvuste ja sidemete kaudu:P:P


kohe vaevalt et sai.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 02.01.07 19:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Ka sina lunastad juurdepääsu natuke arusaamatult. Jäta ainult normaalne mulje ja aja siin normaalset juttu ning pilet on sinu!:D

Ainuke selline erand muide minu poolt. Ja ei põhinenud ainult sellel ühel teemal. Ei ole pidanud kahetsema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 02.01.07 20:34 Tsiteeri


Ega ma midagi väga kobiseda ei tahagi.See on ikkagi Teie asi mida teete ja kellele annate.Lihtsalt paljudel on/oli see probleemiks,et MIKS? :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 02.01.07 20:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Pikkpoizz
.... Nii et ka siin käib elu tutvuste ja sidemete kaudu:P:P


Selles asja mõte ongi ju!!! :D

Ennast häirivad sellised asjad:
Teemade kordumine. Näiteks kliima "peidetud funktsioonid". Neid tekib iga paari kuu tagant 3 tükki juurde. Ja need 3 tulevad tavaliselt korraga.

Ostuabi teemad stiilis "mida sellest arvate? teab keegi selle kohta midagi?" Tundub rohkem nagu "vaadake, ma ostan omale uue auto". No kes ikka midagi erilist su välja valitud auto kohta teab. Varustus on kuulutuses kirjas. Kui on mingid varjatud vead, siis neid teab omanik, ja see ütleb ikka, et osta ära - hea auto on.


Üldiselt on täitsa tip-top foorum.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.07 22:45 Tsiteeri


Tegelt see ostuabi rubriik on väga tänuväärt asi ja ka oma sellisel kujul! Jälgin seda pidevalt ning minu meelest on sellest palju abi kui inimene paneb lingi ja uurib tausta - Eesti on nii väike, et enamus teab enamust ning nii ka autodega...

Samas see asi, et keegi on vaatamas käinud, mingi vea leidnud jne.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 03.01.07 00:14 Tsiteeri


Tegelikult võiks olla ka "müügiabi" rubriik, sest selline (=praegune) foorumi osa, kus ei saa lisa küsida, kommentaare kirjutada, oma postitusi muuta jne on mõttetu ega teeni seatud eesmärki nii nagu vastavad (ja vabamate reeglitega) analoogid teistes autoklubide foorumites


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 03.01.07 12:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
oma postitusi muuta

Saab ju nüüd igal ajal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Firehead
huviline

Avatar


Registreerunud 08.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S2 coupe

postitati 03.01.07 15:02 Tsiteeri


Üldiselt olen staffi poolt kehtestatud reeglitega rahul. Häirib aga vahest see kuidas neid meelde tuletatakse. Ma saan aru et närv läheb mustaks aga eksimusest saab teavitada ka viisakalt (mida enamasti õnneks tehaksegi) ja mitte teist isikut halvustavalt. Ühesõnaga tahaks näha vähem okkalisust siin foorumis. Lõppkokkuvõttes ei tule see foorumi imagole kasuks
Nii et külma närvi inimestele kes on vaevaks võtnud siin foorumis korda hoida! :)


Dreams first, needs later
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
scottimees
huviline



Registreerunud 22.03.06
Kasutaja on eemal


postitati 04.01.07 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Palju ma ennast ikka kordan... KASUTAGE OTSINGUT!


Ma palun väga vabandust kui ma praegu kedagi kõvasti solvan kuid kui inimene kasutab otsingut, ta vb leiab vastuseid oma küsimustele mida on meie vanaisad ja vanaemad kunagi eelmisel sajandil siia kirjutanud. Tehnika pidevalt areneb ja tihti võib juhtuda selline asi et see mis oli õige ja väga asjalik eile on täna vaid tühi koht. Igale probleemile luuakse pidevalt uusi lahendusi mida ei pruugi leida otsingut kasutades. Las inimesed uurivad ja küsivad, avastavad kaasaegset tehnikamaailma. Kasutaja Black, mõtle kunagi mu sõnade peale kui ise oma probleemile ei leia OTSINGUST vastust ja oled lihtsalt sunnitud meie poole pöörduma. Ole sõbralikum ja mõistlikum.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sults
huviline



Registreerunud 17.02.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 2.5TDI 103 kw AEL Quattro

postitati 05.01.07 08:19 Tsiteeri


Häiris mind siis kõige rohkem see teemade kustutamine,need ju võisid sisaldada ka olulist informatsiooni,kuigi ka mõned kindlasti mitte.Kiskus teinekord ka inetuks vaidluseks,seda võiks küll nüüd kuskil mujal teha.Ja ei ole mõtet isiklikuks minna a-la mul on suurem kui sul.Loodane ,et see oli tingitud aastalõpu ärevusest ja pingest ja et nuud läheb rahulikumaks.Teemade kustutamisel võiks ju mõnelt teadjamalt küsida ,mida kustutada.
Scottimees on näiteks päris teadja diislite hingeelust ja ma olen väga huvidatud tema postitustest.
Kõike head ja edu sel aastal nii tiimile kui klubikaaslastele!Väikseid naginaid ikka võib tekkida ja tekib kindlasti ka edaspidi. Otsingut kasutades ei leia alati vajalikku infot.Oleks teretulnud ,kui keegi on abi saanud ka tagasiside siia jätta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 05.01.07 08:46 Tsiteeri


Selle otsingu suhtes on asi nii, et keegi ei kirjuta lambist, et "kasuta otsingut." Mina olen üldiselt suht tihe foorumi lugeja ja kui miskit olen teatud probleemi kohta lugenud, siis ei ole tihti aega hakata seda kellelegi ise välja otsima. Selline ettenämmutamine ka ei vii kuhugi.

