Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  15
Autor:
Pealkiri: V6 3.0TDI andmed, plussid & miinused (Vastuseid: 350 | Vaatamisi: 231770)
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on foorumis


postitati 15.12.09 21:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Auto siis seisnud ööpäeva, hetkel väljas 16 kraadi, naine läks sõitu ja läksin panin auto sooja. Esimese asjana kukkus karjuma, et jäta seisma ja kontrolli jahutusvedelikku, kaen, ei ole sültjas ja on normis, ok, lasin edasi käia, see kustus ära. Naine sõitis 6km. ja viskas põlema piduritule. Vedelik normis, pidurid olemas, kas külmast sellised anomaaliad ja mitte tähelepanu pöörata?

T. vedru


Siin tundub pigem auto enda elektroonika mure. Kuna masin on üsna elektrit täis siis sellise külmaga pole midagi imestada.
Oma autol olen nüüd kah 2 päeva I käivitamisel sellist hieroklüüfi näinud mida varem pole kunagi olnud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 15.12.09 23:02 Tsiteeri


Kas sama keti stoori kehtib ka 2.0 TFSI mootoritel? Käima pannes küll mingit klõbinat ei kuule aga kohapeal käies on imelik tiks sees. Kui kõrvaga tiksu poole lähen jõuan geneka rihma pingutini, (kui ma ei eksi) mis imelikult edasi tagasi liigub ja kerget tiksu teeb. Kas see on normaalne?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 15.12.09 23:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Kas sama keti stoori kehtib ka 2.0 TFSI mootoritel? Käima pannes küll mingit klõbinat ei kuule aga kohapeal käies on imelik tiks sees. Kui kõrvaga tiksu poole lähen jõuan geneka rihma pingutini, (kui ma ei eksi) mis imelikult edasi tagasi liigub ja kerget tiksu teeb. Kas see on normaalne?


Ei kehti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
h6bekuul
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 16.08.09
Asukoht: est
Kasutaja on eemal

Auto: auto

postitati 15.12.09 23:12 Tsiteeri


GTI-l kah tiksub juba 1.5a. Ju siis on iseloomulik neile mootoritele. Aga see ei ole nii häiriv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.09 23:14 Tsiteeri


Ega te juhuslikult FSI-le iseloomulikku tiksu mõtle?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 15.12.09 23:24 Tsiteeri


Ei oska õelda mis see iseloomulik tiks on. Igaljuhul lähen peale seda nädalat esimesel võimalusel ja lasen õlid ja filtrid ära vahetada. Hirmutasite mind oma long life õli jutuga ära.
Ja ehk siis saan lõpuks oma navigatsiooni DVD ka mängijast kätte, lõpuks plaadi sisse kus Eesti ka peal :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
h6bekuul
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 16.08.09
Asukoht: est
Kasutaja on eemal

Auto: auto

postitati 16.12.09 07:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Ega te juhuslikult FSI-le iseloomulikku tiksu mõtle?


Audil (3.2FSI) ma pole täheldanud mingeid tikse. GTI-l (2L turbo FSI) uuest peast kah polnud. Nüüd on juba pikka aega. Esindus arvas, et pole midagi hullu. Äkki mingi pritsungi eripära?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 16.12.09 07:29 Tsiteeri


Mul ilmnes umbes kuu tagasi selline anomaalia,et käiguvahetuse ajal, just gaasi vähe rohkem andes,on kuulda kastist mingi imelik "kiuks".See kiuks on niipalju kuulda,et normaalselt mängivast raadiost on üle.Tundub,et see nn. "igavene õli" ja hooldevaba kast hakkavad ennast tõestama.Auto läbisõit on hetkel 175000.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eestimaa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.01.06
Asukoht: Tallinn/Saku
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0BiTDI (C7.5)

postitati 16.12.09 07:40 Tsiteeri


Mul sama jama et karjub kontrolli jahutusvedelikku + lisaks tundub et roolivõim teeb algul imeliku häält, kohapeal soendada ja sõitma hakkates kaovad anomaaliad ära. :S

Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Auto siis seisnud ööpäeva, hetkel väljas 16 kraadi, naine läks sõitu ja läksin panin auto sooja. Esimese asjana kukkus karjuma, et jäta seisma ja kontrolli jahutusvedelikku, kaen, ei ole sültjas ja on normis, ok, lasin edasi käia, see kustus ära. Naine sõitis 6km. ja viskas põlema piduritule. Vedelik normis, pidurid olemas, kas külmast sellised anomaaliad ja mitte tähelepanu pöörata?

T. vedru



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 16.12.09 08:15 Tsiteeri


Hommik algas hästi, autot käima pannes käis nagu mingi pauk(nagu oleks mingi korgi eest löönud) ja lõi koheselt kirja COOLANT. Helistasin audihooldusesse, pukseerida ei tohi ja sõita ka ei tohi. Nüüd ootan puksiiri kiki silmi. Ei tea mis nüüd peeti läks :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.09 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardo
Mul ilmnes umbes kuu tagasi selline anomaalia,et käiguvahetuse ajal, just gaasi vähe rohkem andes,on kuulda kastist mingi imelik "kiuks".See kiuks on niipalju kuulda,et normaalselt mängivast raadiost on üle.Tundub,et see nn. "igavene õli" ja hooldevaba kast hakkavad ennast tõestama.Auto läbisõit on hetkel 175000.


Tulebki kastis õlivahetus teha...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 16.12.09 20:04 Tsiteeri


Autot kätte ei saanudki, ilmselt homme jälle jala mees:S


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.09 20:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Autot kätte ei saanudki, ilmselt homme jälle jala mees:S



Kuna külmaga tuleb autosid palju siis enne õhtut ette võtta kahjuks ei saanud. Aga kui nüüd õiget infot oman siis miskit erilist seal polnud ja homme peaks auto kätte saama.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 16.12.09 22:37 Tsiteeri


Mul täna õhtul oli samamoodi jälle kiri COOLANT ees. 2 minutit kohapeal käimist ja kadunud ta jälle oli, piduritule anomaaliat täna polnud. Eks vaatame, mis üllatused homme hommikul on:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 16.12.09 22:42 Tsiteeri


Piduritule anomaaliast on mul see ülemine piduri tuli(avant kere). Viskab kirja BREMSLIGHT, see läheb peale paari minutilist sõitu ära.
Kas need autod ei olegi mõeldud sellist külma taluma? Kurat ei ole sõnu lihtsalt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 16.12.09 22:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Piduritule anomaaliast on mul see ülemine piduri tuli(avant kere). Viskab kirja BREMSLIGHT, see läheb peale paari minutilist sõitu ära.
Kas need autod ei olegi mõeldud sellist külma taluma? Kurat ei ole sõnu lihtsalt!


Ei tea, ma ei mäleta, et mul eelmine talv oleks olnud mingisugust anomaaliat, aga eks annab tunda siin see temperatuuri suur kõikumine, 0 kohe -14 külma, pistikud, niiskus, kohe külmusid, aga kes seda teab. Mina tean, et esimene ja viimane C6 :D Liiga vaene, et sellist omada, aeg hakata vaatama, mis trikke teevad vähe suuremad mudelid;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 18.12.09 17:24 Tsiteeri


Jah, ei ole sellest coolant lambist mina pääsenud. Hommikuti on ikka ees. Võiks juba soojemaks minna:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 18.12.09 21:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zann0
Jah, ei ole sellest coolant lambist mina pääsenud. Hommikuti on ikka ees. Võiks juba soojemaks minna:)


Mina sain sellest täna lahti nii, et külmaga oli vedelik nii 3-4 milli alla maksimumi, lisasin nii 100gr juurde ja probleemi enam pole, soojaga on jälle 3-4 milli üle maksimumi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 18.12.09 22:46 Tsiteeri


