Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Pidurid (Vastuseid: 138 | Vaatamisi: 36264)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.11.10 23:44 Tsiteeri
Pidurid



Piduri teemasse nii palju, et kui mina seisaksin UFO probleemiga silmitsi, siis esimene valik oleks UrS6 pidurid. Noh neid pandi hilisematele UrS4-le ka.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 28.11.10 07:39 Tsiteeri
Pidurid



Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
...
Piduri teemasse nii palju, et kui mina seisaksin UFO probleemiga silmitsi, siis esimene valik oleks UrS6 pidurid. Noh neid pandi hilisematele UrS4-le ka.


Enda autol olid ostes all 2.8 süsteem. Ütleme nii, et suvel 100 pealt pidurit vajutades ABS tööle ei hakanud. Lisaks kui pead 2 korda näiteks suurema kiiruse pealt 0 pidurdama, siis on piduripedaal kohe pehme. Miinimum velg 15".

Järgmisena läks külge UrS6 püstakud ja pidurimajandus, kusjuures samad sadulad on ka vanematel A8'tel. Asi paranes tunduvalt, 100 pealt pidurdades hakkas ABS juba tööle, kuid 150 pealt enam ei hakanud. Sadulaid liigub foorumis juba seal 500...1000 krooni kandis tk, uued olid vist 1600.- tk. Miinimum velg 16".

Olin tulemusega juba rahul, kuid siis pakuti hea hinnaga Brembo 4-kolviga monoblocke, mis sobivad pm 1:1'le S6 püstakule, ainult väike puks tuleb treida püstaku ja sadula vahele. Antud sadulad on 2 korda kergemad kui S6 omad, vist oli 4,5kg vs 10kg. Antud lahenduse puhul läksid kasutusse S8 kettad 323mm ning nüüd võib küll öelda, et pidur on super. Kui nüüd näiteks 150 pealt pidurit vajutada, siis hakkab ABS kohe tööle. Miinimum velg 17". Selline komplekt täidab vähemalt ilusti ka velje augu ära ning on silmale ilus vaadata, kuigi nüüd on vaja miskit ka tagumistega ette võtta, kuna nad on visuaalselt nii mannetud.
http://www.upload.ee/thumb/950766/1.jpg


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.11.10 09:59 Tsiteeri
Pidurid



Eks ma UrS6 pidureid pakkusingi selle mõttega, et parim kompromiss.

Tsitaat:
Algselt postitas: Rst
Selline komplekt täidab vähemalt ilusti ka velje augu ära ning on silmale ilus vaadata, kuigi nüüd on vaja miskit ka tagumistega ette võtta, kuna nad on visuaalselt nii mannetud.

Üks variant on S8 tagapidurid, mida sa ilmselt tead isegi.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Xpander
huviline

Avatar


Registreerunud 14.02.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 Avant 20vt

postitati 28.11.10 16:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rst

Järgmisena läks külge UrS6 püstakud ja pidurimajandus, kusjuures samad sadulad on ka vanematel A8'tel. Asi paranes tunduvalt, 100 pealt pidurdades hakkas ABS juba tööle, kuid 150 pealt enam ei hakanud. Sadulaid liigub foorumis juba seal 500...1000 krooni kandis tk, uued olid vist 1600.- tk. Miinimum velg 16".


Nüüd tekkis mul endal väike kahtlus kuna mul on talveks all 15" velg, mis mahub sinna ära suhtleliselt napilt. UrS6 originaal esipiduritel on kummalgi pool 4 piduriklotsi, s.t kokku siis esisillas 8 piduriklotsi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 28.11.10 16:59 Tsiteeri


Just. 8 klotsi on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paranormaalne
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.08.04
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal

Auto: AAN+3B+AEL+AAN+AAN+AAN+AAN+ABY

postitati 28.11.10 17:58 Tsiteeri


UrS6 esipiduri (HP2) otsa läheb ka 7" lai plekkvelg ja 7,5" lai valuvelg, mõlemad 15-tollised.


värdsõnade leksikon - kellablokk, varjant, igastähes, nukvõll, org. eesliide - orgaaniline jagaja?, velüür, bronks, gardaan, polüretaan, millekagi, ütlematta, värvimatta, hooldamatta, tahtmatta, vahetamatta, katusetta, ostmatta, õieti vs. õigesti, kvall, sürpriis, kahedeist, oksion, pumb, doll (mõõtühik), saabgi, kellegile, tänamattu, algorütm, roolilätt, rädikas, milleGIGA, paraleel, didident, laadia, oktsion, kabasnik, pagaaznik, toonor, sumbuti, saaleviga, airbäg, bäg, gartaan
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
uaintfckme
huviline



Registreerunud 22.09.10
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AEL Q

postitati 30.01.12 16:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lehys
A8 miski aastani ja siis ka S4 B5 omad,siiski tuleb natukene modida püstakut kuid mitte eriti.Mõlemi puhul püstakut vahetama ei pea.


