Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  16
Autor:
Pealkiri: A8/S8 (4D2, 4D8, 1994–2002) (Vastuseid: 395 | Vaatamisi: 132998)
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.12.07 16:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Kuulge A8 mehed, küsimus teile. Kui palju kulub teil ühes kuus raha kütuse peale?


:o:o:o:o:o selline arv numbreid...Aga peab arvetsama ka sellega, et läbitud kilomeetreid on kah :o:o:o:o:o selline arv numbreid. Ja mis kõige peamine, 2,7Biturbo võttis mul maantel palju rohkem kütust kui V8 mootor...

Samas jällegi iga läbitud kilomeeter on seda hinda väärt, see uus kaheksa on mul esimene auto millega ma tõesti rahul olen...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiku212
huviline

Avatar


Registreerunud 12.09.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2,4 quattro

postitati 06.12.07 16:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Kuulge A8 mehed, küsimus teile. Kui palju kulub teil ühes kuus raha kütuse peale?


Mul kulub 4-5 tuhat. Sõidan 40% maanteed ja 60% linna ning aastas 35 tuhat kilti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aleksandr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.03.05
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: Honda

postitati 06.12.07 17:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiku212
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Kuulge A8 mehed, küsimus teile. Kui palju kulub teil ühes kuus raha kütuse peale?


Mul kulub 4-5 tuhat. Sõidan 40% maanteed ja 60% linna ning aastas 35 tuhat kilti.


Minu arvutuste järgi,muidugi kui ma tegin õeti, sain keskmiseks aasta kuluks 10l/100


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 06.12.07 19:10 Tsiteeri


Ei tahagi öelda:D Kindel sokk ka endale.. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.12.07 20:02 Tsiteeri


Seni on läinud umbes paak nädalas (~1200). Kui mingeid pikemaid planeerimatuid sõite pole olnud. Samas ma ei suitseta ega saa paraku ka alkoholi pruukida... eks ülejääv raha tuleb muul moel elust rõõmu tundes kulutada. :) Ja kui ülearu kulukaks läheb, saab ju alati jälle diiselbemmi osta. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 06.12.07 20:30 Tsiteeri


Mina küll ei saa kurta,et C5 A6 4,2Q mingi jube röövel on.Tavaliselt viskan unoX aparaati jakobsoni (mingi 37 liitrit saab)ja sellega u. 300 km sõidan.1/3 linn ja 2/3 maantee.Kompu näitab ka keskmist 13,6 l/100.No krt,mu autol ju kaalu ka 2 tonni.
Teatud põhjustel kiiruse ületamisega ei tegele,samas linnas jalgu küll kellelegi ei jää.
Võiks ka vabalt 2,4 motoga kulgeda,kuid hea on teada,et igaks juhuks "hobusekari" kaasas:P.
Mina olen igatahes sõrme suure mootori kuradile andnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 06.12.07 22:53 Tsiteeri


Ühesõnaga A4 sissemaksuks ei saa enam anda, kuna sai sellega Mazda6 külge sõidetud...nii palju siis heas korras A4st.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puna
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C5, Quattro, 4,2L

postitati 06.12.07 23:22 Tsiteeri


Sai ka 4,2 võetud keskmist ~15L
Naine ka ütles, et krt mingi 2L enam küll kulgema ei hakka.:D
Vahet pole kõik mis paaki paned võtab ära ja jakobsoni kaupa ei jõua pensukate vahet joosta.


Tel +3725654585; +358445654585
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TuRiK
huviline



Registreerunud 07.08.04
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI

postitati 09.12.07 14:34 Tsiteeri


kysimus siis veel siuke kus A8 1995 aastast asub VIN kood! ja mootori ja oma?

ettet2nades!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.12.07 18:49 Tsiteeri


VIN on mootori taga tulemüüri peal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 09.12.07 23:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
VIN on mootori taga tulemüüri peal.

