Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  16
Autor:
Pealkiri: A8/S8 (4D2, 4D8, 1994–2002) (Vastuseid: 395 | Vaatamisi: 132721)
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 23.11.07 10:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Dan
Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: eroz
Kas on ka nii v et 110kw nukkadega probleemi pole? Teadjamad ehk kommenteerite.
Natuke lugemist.


110kw`se kohta polnud seal midagi, peale selle, et 1 vahetas pumba ära...see pole mingi näitaja.
Ei tea kas täpsed andmed aga kui neid uskuda siis ta nagu ei tarbikski kütust arvestades rasket kaalu ja luksust mis ta pakub :) http://www.autoweek.nl/carbasedata.php?cache=no&vpos=&id=17904&cache=no

Jääbki üle ainult küsida, kas 110kw`l isendil esineb ka anomaaliaid?


See nukkade probleem on kõigil Audi ja VW 2.5 TDI V6 mootoritel olenematta kilowattidest!!!
Rullnookurid tulid vist aastast 2003.


Tänud, seda tahtsingi teada, arvasin, et 110kw mootor on teise ehitusega.
Peab siis ikkagi 2.8 ja 4.2 poole vaatama, kui kellegil pakkuda midagi siis maksimum hind oleks 170 000.- ning sissemaksuks annaks Audi A4, mis on väga heas korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 23.11.07 11:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Tsitaat:
Ei tea kas täpsed andmed aga kui neid uskuda siis ta nagu ei tarbikski kütust arvestades rasket kaalu ja luksust mis ta pakub.


Kummaline on see, et läbi aegade siin foorumis jääb kõlama arusaam, et A8 on oluliselt raskem, kui näiteks C5 kerega A6.

Jääbki üle ainult küsida, kas 110kw`l isendil esineb ka anomaaliaid?


Nii palju kui oma tuttavate pealt olen näinud, siis ei ole vahet , mis kw on tegemist. Kogemused kolme erineva kw V6 diisliga.
Probleemid said lahendatud alles alates 2003 aasta mudelitel.
See oli vist Vin algusega B.

Parandage , kui eksisin.



Foorumit pikka aega jälgides olen täheldanud ka seda, et kui keegi kodanik on uurinud näiteks A8 mootori valikut, siis üldjuhul soovitatakse 4,2 ja 2,8 laidetakse enamjaolt maha. Põhjendades, et jõuetu.

Aga, kui uuritakse näiteks C4 või C5, siis on kindel soovitus 2,8, millel minekut piisavalt.

Sellepärast on tekkinudki küsimus, et kui A8 ja A6 kaaluvahe on peaaegu olematu, siis kuidas ühele mudelile on 2,8 lahja ja teisele piisav.

Kuid kuna 4,2 ja 2,8 kütusekulu vahe ka väga suur ei ole, siis A8 peal olevat 2,8 mootorit võiks eelistada ainult odavama hoolduse pärast.

Isiklikult olen proovinud nii 4,2 kui ka 2,8.
Ja julgeks väita seda, et kui kulgeda LE järgi ei ole vahet, mis mootor seal peal on. Sõidumugavus on enamvähem sama. A8 puhul ei saa ju väita, et sõidumugavus on kinni ainult mootori valikus.
Pigem see inimeses endas kinni, millist mootorit eelistada ja mida peetakse silmas sõidumugavuse all.

Kuigi jah, kui ise peaks A8 vaatama, siis oleks ka arvatavasti valik 4,2.


Vabandan, et ei oska veel korralikult tsiteerida:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 23.11.07 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tomm
Kuid kuna 4,2 ja 2,8 kütusekulu vahe ka väga suur ei ole, siis A8 peal olevat 2,8 mootorit võiks eelistada ainult odavama hoolduse pärast.