Küsiks seda, et teab keegi öelda, kuni mis aasta A8 supportid UFO püstakule külge istuvad. St kinnitused just?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 03.02.12 01:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: uaintfckme
Tsitaat:
Algselt postitas: lehys
A8 miski aastani ja siis ka S4 B5 omad,siiski tuleb natukene modida püstakut kuid mitte eriti.Mõlemi puhul püstakut vahetama ei pea.


Küsiks seda, et teab keegi öelda, kuni mis aasta A8 supportid UFO püstakule külge istuvad. St kinnitused just?


Pakun et kõik suppordid, aga support jääb veidi viltu kui sinna püstakule külge panna. Seda võib parandada kui lasta ava kinni keevitada ja õigel kohal teha uus ava. Veel tuleb meeles pidada et ufod kinnituvad 3xM12 poltidega, aga suppordid kahe kinnituse avaga on suuremate avadega, nt HP2 piduritel on M14x1,5mm poldid, Brembo 4 kolviga monoblockid olid 16mm avadega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
uaintfckme
huviline



Registreerunud 22.09.10
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AEL Q

postitati 03.02.12 11:55 Tsiteeri


Seda ma tean jah, et otse peale nad ilusti ei istu, väheke vaja modifitseerida. Ma olen neid teemasi suht palju siin lugenud ja enam-vähem pilt selge mida pean tegema. Muidu mul hetkel enam-vähem toimivad pidurid all, mingid A6 omad koos püstakutega, aga nendega on suht kole, sest velg istub liiga koopas sees. Mulle on pakutud urs6 lahendust, aga kuna kitsas käes suht siis odavam on a8 pidurid hetkel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 03.02.12 11:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: uaintfckme
Seda ma tean jah, et otse peale nad ilusti ei istu, väheke vaja modifitseerida. Ma olen neid teemasi suht palju siin lugenud ja enam-vähem pilt selge mida pean tegema. Muidu mul hetkel enam-vähem toimivad pidurid all, mingid A6 omad koos püstakutega, aga nendega on suht kole, sest velg istub liiga koopas sees. Mulle on pakutud urs6 lahendust, aga kuna kitsas käes suht siis odavam on a8 pidurid hetkel.

Soovitan soojalt veel otsida ja uurida lammaritest, ehk leiad S6plus 2000 a. sadulad. Need on palju kergemad, kui A8 omad (96a.)-pool alu, pool malm. Minule said Geo abiga 200-le UFO-de asemele 96. a pidurisadulad ja klotsid. Kuid kogu komplekt on koos püstakuga raskem, kui UFO-d koos püstakuga. Kusjuures hästi otsid, siis peaks olema võimalus leida neid S6plus omasid sama hinnaga. Kahjuks on minu konversioni pildid ära kustunud ja pole uut teemat saanud teha, aga kui sul tegemiseks läheb, võta Geoga ühendust, ta juba mitmeid komplekte teinud. ;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 03.02.12 12:21 Tsiteeri


Kui muretsete nii väga selle suporti kaalu pärast, siis vaadake BMW E38 728 esimesi supporteid. Neid liigub palju ja nad on alumiinimumist.
Nende hind on ka tavaliselt suhteliselt normaalne. Ma arvan, et S6 ketastega oleks selline asi suht okey. Adapteri tegemine ei tohiks ka teab mis keeruline olla. :)
http://img689.imageshack.us/img689/1145/brembo2y.th.jpg


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uaintfckme
huviline



Registreerunud 22.09.10
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AEL Q

postitati 03.02.12 12:32 Tsiteeri


Eks kui häda käes on olnud, siis on siit ja sealt ikka abi saadud. Aga eks ma uurin veel, tähtis on, et saaks korralikult toimima ka asja:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 03.02.12 12:44 Tsiteeri


Kuigi ma ei tea palju läheb maksma A8 ketaste ja suportite ümberehitus, siis S6 püstakute vahetus küll nii kallis ei olnud. S6-si on siin foorumis osadeks küll müügil ja nii meeletult kallid pole need püstakud ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
uaintfckme
huviline