Ülevaatusel vaene mees otsis ja müttas kapoti all, kuni lõi käega ja puges pagassi tagavara ratta juurde :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mig
huviline

Avatar


Registreerunud 14.04.07
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: A8 quattro 4,2 '99 / Chrysler Grand Voyager Ltd CRD

postitati 20.01.08 00:28 Tsiteeri
ok, aga a8 alates 2003



mis nendest head teada on?
või siis halba?
talina revalis käimine on jube elamus ja sinna tahaks võimalikult vähe sattuda.
kas uuema a8-ga saab loota, et 4,2 mind 3 aastat teenib?
(auto omamine on sõgedus, kasutamine vajadus, eputamine/priiskamne lollus)
kas 3 aasta pärast on nende hind kukkunud 50%? või 100%?


mig
eturunduse töövahendid: mail, twitter, facebook marketing; CRM; eCommerce, web
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaxPower
huviline



Registreerunud 25.12.07
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal


postitati 11.05.08 20:42 Tsiteeri


kuna vahepeal oli plaanis osta allroad aga hetkel ei taha liisingut enam võtta, siis otsustasin et ehk prooviks A8 (oleks esimene audi). Minu küsimus pigem selles et mida jälgida ostul ja kuhu võiks viia ostueelsesse kontrolli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 11.05.08 21:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaxPower
kuna vahepeal oli plaanis osta allroad aga hetkel ei taha liisingut enam võtta, siis otsustasin et ehk prooviks A8 (oleks esimene audi). Minu küsimus pigem selles et mida jälgida ostul ja kuhu võiks viia ostueelsesse kontrolli?

Link abiks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sst
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.06.08 13:45 Tsiteeri


Mul heal sõbral on 2003 A8 4,2 Q.
Selle keskmine küttekulu on ca 13,7 l /100 km, 2/3 maantee ja ülejäänu linn.

Sigahea auto on ikka aga kütust võtab küll omajagu. Minu A6 2,6 Q on ikka täielik ökopill sellekõrval :D


Quattro on tore asi :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
q3
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro 2,5 TDI `04

postitati 25.06.08 20:00 Tsiteeri


ostsin ka omaarust ökonoomse auto- et kui a4(väike) 2,8 mootoriga, peaks vähem kütust võtma. paraku quattro autom. kastiga suht janune,ta ju raskem ka:( Tuttaval a8, keskmine 13l. sajale. krt.,mul väiksega sama,peaaegu. nüüd ka tõsised mõtted a8 poole. küll avandiga parem kodus remonti teha:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.06.08 09:36 Tsiteeri


A8 v8 q puhul on 1 põhitegur, mis kütusekulu mõjutab, kas all istub 94-9X alla istutatud neljane tiptronic või ~96-2X alla istutatud viiene tiptronic. Nende kastide vahe on oma käitumiselt, lagunemiselt ja kütusekulult nagu öö ja päev. Enamusjuhtudel kehtib see ka teistel keredel, kuna neljane kast on lihtsalt näljasem ja viiene tänu parematele ülekannetele palju ökonoomsem. Vahet pole, et neljane kast on pommikindlam, aga ise ostaks iga ilmaga 5'se tipiga a8 ja minupärast lagunegu kui tahab, teen korda ja sõidan edasi :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.08.08 21:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: q3
ostsin ka omaarust ökonoomse auto- et kui a4(väike) 2,8 mootoriga, peaks vähem kütust võtma. paraku quattro autom. kastiga suht janune,ta ju raskem ka:( Tuttaval a8, keskmine 13l. sajale. krt.,mul väiksega sama,peaaegu. nüüd ka tõsised mõtted a8 poole. küll avandiga parem kodus remonti teha:D


mul 2.4 quattro manuaal ja põhiline ikka 10.2,sõites nii linna kui maanteed.Nüüd,mingi imekombel saanud selle paagiga 9.5,eelmisega 9.7.Nii võtta,siis oleks ka võind vähe suurema ja kobedama aparaadi võtta,aga mis tehtud see tehtud ja alati on võimalus vahetada.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 03.10.08 15:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: q3
ostsin ka omaarust ökonoomse auto- et kui a4(väike) 2,8 mootoriga, peaks vähem kütust võtma. paraku quattro autom. kastiga suht janune,ta ju raskem ka:( Tuttaval a8, keskmine 13l. sajale. krt.,mul väiksega sama,peaaegu. nüüd ka tõsised mõtted a8 poole. küll avandiga parem kodus remonti teha:D


