Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: 2,7BiT heitgaaside temp. anduri viga (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 21452)
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 24.08.07 16:31 Tsiteeri


mulle õeldi ikkagi et 1 on läbi, aga samas peaks nagunii mõlemad vahetama, kui soovituslik, hind on siis ikka päris krõbe :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ext
huviline

Avatar


Registreerunud 23.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.7T '99

postitati 25.06.08 07:43 Tsiteeri


kui teil on selline mootor ja näitab EGT viga, siis vahetage igal juhul ära, ise passisin ikka liiga kaua selle vahetamisega, kütusekulu väheneb kõvasti ja minek on ikka hoopis teine.

natuke kütusekulu näitajaid kah, täis lastiga maanteel enne sensori vahetust 9,5 sajale.. pärast vahetust 8,1 sajale


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reneee
huviline



Registreerunud 16.09.09
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.09 11:12 Tsiteeri


TERE
Sai kah ostetud s4 ja sama probleem, mis siin teistelgi olnud on. Kas keegi oskab täpsustada, kus need andurid asuvad?
Vea kood mul p1453-35-00 (17861) teine p 145-35-00 (17865) annab teada, et kas lühises või lahti.
Autol minek on katkendlik ja vahepeal ei liigu üldse edasi ja siis jalle liigub jne...
Mis teha kas osta kohe uued või annab midagi teha?

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.09.09 11:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reneee
TERE
sai kah ostetud s4 ja sama probleem mis siin teistelgi olnud on kas keegi oskab täpsustada kus need andurid asuvad?
vea kood mul p1453-35-00 (17861) teine p 145-35-00 (17865) annab tead ,et kas lühises või lahti.
autol minek on katkedlik ja vahepeal ei liigu ültse edasi ja siis jalle liigub jne...
mis teha kas osta kohe uued ?või annab midagi teha.


Anult uued osta ja ära vahetada, asuvad kohe turbode juures, vaata, siis näed, pistikud on mootori tagaotsas e. 5-6 sli vahel üleval.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juss555
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.08
Asukoht: Puka
Kasutaja on eemal

Auto: S4 2.7BiT sedaan

postitati 26.09.09 17:16 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 26.09.09 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juss555
Tere,
endal ka juba pikemat aega s4 kasutusel olnud ja siin neid foorumeid uurides olen aru saanud, et nende väljalaske andurite vea parandamiseks tuleb siis downpipedest katid välja ja summutist ka peale viimase poti kõik puhtaks. Endal siis selline jama, et veits peenestades kohe läheb avariireziimi(enda arvates, sest mootoril kaob jõud ja ei ole väänet või teravust.) Olen ühe korra vahetanud neid andureid kuid siis jah vahetasin torbud ja kõik vidinad mida kuskilt kuulnud olin ära. Ei saa täpselt õelda et mis tegelikult viga oli. Muidugi ühe turbo rõhk eraldi mõõtes oli natuke madalam. Jamab nii, et kui isegi linnavahel natuke 3-4 käiguga peeneks lasen ja valgusfoori taga peatun siis peale seda enam ei lähe. Siis pikka aega sõites ei ole powerit ja mingil hetkel toredal päeval selgest taevast tuleb jõud ja käib kuni järgmise tühjakslaskmiseni. Kas andurite viga ise nullib ennast? Ja kas arvuti sappa lükates ka näitab veakoode? küsin kuna pole olnud võimalust arvuti alla minna ja kas siis saab neid nullida kui on veakood? Et peale nullimist toimib? Majanduses ka allakäik praegu ja ei jõua iga nädal uusi andureid ka osta.
Üks mure veel mis vb ei käi siia teemasse aga tühikäik kõigub. Umbes 850-900 rpm'i vahel. On mingi andur mis mõjutab seda? Lihtsalt üle hakkab viskama juba see auto ''tujutsemine''. Varsti on mootori lahtivõtmine ja kokkupanek selge nagu enda 10 sõrme.

Aga siiski ette tänades kui keegi oskab mu mured lahendada. Aga eks neid tekib veel.


Diagnost uuemaja Audidele on kui sokkide jalga panek hommikuti:) Eriti, kui on käestlastud ja krt teab kuidas hooldatud jms.

Lase korra arvuti järgi pista, on pilt selge, mis viga ja miks viga.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
malone32
huviline

Avatar


Registreerunud 23.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: R8 V10 Plus & Shelby GT 500

postitati 26.09.09 20:31 Tsiteeri


Pole küll tegu 2.7biT mootoriga, kuid diagnostikas näitas minu autol(audi S3 1.8TQ 154kW 2000a.) oli väljuva heitgaasi temp. anduri viga. Siin mainiti et peale vea eemaldamist ei tunne enam autot äragi ja jõudu on nii nagu peab. Kas see võib ka minu auto puhul seda jõukadu ja puterdamist peale 4000rpm-i põhjustada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 04.06.12 20:57 Tsiteeri


Mul näitab sama viga. Soovitage koht kust orig juppi osta ja kes tartus oskab 2.7bi-t midagi remontida ja kontrollida kah kui pole anduri viga.
Pill ise jukerdab jubedalt läheb vahest ja siis jälle ei lähe.


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 04.06.12 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
Mul näitab sama viga. Soovitage koht kust orig juppi osta ja kes tartus oskab 2.7bi-t midagi remontida ja kontrollida kah kui pole anduri viga.
Pill ise jukerdab jubedalt läheb vahest ja siis jälle ei lähe.


Kas see mida pakkusin enam ei sobi?