Registreerunud 22.09.10
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AEL Q

postitati 03.02.12 17:45 Tsiteeri


Asi ongi selles, et püstakud on mul endal olemas juba. Vaja ainult ülejäänud manti. Ja kuna S6 pütakuid ja pidurimajandusi on pakutud mulle kuskil 2**+ hinnaga, siis igaljuhul tuleb odavam A8 pidurimajandus ja ise tegemine (maksimaalselt 1 päev tööd).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 03.02.12 19:38 Tsiteeri


OK. Support pole probleem.Aaga kettad. Minule sattus kunagi selline kompott mille kettad kohe mitte ei sobinud ufo püstakuga.Distants rõngad(Geo kätetõõ) ja suppordile viili näitamine aitas:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 03.02.12 21:25 Tsiteeri


Leidsin mingid pildid ülesse. Ehk annab aimu. Audi 200 20v püstakutele istutas Geo A8 96.a Suppordid, kettad. Ketta diameeter oli vist 320mm? Mitte ei mäleta. Või oli alla veits. Siin on näha ka laurzi mainitud vahetükk, kuna A8 ketta keskava on suurem. Suppordit ennast tuli ka töödelda, et ketas vastu käima ei hakkaks kusagilt. Kahjuks pole pilti alles ära lõigatud kõrvas ja uuest suppordi kinnitusest. Geo juba mainis, et Ufod on kolme poldiga, kuid A8 omad kahega. Klotsi kulumis andurid tuleb ka omavahel kere poolt kokku panna, et ei tuleks kelladesse veateadet.

http://www.upload.ee/thumb/2044538/24082011322.jpg http://www.upload.ee/thumb/2044539/24082011323.jpg http://www.upload.ee/thumb/2044541/24082011324.jpg

Praegu mõtlen, et lihtsam oleks leida S6 püstakud ja lihtsalt 1:1 vahetada, sest originaalid pead niikuinii töötlemiseks ära võtma. Kui mina seda teed läksin, siis lihtsalt polnud ühtegi komplekti müügis. Ei näinud ka läheduses ühtegi 2.8 varuosadeks, kust oleks püstakud koos sadulate ja muuga saanud.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
uaintfckme
huviline



Registreerunud 22.09.10
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AEL Q

postitati 04.02.12 12:32 Tsiteeri


Alt ma ei pea midagi võtma. Mul hetkel ka mingid 2.8 püstakud all, ja ufod vedelevad all keldris. Hetkel olekski hea teha. Ja siis kui uued sadulad Ufode külge saab pandud, siis jääbki ainult ümber vahetada ja ära õhutada. Niikaua kui ufokatega nokitsen saab teiste püstakute ja piduritega ringi lasta. Ja nagu ma ennem mainisin siis üks põhjus miks orginaale alla tagasi tahan, ongi see, et need toovad veljed väljapoole. Ja Ess on nii ilusam. Aga äitah pildimaterjali eest, iga abi ja juhendid on teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 12.04.12 09:15 Tsiteeri


Kuidas sellest pakkumisest aru saada?

Mit diesem hochwertigen Set wird die serienmäßige
245 mm-Hinterachsbremse an allen AUDI S2 zu einer leistungsfähigen und optisch ansprechenden großen 302 mm-Bremse umgerüstet. Der besondere Vorteil unseres Kits ist, dass die serienmäßigen Bremssättel weiterhin verwendet werden. Das spart Kosten und ermöglicht so unser günstiges Angebot auf einem technisch sehr hohem Niveau. Enthalten sind: Adapter, gelochte Bremsscheiben in 302x11 mm sowie Kleinteile. Optional liefern wir längere Stahlflex-Bremsleitungen und passende PORSCHE/TEXTAR-Beläge. Eine Zulassung kann per Einzelabnahme erfolgen - eine ABE kann mit diesen hochwertigen Komponenten im angebotenen Kostenrahmen nicht erstellt werden. Es sind ab 16 Zoll Räder fahrbar - bitte Freiraum in der Felge vor dem Kauf sicherstellen.


Saksa keelt ma mõista, kuid guugli tõlk vihjas, et tegemist on S2 tagapidurite lihtsa modifikatsiooniga, mille tulemusel asendatakse originaal 245 mm ketas 302 mm kettaga ning suportile pannakse vahe adapter. Nii?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 10.01.13 22:26 Tsiteeri
Kolbide mõõdud



Tere,

kas keegi oskab palun öelda, mis on Audi RS2 esipiduri kolbide diameetrid.
Kui keegi juhuslikult ka Audi S2 kolbide diameetreid teab, palun kirjutage.
Kas Audi S2 ja Audi RS2 piduri peasilindrid on ühesugused. Kui keegi teab ka peasilindrite diameetreid oleks kõva.
Tänan.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 10.01.13 23:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Karel
Tere,

kas keegi oskab palun öelda, mis on Audi RS2 esipiduri kolbide diameetrid.
Kui keegi juhuslikult ka Audi S2 kolbide diameetreid teab, palun kirjutage.
Kas Audi S2 ja Audi RS2 piduri peasilindrid on ühesugused. Kui keegi teab ka peasilindrite diameetreid oleks kõva.
Tänan.


