Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Sinise sisuga Audid, kas on järelturgu !?!? (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4533)
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 11.12.07 23:12 Tsiteeri
Sinise sisuga Audid, kas on järelturgu !?!?



Võtaks üles sellise teema, või õigem oleks öelda turuuuringu, et kas keegi teist tahaks osta mõnda allpooltoodud Audit.
Olen välja valinud kolm quattro aparaati: B5 Avant, B6 sedaan ja B6 Avant, mis on pikemat aega auto24.ee portaalis müügis seisnud ja milliste hinda võiks/peaks olema võimalik suhteliselt hästi alla tingiga. Igaljuhul paistab nende masinate ühisnimetajaks, ei tea kas seda küll veaks nimetada saab, olema see, et kõik on seest potisinised (ja ka pealt). Kas istuksite sellist värvi kookonis, või siis mis hinna(alanduse) korral !??!?!


http://img1.auto24.ee/auto24/320/371/7313371.jpg
B5 Avant


http://img1.auto24.ee/auto24/320/949/6302949.jpg
B6 sedaan ekstreemvariant- sinine sinise aktsendiga (sisemised iluliistud)


http://img1.auto24.ee/auto24/320/317/3971317.jpg
B6 Avant


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.07 23:18 Tsiteeri


Selline sinine just väga meeldib ja istuks sellises autos hea meelega.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.07 23:20 Tsiteeri


Vot ei meeldi selline sinine sisu ja ei ostaks ju sellist autot mis ei meeldi(kui siis ainult üliodavalt ja hea varustustasemega). Maitseasi muidugi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
HannesT
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant

postitati 11.12.07 23:42 Tsiteeri


Mulle väga meeldib ja isegi maksaks peale, et sisu sinise saaks. kunagi mul oli ka vana Sigar, millel sinine armatuur. Tegelt suht kopp on ees nendest mustadest sisudest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 11.12.07 23:47 Tsiteeri


Maitseid on erinevaid.
Oleks peaaegu ka endale sinise sisuga ostnud.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 12.12.07 08:03 Tsiteeri


No paraku ta nii on, et kuna siin ise sai kah otsitud A4-ja ,diislit,Quattrot ja ainuke ,mis väljast meeldis oli k..rat seest sinine:D
Kunagi uurisin kah tuttavatelt,kes toovad autosid, et sinist ei ole mõtet eriti tuua,kuna eesti inimene kohkub selle hullu värvi peale ära;)
Kuid kindlasti on igale asjale ostja olemas ja nagu siin mainitud juba ongi, siis paljudele siiki meeldib.
Minu arvamus: Ise ei ostaks,kuna see sinine ikka jube kole.:P

EDIT: seda keskmist sedaani kiikasin isegi,kuna väljast tundus üli ilus,aga sisu ikka võrreldest teistega nii SININE, et oioioi:D Miks mitte näiteks hele sisu?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 12.12.07 08:05 Tsiteeri


Mina isiklikult ostaks sinise sisuga siis kui auto oleks turuhinnast märgatavalt soodsam :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 12.12.07 08:16 Tsiteeri


Esimest ei vaataks üldsegi tema mootori ja ka sellepärast kuna sul hinnaskaala ulatub ka B6-ni, siis kindlasti B6.
Keskmine on muidugi väga ilus auto aga sisu natuke harjumatu (pool aastat tagasi müüdi 2001 aasta B5 avanti sama sisuga ja hind oli väga odav just sisu tõttu).
Viimasel on sisu juba väga hea ja masin ise ka aga kes see pole mitte "kuuma grupi diisel" ?

EDIT: samas, kui selle keskmise B6 sedaani hinda saaks niipalju painutada ja masin muidu ülihea, siis kannatab ehk armatuurlaua nahaga üle katta (kui ilusalt teha on väga kobe) ja näiteks uksepolstrid ja rool alcantraga üle + käigukangikott uus, siis saaks koledast sisust väga hea.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 12.12.07 08:44 Tsiteeri


Peaasi, et tumeroheline ei oleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 12.12.07 08:47 Tsiteeri


See on jah maitse asi aga tundub ikka, et nende siniste järelturg on nõrk.