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 04.06.12 21:03 Tsiteeri


Krt meelest läks juba :D srry. Aga kes soovitab tartus remondi töökoda kes mu auto üle vaataks mootori poolepealt ja ütleks kas on kindlasti selle viga? Senimaani olen ainult kuulnud "ah krt ma küll ei kujuta ette mis sellisel mootoril hädasi olla võib".


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 04.06.12 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
? Senimaani olen ainult kuulnud "ah krt ma küll ei kujuta ette mis sellisel mootoril hädasi olla võib".



Ma ei saa aru, mis selles autos keerulist on, 99,9% suudab see auto ise oma muresid kurta, läbi arvuti.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 04.06.12 21:09 Tsiteeri


Lugesin vigasi ja näitab ainult seda sama andurit. Ja tõesti see mängib niipalju rolli et vahest kui mootor just 90c saanud siis käib looma moodi ja siis soojalt vahest läheb vahest sõidad nagu 2.4 mootoriga. :mad:


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 04.06.12 21:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
Lugesin vigasi ja näitab ainult seda sama andurit. Ja tõesti see mängib niipalju rolli et vahest kui mootor just 90c saanud siis käib looma moodi ja siis soojalt vahest läheb vahest sõidad nagu 2.4 mootoriga. :mad:


Kas Prj-ga oled suhelnud, teeb sulle kiirkursuse 2.7 käitumisest :D.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 04.06.12 21:13 Tsiteeri


Midagi olen proovinud aga ajad on natuke mitte kokkulangevad olnud ja tal oma autogagi peavalu vist piisavalt, ei tahtvat remondiga eriti tegeleda.


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 04.06.12 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
Midagi olen proovinud aga ajad on natuke mitte kokkulangevad olnud ja tal oma autogagi peavalu vist piisavalt, ei tahtvat remondiga eriti tegeleda.


Järelikult oled liiga vähe "motivatsiooni" pakkunud :D


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 06.06.12 20:04 Tsiteeri


Teistele kah siis õpetuseks.
Õpetus millised on andurid ja kuidas eemaldada.


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 04.08.12 14:52 Tsiteeri


Mure siis tagasi jälle. Oskab keegi midagi pakkuda või mõelda mida teha? Sai vahetatud mõlemaid tembi andureid ja viga tuli koguaeg tagasi kas üks või teine pool. Ainuke kuidas ei tulnud ja kuidas auto edasi kah läks oli kui juhtmed ühendasin tembi anduri külge mis polnud autoküljes vaid rippus niisama kapoti all. Ja natuke nagu puterdab ka mõtlesin et küünaldest ja ostsin uued aga ikka sama jama. Ja rõhu kontrolli tegin ka ära ja pole ühtegi leket.
Oskab keegi midagi veel pakkuda? Pakuti et piibud või mõni süütepool.
Ja oskab keegi mulle selgitada mis on see veakood.
Tuli koos sellega ja kui see ära kaob tuleb üksi, et sensor 2 lahti või sitt plus vms.
17861 - Exhaust Gas Temp Sensor 1 (G235): Open or Short to Plus
P1453 - 35-00 - -

17865 - Shareware Version. To Decode all DTCs
P1457 - 35-00 - Please Register/Activate


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 04.08.12 14:56 Tsiteeri


Süütepooli vea suudab masin ise välja lugeda.

Ja vaata kõik elektri ühendused väga kriitiliselt üle.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 04.08.12 21:22 Tsiteeri


Samad süütepoolid on a6 1.8t ja see ei lugenud välja.


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 04.08.12 21:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
Samad süütepoolid on a6 1.8t ja see ei lugenud välja.


Minu masin pakkus selliseid vigasid süütepoolidega.


16684 - Random/Multiple Cylinder Misfire Detected
P0300 - 35-00 - -
16689 - Cylinder 5: Misfire Detected
P0305 - 35-00 - -


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 05.08.12 14:56 Tsiteeri


No siis ma küll ei tea enam mida teha. :(:mad:


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 05.08.12 15:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
No siis ma küll ei tea enam mida teha. :(:mad:


Tee korda :P aga ilmselt pead hakkama siiski elektri ühendusi üle vaatama.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.08.12 08:44 Tsiteeri


Mida teha? Rõhuleke ära kõrvaldada, millest juba kaks kuud tagasi juttu oli.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 06.08.12 20:21 Tsiteeri


Ja kui natuke lugeda siis käisin juba otsimas rõhulekkeid ja neid ei leitud mt autos. Aga täna siis jäi pill päris seisma. Kohapeal ei käi üldse, vigasi näitab mõlemat poolt tembi andurit ja suurtel pööretel käib normaalselt edasi. Võtsin tembi anduritelt juhtmed tagant ära ja käib samamoodi. Ühesõnaga pill ei saa üldse aru et need küljes oleks. Ja pihta hakkas asi kiirendades tegi jõnksu ja siis edasi juba puterdas ja suri välja ja madalal pöördel üldse ei käinud. Ei tea enam mida teha.:(


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.08.12 22:13 Tsiteeri


Rõhulekked eemaldada, nende leidmiseks tuleb sisselaset survestada.
A see on muidu loogiline ka, et pillid kottis on. Sa oled temaga mingisugune pool aastat sõitnud avariire˛iimis igasuguseid andureid järjest lahti ühendades. Päris vastupidava mootoriga on Audi hakkama saanud :D

Aga nüüd veidi tõsisema nurga alt, kui see auto nädala pärast korras ei ole, siis võin vaadata teda (saan RS-i garaa˛ist välja loodetavasti selleks ajaks).
Kui viga kõrvaldada ei suuda, siis raha ei küsi - lihtne. Võta järgmine nädal ühendust, kui probleem veel päevakorras.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 69.8% - SQL: 30.2%]