Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Autor:
Pealkiri: Pidurid (Vastuseid: 138 | Vaatamisi: 36269)
888
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro

postitati 21.03.10 01:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Tsitaat:
Algselt postitas: mulk
Tsitaat:
Algselt postitas: end3l
Ja ega UFOde hind ka väga kiita pole. Revalist ~6k/tk ning kuskilt autopoest B-osana vist ~3600 eek / paar.


Kus kohas ja mis ajast UFO kettaid B-osadena saada on?


Siinkohal jään vastuse võlgu, aga 2009 suvi helistasin kas automaailma või taolisse poodi ning huvi pärast küsisin ufo kettaid. Vastatigi, et tellimise peale saab ~3600 eek paar ( võis vabalt ka 3400 või 3800 olla aga midagi 3600 kanti ta oli). Ei välista ka varianti, et müügimees oli ohmu ning ajas pada - kuigi küsisin üle kas tegu ikka ufo ketastega.

edit: ebayst leidsin 122 naelaga (korda 17 = eek) sellised.
http://cgi.ebay.co.uk/FRONT-BRAKE-DISCS-PAIR-AUDI-V8-3-6-88-94_W0QQitemZ120533710037QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarPart s_SM?hash=item1c105e74d5

Vaevalt see b-varuosa on, aga seda kindlasti, et esindused ajavad hinna nii kõrgeks ja arvatakse, et asi ongi nii kallis. Ma olen tellinud palju A varuosasi tavalistest autopoodidest ja hinnavahe esindustega on ikka hüüratu. Olen ka juhtunud nägema e-bay-st ufo kettaid hinnaga 1500.- tutikad ja originaalid niiet alati ei pea see summa olema mitmetes tuhndetes;)


Sõitsid saanid-Sõitsid reed A Quattro sõidab ikka veel;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 21.03.10 06:06 Tsiteeri


Milleks üldse nende UFO-dega pead vaevata? Minul kestsid tutikad UFO-d mingi 40000 km ja kõverad,mis kõverad. Sirgestada suht võimatu,et vibrama ei hakka.Ligur proovis treida aga ei õnnestund. Ketta tööpind kõva aga ülejäänd ketas pehme ja lihtsalt pani treitera eest plehku:D Minul läks A8 süsteemi paigaldus maksma 3000 eeku:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 21.03.10 06:11 Tsiteeri


Ilmselt oleneb,mis otstarbel autot kasutad.Tavakulgemisel piisab katavalistest piduritest:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 21.03.10 06:27 Tsiteeri


Mina soovitan ikka originaali,see pleki efekt ongi asja point.On palju rähnasid kes ei toksi läbi,mis toimub!Samas jääb pidurite efektsus korda ja saad ikka pidama suurematel kiirustel. Aga samas see idikas kes pärnu maakonnas oma tumerohelise v8-ga inimesed tappis ja masina lödiks sõitis,see seisab kuusakoski kõrval ja sellel praktiliselt tutikad kettad küljes.Tahtis vist mingi 1300 raha saada.Kui omasin v8-t siis otsisin esim kettaid ja sattusin selle vrakile peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 21.03.10 06:34 Tsiteeri


Sa väidad,et HP2 pidurid on kehvemad,kui UFO:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 21.03.10 06:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Sa väidad,et HP2 pidurid on kehvemad,kui UFO:P
Kindlasti mitte,ma lihtsal originaalsusest püüan seletada.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 17.08.10 23:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
Millised kogemused on BREMBO piduritega s4/s6? On mingi vahe? Olen kuulnud et 50% inimesi ütlevad et pole mõtet toppida 4 kolviga suppordit ja suuremat 320mm ketast, samas 50% ütlevad et tulemus on hea.