4,2 peaks linnas võtma kuskil sinna 16l/100 (minu 3,7 võtab sinna 15 - 16 kanti)
kui 2,8 samaaplju võtab, siis on kas ikka väga ebaökonoomne, või suured mootorid ökonoomsed:D

vahe tuleb sisse kiirendamistel/kohalt liikuma hakkamisel. 4,2 peaks ikka piisavalt võtma. Kui nüüd linnas jõnksutada siis.. ;) igatahes mis ma öelda tahtsin on see, et raske on uskuda fakti, et 2,8 võtab 4,2ga peaaegu samapalju kütet! Maantee v.a, sest maanteel on 3,7 isegi ökom:P (A6 2,8 (2006) vs A8 3,7 (1998) siis).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ervin7
huviline



Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi 80 b2 '83 & Audi A6 2.6 Quattro '94

postitati 23.11.07 12:20 Tsiteeri


Alates 2001 aastast pole A6 mudeli valikus 2.8 mootorit. Nii, et antud väide, et maanteel on 3,7 isegi ökom (A6 2,8 (2006) vs A8 3,7 (1998)) ei saa kuidagi paika pidada. Ja kui võrrelda 1998 a A8 tehaseandmeid (2.8 20V Quattro, Aut vs 3.7 Quattro, Aut), siis on 2.8 maanteekulu 0.6 liitrit väiksem.
Kiirenduse vahe antud mudelitel on 1 sek 3,7 kasuks. (10.1 vs 9.1)
*Andmete allikas autoweek.nl
Väike parandus:2006a A6 on küll olemas ka 2.8 FSI mootoriga, aga selle maanteekulu on 6,3-6,5.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 23.11.07 12:40 Tsiteeri


Ütlen siis siia veel selle kah ära, et suurt mootorit pole mõtet osta "näitamiseks"! See kas sul on 4.2 või 2.5tdi ei oma vahet. Pole mõtet just sellepärast,et mis kasu sa saad,kui alatihti kirud ja sõidad "sulg gaasipedaalil"?!Minul on uuem kast (5 käiku,tip.) see röövib linnas kindlasti 17 liitrit. Maanteel arvestan 10 kuna kõik maanteed ei ole Tallin-Tartu maanteega võrreldavad. Meil siin "mägine":D

Sellega peab arvestama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 23.11.07 12:46 Tsiteeri


Aga kui juba erinevate A8'te peale jutt läks, siis äkki poetab keegi mõne kiitva/laitva sõna 3.0TDI mootori kohta. Jõudu paistab sellel mootoril Autoweeki andmetel looma moodi olevat ning kombineeritud küttekulu on 8,5 l/100km kohta, mis on ainult õige natukene suurem kui 2.5TDI'l. Seega esmapilgul tundub nagu päris asise mootorina olevat, kui on soov osta sellel sajandil tehtud A8.

Ent kuidas on 3.0TDI vastupidavus ning milline on hoolduse maksumus, võrreldes näiteks 4.2l bensukaga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 23.11.07 12:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wookie
Ent kuidas on 3.0TDI vastupidavus ning milline on hoolduse maksumus, võrreldes näiteks 4.2l bensukaga?

Mõtled 3.3TDI-d ikka? 3.0TDI on ikka juba hoopis teine hinnaklass.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=35251
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=30653

Auto24.ee oskad kasutada?:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 23.11.07 13:07 Tsiteeri


Minu arvates on 2.8-l A8 peal koht täiesti olemas. Reaalselt on V6 ikka omajagu ökonoomsem kui V8. Küll aga ei ostaks ma endale 3.7 A8-t, kuna ta ei ole 4.2-st ökonoomsem ega odavam hooldada, kuid on väiksema võimsusressursiga. Ma ostsin enda oma lihtsalt edevusest ja soovist täisvereline A8 ära proovida, mingit reaalset vajadust mul nii suure auto järele ei ole. Ropp bensuõgard (minu sõidustiili juures, 95% linnas), kuid vahel võib ju hea emotsiooni eest natuke juurde maksta. Mõnus tunne on täistallaga vajutades foori alt minna. Natuke vedurijuhi tunne.

C5-ga kogemused puuduvad, kuid C4 100-st, mida ma ka hetkel oman, jätab A8 sõites oluliselt massiivsema mulje. Kui ma pärast mõnda aega A8-ga sõitmist natuke 100-ga ringi kärutan, siis on tunne, et nii nunnu väike auto. Hea manööverdada ja parkida, mahub igale poole vabalt ära.