Peasilindrid:
Cq (7A) 25.40
S2 (3B,ABY) 25.40
S4 ,S6 - 25.40x13/22.5
RS2 - 25.40x13/22.5
200 20v - 25.40x13/22.5
Audi V8 - 25.40x13/22.5

Vanematel 7A motoga cq on teise koodiga, uuematel sama mis ülal toodud masinatel.
Lihtsalt teadmiseks:
Kui muretseda uuema RS2(1995-96a.) võimendi siis on võimalik istutada otsa 26,99mm peasilinder(RS4/RS6/R8) aga see on endiselt suhteliselt kallis lõbu. Ainuüksi see RS2 võimendi maksab uuena 815€ ning silinder uuematelt sport audidelt 398€ (Ametlikud Audi esinduse hinnad). Üks aga on veel see, et see suurem silinder ja võimendi töötavad vaakumi peal ehk vana piduripommiga seda peasilindrit tööle ei saa. Kindlasti saaks odamalt hakkama, kui leida samune RS2 millel esimesed pidurid on 322x32 kettaga ja sealt pealt võtta samune võimendi aga selle tõenäosus on väga väike.

Allikas:S2forum.com


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 11.01.13 15:14 Tsiteeri


Tänan vastuse eest Kiku.
Mõistan, et kõigil loetletud mudelitel on peasilindrite diameetrid 25,40 mm. Mida tähendab seal järel 13/22,5. Ma ei leidnud või pigem ei osanud aadressilt www.s2forum.com ka informatsiooni leida.
Kas keegi teab Audi S2 ja Audi RS2 esimeste ja tagumiste töösilindrite diameetreid, palun kirjutage.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 11.01.13 18:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Karel
Tänan vastuse eest Kiku.
Mõistan, et kõigil loetletud mudelitel on peasilindrite diameetrid 25,40 mm. Mida tähendab seal järel 13/22,5. Ma ei leidnud või pigem ei osanud aadressilt www.s2forum.com ka informatsiooni leida.
Kas keegi teab Audi S2 ja Audi RS2 esimeste ja tagumiste töösilindrite diameetreid, palun kirjutage.


Endale oli ka segane mida järgmised numbrid tähendavad. 13 äkki midagi seotud piduri torudega vms. Ei oska pakkuda ka. S2'l kas mitte 36 või 38mm polnud, hetkel ei viitsi keldrisse kondama minna, ühed tutikad seisavad küll. Kõige lihtsamalt ja kiiremalt saad sa need andmed tehes forssi varuosapäring.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
twistY
huviline



Registreerunud 06.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 11.01.13 19:12 Tsiteeri


Ilmselt mõeldakse siin Girling 60 sadulaid. Need olid minu mäletamist mööda 40/45mm. Ei viitsi ka praegu mõõtma minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 12.01.13 13:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: twistY
Ilmselt mõeldakse siin Girling 60 sadulaid. Need olid minu mäletamist mööda 40/45mm. Ei viitsi ka praegu mõõtma minna.


Ta mõtles nii esimesi kui tagumisi.


WWW.MOTORAL.EE (Motul õlid [] KS, Triumf ja CP tööriistad [] Corghi, Uni-troll, Apac ja ATH garaa˛iseadmed)
kristjan@motoral.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
hgTafka
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.07.13 12:13 Tsiteeri


Küsiks siin teemas, kas keegi oskab öelda kust oleks võimalik S6 96a HP2 esisupportitele saada klambreid, mis hoiavad piduriklotse kinni
http://img.photobucket.com/albums/v739/hliu55/caliper1.jpg
Siin pildil on õrnalt näha, klotside otsas on 2 auku ning suppordi keskel on samuti 2 auku, traadist klamber jookseb sealt vahelt. Hetkel klotsid kõlisevad ebatasasel teel.
Küsisin Forssist, seal pakutavate piduriklotsidega(ca 40eur) ei saa klambreid kaasa, eraldi neil kah pakkuda ei olnud ning ETKA jooniselt ei näegi nagu oleks klambrid. :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  ..  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 62.7% - SQL: 37.3%]