Ise vastan:
Kindlasti BREMBO monoblockid on paremad kui originaalid, kuid alla pannemisega võib tekkida raskusi. Praegu on all S8 320mm pidurikettad, mis on natuke väiksed nende suppordite jaoks (saab ka Touaregi 330mm ketta peale minna (vaja spets flantsi)).
Miinustest on väga kallid BREMBO originaal tihendid ja tolmukatted (asendajaid pole), alumiiniumist kolvid kipuvad oksideeruma, alla 17¨velge ei saa alla kruttida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.08.10 12:18 Tsiteeri


Postitan siia kasutaja Kivitare pildidega õpetuse:
____________________________________________

Keegi küsis hommikul telefonitsi selle pidurite "konversiooni" kohta ja lubasin pilte saata, MaQQu? Mõtlesin, et panen siis siia ülesse. A8 suppordite sobitamiseks nii 200 kui ka V8 ja vist ka S4 (Geo teab täpsemalt) püstakute otsa, tuleb neid natuke modida.
Kuna UFO pidurisupport on kinnitud püstakule 3. poldiga ja A8-l 2. poldiga, siis on tarvis 1 neist eemaldada.
http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4c69a47d0f36c.jpg
Samuti tuleb kinnitamiseks üle puurida ja vindistada M12 poldiava M14-le. Uuteks poltideks sobivad Audi rattapoldid väikese töötlusega.
http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4c69a5627c53b.jpg
Supporditel endil tuleb lihvida maha 3-4 mm altpoolt äärtest, et ketas vastu ei hakkaks käima.
http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4c69a6db88dc3.jpg
http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4c69a7e606fae.jpg
Poltide kinnitusavade ümbert on samuti vaja maha lihvida.
http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4c69a707b03fb.jpg
Et A8 314 mm ketta (ilmselt ka 320 mm ketta) keskava on tiba suurem kui 200-l, läheb vaja tsentreerimis rõngaid.
http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4c69a7841759e.jpg
Ning sellised nad siis on paigaldatuna.
http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4c69a8c77dd1d.jpg
Ainuke mure, mida veel pole saanud lõpuni selgeks on Autochecki töötamine uuteklotsidega. A8 klotsidel on kulumisandurid ja mingil imekombel tuleb välja, et ka 200-l tuleb klotsist juhe välja. Praeguseks võtsin UFO-de pealt vanad pistikud ja "siirdasin" klotsidest tuleva anduri juhtmega. Kas nii täpselt süsteem toimima hakkab selgub hiljem, kuid arutelu on siia teemase igaljuhul oodatud. Mõne klubilisega olen sellest rääkinud ning variant on veel pistiku otsad "sillata" ilma klotse kerest tuleva juhtmega ühendamata-kerepoolsel juhtmel siis. Kuna Autochecki jõuab see info lühistamise tagajärjel? Või oli vastupidi? Igatahes hea oleks kui armatuurist ei hakkaks vilkuma punane hüüumärk ja, et ta ei hakkaks karjuma sõidu ajal 3 korda iga natukese aja järel.
Kokku ainult pidurite vahetus läks maksma: suppordid 1000.- tükk, uued kettad Forssist klubialega ca. 1100 ja lisaks uued klotsid ca 650 krooni. Mina pidin olude sunnil leppima odavama otsa ketaste ja klotsidega, kuid kui valida ka kallimad, siis on kogu mäng ikkagi odavam kui uued UFOd. Teine põhjus, miks mina A8 suppordid ja kettad valisin oli see, et ei olnud võimalust ostukuulutust panna S6 püstakutele, et juhul kui oleks müüki tulnud, siis kohe ära ostnud. See on muidugi kõige lihtsam variant. PArem välimus on igaljuhul kui UFO-del
Usun, et sai kõik vajalik info siia.;) Kui ma millegagi eksisin, siis usun, et mind parandatakse:) Kes veel soovib sellist vahetust ette võtta, siis pöörduge kasutaja Geo poole. Töö on kiire ja korralik;)


____________________________________

Lisan siia lõppu veel ühe sarnase teema:

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?fid=48&tid=37299

Selles postituses on juttu sellest kuidas modifitseerida UFO pidureid.
Mida oleks siis tarvis et saada lahti UFO piduritest?
1. A8/urS4/urS6 piduri suppordid, turu hind 1000-3000.- /2tk
2. Treida UFO püstaku RUMMU uuele kettale sobivamaks, kusjuures rummu ei pea välja võtma. Treimisel kohe saan aru kas laagrid on korras...
3. Kolmas ylemine UFO sadula kõrv tuleb eemaldada.
4. Kuna uuematel supporditel on kinnitusavad 14mm, läheb tarvis teha suurem keere (M14 M12 asemele) või valmistada vahepuksid. Kindlasti poes on M14x1,5 polte, aga mina sobitasin rattapolte. Siiski lihtsam on teha puksid, aga M12 ei ole nii tugevad kui M14.
5. Rummu ja piduriketaste vahele tuleb teha tsentreerimisrõngad.
6. Suppordi sadulal tuleb freesida maha umbes 3,5mm et saada pidurisupport ketta keskele.
7. Vajaduse või soovi korral sadulad lahti võtta=> liivaprits=>värv=>remkomplekt sadulatele (Laki Autos u 350eek/1 kmpl).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
uaintfckme
huviline



Registreerunud 22.09.10
Asukoht: viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: AEL Q

postitati 27.11.10 16:14 Tsiteeri
Pidurid



Sooviks enda UFO piduritest lahti saada. Siit siis selline küsimus et kas C4 kerega S4-le sobivad igasuguse C4 kerega autode püstakud koos kõigi sinna vajaminevate asjadega? Või mis alternatiive veel oleks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lehys
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.08
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra Leon Sportstourer

postitati 27.11.10 18:41 Tsiteeri
Pidurid



A8 miski aastani ja siis ka S4 B5 omad,siiski tuleb natukene modida püstakut kuid mitte eriti.Mõlemi puhul püstakut vahetama ei pea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 27.11.10 19:48 Tsiteeri
Pidurid



Kas mingi värk polnud, et s4le saab ka v6 esimesed pidurisüsteemid peale aretada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 27.11.10 19:49 Tsiteeri
Pidurid



Ja kiirel autol peavad korralikud pidurid olema:P Mingeid 2,8 pidureid pole mõtet aretada.Kui teha siis korralikult.Foorumis on piisavalt infot selle kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 27.11.10 20:21 Tsiteeri
Pidurid



Sulle Laurz on siis küll mingid kräkinäkid juhtund või on süsteem vigane olnud. Olid nii minu eelmisel essi kui ka sõbra omal 2.8 omad ees ja pidurdusmaad määras vaid rehvi kvaliteet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 27.11.10 20:55 Tsiteeri
Pidurid



Tsitaat:
Algselt postitas: cilaper
Sulle Laurz on siis küll mingid kräkinäkid juhtund või on süsteem vigane olnud. Olid nii minu eelmisel essi kui ka sõbra omal 2.8 omad ees ja pidurdusmaad määras vaid rehvi kvaliteet.
Sa pole järelikult "paremaid pidureid" tundnud.A8 ketas pluss support ja 16" plekk velg sobib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 27.11.10 21:05 Tsiteeri
Pidurid



Mis kasu on sul kõvematest piduritest kui rehvid ei pea? Ja rehvide pidamise teemal mine irise tootjaga. Olen sõitnud essiga kus on korralikud wilwoodid all. On tõesti parem, pedaali võib õrnemalt vajutada ennem kui rehvid all karjuma hakkavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 27.11.10 21:36 Tsiteeri
Pidurid



... point on selles et 2.8 suportid+korralikud kettad-klotsid annavad väga hea resultaadi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 27.11.10 21:41 Tsiteeri
Pidurid



Räägin omadest kogemustest v6 c4 piduritest essi all.

Uute UFO-de leidmine on pehmelt öeldes keeruline ja teised c4 kere peal olevad pidurid on vägagi audi originaalid.