Kui ma plaaniks omale mitmeks aastaks pidamiseks ja iga päev ringi kimamiseks A8 osta, vaataksin ka ise ilmselt pigem 2.8 või diisli poole. Ideaalne oleks, kui saaks A8, millel oleks BMW 3.0TD mootor. Sellise sümbioosiga sõidaks hea meelega mitu aastat.

PS. Ma räägin vaikimisi ainult quattrost. Enne laseks kuuli pähe, kui pooleveolise A8 ostaks. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 23.11.07 14:04 Tsiteeri


Black: "Ideaalne oleks, kui saaks A8, millel oleks BMW 3.0TD mootor. Sellise sümbioosiga sõidaks hea meelega mitu aastat."

Täpselt!! :D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 27.11.07 07:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ervin7
Alates 2001 aastast pole A6 mudeli valikus 2.8 mootorit. Nii, et antud väide, et maanteel on 3,7 isegi ökom (A6 2,8 (2006) vs A8 3,7 (1998)) ei saa kuidagi paika pidada.

ma vabandan, tegemist oli sellisel juhul A6 2,4 (V6) mootoriga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 07:55 Tsiteeri


Mehed, mis Te ajate, 4,2 ja alla selle on kõik täielikud punnvõrrid, 6,0 W12 on alles asi, RS6 on kah selle kõrval natsa mannetu...

Kui nüüd tõsiselt siis nii tegelt ongi aga mõtleme nüüd vähe reaalselt, vana kerega 6,0 ei tohi üldse osta, uue kerega 6,0 on vägagi hea aga kui seal miskit juhtub siis oi oi oi...

6,0W12 mõned näited:

Õlivahetushooldus (kõige väiksem) maksab 6 000.- ja üles, sellest maksab õli 3 kuni 4 tuhhi.

Lambdasid on ma ei mäletagi mitu ning enamuse vahetuseks tuleb mootor maha võtta (tehase juhised).

Ma ei tea mis üllatusi veel on aga siiski korra gaasi tallata on kõik summad mitmekordselt tagasi - ELU ON ELAMISEKS!!!

4,2
Tead, suht mannetu mootor tundub eelmisega võrreldes, no nagu üldse ei liigu aga samas hooldada odavam

2,8/3,0 ehk siis V6 bens
Miks ta siis ei liigu!? Liigub ja vägagi edukalt, tavaliikluses ilmselt kui need kolm oleks joonel ning kohaltminek oleks liiglusega kaasaminev siis mingit vahet ei ole, maanteel lähevad kõik 200 välja, nu mõni natsa kiiremini.
Hooldada veelgi odavam!

Üldiselt on ikka A8 puhtalt sõidumõnus kinni ja lisaks ka TURVALISUSES, mida siin kiputakse unustama.

Uue kaheksaga on mu sõidustiil vägagi muutunud, palju palju rahulikumaks läinud kuna sõidan sellise autoga mis ongi mõeldud mugavaks kulgemiseks. Sõidan Tallinna ja Tartu vahet nädalas 2 kuni 4 korda ning ei oska paremat transporti ette kah kujutada kui A8.

Ja see jutt, et kaheksa on kuuest 200 kg raskem, jah KERE on aga muud vigurid annavad kaalu juurde...

Seega kõik on ikka inimeses endas kinni mis mootoriga auto osta, ma eelistaks 6,0W12 aga peab REAALSELT mõtlema sellega kaasnevaid "mõnusid" (igas mõttes).

Küttekulust ma üldse ei räägi sest ega ma sellest suurt midagi ei teagi, paak tühi siis tuleb juurde panna!