Purjetaks romantilisest offtopicust nüüd taas teemasse ehk 3.0 TDI ehk mootorispetsiifiliste küsimuste valda.
;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 18.12.09 22:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Purjetaks romantilisest offtopicust nüüd taas teemasse ehk 3.0 TDI ehk mootorispetsiifiliste küsimuste valda.
;)


Kui nüüd see 2a., mis ma olen omanud seda sorti masinat, siis käsi südamel, suuremat sitta pole ma oma elus näinud ja nii lagunevat Audit ega autot pole ma ka kunagi omanud, kui 3,0TDI.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ervin7
huviline



Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi 80 b2 '83 & Audi A6 2.6 Quattro '94

postitati 19.12.09 00:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Purjetaks romantilisest offtopicust nüüd taas teemasse ehk 3.0 TDI ehk mootorispetsiifiliste küsimuste valda.
;)


Kui nüüd see 2a., mis ma olen omanud seda sorti masinat, siis käsi südamel, suuremat sitta pole ma oma elus näinud ja nii lagunevat Audit ega autot pole ma ka kunagi omanud, kui 3,0TDI.


Äkki paneksid nimekirja asjadest millega on probleeme olnud ja mis vead on 3.0TDI-l.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 19.12.09 09:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ervin7
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Purjetaks romantilisest offtopicust nüüd taas teemasse ehk 3.0 TDI ehk mootorispetsiifiliste küsimuste valda.
;)


Kui nüüd see 2a., mis ma olen omanud seda sorti masinat, siis käsi südamel, suuremat sitta pole ma oma elus näinud ja nii lagunevat Audit ega autot pole ma ka kunagi omanud, kui 3,0TDI.


Äkki paneksid nimekirja asjadest millega on probleeme olnud ja mis vead on 3.0TDI-l.
Praegu suht kiire, aga kui aega, otsin välja arved ja siis lisan rahasumma, mis kulunud selle ajaga ja mis vead olnud. Hetkel auto sureb iga foori taga välja ja siiamaani pole veale jälile saadud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 19.12.09 17:01 Tsiteeri


Nüüd olin tükk aega tanklas, luuk ei tulnud lahti, jääs. Küsisin statist kausiga kuuma vett ja sain luugi lahti. Tankisin kiiresti ära, selleks ajaks oli kõik uuesti jääs ja luuk enam kinni ei jäänud. Uuesti kuuma vett peale, luuk kinni. Ei tea kuidas järgmine kord selle lahti saab, loodan ,et ilmad lähevad soojaks!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 22.12.09 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Kui nüüd see 2a., mis ma olen omanud seda sorti masinat, siis käsi südamel, suuremat sitta pole ma oma elus näinud ja nii lagunevat Audit ega autot pole ma ka kunagi omanud, kui 3,0TDI.

Äkki on sul lihtsalt halb õnn olnud selle konkreetse autoga? Vahest juhtub... Mida teised omanikud arvavad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 22.12.09 17:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
Tsitaat:
Algselt postitas: vedru
Kui nüüd see 2a., mis ma olen omanud seda sorti masinat, siis käsi südamel, suuremat sitta pole ma oma elus näinud ja nii lagunevat Audit ega autot pole ma ka kunagi omanud, kui 3,0TDI.

Äkki on sul lihtsalt halb õnn olnud selle konkreetse autoga? Vahest juhtub... Mida teised omanikud arvavad? [/quote

Ei tea, Revali andmetel oli see auto 2007 juuliks sõitnud 115000, mina ostsin pea pool aastat hiljem oli 131000 ees, kes nüüd ütleb, kui tõesed need andmed siin on. Hetkel juba 227000 ees:P Minul siis pea 2 aastaga 100000:D



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  15
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.4% - SQL: 56.6%]