Ise käisin ka sinise sisuga A6-test ringiga mööda, ühte küll käisin vaatamas, kuna kõik muud lisad olid olemas aga no tõesti minu arvates on see suht rõve. Ja kui veel sinine/roheline nahk siis paneb ikka mõtlema, et mida kuradit nad seal audis mõtlesid...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
alambe
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.07 08:57 Tsiteeri


mul oli samuti sinise sisuga 100 kunagi ja piltidel on see sinine tunduvalt hullem kui päriselus.
Sinised nahkistmed oleks juba päris kinky:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 12.12.07 09:14 Tsiteeri


Kunagi oli A24-s müügil E34 bemm, millel oli üleni rõve luitunud punane sisu ja kõik irwasid, et kes selle ära ostab ja kesse jobu üldse sellise tellis endale.. eks slaavirahvale läheb punane ikka peale.
Aga jahh väikeste mööndustega saab ka nendest masinatest kobeda teha.. kas siis nahatamise või pauku pannud masinate detailidega paremaks.. hind peab siis ka seda väärt olema.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 12.12.07 10:52 Tsiteeri


OT: Kas keegi võiks mulle lollikesele öelda,mis selle keskmise B6 välisvärvi nimi on? Kurat hullult meeldib see pärlasinine:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kustav
huviline



Registreerunud 02.06.06
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kasutaja on eemal


postitati 12.12.07 12:12 Tsiteeri


Sugulasel on C5 A6, samuti kõik lisad ja ka sinine/hallikas sisu.
Tegelikult polegi nii hull :) täitsa omapärane!

aga see ei tähenda et ma sinisesisuga autot pooldaksin.

üks juba oli MB S w126.. jõhker sinine nahk sisu, enam ei soovi :d


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 12.12.07 13:04 Tsiteeri


ikka must või valge (äärmisel juhul ka "karamelli" värvi, nagu osad uuemad audid on. Tingimusel, et kõik muu ilusti kokku läheb). Sinise puhul jääb mulje nagu keegi oleks põlveotsas tjuuninud ja detailid siniseks värvinud. Või noh, minul jääb selline mulje :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 18.09.08 10:14 Tsiteeri


Huvitav jah, et esimene ja viimane mainitutest läksid umbes poole aasta jooksul ikkagi kaubaks, aga sellest keskmisest (nn. ekstreemvariandist) on saanud kõige pikemalt müügis olev B6 quattro. Ei tea kas tiksub juba kolmas aasta ?!?


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
karlson
huviline

Avatar


Registreerunud 01.11.05
Asukoht: Tartu-Elva.
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2,8 Quattro.

postitati 18.09.08 10:42 Tsiteeri


Sinise sisuga Audit ei ostaks mitte mingil juhul(isegi siis kui saaks nn.mega odavalt).


Kogun Eesti esitajate CD plaate!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 18.09.08 10:57 Tsiteeri


Ma ostaks selle sinise quattro ilma mõtlemata ka ära, kui hind ei oleks selline... paukupannud B6 juppe leidub juba hästi ja asi see armatuurlaud, keskkonsool ja nahktuba panna on.. kui ikka 50 kilo letihinnast alla teha, siis võiks kõik lasta nahatada ja saaks väga ilusa auto.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 18.09.08 14:43 Tsiteeri


ostsin ka kunagi ühe sinise sisuga audi , tipp topp korras, aga sinise sisuga, hind ka imeodav. Ostsin ära, teine sisu sisse ja auto oli 2 päevaga müüdud ja "teenustasu" ka kõvasti kopsakam kui paugus autosid üle kolkida või saksast tuua. Ostja siiani rahul, ise veel rohkem rahul. Aga endale sinise sisuga ei ostaks. Eriti räme on valge auto ja sinine sisu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 18.09.08 15:04 Tsiteeri


ma olen oma audi sinise sisu ja välimusega väga rahul:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 18.09.08 15:30 Tsiteeri


Võib- olla mul midagi viga, aga mind ka need sinised sisud ei häiri, peaasi, et on korras ja puhas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 18.09.08 15:57 Tsiteeri


ise kaalusin tükk aega, kas ikka osta sinine nahk, kuid ära ostsin ja siiani ei kurda küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 18.09.08 16:38 Tsiteeri


Sinisel sisul on tegelikult ka eeliseid, nimelt kärbsed ei situ sinna.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rulamees
huviline

Avatar


Registreerunud 13.10.03
Asukoht: Lõuna Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi B4 2.0 automaat ABK, CBT

postitati 18.09.08 17:22 Tsiteeri


inimese loomus on inimese loomus, ei ole siin vist inimest, kes ütleks, et mul on sinise sisuga audi ja mega rõve on, et mitte kohe üldse ei meeldi. inimese loomus on inimese loomus - enda oma on kõige parem


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ukuke
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Allroad

postitati 18.09.08 17:59 Tsiteeri


Pigem hele aga must üle kõige


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 45.1% - SQL: 54.9%]