Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Abi a4 quatro ostmisel (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2730)
killer2
huviline



Registreerunud 03.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.07 14:02 Tsiteeri
Abi a4 quatro ostmisel



Tere,

kuna pole audit ennem kunagi omanud, kuid oleks plaanis kah audi omanikuks saada siis tahaks väheke infot saada. kasutasin ka otsingut, kuid konkreetseid vastuseid ei leidnud.

praegu jäi silma selline auto
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/063/auto_php-id=289063-www_auto24_ee.html

1. kirjas et tegemis 97 aasta väljalaskega autoga, kuid paistavad faselifti järgsed tuled olevat - kas faselift ei olnud mitte 99? - võib seal siis miskit kahtlast olla?
2. paluks et kui kellegil taolise quatroga kogemusi, siis palju võiks aastas remondi peale minna keskmiselt?
3. kui keegi juhuslikult seda autot vaatamas käinud siis kuda mulje oli - ise pole tartus seega raskem vaatama minna.
4. on kellil selle autoaiaga kah kogemusi?

Juba ette suured tänud info jagajatele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aivo_
huviline



Registreerunud 01.04.06
Asukoht: Laulasmaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant

postitati 03.03.07 19:39 Tsiteeri


Kütusekulu kindlalt nii väike ei ole. Ise oman audi 100 c4 manual ja maantee kulu kuskil 8,5-8,9l kerge jalaga, linnas normaalselt sõita 12-13l kompuutri järgi. Kompuuter näitab tegelikust kulust 0,5 liitrit vähem.


Kõik mis on raha eest saadud on odavalt saadud...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
killer2
huviline



Registreerunud 03.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.07 11:05 Tsiteeri


kütusekulu osas jah arvestangi väheke enamaga. Iseenesest kütusekulu mind niiväga ei hirmutagi. Pigem mure remondikulude üle. Oskab keegi kommenteerida, et kui palju umbes aastas minna võiks ja kas see veermik laguneb palju.

Lisaks ikkagi tahaks teada nende tulede ja aasta arvu kooskõlast. Niipalju kui siit aru olen saanud siis koos selle faseliftiga muutus ka veermik vähe vastpidavamaks - kuid kuna aastaarv kahtlane siis kas on lootust et see arendatud esisillaga? - kas silla puhul on võõimalik visuaalselt kah kuidagi aru saada kas tegu uuema või vanema varandiga?

Veelkord info eest tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.03.07 12:18 Tsiteeri


Remondile võib aastas minna 500.- või ka 50000.-. Oleneb sellest, kui hästi eelmine omanik autot hooldanud/hoidnud on ja kui pedant Sa ise oled.

Uuemad tuled võivad olla ka hiljem paigaldatud. Mina näiteks ei seedi üldse ei B4 ega A4 tavalisi tulesid ja asendaksin need esimesel võimalusel pikkadega.

Pildi järgi tundub viisakas auto. Tasub vast minna ja ise silm peale visata küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Muhemees
huviline



Registreerunud 15.06.05
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Quattro 2.5 Tdi Tiptronic

postitati 04.03.07 13:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: killer2

2. paluks et kui kellegil taolise quatroga kogemusi, siis palju võiks aastas remondi peale minna keskmiselt?
Juba ette suured tänud info jagajatele!


kle mees egas sa ju ei osta autot remontimiseks, ikka sõitmiseks, iga masin kulub ja tahab hooldust, muidugi Q väheke enam aga mitte nii kośmaarselt võrreldes poolekäpalisega.
harju sellega mida uuem auto seda kallimad varuosad :cool:;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
paala
huviline



Registreerunud 30.11.05
Asukoht: Hanko
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant 4,2FSI

postitati 04.03.07 15:12 Tsiteeri


no mina arvan kah et mine ja vaata auto üle. Pildite järgi täitsa korralik. Nii palju oskan öelda et mul vennal on olnud A4 2,8 quattro ligi 7a ja tema on väga rahul. Pole peale käigukasti remondi midagi muud suuremat teinud. Esisillaga selline teema et nüüd peaks mingi remont kompletid olema et kõik liigendid esisilla jaoks suures kastis, mille hind vist oli mingi 8000EEk.
Ma pole sada protsenti kindel aga oleks nagu kuulnud.
Quattro kohta nii palju et kui oled selle maitse suhu saanud siis loobuda enam ei taha:)


S viib edasi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 04.03.07 20:44 Tsiteeri


Esisilla detailid 6000.- kõik liigendid samas mina pole midagi vahetanud, see et esisild laguneb rohkem võrreldes teiste autodega on puhas jama. A4 kestab vägagi hästi!
Soovitan minna ise vaatama ja kui on korralik siis võta ära, igati ustav masin. Konkreetsel peaks olema 142kw
128kw variant Q ja audi 100 keskmine kulu oli 11,5 ja seda ainult linnas ja tallates(oli ajutine auto)

Isiklikult mulle ei meeldi ta kuna suht väike võrreldes Audi 100/A6`ga, 100/A6 tunduvalt pehmemad Tallinna auklikel teedel aga sinu väljavalitul korralikult lisasid, need peaks kompenseerima väiksuse ja jäiksuse puudused :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a628
huviline



Registreerunud 25.10.06
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.07 21:15 Tsiteeri


ma samasuguse sveitsist toonud, aasta aega eestis sõitnud ja vahetatud üx tagumine rattalaager ja õli .. muud midagit .. kui kardad esilaksu siis uuri kapotti ja tiibu... peaks aru saama kui uus värv peal on .. pole kivitäkkeid ega midagi taolist.. kui hooldusraamat korras ja rihmavahetust pole lähiajal oodates siis on hind norm läbisõitu peaks kah olema .. iste igatahes rohkem ära istutud kui mul -- mul 260k läbi ajanud! kui saad korraliku masina siis peaks paar aastat kindlasti suuremate muredeta minema ..

a jah kütus talvel mul linnas ikka 15 ja 20 vahel
EDU ..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 05.03.07 23:07 Tsiteeri


See silla lagunemine jms on minu arvates ka jama. A4 quattro sillad on väga lihtsa ehitusega ja jupid on odavad. Näiteks vahetasin just tagaratta laagri, maksis 350.- mis on vägagi odav. Kütust läheb minul 11-12 keskmiselt sajale.


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
piltnik
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.8TQ

postitati 06.03.07 09:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: quattromees
See silla lagunemine jms on minu arvates ka jama. A4 quattro sillad on väga lihtsa ehitusega ja jupid on odavad. Näiteks vahetasin just tagaratta laagri, maksis 350.- mis on vägagi odav. Kütust läheb minul 11-12 keskmiselt sajale.

mis jama nende A4 Q tagaratta laagritega on ? Ise kah juba ühe vahetanud ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 06.03.07 20:40 Tsiteeri


See sama Audi A4 on samas kohas müügis ka pesemata olekus, kuigi natuke kallimalt ja vanade tuledega ....
Auto24


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.9% - SQL: 39.1%]