A8 vaadates jäta kütusekulu mõõtmine ikka tahaplaanile (mitte, et ära üldse arvesta aga lihtsalt mitte esimese asjana). Kasko, liikluskindlustus, rehvid, vedelikud (koguseliselt palju), ja hoolduskulud on ikka kindlasti suuremad kui A4-l. Ei tasu nii lühinägelik olla ühesõnaga.
See 13 liitrit sajale on ka mingi 80% maantesõidu korral. Oleneb muidugi, mis mootoriga A8 juttu on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
0madis0
huviline



Registreerunud 07.09.09
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.09 21:09 Tsiteeri
audis a8



Tere plaanis on osta see audi
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=641598
Mõtlesin et ennem panen siia teema et te tarkpead oskaksite mulle häid soovitusi anda :D
Vaatasin ka varuosade hinndasi mis pole mitte midagi hullu muidugi kui genekas või kliima katki läheb on see igale autole kallis, aga kui mina saan 10 000 --- 12 000.- kuus kas minule on see normaalne ost?
Ja palun ärge hakkake mingeid lolle kommentaare siia lisama millel pole mingit mõtet .
PS: sõidustiil on mul korralik.
siin on varuosade link: http://www.autoosad.ee/


Ette Tänades: Madis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
vedru
huviline



Registreerunud 07.01.07
Asukoht: pealinn
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 07.09.09 21:24 Tsiteeri


Oma nime oskad kirjutada suure tähega, aga muidu ei:o


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=62785&page=1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
0madis0
huviline



Registreerunud 07.09.09
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 07.09.09 21:35 Tsiteeri


Tore et teil siin sellised reeglid on.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 07.09.09 21:44 Tsiteeri


Loe läbi see teema, saad sealt nii mõnegi vastuse.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 07.09.09 21:47 Tsiteeri


Eks need kommentaarid tulevad vastavalt teema algataja tasemele. Äss värk 10000-12000 kuus :o


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 09.09.09 11:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 0madis0
Tere plaanis on osta see audi
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=641598
Mõtlesin et ennem panen siia teema et te tarkpead oskaksite mulle häid soovitusi anda :D
Vaatasin ka varuosade hinndasi mis pole mitte midagi hullu muidugi kui genekas või kliima katki läheb on see igale autole kallis, aga kui mina saan 10 000 --- 12 000.- kuus kas minule on see normaalne ost?
Ja palun ärge hakkake mingeid lolle kommentaare siia lisama millel pole mingit mõtet .
PS: sõidustiil on mul korralik.
siin on varuosade link: http://www.autoosad.ee/


Ette Tänades: Madis


Kui pead sellest 10-12K-st maksam ka muid makse või liisinguid (korter, teenused jms) ja elama (söök, väljas käimised), siis selle rahaga A8-t üleval ei pea. Kui oled muudest orjustest vaba ja kulutad lihtsalt chillimisele, siis saab hakkama (seniks, kuni on vaja remontida näiteks käigukasti või elektrisüsteemi).
Sõidustiil võib sul korralik olla seni, kuni A8 rooli saad. Mõnikord hakkad ikka vajutama.
Kuna selle isendi kast on veel 4 käiguline ka, siis kütusekulu keskmiseks arvesta kindlasti ca 14-15 L. Talvel tohhuijaa rohkem. Kui kuus keskmiselt 1000 km sõitu, siis kütusele kulub juba ca 2500 EEK.
Jupid ei ole meeletult kallid, kuid neid, mida vahetada on palju (nt esisild, rihmavahetus). Seega kokku tuleb ikka korralik summa. Vedelike kogused on suured, kokku taas suur summa. Olenevalt Sinu koefitsendist on ka kindlustus üldiselt kallim, kui tavalisel keskklassi sõidukil.
Nii vanal luksusmudelil tuleks hoolikalt kõik asjad üle käia, et kohe raha sisse ei peaks taguma hakkama.
Pealegi, vana ninaga A8 on üsnagi ilmetu, et mitte öelda kole. Samuti on need kottistmed nõmedad, kuigi hele nahk parandab asja. Aga need on juba maitseeelistused. Kui üldse, siis ise vaataksin kindlasti uuemat, hinnavahed pole nii meeletud.

Kokkuvõtlikult, kui oled nõus igakuiselt ca poole palgast autole kulutama, siis osta ära. Mudel iseenesest on väga hea.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6  ..  16
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.6% - SQL: 52.4%]