Diislit kah esialgu ei maini sest kardan neid...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 27.11.07 08:59 Tsiteeri


Lihtsalt huvi pärast, et miks 6k ja üles? Õli saab kätte 3000-3500 eek eest (vähemalt castrol väidab, et nende EDGE 0W40 sinna sobib). Filter maksab 209 eek. Ülejäänud on siis töö? Või mida seal õlivahetushoolduse juures veel vahetatakse? Lambdasid on kusjuures palju jah. Tervelt 8. Katte 4.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.07 09:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
Lihtsalt huvi pärast, et miks 6k ja üles? Õli saab kätte 3000-3500 eek eest (vähemalt castrol väidab, et nende EDGE 0W40 sinna sobib). Filter maksab 209 eek. Ülejäänud on siis töö? Või mida seal õlivahetushoolduse juures veel vahetatakse? Lambdasid on kusjuures palju jah. Tervelt 8. Katte 4.


Nagu Sul ja paljudel teistel on ettekujutus, et hooldus on vaid õlivahetus aga tegelt ei ole, hooldus sisaldab väga palju teisi toiminguid ning lisaks ka materjale, õhufiltreid on 2, sal filter, kütusefilter jne, küünaldest ei hakka üldse rääkimagi...

Meil läks mingi 6 tuhhi 90 000km'i hoole, tegime rehvitööd, mootori õhufiltrid, sal filter, õli ja veel mingit nipet näpet.

Õlivahetus iseenesest peaks olema u 4 tuhhi, peast panin hetkel.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.11.07 09:44 Tsiteeri


BTW, veel üks suht vana ja pikk teema A8 kohta. Jäi lihtsalt hetkel muud asja otsides silma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattrosist
huviline



Registreerunud 27.11.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.11.07 14:07 Tsiteeri


Härrased! Omalgi plaanis A8 osta, kuid kuna pole varem audiga kokkupuuteid olnud on väike hirm sees...

Vaatan isendeid alates 2000a, samuti nagu olen aru saanud siis parem võtta 4.2 kui 3.7.

Hirmu teeb see, et a8'd suht suurte läbisõitudega (phmst 200k km +) mis läbisõitude juures taskut kergendama kõvasti peab? (ja kui kõvasti?) milline on üldine kütusekulu linnas 4.2'el ning hoolduskulud aastas?

Kuidas nad lagunevad? Isend mis hetkel silma jäi on selline:

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/458/auto_php-id=429458-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ingvar
huviline



Registreerunud 11.05.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 30.11.07 14:44 Tsiteeri


200 kilo pole mingi läbisõit, kui korralikult hooldatud on. Eks natuke ikka hooldada on vahest autot vaja. Ise suutsin 1 aasta ja 9 kuuga ca 40 kilo hooldusesse ja remonti kulutada. Lisaks veel kütus, rehvid, kindlustus jne. Täiesti Harju keskmine minu arust.


Audi veereb nagu hernekomm.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.11.07 14:47 Tsiteeri


200000 km on suure mootori korral pigem sissesõit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 30.11.07 14:48 Tsiteeri


220-230 on hammasrihma( ja sõbrad) vahetus hoolduses :)
kandiliselt mingi 17k eeq. vist:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 30.11.07 15:30 Tsiteeri


Minu autol tiksub ees juba 320 tuhat ja aasta tal selle kere kohta viimane! Vähemalt ma TEAN ,et see on õige läbisõit:D
Mootor nagu uus-see on seotud tihedalt sellega, et seda aparaati on väga hästi hoitud. Mootor nurrub nagu kassipoeg! Sai ülevaatusel tuttava juures käidud (nii sama,igavusest) kõik näitajad nagu uuel autol.

Tahan seda öelda, et A8-sat ei osta mitte keegi seismiseks. Need autod sõidavadki pikki otsi. Võid leida ka 98 aasta aparaate,mis natuke üle 130 tuhande sõitnud,aga no commoon:D
Otsi preparaat,mida on hooldatud ja ära põe läbisõidu pärast. Reeglina ei müü keegi oma A8-sat "rihmade" vahetuse hirmus-on ka neid,aga hoidu nendest.