Nagu siin enne juba mainiti on tihti korduvaid teemasid. Nagu tuleb talv on termostaaditeemad, suvel kliimateemad jne. Paljusid teemasid staff ei kustuta vaid lihtsalt on sarnase teemaga sidunud (kokku tõstnud).

Minu möla ja sarkastilisi postitusi on staff piisavalt kustutanud ja hea on ka. Tihti kui midagi tarka teha pole olen otsinud ka omi postitusi vanemate teemade alt ja neist mõttetuimad ise ära kustutanud.
On olnud olukordi kus vist turbo autoteemas kustutati ära võimalikud b4 keresse vee sissevoolukohad aga ICE väljapakutud variant jäeti alles. Saan aru, et autoteemasse pole vaja sellist jura aga kelle postid kustutatakse ja kelle omad mitte- see on paras huumor.
Sellesama teema alguses vihjati siin sellele, et forsinit nokitakse. Olgem ausad see mees võib olla kui tark tahes, aga ilma oma autot näitamata ja pidevalt oma S6 üles upitades pole selle mehe suhtes mingit respekti veel tekkinud.

Parem hakkas kohe ja sellejaoks vist see teema ongi :D

Tänud kõigile kes viitsivad seda audiklubi vedada ja mulle väga meeldib olla AC liige ja liigelda ka audidega. Edaspidi luban teha paremaid postitusi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Alan
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.06
Asukoht: Välisriigis
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 06.01.07 11:16 Tsiteeri


Minu arvamused
Kasutaja mula/möla mis antud posti ei sobi :
pakun variandi kustutada antud post + hoiatus viitega millest jutt u2u´sse. Järgmine Rikkumine Sama asja vastu võiks lõppeda kahe päevase banniga. Kuna see kõik ei saa toimida 100% kõikide kasutajate postide kohta siis selle otsustamine nende karistuse määra üle võiks jääda siiski Staffi otsustada. Samas ei tohiks teha erandeid juba määratud karistuse kandjate suhtes - sest "laisad" ei muuda ennast enne kui selleks on Tõsine põhjus.



Kindlad ja Palju ütlevad postitused ehk siis KKK või FAQ

Kuna see nii oluline siiski oleks - omada sellist informatiivset rubriiki siis Staff - kirjutage eraldi alateema (mitte Üldise rubriiki ) Eraldi just selliste postide jaoks. Kui sinna hakkab laekuma poste kindlas suunas siis selekteerida milline kuhu kuulub. ja TAAS kasutada seda võtet mille mainisin esimeses punktis - möla postid kustutada . kui TEEMAT MITTE LUKKU PANNA!!! need on kaks täiesti erinevat asja.
Keegi asjalik ja tihe kasutaja võiks kaasa aidata selles rubriigis ka vanade asjalike postide sinna tõstmisega(mitte copy´ga vaid konkreetselt sinna tõsta).

Kasutaja autode juurdepääs

siin jään nõusse selle kasutajaskonnaga kelle meelest siiski see piiratuks peab jääma. Endal seda õigust sinna pole ja siiani ei ole ka seda väga taga karjunud - ju pole veel sellist õigust saavutatud ,et sinna lugema pääseda.
samas kui ikka huvitab Kindel Kasutaja koos Kindla Autoga siis U2U vähemalt ja pikemal uurimisel ka muid teid pidi selle inimesega kontakti saad(PS! Sõbralikul soovil mitte kuritahtlike mõtetega kindlasti siis pöörduda). Usun ,et suurem osa siin kauem kasutajateks olnud isikud jagavad meelsasti informatsiooni oma liikuri kohta - kui see taas liiiga isiklikuks ja kahtlseks ei muutu(küsija poolelt siis)


Aitab küll piisavalt pikk sai. Ehk on kellelgi midagi lisada ? mulle midagi öelda ?(u2u)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 06.01.07 22:07 Tsiteeri


Mulle jäi nüüd küll arusaamatuks viimases postis olev arutelu.Mis see mula/möla siis on?Kes seda otsustab?Äkki kustutatakse midagi mis KUSTUTAJALE tundus mölana.Saan loomulikult aru,kuhu Alan triivis,aga siiski...On neid inimesi ka, kellel enda väljendusega ei ole kõige paremad lood.Et kui tema küsimus või vastus jääbki natuke kellelegi arusaamatuks,siis ei oleks vast kõige õigem seda kohe ignoreerida. Aga kui on ikka selline lollakas möla(kellegi solvamine-teemast täiesti mööda jne. siis loomulikult kustutada)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Alan
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.06
Asukoht: Välisriigis
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 07.01.07 09:48 Tsiteeri


No kui hakata tähte lõhki ajama siis ei pidanud silmas KÕIKI postitusi milles kahtlane kõrvalvari on vaid siiski just täpselt mulinat mis kuhugi ei vii või viitab just ainult mõtetusele.

vägalevinud on kasutajatel rämpspostituste lisamine ,et niiöelda koguda postituste arvu ja "kuulsust"

kui inimene ei oska ennast perfektselt väljendada siis see ei ole ju möla vaid tema väljendusoskuse puudus - vihje ei olnud ka sellele,et "koma" kirjutamata jätmisel post oleks möla :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  27
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.3% - SQL: 54.7%]