Kõverate kulunud ketaste vahetamine korralike teist tüüpi originaalide vastu pole sugugi samm ebaturvalisema liikuri suunas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mokits
huviline

Avatar


Registreerunud 22.12.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A4.2 V8 b5 Quattro, Trafic

postitati 27.11.10 21:51 Tsiteeri
Pidurid



Kuna oma essil all korralikud (pea uued) UFO-d, siis ei tea veel muudest ümber- ratsidest siin kaagutada, aga mina isiklikult suunduksin s6 ketaste- sadulate poolele, kui peaks midagi peeti minema. Muidugi on see maitse asi, nagu cilaper mainis, sest mult läksid 2.0 85kw püstakud samuti 20vt alla müügiks. Eks iga mees teab milleks tal neis pidureid vaja läheb :cool: Mina näen endale ette ikkagi selliseid "kõvemaid" pidureid ;)


Alla kolme liitristesse käib piim ja vesi!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 27.11.10 22:00 Tsiteeri
Pidurid



Pidurite teema jätkuks.Siin tuleb ilmselt päevakorrale teema S-i sihtotstarbeline kasutamine. Kui lihtsalt kõvatamiseks soetada,siis tõesti on täitsa savi,mis või kuidas asi korda saada,et oleks normaalne kulgeda.Aga pidurid VÕIKSID kooskõlas olla vastavalt mootori võimsusele.Ja ma arvan,et ma pole ainuke kes nii arvab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 27.11.10 22:15 Tsiteeri
Pidurid



Pidurdusmaa pikkus jäi rehvide pidamise taha kinni.

Kuidas kurat sa suudad seda lauset kaheti mõista? Sa seda ikka mõistad, et AAH ja AAN pidurisüsteemid on erinevad ja essi all töötavad 2.8 pidurid hoopis effektiivsemalt?

Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Pidurite teema jätkuks.Siin tuleb ilmselt päevakorrale teema S-i sihtotstarbeline kasutamine. Kui lihtsalt kõvatamiseks soetada,siis tõesti on täitsa savi,mis või kuidas asi korda saada,et oleks normaalne kulgeda.Aga pidurid VÕIKSID kooskõlas olla vastavalt mootori võimsusele.Ja ma arvan,et ma pole ainuke kes nii arvab.


Pidurid võiksid tõesti kooskõlas mootori võimsusega olla. 2.8 pidurid on seaduse piires sõites vägagi piisavad, ma pole kordagi väitnud et nendega rinkale kõlbaks minna.. võin homme ära mõõta maa mis kulus mul essiga 2.8 püstakutega 200km/h - 0km/h pidurdamiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 27.11.10 22:25 Tsiteeri
Pidurid



Miks tehas paigaldas C4 s4-jale niinimetatud UFO pidurid? MIks ei kasutanud tavapiduri süsteemi? Seleta meile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cilaper
huviline



Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal

Auto: C5q

postitati 27.11.10 22:36 Tsiteeri
Pidurid



Aga ega ma kade pole: Tänu UFO süsteemile suudeti suurendada piduriketta läbimõõtu vajaduseta kasutada suuremaid velgi. Kuna aga väljatöötatud süsteem polnud sugugi vastupidav ega odav, siis vahetati see kiirelt välja.


Sa Laurz seleta parem miks UFO-d tootmisest kiirelt kõrvaldati kui nad nii head olid. Oleks võind ju c4 s6 lõpuni neid kasutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 27.11.10 22:38 Tsiteeri
Pidurid



Efektiivsus oli vägagi hea,kuid vastupidavus andis soovida:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 27.11.10 23:08 Tsiteeri
Pidurid



Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Miks tehas paigaldas C4 s4-jale niinimetatud UFO pidurid? MIks ei kasutanud tavapiduri süsteemi? Seleta meile.


Et võimalikult suur pidur väiksemasse (15") ära mahutada? ;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 27.11.10 23:23 Tsiteeri
Pidurid



Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Miks tehas paigaldas C4 s4-jale niinimetatud UFO pidurid? MIks ei kasutanud tavapiduri süsteemi? Seleta meile.


Et võimalikult suur pidur väiksemasse (15") ära mahutada? ;)
Niiet Kui sul ei ole vaja tuhandepelt nulli saada, siis piisab non ESS piduritest. Vent kettad pluss korralikud klotsid ajavad oma asja ära.
Kes teavad need teavad.
Heigo.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  6
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 62.8% - SQL: 37.2%]