Sellest mustast S8-st. Hind on hea ja aasta ka aga mina soovitan siiski pigem otsida juba uuema kastiga isendit. Hiljem müües võib olla see eeliseks ja kindasti on ta ka "täiuslikum" kui vanemad. Nagu ikka.
Uuri ajalugu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattrosist
huviline



Registreerunud 27.11.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.11.07 16:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: JanariA4
Minu autol tiksub ees juba 320 tuhat ja aasta tal selle kere kohta viimane! Vähemalt ma TEAN ,et see on õige läbisõit:D
Mootor nagu uus-see on seotud tihedalt sellega, et seda aparaati on väga hästi hoitud. Mootor nurrub nagu kassipoeg! Sai ülevaatusel tuttava juures käidud (nii sama,igavusest) kõik näitajad nagu uuel autol.

Tahan seda öelda, et A8-sat ei osta mitte keegi seismiseks. Need autod sõidavadki pikki otsi. Võid leida ka 98 aasta aparaate,mis natuke üle 130 tuhande sõitnud,aga no commoon:D
Otsi preparaat,mida on hooldatud ja ära põe läbisõidu pärast. Reeglina ei müü keegi oma A8-sat "rihmade" vahetuse hirmus-on ka neid,aga hoidu nendest.

Sellest mustast S8-st. Hind on hea ja aasta ka aga mina soovitan siiski pigem otsida juba uuema kastiga isendit. Hiljem müües võib olla see eeliseks ja kindasti on ta ka "täiuslikum" kui vanemad. Nagu ikka.
Uuri ajalugu.


Tänud heade vastuste eest :) Mis aastast tuleb uuema kastiga isend?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 30.11.07 22:45 Tsiteeri


Kle kaua te jahute, kuna võib uue auto puhul õnne soovida? :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattrosist
huviline



Registreerunud 27.11.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.07 08:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kle kaua te jahute, kuna võib uue auto puhul õnne soovida? :cool:


Mõtlen ning mõtlen, põhimõtteliselt peale ostu, võib aasta jooksul umbes 40k remondi peale arvestada?

Palju kütusekulu on? kas linnas 16L saab hakkama? Hetkel 1.8 AT passat tagumiku all, et suht võhik selliste autodega veel..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 01.12.07 10:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattrosist
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kle kaua te jahute, kuna võib uue auto puhul õnne soovida? :cool:


Mõtlen ning mõtlen, põhimõtteliselt peale ostu, võib aasta jooksul umbes 40k remondi peale arvestada?

Palju kütusekulu on? kas linnas 16L saab hakkama? Hetkel 1.8 AT passat tagumiku all, et suht võhik selliste autodega veel..

Nii palju kui tallad, nii palju ka kallad. Loe bensiinikulu teema läbi, seal lahatud seda küllalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
quattrosist
huviline



Registreerunud 27.11.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.07 10:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tsitaat:
Algselt postitas: quattrosist
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kle kaua te jahute, kuna võib uue auto puhul õnne soovida? :cool:


Mõtlen ning mõtlen, põhimõtteliselt peale ostu, võib aasta jooksul umbes 40k remondi peale arvestada?

Palju kütusekulu on? kas linnas 16L saab hakkama? Hetkel 1.8 AT passat tagumiku all, et suht võhik selliste autodega veel..

Nii palju kui tallad, nii palju ka kallad. Loe bensiinikulu teema läbi, seal lahatud seda küllalt.


OKei, enne ostu tuleks muidugi audi keskusest läbi käia kontrollis? Või on ka mingid muud kohad? Mis testi audis teha tuleks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 01.12.07 10:58 Tsiteeri


N0 se on suht mõtetu hakata mõtlema,et auto võtab aastaga 40 tuhat eeku oma hooldustega. Võib olla tõesti-võibolla mitte,oleneb kuidas ise sõidad ja hooldad. Minul on olnud viimane aasta hoolduste peale 13 kilo ringis.Rohkem pole vaja olnud midagi... Bansu kulu on jälle kinni "kingakeses",mis gaasi pedaalil.

Rehvid ja muud sellised "puhastus-pesu" arveid ma siia 13 kilo sisse ei pannud.


Esindusse või siis kohta,mida usaldad. Põhiline,et vaadataks kõik asjad üle. Nii alt-pealt-seest-ja arvutiga:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  16
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.3% - SQL: 45.7%]