Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C5 kõrgemaks - mida vaja? (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1111)
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 15.01.08 18:43 Tsiteeri
C5 kõrgemaks - mida vaja?



Siin teemades on mõnel korral sellest juttu olnud (nt siin ja veel siin kah), aga kahjuks konkreetset lahendust neis ma ei leidnud.
Kunagi sai ühes parklas näha enda masina kõrval identset A6, ainsaks erinevuseks oli see, et külje joon (ka ukse link) oli ca 7-8 cm kõrgem. Tahaks enda oma kah kõrgemaks saada. Praegu jäävad juba tänavate pikirööpad ristteedel põhja kraapima. Ristmikud tuleb kas siis väga kiirelt või just väga aeglaselt ületada. Kiirustel 20-50 km/h käib põhi tihti kuhugi vastu. Samas tunne on küll selline, et vedrud väsinud ei ole - pigem on "vinge" madaldus kellegi poolt alla kruvitud (ei tea kas tehases või juba hiljem). Lisaks sellele on autosse sisenemine ja väljumine tiba ebamugav.
Kui neis ülal toodud teemades räägitakse ainult paarist tehase kõrguse võimalusest, siis Elcats näitab oluliselt rohkem, kuid kahjuks pole ühelgi neist kõrgust märgitud (esimesed vedrud ja tagumised vedrud). Seega ainult nende numbrite järgi on väga raske valikut teha.
Kas kellelgi on kogemust, millise artikli all oleksid C5 TDIQ Avant võimalikult kõrged ja keskmise jäikusega vedrud?


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tammet6ru
huviline



Registreerunud 19.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: chrysler voyager&audi 80 2.0e

postitati 16.01.08 17:40 Tsiteeri


Minu autoga sama jama!:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Antikristus
huviline



Registreerunud 29.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2 220kW ´95

postitati 16.01.08 18:30 Tsiteeri


mul on ka suht madal aga päris vastu just ei käi ja toppisin oma lisavarustuse koodi koodi lehele (leiad siit foorumist) tuli välja et on originaal sport vedrustus. Ja ma arvan et kui see korras siis hellu ei tohix veel olla ka mitte täismassis, vähemalt minul ei ole. Vaata ka kas rehvid ja veljed norm suurus/kõrguses.


''Jõud on peamine'' ütles karu ja surus NELI käppa vastu maad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.9% - SQL: 72.1%]